27 lipca 2023, 22:23:16 - dwieladek
eLKE: Austria 1-0 Borac

Austriacka Austria wygrała 1-0 (0-0) z bośniackim Boracem w pierwszym spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Zwycięzca tego dwumeczu będzie rywalem Legii Warszawa w III rundzie eliminacji, jeśli ta wyeliminuje kazachskie Ordabasy Szymkent.

27 lipca 2023, 20:30 - Wiedeń (Generali Arena)
FK Austria Wiedeń 1-0 FK Borac (Banja Luka)
Haris Tabaković 90

Austria: 1. Christian Früchtl - 26. Reinhold Ranftl, 3. Lucas Galvão, 66. Marvin Martins, 40. Matteo Meisl - 8. James Holland, 77. Aleksandar Jukic (76, 23. Matthias Braunöder), 30. Manfred Fischer (65, 17. Andreas Gruber), 36. Dominik Fitz (85, 9. Muharem Huskovic), 19. Marvin Potzmann (76, 11. Manuel Polster) - 25. Haris Tabaković.

Borac: 21. Nikola Ćetković - 20. Zoran Kvržić, 6. Maks Juraj Ćelić, 31. Savo Šušić, 16. Sebastián Herrera - 11. José Cortés (86, 18. Aleksandar Subić), 10. Roslan Barsky, 14. Fedor Predragović, 24. Jakov Blagaić (63, 29. Vasilije Terzić), 77. Nemanja Mihajlović (77, 27. Enver Kulašin) - 19. Jovo Lukić (63, 9. Milan Makarić).

żółte kartki: Holland, Ranftl, Huskovic - Mihajlović, Predragović.

sędziował: Joey Kooij (Holandia).
widzów: 9717.

W Boracu zagrał m.in. Nemanja Mihajlović (kiedyś Arka Gdynia), a całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Stojan Vranješ (w przeszłości Lechia Gdańsk, Legia Warszawa i Piast Gliwice).

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 3 sierpnia o godz. 20:30 w Banja Luce. Mecze III rundy zaplanowano na 10 i 17 sierpnia.

Liga Konferencji Europy 2023/2024

1920 - 27 lipca 2023, 22:24:12 - *.191.99.213.ipv4.supernova.orange.pl
Ale jugole muszą być załamani...

Lis_Raków - 27 lipca 2023, 22:33:26 - *.146.110.244.mobile.internet.t-mobile.pl
Gol ze spalanego , Klimek miał racje Austria nie potrafi grać w eliminacjach. BBL to odrabia w drugim meczu.

mati Lech - 27 lipca 2023, 22:40:45 - *.Quetzalcoatl-relays.org
Jeżeli legia nie przegra z kazachami to z taką grą odpadnie z Austrią którą Lech klepnął 4-1.

Xxx - 27 lipca 2023, 23:02:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mati żeby twój Leszek nie skompromitował się na Litwie, bo druga połowa z tą drużyną z poziomu polskiej 2 ligi była słabiutka. A Legia jako jedyna urwała w tej rundzie punkty drużynie z Kazachstanu i to grając w bardzo trudnych warunkach i tylko że względu na brak skuteczności nie wygrała swojego meczu z liderem tamtejszej ligi. Zobacz co zrobił Basel u siebie ze znacznie słabszym rywalem z Kazachstanu. Legia u siebie pyknie Kazachów na luzie.

snl - 28 lipca 2023, 9:37:46 - *.play-internet.pl
Legia to syf , mialem piekny kupon postawiony, szkoda ze nie podjąłem refleksji na kursem Legii aż 2,29, pieknie powchodziły Pogoń, Brugge, Derry po łamańcu a nawet Inter Esclades bez remisu. Legia oddajcie mi pieniądze!

nalogg - 28 lipca 2023, 11:30:11 - *.nette.pl
snl- srajtek niuniuś laluś , to nie graj i nie becz. Podlicz sobie ile kasy byś miał w portfelu a buki się cieszą. Gdyby tak większość wygrywała wszystkie zakłady by popadały.

rand - 28 lipca 2023, 13:14:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl