1 sierpnia 2023, 18:57:43 - LukaszR
Debiut Michała Kucharczyka w Paxtakorze Toshkent

Michał Kucharczyk zadebiutował w Paxtakorze Toshkent w przegranym 2-3 (0-3) meczu 1/8 finału Pucharu Uzbekistanu z drugoligowym Dinamem Samarqand. 32-letni pomocnik grał do przerwy, kiedy zastąpił go Dostonbek Hamdamov.

1 sierpnia 2023, 17:00 - Samarkanda (Dinamo Stadioni)
Dinamo Samarqand 3-2 Paxtakor Toshkent
Francis Narh 5, Abubakir Moʻydinov 13, Joel Kojo 27 - Dragan Ćeran 60, 82

żółte kartki: Mirgʻiyoz Suleymanov, Francis Narh, Xurshidbek Ubaydullayev, Derrick Mensah - Doston Tursunov, Przemysław Banaszak, Odiljon Hamrobekov, Azizbek Turgunboyev.

sędziował: Komil Rasulov.
widzów: 5023.

W drużynie gości Przemysław Banaszak grał do 73. minuty, gdy zmienił go Poʻlatxoʻja Xoldorxonov, a na ławce rezerwowych cały mecz spędził Pawieł Pawluczenko (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Górnik Zabrze).

gil - 1 sierpnia 2023, 19:09:55 - *.132.186.71 (*.145.65.127)
Michał był zdecydowanie najlepszy na boisku, a zmieniono go w przerwie tylko ze względów taktycznych.

Bulbus - 1 sierpnia 2023, 19:22:48 - *.dynamic.chello.pl
Debiut marzeń. 0:3, zjazd do bazy w przerwie i porażka z drugoligowcem. Jeszcze po jego zejściu zaczęli cokolwiek grać. Oj, prędko się z ławki nie podniesie. Z drugiej strony nie wiem, co ci Uzbecy mają w głowie, że ściągać stary szrot z Polski.

Gerwazy - 1 sierpnia 2023, 19:36:15 - *.dynamic.chello.pl
Ściągają szrot z zagranicy zamiast stawiać na młodych i zdolnych Ubeków.

Marynarz - 1 sierpnia 2023, 19:37:35 - *.30.116.14.mobile.internet.t-mobile.pl
Drugoligowcy z Uzbekistanu lepsi niż piłkarze Ekstraklasy... Gdzie my jesteśmy ?

zbychu - 1 sierpnia 2023, 19:38:22 - *.147.76.203.mobile.internet.t-mobile.pl
przecież on nie wiedział co się dzieje a tu bach 1:0 zaraz 2:0 i 3:0 no i przerwa

dt - 1 sierpnia 2023, 19:50:18 - *.icpnet.pl
podobno wyglądał fatalnie

rafaello56 - 1 sierpnia 2023, 20:12:49 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Odezwali się znawcy.Wysportowani w kapciach na fotelach z kursem po browara.pojechał Michaś jeszcze dograć do emerytury,choć biedny nie jest...a wam gule skaczą.Pozdrowienia Kuchy King.Pogoń pamięta.Nie przejmuj się ciapciakami.

Dzarek - 1 sierpnia 2023, 20:44:44 - *.225.221.50 (*.220.58.1)
To jest ten Kucharczyk z Legii?
Ale zjazd zaliczył, a przecież grał nawet kilka razy w kadrze.

Kuchar - 1 sierpnia 2023, 20:46:57 - *.dynamic.chello.pl
@Bulbus szrot to Ty jesteś. Następne pytanie poproszę

Arti66bvb - 1 sierpnia 2023, 20:59:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Michał Kucharczyk " Na ławce z kozami czyli moje wspomnienia z Uzbekistanu" Wydawnictwo Globtrotter 2025

1910 - 1 sierpnia 2023, 21:50:47 - *.dynamic-2-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Pierwsza brama dla Dinamo rewelacja. Ogólnie atmosfera na meczu super, doping i ultrasi z Samarkandy na wysokim poziomie. Wróżę szybki powrót do ekstraklasy. Pshemyslav Banashak nie pomógł bawełniarzom ze stolicy.

kibol - 2 sierpnia 2023, 0:38:34 - *.pa.vic.optusnet.com.au