20 lipca 2023, 20:04:18 - LukaszL
eLKE: Bramka Michała Przybylskiego

Michał Przybylski strzelił bramkę dla farerskiego B36 Tórshavn w wygranym po dogrywce 2-0 (0-0, 0-0, 2-0) rewanżowym meczu I rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy przeciwko estońskiemu Paide Linnameeskond.

20 lipca 2023, 17:30 - Tallin (Kadrioru staadion)
Paide Linnameeskond 0-2 pd. B36 Tórshavn
Eli Nielsen 92, Michał Przybylski 95

żółte kartki: Mechini Gomis, Karl Mööl, Herol Riiberg, Oskar Hõim - Sonni Ragnar Nattestad, Jann Benjaminsen, Eli Nielsen, Michał Przybylski, Magnus Egilsson, Mathias Lamhauge.

sędziował: Witalij Romanow (Ukraina).
widzów: 1391.

W zespole gospodarzy Sergei Mošnikov (w przeszłości Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Górnik Łęczna) grał do 74. minuty, gdy zmienił go Herol Riiberg. W drużynie gości Valērijs Šabala (kiedyś Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała, GKS Bełchatów) grał natomiast do 67. minuty, gdy w jego miejsce wszedł Michał Przybylski.

Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem i do II rundy awansowała drużyna Polaka. W niej zagra ze zwycięzcą pary FK Škendija 79 (Tetovo) - Haverfordwest County AFC. Mecze tej fazy zaplanowano na 27 lipca i 3 sierpnia.

B. - 20 lipca 2023, 20:18:47 - *.play-internet.pl
Obserwuje piłkę nożną na Wyspach Owczyk od 8-10 lat, Wyspy Owcze są bardzo ciekawe - stąd moje zainteresowania.
Remisy czy nawet zwycięstwa Wysp Owczych nie są przypakowe - tak jak miejsce tej ligi w rankingu UEFA. Jak na ilość mieszkańców sukcesy piłkarskie są ogromne, ten kraj który jest wielkości powiatowych miejscowości w Polsce rozwija się piłkarsko i jest to dla nich bardzo ważne.
Przybylski nie jest liderem B36 ale jest ważnym zmiennikiem.

slazak - 20 lipca 2023, 20:35:22 - *.centertel.pl
Wyspy Owcze mogą zapisać się w historii polskiej piłki nożnej. Spokojnie mogą wygrać z biało -czerwonymi. Szczęsny i obrońcy w rodzaju Bednarka pomogą. Może po odpadnięciu z eliminacji do ME nastąpi trzęsienie ziemi, wstrząs, który zakończy wegetację tej drewnianej reprezentacji? Poczytajcie, co wyprawia KI Klaksvíkar Ídróttarfelag w eliminacjach do Ligi Mistrzów...

zzz - 20 lipca 2023, 20:46:44 - *.136.136.86