100mil - 13 listopada 2022, 17:00:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Majonez - 13 listopada 2022, 17:00:30 - *.play-internet.pl

Q - 13 listopada 2022, 17:00:52 - *.ostnet.pl

raser - 13 listopada 2022, 17:01:15 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
elegancko CHROBRY konczymy na 4 miejscu w 1 lidzie ! TYLKO CHROBRY

Wit - 13 listopada 2022, 17:01:24 - *.tychy.vectranet.pl
Szkoda Stal, były pewne trzy punkty
Panowie komentujący z Polsatu bardziej za Chrobrym już być nie mogli.

Grundol - 13 listopada 2022, 17:02:49 - *.static.ip.netia.com.pl
Takich frajerów jak Stal dawno nie widziałem. Mogli to wygrać z 6:0, a ledwo zremisowali. Obrona do wymiany na już. Bramkarz - ręcznik, także do wymiany.

ChrobryKró - 13 listopada 2022, 17:03:03 - *.151.38.152
Chrobry Głogów mój jedyny!!!! Pięknie jest

Obserwato - 13 listopada 2022, 17:04:07 - *.fiberway.pl
Karny dla Chrobrego niesłuszny.Zdarzenie było przed polem karnym.

Misiek - 13 listopada 2022, 17:05:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzięki za WALKĘ Chrobry! na wiosnę barażach o EX!! Panie Prezesie Chrobrego modernizacja trybuny zachodniej stadionu !!..

Marek - 13 listopada 2022, 17:07:00 - *.static.smlw.pl
Prowadzić na 20 minut przed końcem meczu 3:0 i nie wygrać to musi bardzo boleć...Trzeba się nauczyć bardziej koncentrować, bo Lidze Mistrzów będzie jeszcze trudniej!

Kicajrze - 13 listopada 2022, 17:07:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
FRAJERZY.... Prowadzić 3:0 i nie wygrać meczu...co na to sztab szkooeniowy?! OBRONA I BRAMKARZ do wy***nia z tego klubu... Poziom A klasy!!! Za taką grę w obronie każdy kara w wysokości po miesięcznej wypłaty i wypad ze składu!!! Obrona Stali to dno

oli - 13 listopada 2022, 17:10:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powtórka meczu z Arką. 3 bramki w ostatniej części meczu. Trener Gołębiewski chyba ćwiczy z zawodnikami tylko jak grać ostatnie 20 minut🤣

Dgl - 13 listopada 2022, 17:12:35 - *.customers.d1-online.com
Matko i córko 😯😲

anton - 13 listopada 2022, 17:12:49 - *.43.248.82.ipv4.supernova.orange.pl
Jeśli się prowadzi w 70 minucie na wyjeździe 3:0 i nie dowozi zwycięstwa - to jest wyjątkowo ciężkie frajerstwo

100%BB - 13 listopada 2022, 17:15:23 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Jaki sponsor tytularny ligi takie wyniki. Dobrej zabawy, kibice sa tylko kwiatkiem do kożucha pora to w końcu zrozumieć. Dzisiaj sport zwłaszcza piłka nożna to wielki biznes dla dużych i cwanych tego swiata. A ludzie myślą że na serio tak walczą albo odpuszczają, no cóż...

Q112 - 13 listopada 2022, 17:15:28 - *.ostnet.pl
Karny z kapelusza, owszem był faul, ale przed polem karnym

Max - 13 listopada 2022, 17:16:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rewanż Chrobrego z Rzeszowa się udał ,chociaż mogła być wygrana gdyby Chrobry nie przespał 1 połowy szkoda.

StalRZ - 13 listopada 2022, 17:16:36 - *.43.75.99.vultrusercontent.com
No i kolego z Chrobrego? Nie wygraliście. Aczkolwiek ten remis to nasza porażka. 0:3 na 3:3 hmmm kompromitacja.

Musztarda - 13 listopada 2022, 17:17:05 - *.111.246.13
K u r w a zawana adminem, przepuszcza teksty o frajerach itp, ale wadzi jej coś takiego:
HA HA HA!
Każdy to powie, Stal Rzeszów pośmiewskiem w Rzeszowie!
Tylko Widzew!

Pan Kura - 13 listopada 2022, 17:20:06 - *.147.12.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Faul był na linii pola karnego, czyli karny jak najbardziej słuszny. Ciężko się gra ze Stałą. Dziś defensywa Chrobrego wyjątkowo dziurawa, ale za to na plus wejście smoka Wojtyry. Widać że ma papiery na granie. Po kontuzji już dużo nie grał, ale dziś udowodnił że zasługuje na dużo więcej minut

maniek - 13 listopada 2022, 17:21:46 - *.ostnet.pl
100%BB - jedyny kumaty. Reszta tylko bluzgać potrafi. A chłopcy się cieszą i dutki liczą.

abraxas - 13 listopada 2022, 17:23:54 - *.51.118.245
Stal znowu to zrobiła, wstyd.

RRR 75 - 13 listopada 2022, 17:39:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal Frajerzy

CHR - 13 listopada 2022, 17:48:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal bardzo dobra grająca piłką drużyna. Brakuje tego czegoś żeby wciągnąć te ligę nosem. Chodzę na 1 ligę od kilku lat i mogę śmiało napisać że z Waszej drużyny coś będzie..wiecej wyrachowania i będzie ok. Życzę powodzenia

PL - 13 listopada 2022, 17:58:17 - *.dynamic.chello.pl
ŁKS, Puszcza i Ruch awans do ekstraklasy na wypadek zawieszenia rozgrywek.

Kibic CHG - 13 listopada 2022, 17:59:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobra zmiana trenera Chrobrego, widać ma nosa w ten sposób Mateusz Machaj i Kamil Wijtyra uratowali remis dla Chrobrego, brawa trenerze Gołębiewski 👍👏😊

Reksio - 13 listopada 2022, 18:11:18 - *.204.4.53.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Tymi karnymi to się powinien prokurator zajaąć

Ziutek - 13 listopada 2022, 18:16:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# Reksio idzie do budki

Forrest - 13 listopada 2022, 18:24:29 - *.gdansk.vectranet.pl
Frekwencja powala nawet jak na 1 ligę 🤣🤣🤣

@Forrest -Jakby nie było to 50% pojemności starego i mało funkcjonalnego stadionu w Głogowie , a jak to wygląda w twoim mieście, średnio w ilu procentach jest zapełniony stadion?

Zico - 13 listopada 2022, 18:34:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam nadzieję że na wiosnę Kamil Wojtyra jako napastnik w Chrobrym odpali na całego! .. Wielkie Brawa Kamil 👏👏👍

Aro - 13 listopada 2022, 19:06:03 - *.dynamic.chello.pl
Stal jest beniaminkiem i płaci frycowe. Na wiosnę poprawi grę obronną i będzie ok. Póki co Stal ma bezpieczne miejsce w tabeli czego nie można powiedzieć o ekipie zza miedzy.

CH -G-73 - 13 listopada 2022, 19:11:57 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
Brawo Chrobry za walkę do końca!Stal Rzeszów bardzo wymagający przeciwnik,aż dziwne że tak nisko w tabeli.

Kibol - 13 listopada 2022, 19:23:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobremu bardzo ciężko gra się z drużynami z Rzeszowa bo w tym roku same remisy, na wiosnę start z 4 miejsca z 31 punktami to komfortowa pozycja i jako czarny koń rozgrywek dla nas idealna sytuacja. Jak uda się zrobić wzmocnienia na skrzydła (Kuzdra i Bogusz) to wiosna powinna być również dobra.

Marco - 13 listopada 2022, 19:26:01 - *.adsl.inetia.pl
Stal ma jeden problem, zbyt pewność siebie. Oglądałem wypowiedzi trenera Stali, oraz dyrektora sportowego Stali i mam wrażenie że piłkarzom nakładki do głów że są najlepsi na świecie, że inni to poziom San Marino, w każdym razie narracja jest coś w tym stylu. Dziś Stali zabrakło pokory, zapewne po strzelonej bramce już sobie dopisali 3 pkt i to ich zgubiło. Ta brak pokory jak widać przeszkadza. To nie przypadek że jednak to Chrobry jest na 4 miejscu, a Stal na 9. Co oczywiście jak na beniaminka też jest dobrym wynikiem. Dla porównania wprawdzie Ruch jako beniaminek jest na 3 miejscu, ale już Chojniczanka na jednym z ostatnich.Pozdro dla kibiców Stali i powodzenia w kolekcjach meczach.

Kolo - 13 listopada 2022, 19:27:25 - *.play-internet.pl
Pamiętam mecz CHR z Wigrami. Tam też Chrobry po przerwie strzelił na 3-0 i Mao być po meczu. Wigry wyrównały w końcówce. Więc takie mecze się zdarzają. Ps. trener Stali ma wybujałe ego i mam nadzieję,że to Cię zgubi. Ten remis to Twoja zasługa. Przy 3-0 robi się zmiany wzmacniając obronę i dowiezienie wyniku. Ile chciałeś wygrać 10-0. Słaby jesteś.

Lubinek - 13 listopada 2022, 19:35:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
chrobry do likwidacji pewne info!

CH-G-73 - 13 listopada 2022, 19:42:09 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
Zgadzam się z wypowiedziami powyżej odnośnie trenera Stali Rzeszów. Panie trenerze, trochę szacunku do przeciwników. Piłka nożna to nie teleturniej "jeden z dziesięciu", jak to pan zasugerował. Chrobry to klub , który zawsze walczy, wszak Chrobry znaczy-waleczny, odważny. To tak dla przypomnienia, gdyby pan na taki teleturniej się wybierał...

Miki - 13 listopada 2022, 20:03:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# Lubinek.Znowu zaczynasz smrodzic tym swoim kretowiskiem na tej stronie?!

CHG - 13 listopada 2022, 20:18:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Stali strasznie sobie natlókł do głowy statystyk i fisiuje Panie trenerze statystki,noty, wrażenia z meczu to jedno a wyniki to drugie. Dobre wrażenia i styl to jest fajne w łyżwiarstwie figurowym. Według jego oceny Stal ma tyle sytuacji ( nawet przytoczyl jakiś wskaźnik) że powinna być na trzecim miejscu;) Rozumiem że Stał stwarza sytuację a finalizuje je np Skra. Trenerze skoro macie sytuację to może czas pomyśleć o ich wykończeniu. Trening Misiu,trening.

Tomlom - 13 listopada 2022, 20:19:23 - *.9.138.87
Poszedłem na mecz i mówię kumplowi remis …przy 0:3 postawiłem na dokładny wynik ..kurs 22…pewnie dużo ludzi widziało moja reakcje …fryzjer dalej w grze …dziękuje za łatwo zarobione pieniądze

Max - 13 listopada 2022, 20:53:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# Tomlom.Byles na meczu ? byle co Jesz,byle co Gadasz !😐

KATon - 14 listopada 2022, 1:49:37 - *.dynamic.chello.pl
Ładnie sobie zagrali u bukmacherów ...

WKS - 14 listopada 2022, 7:58:14 - *.dynamic.chello.pl
Aż po tych komentarzach oglądnąłem powtórkę na Polsacie, bo przecież Stal skrzywdzona, że karny przed polem karnym. I patrzę na powtórce a Mateusz Machaj wszedł już w pole karne i tam zaczął być faulowany, ewidentnie w powtórce był za linią jak obrońca zaczął go nieprzepisowo wypychać. To, że został wypchany z pola karnego tzn że faul był poza? Faul był tam gdzie się rozpoczął czyli na polu karnym!

Tomlom - 14 listopada 2022, 10:16:34 - *.play-internet.pl
Max ?ja chodzę i będę chodził ale Ty już przestań chodzić a na kiełbasę i piwo idź pod bar ,chciałbyś jeść to co ja i wygrac tak jak ja 😂

Kibic CHG - 15 listopada 2022, 19:08:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl