EB - 25 marca 2023, 15:06:38 - *.centertel.pl

Pele - 25 marca 2023, 15:06:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

melon - 25 marca 2023, 15:07:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pomorskie - 25 marca 2023, 15:09:07 - *.warszawa.vectranet.pl
Olimpia Do Pierwszej Ligi!!!

Haju - 25 marca 2023, 15:09:30 - *.centertel.pl
Brawo Olimpia!ZKS!

bb - 25 marca 2023, 15:12:45 - *.adsl.inetia.pl
To jaki antyfutbol prezentuje Olimpia to aż oczy krwawią. Byle sfaulować, przerwać czy wymusić. Dawno nie byłem tak poirytowany oglądając mecz, który zresztą i poziomem nie odbiegał od tych z klasy okręgowej. Elbląg byle coś ukąsić z przodu i autobus , tak cały sezon.

NEC - 25 marca 2023, 15:13:43 - *.34.145.32
pozdro dla braci z Elblaga

EB - 25 marca 2023, 15:14:02 - *.centertel.pl

NK - 25 marca 2023, 15:16:29 - *.static.cbizz.nl
Znicz walczył , ale za słaby na dobra grę elblążan .

Tomi - 25 marca 2023, 15:16:52 - *.204.32.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Olimpia !!!awans Nie dla Znicza

Do bb - 25 marca 2023, 15:18:45 - *.mobile.kpn.net
Oglądałeś inny mecz , prawdopodobnie z Czechami ..
kompleksy lecz w innym miejscu .
Dziś słaby znicz zgaszony dobra grą Olimpii .

1945 - 25 marca 2023, 15:19:15 - *.centertel.pl
Olimpia, dwa zwycięstwa że Zniczem w tym sezonie.

yes - 25 marca 2023, 15:20:27 - *.43.248.208.ipv4.supernova.orange.pl
Radomiak w ekstraklasie, Olimpia w 1 lidze... Na co tam drużyny z logiem z Painta?

Szewd - 25 marca 2023, 15:24:38 - *.tbcn.telia.com
Brawo Olimpia pozdro z Malmo

EB - 25 marca 2023, 15:53:41 - *.centertel.pl
# miedziak. Pożyjemy zobaczymy. Bez spiny ale jak boli to ma boleć

Kusguwu - 25 marca 2023, 15:58:52 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Motoru. Jutro 3 punkty w Olsztynie i walka o miejsca 1-2 dalej otwarta

Pol - 25 marca 2023, 16:02:18 - *.play-internet.pl
Znicz dzis dramat beznadziejna gra

Bos - 25 marca 2023, 16:06:41 - *.play-internet.pl
Skąd my to znamy Znicz wygrywa wszystko stadion się zapełnia trzeba zacząć przegrywać aby broń Boże nie awansować za dużo ludzi na meczu też nie fajnie dla co poniektorych

OE - 25 marca 2023, 16:24:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj może się dziać jak wejdziemy do I ligi a np. Lechia spadnie z ex . Arka , Lechia , ZS , Wisła K , Odra O ,Korona ,Resovia , Gieksa bo Ruch i ŁKS raczej już wejdą.

& Bos - 25 marca 2023, 19:03:47 - *.204.44.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kiedy w Pruszkowie stadion sie zapelnia ?max 80 120 glow najwyzej powinna byc okregowka Brawo Olimpia tak ma byc !!!

megas - 25 marca 2023, 19:04:34 - *.host.skynet.net.pl
W Pruszkowie prawie pełny stadion, widok nieznany od co najmniej 3 lat. Kolejka za biletami stała jeszcze w 10 minucie meczu. Nawet spóźnionego Prezydenta Pruszkowa wpuścili bez biletu przez bramę główną w 3 minucie meczu, a nie przez kołowrotek jak pospólstwo. Nie macali go, czy nie ukrył pistoletu, jak pozostałych widzów. No pełne zaufanie do Pana Prezydenta ze strony ochrony.

E-g - 25 marca 2023, 19:51:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak prezydent Pruszkowa miał pistolet za paskiem to chyba normalne w takim mieście jak Pruszków czy Wołomin.

marynarz - 25 marca 2023, 20:11:21 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje z nad morza. Czekam na awans. To co zrobiliście w olsztynie to majstersztyk. Pozdrawiam Zawadę

Kaliszak - 25 marca 2023, 20:20:07 - *.dynamic.mm.pl
To samo Elbag gral w Kaliszu. Od pierwszej minuty grali na czas. Wybicia od bramki trwaly po 3-4 minuty. Wielki antyfutbol.

melon - 25 marca 2023, 20:44:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mks - 25 marca 2023, 22:03:37 - *.play-internet.pl
Gabrych odpłacił Misiurze ten go nie chciał to pokazał mu miejsce w szeregu

Tutus - 25 marca 2023, 22:06:49 - *.play-internet.pl
Koleiki po bilety jak nigdy w 15 minucie meczu jeszcze koleika stała niestety po takiej grze znowu będą pustki

Stomil - 26 marca 2023, 8:08:07 - *.centertel.pl
Elbląg na rowerze objechałem w 35minut... nie no miasto jak się patrzy

do yes - 26 marca 2023, 9:46:26 - *.elblag.vectranet.pl
To kolego pochwal się logo swojego klubu...

do Stomil - 26 marca 2023, 9:56:31 - *.elblag.vectranet.pl
To podaj trasę cwaniaczku....

do Stomil - 26 marca 2023, 10:02:53 - *.elblag.vectranet.pl
Ja OBSZEDŁEM (OBESZŁEM żebyś zrozumiał) złodziejski olsztyn w 35 minut... Nie liczę tych 5 wiosek, które na siłę dołączyliście, żeby wydawało się większe.... Ani Kortowa, bo bez niego olsztyn nie istnieje....

kix - 26 marca 2023, 12:44:21 - *.centertel.pl
przyszedłem wreszcie na mecz licząc na dobry wynik-i osłupiałem drugi raz ,pierwszy raz po meczu reprezentacji z czechami.

szym - 26 marca 2023, 13:02:55 - *.nat.dynamic.telkab.pl
Tak ciężko było frekwencje zbudować i jednym meczem zrujnować,mam nadzieje że to tylko przypadek,ale jedna setka w całym meczu na tle przeciętnego rywala co nic nie pokazał dobrze nam nie wróży.Dla mnie od 70 lat tylko Znicz a nie inne....!

Ghgd - 26 marca 2023, 17:47:30 - *.rev104.cfc.olsztyn.pl
Depresja elbląska leczy się wpisując podwójnie komentarze...

Lechia - 26 marca 2023, 17:50:24 - *.8.54.208.ipv4.supernova.orange.pl