Mad - 30 kwietnia 2023, 16:37:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Normalny - 30 kwietnia 2023, 16:39:30 - *.play-internet.pl

obiektywny - 30 kwietnia 2023, 16:39:33 - *.225.206.84 (*.183.117.245)

Znawca - 30 kwietnia 2023, 16:43:37 - *.5.185.57.ipv4.supernova.orange.pl
Tak kończą przechrzty. "motor" na zawsze w drugiej lidze dopóki nie odda licencji Spartakusowi Szarowola.

Idzik - 30 kwietnia 2023, 16:43:41 - *.dynamic.chello.pl
uwaga bo kuwety polecą

Kibic - 30 kwietnia 2023, 16:44:02 - *.dynamic.chello.pl
Panie Jakubas - gdzie Motor a gdzie jest teraz Hutnik?
Na remis i gdyby goście strzelili gola w ostatniej akcji dopiero byłby lamet w szatni.
Quiz audio tele.
Czym dziś w szatni rzuci trener Feio?

Sztefi NH - 30 kwietnia 2023, 16:47:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i git utrzymanie Hutnika już 90% pewne.

Jaworzno - 30 kwietnia 2023, 16:48:43 - *.opera-mini.net (*.0.46.59)
Hutnik Nowa Huta, te Barwy mówią wszystko... 💪
Choć jesteśmy tu mniejszością Hutnik wciąż naszą miłością!
FC Jaworzno zawsze z Tobą 💪

TheBill - 30 kwietnia 2023, 16:49:37 - *.siedlce.domtel.com.pl
Fajo pewnie znów komuś przywali. Ciekawe czy Jakubas dotrzyma słowa i wycofa się z Motoru jak nie awansują.

Bolo - 30 kwietnia 2023, 16:57:19 - *.net.autocom.pl
No i czar Gonzalo prysł niestety Motor coraz słabszy Rybicki miał dwie setki i nic nie strzela baraży chyba jednak nie będzie taka jest prawda

Lewarek - 30 kwietnia 2023, 16:58:20 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Wariaty! 😎
Hutnik w tańcu nie pier... się!

Burmistrz - 30 kwietnia 2023, 16:58:22 - *.204.108.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli w Nowej Hucie dalej myślimy o barażach-zawsze HKS!

Waldhoffer - 30 kwietnia 2023, 17:01:52 - *.centertel.pl
Ależ to była kolejka 2 liga to naciekawsze polskie rozgrywki. Na 5 kolejek przed końcem mamy zaciętą walkę o awans i utrzymanie! Ciekaw jestem czy w przyszłym sezonie będziemy mieć 3 krakowskie drużyny w 2 lidze: Hutnik, Garbarnię i Wieczystą

Jakuba - 30 kwietnia 2023, 17:06:45 - *.centertel.pl
Gdzie jest Motor, a gdzie jest Hutnik!?

Siarka - 30 kwietnia 2023, 17:07:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zremisowali Wygrany Mecz

kapiszon - 30 kwietnia 2023, 17:24:48 - *.sta.tvknaszapraca.pl
szkoda straconych dwóch pkt . Hutnik zdecydowanie lepszy , naprawde szkoda . A Motor ? SZkoda słów , słabiutki

Ada - 30 kwietnia 2023, 17:32:05 - *.146.122.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ Cix: I co ten twój Motor bezpośrednio atakuje? A może konika na Roztoczu?

Dubliner - 30 kwietnia 2023, 17:53:06 - *.warszawa.vectranet.pl
Motorek brum brum, idźcie se pożużlować z wieśniakami.

M - 30 kwietnia 2023, 17:54:47 - *.204.76.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hutnik to pierwszą godzinę nie istniał. Motor mógł i powinien prowadzić 3 do 0.Potem w Motorze odcięto tlen i Hutnik miał optycznie przewagę. Gol dla Huty to nie była setka. Hutnik stworzył sobie dopiero sytuację po strzeleniu gola.

tylko - 30 kwietnia 2023, 18:01:13 - *.play-internet.pl
Motuuuur, napinacze co z wami, co z tym bezpośrednim awansem?

Karolina - 30 kwietnia 2023, 19:29:33 - *.dynamic.mm.pl
Hutnik Kraków > za rok walka o awans do I ligi

Juzek - 30 kwietnia 2023, 19:46:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety strata 2 punktów może okazać się istotna w końcowym rozrachunku i baraży zabraknąć.Motor zawsze w I połowie przeważa,a II brakuje sił.Dziś to było widoczne.W Tarnobrzegu nie zdziwię się jak będzie przegrana.

Luka - 30 kwietnia 2023, 19:52:25 - *.centertel.pl
Gdzie wychowankowie? Nikt nie będzie z armii zaciężnej umierał za Lublin i Motor. W składzie Król i Szuta którzy są z regionu. A reszta na dorobku.

smyk - 30 kwietnia 2023, 20:06:35 - *.cnet24.pl
zremisowali wygrany mecz ,ale tak to jest jak się w pierwszej połowie nie zamknie meczu Szczególnie te 2 sytuacje Rybickiego i było by po meczu a tak motór pkt traci..

Pewne źród - 30 kwietnia 2023, 21:22:02 - *.centertel.pl
Młyn Motoru zbluzgał piłkarzy Hutnika. Jak długo jeszcze neutral pomiędzy bandami...?.

z kuwety - 30 kwietnia 2023, 22:00:23 - *.151.20.215
Do pewne żród równają do trenera

Gienon - 30 kwietnia 2023, 22:27:11 - *.sanok.biz
ciekawe kiedy Gonzalo wklepie Jakubasowi

Na konferencji po meczu trenerzyna Motoru strasznie narzekał na sędziego który według niego nie podyktował w ostatniej akcji meczu karnego dla drużyny z Lublina.Wypada przypomnieć temu konusowi że w poprzedniej rundzie dostał już jedną jedenastkę w meczu między tymi drużynami za zagranie ręką zawodnika Hutnika metr przed polem karnym.Wtedy jakoś nie miał odwagi protestować

janeksxx89 - 30 kwietnia 2023, 23:07:37 - *.adsl.inetia.pl
Gonzalo ty Fajo. Przeciez motor nic nie gra !!! Robicie mase wrzutek, slabo wygladacie w ataku pozycyjnym.

Niepołomny - 1 maja 2023, 1:48:30 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Hutnik! życzę utrzymania a później awansu do wyzszej ligi

Ejdjd - 1 maja 2023, 7:52:40 - *.dynamic.chello.pl
Typ pisze ze czar Gonzalo prysł a w tym samym zdaniu pisze o dwóch zmarnowanych setkach Rybickiego? Wskazane leczenie psychiatryczne? Raczej tak. Motor spokojnie zagra w barazach, reszta to już wynik różnych czynników.

Piter76 - 1 maja 2023, 7:54:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no niestety, to musiało kiedyś nastąpić, żarło, żarło i zdechło. Za bardzo chyba uwierzyli w swoją i lub trenera wielkość i mocarność, chyba już myśleli że to samo się będzie wygrywało wszystko do końca. A tu niestety trzeba potrafić grać i walczyć! Musi szybko przyjść reset, bo nawet baraży może nie być. Walczysz MOTOR!!!💪

Lublin - 1 maja 2023, 8:04:32 - *.49.12.166.ipv4.supernova.orange.pl
Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego trener postanawia kolejny raz grać w osłabieniu - Szuta na boisku.

Piter76 - 1 maja 2023, 9:07:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dokładnie. nwm czy to nie jego 1 mecz tej rundy? czy tak nagle wystrzelił z formą w tygodniu?? czy po prostu despera...
choć oczywiście szkoda, że nic mu nie wpadło w 93" nawet d.. brzuchem...

bazyli - 1 maja 2023, 11:19:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz miał dwie odsłony. Pierwsza zdecydowanie dla Motoru, druga dla Hutnika. Gdyby Motor strzelił na 2-0 w pierwszej połowie, to wygrałby. Szkoda! Jednak trzeba walczyć do końca o pierwszą szóstkę.

wnuk - 1 maja 2023, 15:23:21 - *.dynamic.chello.pl
Oglądnąłem mecz w TP. Przerażający poziom.

Burmistrz - 1 maja 2023, 16:08:00 - *.204.108.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli teraz Motor prosi na kolanach Hutnika żeby ten wygrał w nadchodzącej kolejce z KKS Kalisz.No cóż.Niewykluczone że przychylimy się do jego aktu uniżenia przed Nową Hutą

Brel - 1 maja 2023, 18:00:50 - *.centertel.pl
Hutnik to lepiej niech wygrywa dla siebie. Jeszcze sobie utrzymania nie zapewnili.

118d - 1 maja 2023, 20:35:38 - *.6.164.239.ipv4.supernova.orange.pl
Niech się uzbroją w cierpliwość wszyscy Lkp lublin motur czy jak to pod lublin mowia nie jest w spółdzielni nie kupił awansu wszystko jest legalnie mieli bekę za Krawczyka trenera korupcyjna 2003 r

Power.r - 2 maja 2023, 20:21:53 - *.6.171.59.ipv4.supernova.orange.pl
Do spadku Motor następnym sezonie

Auauaaauuu - 4 maja 2023, 13:21:22 - *.centertel.pl
Dwa różne światy. W pierwszym meczu w Krakowie Hutnik przegrał 1-3 a Motor dostał karnego za rękę metr przed polem karnym. Zresztą męcz też był w TVP Sport.
Mimo to z trybun nie leciały gwizdy czy bluzgi w stronę lubelskich piłkarzy ani tym bardziej w stronę Motoru.
Co mamy w rewanżu? Remis 1-1. Gwizdy i bluzgoteka młynu Motoru w stronę krakowskich piłkarzy i jeszcze ta przyśpiewka " Motor klubie ty nasz pokaż cha.. jak w piłkę grasz ..
Co na to nowohuccy kibice? Deszcz pada.....?