7 maja 2023, 18:00 - Głogów (stadion GOS)

Chrobry: 1. Damian Węglarz - 13. Jakub Kuzdra, 16. Robert Mandrysz, 44. Albert Zarówny, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 6. Sebastian Górski - 10. Rafał Wolsztyński (69, 17. Jakub Górski), 19. Patryk Mucha, 8. Jaka Kolenc, 71. Sebastian Steblecki (62, 9. Mateusz Ozimek) - 27. Kamil Wojtyra (90, 7. Dmytro Biłonoh).

Katowice: 1. Dawid Kudła - 22. Marcin Wasielewski, 13. Bartosz Jaroszek, 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Janiszewski, 16. Grzegorz Rogala - 23. Dominik Kościelniak (81, 20. Mateusz Marzec), 6. Antoni Kozubal, 5. Oskar Repka, 11. Adrian Błąd - 19. Sebastian Bergier (81, 18. Jakub Arak).

żółte kartki: Węglarz - Kozubal, Janiszewski, Bergier.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 1016.

W 51. minucie Sebastian Bergier (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Kpr - 7 maja 2023, 19:59:08 - *.centertel.pl
Nędza, jeszcze karny niewykorzystany. Acha, uczą się tej ligi.

kupa - 7 maja 2023, 19:59:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mogli chociaż umówić się na bramkowy remis, na przykład jakieś 4:4. Byłoby ciekawiej.

narima - 7 maja 2023, 19:59:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co jest grane- ? posiadanie piłki 34 % strzały na bramkę 0 ZERO!!!! sytuacje groźne - 3 w całym meczu . Grali z Barceloną?????

Emeryt str - 7 maja 2023, 19:59:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Komu potrzebna piłka w Głogowie mieszkam przy stadione piski, krzyki I wulgaryzmy jestem na emeryturze potrzebuję spokoju.

Ech - 7 maja 2023, 19:59:58 - *.dynamic.chello.pl
Nie wygrać z Chrobrym to wstyd!

yes - 7 maja 2023, 20:01:17 - *.43.248.176.ipv4.supernova.orange.pl
W lidze minus na takich mówią ciumcioki.

Pan Indyk - 7 maja 2023, 20:01:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zlikwidować piłkę a stadion zarybić.

Zico - 7 maja 2023, 20:02:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trenerze Dziurdzievic Wróć do Chrobrego!!

Radny - 7 maja 2023, 20:04:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oddać kasę z Chrobrego na domy dziecka piłka nożna nie dla Głogowa.

Kazach - 7 maja 2023, 20:15:33 - *.197.89.90.edial.pl
Z przykrością stwierdzam, że Chrobry powinien spaść z ligi. Choć jestem z Głogowa to uważam, że taki szok powinien obudzić włodarzy zespołu. To co wyprawia się na wiosnę to przejdzie do historii!

123 - 7 maja 2023, 20:19:04 - *.dynamic.chello.pl
Varadi: bierzemy przykład z Miedzi.

Grucha - 7 maja 2023, 20:22:37 - *.centertel.pl
Właśnie wróciłem ze stadionu. Chrobry bardxo słabo, zero akcji po ziemi tylko laga na Wojtyrę i tyle. Gks w 1 połowie dużo lepszy. Kontrolował w pełni przebieg gry. Po przestrzelonym karnym na piczątku drugiej połowy Gks dopasował się do gospodarzy. Chrobry z taką grą spadek. Kibiców całkiem sporo jak na taką zimnicę bo 1016 osób / wg spikera.

astriab - 7 maja 2023, 20:30:06 - *.223.168.249
Padaki ciąg dalszy w wykonaniu Chrobrego. Granie do tyłu zemściło się, choć fartownie uniknęli gola z karnego.

ChG Fan - 7 maja 2023, 20:32:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# Kazach.Z przykrością stwierdzam że Powinieneś spaść z Mostu Tolerancji!! Byś Otrzezwial !!..👍

OLAF - 7 maja 2023, 20:38:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trenerze Gołębiewski Wyjedź już do Wawy !! Nie Masz już pomysłu na trenerke w Chrobrym, ku temu są słabe wyniki!!

ŻoryKSG - 7 maja 2023, 20:45:34 - *.play-internet.pl
Szkoda GieKSa tego karnego, gdyby były 3 punkty, to utrzymanie byłoby prawie pewne, ale ten jeden punkt to lepsze niż nic. Utrzymanie pewnie i tak będzie, czekamy na awans do Ekstraklasy za rok, ale potrzebne będą wzmocnienia.

Falco - 7 maja 2023, 21:04:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁO Matko 😥 Gksa karnego nie strzelić?!! Dziady !! Dziady!! Panu Bogu w okno !!

Misiek - 7 maja 2023, 21:08:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry raczej się utrzyma w 1 lidze, ale z taką gra i z trenerem Gołębiewskim to na przyszły sezon to pomsta do nieba niestety. Chrobry w zeszłym sezonie miał kadrę niezła,ale co z mamy takich zawodników jakich mamy..

PM - 7 maja 2023, 21:18:57 - *.dynamic.chello.pl
No Arak, no party. Chrobry chyba nie będzie finalnie najgorszą defensywą ligi.

Dżorkaef - 7 maja 2023, 21:25:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry chyba się doczlapie na remisach do końca rundy. Jak zarząd nie wyciągnie wniosków z tej rundy to za rok lecimy z hukiem!!! Pora już działać bo po sezonie będzie za późno. Wogole to coś w zimie zostało przespane. Dlaczego tyle kontuzji na drużynie?! Co chwila ktoś nieobecny. Kto ściągnął Sewerzynskiego i Ukraińca którzy nie grają. Dyrektor też powinien uderzyć się w pierś i odejść dla dobra tego klubu.

Kazach - 7 maja 2023, 21:32:22 - *.197.89.90.edial.pl
# ChG Fan
No i po co te emocje? W jakiś sposób trzeba dotrzeć do zarządzających klubem. Zwróć proszę uwagę jaki jest dorobek MZKS na wiosnę! To naprawdę jest niemoc totalna.
W ubiegłym sezonie i dwa sezony temu Chrobry był jedną z najczęściej transmitowanych drużyn w Polsacie z uwagi na atrakcyjny footbol i wysokie miejsce w tabeli. Teraz nie ma czego oglądać a nasi przeciwnicy śmieją się ze swojej nieporadności gdy nie są w stanie strzelić nam gola. Jak nie przyjdzie otrzeźwienie to za rok będziemy się szykować na derby z Polkowicami.

Astriab - 7 maja 2023, 22:48:10 - *.223.168.249
W Chrobrym brakuje Bochnaka (8 goli w 1 rundzie, asyst nie liczyłem). Brał na siebie odpowiedzialność za grę, robił wypady i kontry na skrzydle. Dzisiaj przez pierwszą połowę kompletna niemoc. GKS siedział cały czas na połowie Chrobrego, który nie potrafił wyjść z atakiem. Trzy podania i zaraz strata. Gdyby goście wykorzystali karnego nie byłoby nawet tego jednego punktu (podobnie jak ze słabą Sandecją, która też karnego nie wykorzystała). Dobrze, że wrócił Bougaidis, który rządził w obronie i wybijał skutecznie dośrodkowania przeciwników.

Guru - 7 maja 2023, 23:13:39 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Trener Chrobrego nie ogarnia,pierwsza połowa to jakby Real Madryt przyjechał.A koleś nie dokonuje zmian,on tego nie udźwignie.Nie ma pomysłu na drużynę...

Boniekk - 7 maja 2023, 23:25:26 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Jest Arak,jest impreza.Najgorsiejszy z gorszych napastników.Gdziekolwiek grał zawsze marność nad marnościami.Jego poziom to Korona Bargłówka.

jarock - 7 maja 2023, 23:33:47 - *.icpnet.pl
Wreszcie Kozubal zagrał cały mecz.

Kamil - 8 maja 2023, 7:44:35 - *.204.44.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chrobry ostatnio wygral 19 lutego z Chojnicami masakra !!!

CPjś - 8 maja 2023, 8:05:00 - *.46.114.pool.telefonica.de
Tam są inne atrakcje piłka jest daleko z tylu...najpierw kto ile kompotu zapoda,potem skoki do Odry bez wody,zbieranie buraków na rondzie...etc

mx1 - 8 maja 2023, 10:49:14 - *.sanok.biz
To nic, za to dziewczyny Karoliny Koch wygrały w Łodzi z SMSem i już nic im nie przeszkodzi w zdobyciu tytułu mistrza Polski! SMS przegrał bo: nie grały na własnym boisku tylko Widzewa, bo 3 dni wcześniej grały bardzo ciężki mecz pucharowy z Pogonią w Szczecinie i fatalne sędziowanie. Sędzia Ewa Augustyn po tym meczu powinna mieć zakaz prowadzenia jakichkolwiek meczów piłki nożnej. Ale GieKSie gratuluję bo to dobra drużyna!

PanGoroli - 8 maja 2023, 11:38:41 - *.179.9.51.dyn.plus.net
Wyparowała moja cała sympatia do Góraka. Jak można oczekiwać cokolwiek od drużyny, jeśli cele samego trenera są minimalistyczne. Jakby porównać go z Papszunem - Papszun wywalił na zbity pysk grajków, którzy zalecieli w wała, Górak ich broni, kryje.. Już nie wierze, że GieKSa osiągnie cokolwiek z tym trenerem plus ta ekipa.

GieKSa62' - 8 maja 2023, 14:12:54 - *.dg-net.pl
żorska gieksa ... dobre

Kame - 9 maja 2023, 12:48:36 - *.centertel.pl
Żory, zejdź na ziemię. Tu już nie ma na co liczyć. Nie będzie żadnych transferów i powtórka z rozrywki, czyli gra o utrzymanie w następnym sezonie. Porażki z Odrą, Skrą, Resovią - walczącymi o utrzymanie, remis z Zagłębiem, Sandecją - to te świetne wyniki GieKSy w tej rundzie. Zobaczymy jak zagrają z Ruchem to ostatni test, którego nie mają prawa oblać, ale czas panów G-G już dawno minął.

Kpr - 9 maja 2023, 21:46:30 - *.multi-telekom.pl