22 lipca 2023, 18:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Stal Stalowa Wola

Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 27. Bartosz Boruń, 5. Filip Kozłowski (73, 4. Sebastian Rogala), 44. Jewhenij Zacharczenko, 66. Krystian Mucha - 10. Farid Ali (61, 17. Karol Fietz), 7. Przemysław Lech, 23. João Guilherme, 77. Wojciech Katus (46, 98. Jakub Siga; 90, 8. Kamil Jadach), 20. Szymon Gołuch (46, 11. Szymon Kiebzak) - 19. Kacper Zych.

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 87. Jakub Kowalski, 88. Piotr Rogala, 22. Jakub Banach, 24. Arkadiusz Ziarko - 16. Dominik Maluga (46, 7. Dominik Kościelniak), 11. Tomasz Kołbon (70, 4. Michał Mydlarz), 8. Łukasz Soszyński, 10. Adam Imiela - 14. Kacper Chełmecki (83, 2. Olivier Sukiennicki), 19. Kōsei Iwao (46, 17. Mariusz Szuszkiewicz).

żółte kartki: Zacharczenko, Kozłowski, Lech - Kowalski, Iwao, Soszyński.
czerwona kartka: Przemysław Lech (90. minuta, Jastrzębie, za drugą żółtą).

sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).
widzów: 1679.

STW - 22 lipca 2023, 20:00:07 - *.dynamic.mm.pl
Tzw przyjacielski remis. Dobrze że oba zespoły zaliczyły punkty w 1 spotkaniu i nie sąw strefie spadkowej.

Dzozef - 22 lipca 2023, 20:00:12 - *.play-internet.pl
Jak na debiut w meczu wyjazdowym dobry i remis
Brawo Stalówka

Tom81 - 22 lipca 2023, 20:06:36 - *.tvkstella.pl
W meczu przyjaźni remis ze wskazaniem na Stalówkę, która była bliższa zwycięstwa...
Dziękujemy z całego serca naszym braciom z Jastrzębia za gościnę i zapraszamy do Stalowej Woli.

ZKS - 22 lipca 2023, 20:07:38 - *.dynamic.mm.pl
1 połowa dla Jastrzębia 2 dla Stalówki i to obiektywnie taki był przebieg meczu.

Pusio - 22 lipca 2023, 20:17:02 - *.dynamic.chello.pl
Jastrzebie pewny spadek z czym do ludu

Żal - 22 lipca 2023, 20:55:06 - *.play-internet.pl
W przyjacielskim meczu dwóch spadkowiczów 0-0.

XL - 22 lipca 2023, 21:02:40 - *.111.247.76
Pusio idź do dietetyka. Chyba, że twój nick to z angielskiego i wtedy nic na to nie da się poradzić :D

Fan - 22 lipca 2023, 21:44:45 - *.syrion.pl
Szkoda niewykorzystanych sytuacji po stronie Jastrzębia... Gramy na pewno lepszą piłkę niż w poprzednim sezonie. Oby nowych "posklejać" i będzie dobrze.

lukas82 - 22 lipca 2023, 21:46:18 - *.mtm-info.pl
dobry remis na poczatek

Ree - 22 lipca 2023, 22:00:12 - *.play-internet.pl
Jaka jest sytuacja finansowa Jastrzębia?

mundi - 22 lipca 2023, 22:13:01 - *.240.139.6
brawo Stalówka fajny mecz , pozdrowienia z Łańcuta

User - 22 lipca 2023, 22:32:21 - *.centertel.pl
Byłeś na meczu że takie bzdury piszecie.Bo ja byłem i właśnie wracam.Stalowka zagrala dobrze 15 minut gdzie mieli dwie setki w tym poprzeczkė.Jastrzebie miało z 5 okazji a 3 to kuriozum ze tego nie strzelili.Wynik powinien być 4-2 dla Jastrzębia.

Jurro - 22 lipca 2023, 22:58:32 - *.internetia.net.pl
Na trybunach festiwal przyjaźni to i na murawie obie ekipy dostosowały się do trybun i robiły wszystko aby nie strzelić bramki nawet w 200 %- wych sytuacjach i zakończyć mecz remisem. I to im się wybitnie udało. Cóż, zgoda na trybunach i murawie ponad wszystko....

Tom81 - 22 lipca 2023, 23:22:43 - *.147.12.138.mobile.internet.t-mobile.pl
Biorąc pod uwagę żółte i czerwone kartki był to żywy, ostry mecz, w którym nie brakowało walki. Przypominam, że był to mecz przyjaźni kibiców, ale nie zawodników, ale remis jak najbardziej sprawiedliwy. Już za tydzień inwazja na Siedlce !

STS - 23 lipca 2023, 0:08:46 - *.play-internet.pl
W meczu przyjaźni miało być 0-0 i było 0-0. Przyjazny podział punktów i wszystko w temacie.

Bzdura - 23 lipca 2023, 6:51:01 - *.play-internet.pl
Co najemnych kopaczy obchodzi wasza śmieszna przyjaźń? Jastrzębie już w tamtym sezonie było cienkie Stalowa weszła tylko dlatego, że jedni dostali obstrukcji a drudzy całkiem się wycofali z ligi. Prawda jest taka, że to był mecz dwóch słabizn i ciężko im będzie cokolwiek ugrać.

Zolty72 - 23 lipca 2023, 8:23:37 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Niestety, inaczej jak w ten sposób nie ma szans tego wytłumaczyć. Były trzy sytuację 300-procentowe.... i nikt nie chciał na siebie brać odpowiedzialności za zdobycie bramki. Dużą ilość kartek nie można wytłumaczyć w inny sposób jak nadgorliwością pana rozjemcy. Gwizdał takie rzeczy które mało kto gwizda, a kartkował w takich samych sytuacjach. Na trybunach mecz przyjaźni, trochę wstyd że organizatorzy wiedząc że przyjedzie zaprzyjaźniona Ekipa pozwoliło na brak piwa już w przerwie.
Generalnie w temacie aktualnych możliwości obu ekip niewiele można powiedzieć na tą chwilę.

@bzdura - 23 lipca 2023, 9:06:09 - *.tvkstella.pl
Boli i ma bolić

1962King - 23 lipca 2023, 14:50:19 - *.dynamic.chello.pl
Konieczne dwa sparingi do meczu z Stomilem!!!!

XL - 23 lipca 2023, 17:08:46 - *.nycmny.fios.verizon.net
Z nudów porównałem sobie obecną pierwszą jedenastkę Jastrzębia z ta która niedawno wygrała w Pruszkowie. W obu meczach wybiegło na murawę 7 tych samych piłkarzy.
Różnica? Wczoraj wybiegł Ali (był zmiennikiem w Pruszkowie), Gołuch, Kozłowski i Katus a w Pruszkowie wybiegli Witkowski, Kamiński, Vaz i Stanclik.

Pawłowice - 24 lipca 2023, 16:04:38 - *.dynamic.chello.pl
Podsumowaniem meczu chyba jest ta sytuacja sam na sam Zycha, kiedy odskakuje mu piłka na pięć metrów... Przykro się patrzy na poziom tej naszej 2 ligi.