18 października 2022, 20:24:07 - Pawel97

18 października 2022, 18:30 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)

KKS 1925: 12. Mateusz Górski - 22. Karol Smajdor (66, 37. Nikodem Zawistowski), 42. Wiktor Smoliński, 3. Mateusz Gawlik, 26. Filip Kendzia, 19. Piotr Zmorzyński (66, 77. Daniel Kamiński) - 16. Bartłomiej Putno (83, 71. Kamil Koczy), 23. Adrian Łuszkiewicz, 24. Mateusz Wysokiński, 10. Néstor Gordillo (71, 11. Michał Borecki) - 9. Piotr Giel (83, 38. Jakub Wilczyński).

Olimpia: 22. Łukasz Łęgowski - 15. Patryk Jakubczyk (69, 32. Dawid Wierzba), 13. Michał Kuczałek, 3. Łukasz Sarnowski, 17. Marcel Stefaniak - 77. Konrad Gutowski (78, 24. Paweł Kazimierowski), 18. Dawid Danilczyk, 14. Marcin Czernis (78, 11. Maciej Famulak), 8. Marcin Rajch (70, 10. Jan Sienkiewicz) - 9. Dawid Wojtyra (60, 26. Jakub Branecki), 90. Aron Stasiak.

żółte kartki: Łuszkiewicz, Zmorzyński, Gawlik - Danilczyk, Sarnowski, Stasiak.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 1480.

W 7. minucie Néstor Gordillo (KKS 1925) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

misio - 18 października 2022, 20:31:22 - *.elblag.vectranet.pl
tak jak wierzyłem w tego młodego trenera na początku sezonu, tak tracę do niego zaufanie, wojenka z kapitanem i filarem obrony Wengerem i teraz to.... wystawienie na mecz w którym Olimpia mogła wywalczyć najlepszy wynik w swojej historii wystawia drugiego bramkarza litości trenerze czemu robisz to nam kibicom...

Kibol - 18 października 2022, 20:38:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na kolana

zdziwiony - 18 października 2022, 21:00:15 - *.elblag.vectranet.pl
Zdziwiony nie jestem porażką. Od lat kibice w Elblągu wybierają sobie władze miasta, które mają sport w tym mieście wiemy gdzie. Klub od lat prowadzony jest prawie amatorsko stadionu nie ma, nie ma sianka, nie ma granka. Poza nową trybuną główną, tylko dlatego, że stara była z drewna i się rozpadła i postawienia oświetlenia nic się nie zmieniło od lat 50 tych. Jeszcze mrzonki, że trybun północnej i zachodniej nie da się rozebrać i postawić zadaszonych dwóch prostych trybun, bo konserwator zabytków i zadaszyć zachodniej to niech se władza asi wsadzi. Gratulacje dla KKS dziś na boisku o dwie bramki byliście lepsi do następnego

JS - 18 października 2022, 21:33:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Życzę Kaliszowi zdobycia PP.

ww22 - 18 października 2022, 21:59:26 - *.111.247.54
5 zawodników Olimpii głęboka rezerwa + bramkarz, i tak wynik dobry jak na rezerwy ;)

Xd - 18 października 2022, 22:21:44 - *.dynamic.mm.pl
Ilu kibiców gości w klatce? 0?5? Czy może wszyscy 20?

Max - 18 października 2022, 22:39:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# ww22.Już się nie Tłumacz!!

marekg - 19 października 2022, 9:55:06 - *.147.68.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piechota prawie hat trick szok

ererer - 19 października 2022, 10:39:46 - *.90.167.202
Kalisz wymiata! Ja właśnie trzymam kciuki, żeby zdobyli PP.
Nestor - czad!

przemKSP - 19 października 2022, 15:31:23 - *.netia.pl
ww22 - Jakoś po meczu z Polonią wasz trenejro mówił na konfie, że na mecz z KKS-em wysatwia najmocniejszy skład, tak że daruj sobie.
Swoją drogą to po 0-2 z Polonią stwierdził też, że to wasz najlepszy mecz w sezonie Kurtyna