10 sierpnia 2023, 20:59:29 - mivis
eLKE: Omónia 1-0 Midtjylland

Cypryjska Omónia wygrała 1-0 (1-0) na swoim boisku z duńskim Midtjylland w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Zwycięzca tego dwumeczu będzie w IV rundzie eliminacji rywalem Legii Warszawa, jeśli ta wyeliminuje Austrię Wiedeń.

10 sierpnia 2023, 19:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 1-0 FC Midtjylland
Roman Bezus 38

Omónia: 40. Fabiano - 3. Adam Matthews, 5. Senou Coulibaly, 22. Ádám Lang, 17. Jan Lecjaks - 21. Veljko Simić (57, 10. Loḯzos Loḯzou), 19. Fouad Bachirou, 8. Moreto Cassamá (58, 31. Giánnis Koússoulos), 7. Willy Semedo - 9. Andrónikos Kakoullís (66, 18. Karim Ansarifard), 90. Roman Bezus (79, 76. Charálabos Charalábous).

Midtjylland: 1. Jonas Lössl - 14. Henrik Dalsgaard, 15. Sverrir Ingi Ingason, 73. Juninho, 29. Paulinho (88, 44. Nikolas Dyhr) - 37. Armin Gigović (65, 25. Iver Fossum), 8. Kristoffer Olsson (88, 35. Charles Matos), 5. Emiliano Martínez (75, 18. Edward Chilufya), 24. Oliver Sørensen - 10. Cho Gue-sung (65, 9. Sory Kaba), 58. Aral Şimşir.

żółta kartka: Sørensen.

sędziował: Sigurd Kringstad (Norwegia).
widzów: 14 571.

Rewanż zostanie rozegrany 17 sierpnia o godz. 19:45 w Herning. Mecze IV rundy odbędą się 24 i 31 sierpnia.

Liga Konferencji Europy 2023/2024

Tw - 10 sierpnia 2023, 21:04:25 - *.as13285.net
Cypryjczycy dzisiaj dwa zwycięstwa, Czesi, Norwegowie, Grecja wszyscy punktują. Ten wynik nieważny bo kogo obchodzi rywal austrii w kolejnej rundzie. Lech i Raków potem dlugo długo nic. Poza tym Midtjylland ich pyknie w rewanżu.

Strejlau - 10 sierpnia 2023, 22:43:43 - *.188.101.pools.vodafone-ip.de
To Omonia bedzie grala z Austrie.

Tytus - 10 sierpnia 2023, 23:31:16 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Austria Wiedeń na luzie wygra z cwks-em u siebie .3-0 , 4-0 .Tak to widzę. Natomiast rywalem ich będzie Omonia która pojedzie po remis do Danii.

asd - 11 sierpnia 2023, 13:37:57 - *.centertel.pl
Typowe granie na Cyprze. Sytuacje bramkowe 6-15 a wygrywają gospodarze.