eWinner II liga: Polonia W. 1-1 Motor. Motor w barażach

4 czerwca 2023, 18:00 - Warszawa (Stadion Polonii Warszawa)

Polonia: 1. Michał Brudnicki - 29. Wojciech Fadecki, 66. Maciej Kowalski-Haberek, 2. Michał Grudniewski, 27. Tomasz Wełna, 22. Bartosz Biedrzycki - 70. Michał Bajdur (89, 28. Łukasz Piątek), 20. Piotr Marciniec, 16. Krzysztof Koton, 77. Mateusz Michalski (65, 7. Marcin Kluska) - 98. Paweł Tomczyk (85, 10. Krystian Pieczara).

Motor: 53. Łukasz Budziłek - 17. Filip Wójcik, 18. Arkadiusz Najemski, 21. Sebastian Rudol, 24. Filip Luberecki (78, 15. Jakub Staszak) - 22. Kamil Wojtkowski (46, 26. Michał Król), 55. Marcel Gąsior (59, 34. Wojciech Reiman), 73. Jakub Lis, 10. Rafał Król, 77. Piotr Ceglarz (78, 13. Mikołaj Kosior) - 19. Kacper Wełniak (64, 27. Dawid Kasprzyk).

żółte kartki: Koton, Wełna - Wojtkowski, M.Król, Kasprzyk.

widzów: 5053.

Ripper - 4 czerwca 2023, 19:54:36 - *.net.autocom.pl
czyli Motor psim swędem, Polonia znowu daje ciała

anton - 4 czerwca 2023, 19:55:47 - *.43.251.182.ipv4.supernova.orange.pl
kolejny mecz wypaczony w tzw. doliczonym czasie., Tym razem to materiał dla prokuratury z Wrocławia

kibol - 4 czerwca 2023, 19:57:31 - *.play-internet.pl
Brawo Motor! Brawo Feio!

P. - 4 czerwca 2023, 19:59:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
Oczywiście że Kalisz w barażach. Dawid Kalisz ze Stomilu.

Eldo - 4 czerwca 2023, 19:59:56 - *.30.108.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta liga nigdy nie będzie czysta

tellchar - 4 czerwca 2023, 20:01:03 - *.dynamic.inetia.pl
@anton - tyle że Król strzelił w 90 minucie, a nie 90+. Więc jak nie oglądałeś to się nie wypowiadaj.

Kibic - 4 czerwca 2023, 20:01:28 - *.179.232.65
Zagłębie2 Lubin pomogło Motorowi

Lk - 4 czerwca 2023, 20:01:59 - *.centertel.pl
Ale by było jakby Paweł Tomczyk wykopał Motor z barażu.

maracana - 4 czerwca 2023, 20:04:50 - *.cnet24.pl
Wow Grande finale cóż to była za kolejka i zwroty akcji.Najpierw Puławy przegrywają by ostatecznie pewnie wygrać.Kalisz prowadzi,przegrywa,prowadzi by w ostatecznym rozrachunku przegrać.Motor taktycznie gra na remis,ale po stracie bramki wydawało się,że to koniec marzeń o barażach jednak cudowna bramka głową Króla zmienia wszystko i dalej goście mogą marzyć o awansie.Teraz baraże i zobaczymy co się wydarzy.

stary - 4 czerwca 2023, 20:08:30 - *.home.aster.pl
zaglembie nie pomoglo Motorowi tylko sobie bo dzieki wygranej utrzymalo sie w lidze

Kotmasza18 - 4 czerwca 2023, 20:12:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do stary.Ale przy okazji pomogło Motorowi Lublin.

eM50 - 4 czerwca 2023, 20:16:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duplo nam się, ale baraże są 🤘

Kaju - 4 czerwca 2023, 20:16:46 - *.146.250.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda ze Polonia ostatniego meczu przed wlasna publika nie wygrala obrona sie zdrzemnela

maruda - 4 czerwca 2023, 20:17:17 - *.play-internet.pl
W Lublinie nie wszystkim zależy aby Motor w piłce nożnej grał ligę wyżej.

Grzesiek78 - 4 czerwca 2023, 20:19:42 - *.play-internet.pl
Pokonać emerytów piłkarskich z Kołobrzegu i kto wie. Finał baraży Stomil-Motor
💛🩵

Powiślak - 4 czerwca 2023, 20:30:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puławy życzą Spartakusowi awansu do 2 rundy baraży. Macie dodatni bilans z 2 meczów części zasadniczej: remis i wygraną. Zapraszamy na finał do Puław!

Piter76 - 4 czerwca 2023, 20:35:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo panowie, do 60 minuty wyglądało to b.dobrze, poźniej jakby sił zabrakło, a po bramce to już dogorywanie. ale w końcówce błysk i wystarczyło. oby nie zmarnować tego w Kołobrzegu. Walczysz Motor!

ggg - 4 czerwca 2023, 20:46:55 - *.shumen.cablebg.net
Rafal Krol, jestes jak wino! Swietna glowka! Rzutem na tasme baraze dla Motoru! Fenomenalna druzyna i wspanialy trener!

Motor - 4 czerwca 2023, 20:53:10 - *.146.120.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jako klub Motor Lublin oficjalnie istniejemy wg. PZPN od 2010 , ale jako Spartakus Szarowola dużo dużo dłużej

Stal1938 - 4 czerwca 2023, 20:54:46 - *.dynamic.mm.pl
Jako wierny fan Motoru uważam że jest GIT...

Lubelak - 4 czerwca 2023, 20:59:05 - *.6.164.137.ipv4.supernova.orange.pl
@ggg drużyna byłaby fenomenalna jakby Wełniak trafił w bramkę. Najszczęśliwszy to jest teraz Bartosz Zbiciak. Kamień musiał spaść mu z serca.

PrzemKSP - 4 czerwca 2023, 21:00:33 - *.jmdi.pl
Piłka nożna beż policji! Ten sędzia niby taki ekstraklasowy a bardzo słabiutki. Nie był stronniczy tylko po prostu słaby. Pierwsza połowa przez niego to ciągła szarpanina była.

lssah - 4 czerwca 2023, 21:06:17 - *.dynamic.mm.pl
Brawo szarowolaki, teraz dacie dooopy w barażach a za rok wypad do 3,4 i w końcu do okręgówki. AAAAAUUUUU szarowola

janeks8889 - 4 czerwca 2023, 21:11:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Motor niech się nie cieszy, bo w Lublinie grał podobno nieuprawniony zawodnik,który nie mógł wystąpić w Zagłębiu II z uwagi na dużą ilość meczu w ekstraklasie, więc może być walkower dla KKS Kalisz.

brel - 4 czerwca 2023, 21:23:56 - *.ennet.pl
@janeks8889...jak się nazywa ten zawodnik? :-)

Kotmasza18 - 4 czerwca 2023, 21:26:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do janeks8889.Podobno to twoja matka wystawiła cztery litery listonoszowi,i ostatecznie w skutek tego pojawiłeś się na tym świecie,ale ile w tym prawdy? to wie tylko twoja matka.

rand - 4 czerwca 2023, 21:29:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
8889 podobno, w Lublinie... - a który to taki oszust ? Lublin i tak wygrał z Zagłębiem...

ZWawy - 4 czerwca 2023, 21:30:57 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Polonia. Byliście w tej lidze najlepsi. Teraz trzeba zbudować zespół na 1 Ligę i wszystko będzie możliwe...

RUCH - 4 czerwca 2023, 21:34:20 - *.204.108.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Polonii Warszawa za awans. Lepsza część Warszawy.

Lump - 4 czerwca 2023, 21:44:19 - *.26.201.48
Motor i tak ma najmniejsze szanse z 4 w barażach.

Stara Prag - 4 czerwca 2023, 21:47:53 - *.play-internet.pl
Szacunek dla kibiców Motoru za to, że zachowali się dzisiaj tak, jak trzeba.
Powodzenia w barażach.
KSP

wierny kib - 4 czerwca 2023, 21:48:18 - *.dynamic.mm.pl
@janeks8889 co ty pisesz matole

lol - 4 czerwca 2023, 21:56:32 - *.net.autocom.pl
2 godz po zakończonych meczach a na forum jeszcze nie ma aktualnej tabeli . Coś się jeszcze dzieje?

janeks8889 - 4 czerwca 2023, 22:12:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do lol nie ma tabeli bo zawodnik Zagłębia II był nieuprawniony do gry, będzie walkower

uważny - 4 czerwca 2023, 22:28:48 - *.dynamic.mm.pl
do @janeks8889 - chlopie zastanow sie co ty pisesz sprawdz se zagłebie 2 kto grał w tym meczu

w - 4 czerwca 2023, 22:45:35 - *.icpnet.pl
Gratulacje Motoru za awans oraz sędziego za dobre sprawne sędziowanie meczu Motor -Polonia W .Wielu kibicow z Poznania życzy Motorowi awansu do 1 ligi

Tk - 4 czerwca 2023, 22:55:02 - *.play-internet.pl
@janeks8889 wszędzie będziesz te prowokacje i kłamstwa pisał ? Na yt uciekłeś jak ci dziś napisałem i kiedyś że kks będzie poza baraźami a teraz wymyślasz głupoty z zawodnikiem, kompleksy czy psychika szwankuje ?

war - 4 czerwca 2023, 22:58:12 - *.icpnet.pl
Panowie Trenerzy Motoru pod koniec meczu wielu piłkarzom brakuje sił i szybkości moze warto wprowadzać zawodnikow szybkich z kondycją ,bo koncowki Motoru są słabsze 2 .Dlaczego Motor malo korzysta strzałow z dalszej odleglości i żuty rożne mocne na 2 slupek a tam mozna nagrać koledze z 16 lub uderzyc wewnętrzną stopa tak jak to robił w Zagłebiu Patryk Szysz

hans - 4 czerwca 2023, 23:20:36 - *.v4.arkomnet.eu
Ile kibiców na Konwiktorskiej 6 ?

war - 4 czerwca 2023, 23:25:57 - *.icpnet.pl
Chcialem podziękować Trenerom Poloni i Motoru za kulture w czasie konferencji i zyczenia przeciwnikom aby osiągali sukces w dążeniu do celu

Dojanekx - 4 czerwca 2023, 23:27:49 - *.play-internet.pl
Hahaha michaś jak tam baraże?

przemas - 5 czerwca 2023, 8:01:24 - *.netia.pl
@hans - myślę, że gdzieś 5k

Kspfan - 5 czerwca 2023, 12:45:23 - *.204.44.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na kilka minut przed meczem na oficjalnej stronie Polonii licznik sprzedanych biletów pokazywał 6019

Warszawiak - 5 czerwca 2023, 18:49:54 - *.play-internet.pl
6 tys sprzedanych biletów strona Polonii na bieżąco odnotowywała każdy sprzedany bilet internetowo Motoru 350 osób a według 90 minut.pl ludzi 5053 ????

Parantrop - 5 czerwca 2023, 21:11:23 - *.toya.net.pl
Motór Lublin to drużyna na ekstraklasę. Tylko niech pozbedą się tego głupiego żużla to i kasa się znajdzie.

klousek - 5 czerwca 2023, 23:01:30 - *.204.12.138.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Cienko bździsz janeks. Jeszcze kilka dni temu napinka jak to KaKa pozamiata wszystkich w barażach a teraz twoje bździny wiszą już tylko na rzekomo nieuprawnionym zawodniku Zagłębia, które rzutem na taśmę utrzymało ligę (za co gratulacje). Bardzo cienkie bździny janeks. Trzeba wiedzieć kiedy odpuścić,bo się ośmieszasz.

rafalski - 6 czerwca 2023, 9:19:02 - *.6.170.53.ipv4.supernova.orange.pl
postawili na regeneracje Nie wiem czy tam w Opalenicy tam tylko jedna balia jest Ten wieprz z Ciechocinka i Frączczak dzadzą im taką regenereacje w srodę o 20-30 że im się odechce jak by wystawiła Polonia Fidziukiewicza to 1-1 by się nie skończyło