17 sierpnia 2023, 20:59:48 - euzi
Szalony awans

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 5-3 (2-0) z Austrią Wiedeń w rewanżowym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy. Zwycięstwo wicemistrzom Polski dali Juergen Elitim, Marc Gual, Tomáš Pekhart, Maciej Rosołek i w jednej z ostatnich akcji meczu Ernest Muçi. Dla Austriaków bramki zdobyli dwukrotnie Andreas Gruber oraz Reinhold Ranftl, który w doliczonym czasie gry doprowadził do remisu w dwumeczu. Pierwsze spotkanie "Legioniści" przegrali 1-2, ale dzięki dzisiejszej wygranej awansowali do IV rundy, w której zmierzą się z lepszą drużyną z pary Omónia - Midtjylland.

Na pierwszy strzał gości trzeba było czekać ponad pół godziny - Josué zza pola karnego uderzył obok bramki. W 38. minucie z kolei z drugiej strony boiska z okolic 16. metra płasko lewą nogą strzelał Andreas Gruber, ale posłał piłkę tuż obok słupka. Chwilę potem "Legioniści" odrobili straty z pierwszego spotkania. Po wrzutce z prawej strony Patryk Kun zgrał futbolówkę głową, Marc Gual zostawił ją Juergenowi Elitimowi, a Kolumbijczyk mocnym strzałem z około 20 metrów pokonał Christiana Früchtla.

Austria szybko była blisko wyrównania. W 41. minucie Dominik Fitz dośrodkował z rzutu rożnego z prawej strony, a James Holland głową uderzył w poprzeczkę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Legia podwyższyła prowadzenie - Bartosz Slisz dośrodkował z prawej flanki i przy dalszym słupku Gual strzałem głową trafił do siatki.

Zaledwie kilkanaście sekund po przerwie "Legioniści" mogli zdobyć kolejną bramkę. Tym razem Kun główkował po wrzutce Pawła Wszołka, ale Früchtl był czujny i odbił piłkę nad poprzeczkę. Z kolei już w 58. minucie po doskonałej kontrze goście zdobyli trzecią bramkę. Szybką akcję przy linii końcowej na połowie Legii rozpoczął Kun, a po podaniach Josué, Guala, Wszołka i ponownie Guala strzałem do pustej bramki sfinalizował ją Tomáš Pekhart.

Gospodarze zdobyli ważnego gola w 69. minucie. Po stracie w środku pola Gruber podał na lewą stronę do Fitza, a ten odegrał do kolegi z zespołu i Austriak nie dał szans Kacprowi Tobiaszowi, strzelając bramkę kontaktową w dwumeczu. Austriacy ruszyli do ataku i nieco ponad dziesięć minut później wyrównali stan rywalizacji. Swojego drugiego gola zdobył Gruber, wykańczając miękkie dośrodkowanie Fitza ze środka pola.

Na szczęście dla gości w 87. minucie Wszołek z prawej strony boiska zagrał płasko w pole karne do wbiegającego Macieja Rosołka, a ten nie dał szans bramkarzowi. Austria pogorszyła swoją sytuację chwilę po straconej bramce - Aleksandar Jukic uderzył faulującego go Slisza, a sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Niestety już w doliczonym czasie gry Austria znów wyrównała stan dwumeczu. Johannes Handl podał z prawej flanki do wbiegającego w polu karnym Reinholda Ranftla, który z bliska nie dał szans Tobiaszowi. Jednak w jednej z ostatnich akcji Ernest Muçi dopadł w "szesnastce" do źle wybitej piłki i po zwodzie precyzyjnym strzałem dał swojemu zespołowi awans.

17 sierpnia 2023, 19:00 - Wiedeń (Generali Arena)
FK Austria Wiedeń 3-5 Legia Warszawa
Andreas Gruber 69, 83, Reinhold Ranftl 90 - Juergen Elitim 39, Marc Gual 45, Tomáš Pekhart 58, Maciej Rosołek 87, Ernest Muçi 90

Austria: 1. Christian Früchtl - 26. Reinhold Ranftl, 46. Johannes Handl, 66. Marvin Martins, 3. Lucas Galvão, 19. Marvin Potzmann (5, 11. Manuel Polster) - 23. Matthias Braunöder (62, 30. Manfred Fischer), 8. James Holland (62, 77. Aleksandar Jukic), 36. Dominik Fitz - 17. Andreas Gruber, 9. Muharem Huskovic (82, 33. Alexander Schmidt).

Legia: 1. Kacper Tobiasz - 55. Artur Jędrzejczyk, 8. Rafał Augustyniak, 5. Yuri Ribeiro - 13. Paweł Wszołek, 99. Bartosz Slisz, 22. Juergen Elitim (74, 21. Jurgen Çelhaka), 27. Josué (90, 20. Ernest Muçi), 33. Patryk Kun (90, 92. Lindsay Rose) - 7. Tomáš Pekhart, 28. Marc Gual (62, 39. Maciej Rosołek).

żółte kartki: Gruber, Marvin Martins, Fischer - Elitim, Augustyniak, Slisz, Josué, Muçi.
czerwona kartka: Aleksandar Jukic (89. minuta, Austria, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: István Vad (Węgry).
widzów: 10 288.

Mecze IV rundy zostaną rozegrane 24 i 31 sierpnia, a pierwsze spotkanie zostanie rozegrany na Cyprze lub w Danii.

Liga Konferencji Europy 2023/2024

BI - 17 sierpnia 2023, 21:00:18 - *.static.ip.netia.com.pl
Wicemistrzem Polski jest Legia.
To był jakiś cud nad Dunajem.

Ja - 17 sierpnia 2023, 21:00:36 - *.przemysl.zicom.pl
Każdy ma swoją Austrię Wiedeń. Kiedyś Lech w 120 minucie, dzisiaj Legia w 100 min.

komato - 17 sierpnia 2023, 21:01:03 - *.giganet.net.pl
Legia zagrała świetnie i fatalnie jednocześnie. Ważne że są punkty. MUCI GIGACHAD!

WZL - 17 sierpnia 2023, 21:01:42 - *.dynamic.inetia.pl
Wariaty. Jeden z najlepszych meczów, jakie oglądałem od dawna. Gratki Legia.

ŻoryKSG - 17 sierpnia 2023, 21:01:47 - *.datapacket.com
Szalony mecz, możemy się nie lubić, ale dramaturgia tego spotkania i zwycięstwo polskiej drużyny cieszy. Ale nie można sobie pozwalać na takie tracenie bramki w doliczonym czasie, tym bardziej gdy prowadziło się 3-0.

Timothy - 17 sierpnia 2023, 21:01:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Legia bez bramkarza...Tobiasz to dramat

Stańczyk - 17 sierpnia 2023, 21:01:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co tam się działo i odjaniepawliło!? Celhaka, Rose - to jednak statyści.

badi - 17 sierpnia 2023, 21:01:53 - *.centertel.pl
sędzia dobry był skubany

NowySezon - 17 sierpnia 2023, 21:01:59 - *.siedlce.domtel.com.pl
Szaleństwo totalne ta druga połowa.Zwycięzców się nie sądzi,bitwa pod Wiedniem dla Legii! Dziękuję Legio za taki mecz,akcja na 3-0-mistrzostwo świata.

Z nad gran - 17 sierpnia 2023, 21:02:06 - *.204.105.66.mobile.internet.t-mobile.pl
Tylko awans cieszy, poza tym Mati liczę na twój klub, nawet oglądam i trzymam kciuki.

PionneR - 17 sierpnia 2023, 21:02:08 - *.10.150.241
Solidny dreszczowiec, niesamowity mecz dla postronnych widzów. Awans jak pamiętny kiedyś Lecha z tym samym przeciwnikiem. Szkoda tylko znowu tylu straconych goli. No ale ważny awans.

Adam - 17 sierpnia 2023, 21:02:19 - *.51.121.252
Idioci. Gratulacje 👍

Mk - 17 sierpnia 2023, 21:02:20 - *.199.12.73
Wielkie brawa! "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się ..."

Ja - 17 sierpnia 2023, 21:02:21 - *.dynamic.mm.pl
Tobiaszek coś wybroni w końcu?

Kamilos - 17 sierpnia 2023, 21:02:26 - *.151.43.36
Wynik hokejówka

ziomo19 - 17 sierpnia 2023, 21:02:29 - *.a2mobile.pl
Awans w Wiedniu po horrorze i w Trnavie również zanosi się na horror.

JS - 17 sierpnia 2023, 21:02:30 - *.centertel.pl
Stary Widzewiak gratuluję warszawskim bucom

Gość95 - 17 sierpnia 2023, 21:02:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oni chyba grali na lodzie nie na murawie. Graty Legia!!!

rafalski - 17 sierpnia 2023, 21:02:37 - *.6.143.99.ipv4.supernova.orange.pl
stawialem Austria nie strzeli gola

Bol - 17 sierpnia 2023, 21:02:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale meczycho!!

J23 - 17 sierpnia 2023, 21:02:53 - *.21.164.136.ipv4.supernova.orange.pl
Prowadzić 3:0, grać jednego więcej i doprowadzić do takiej końcówki... To tylko CWKS potrafi.... Fart, fart i jeszcze raz fart!

Rakowek - 17 sierpnia 2023, 21:02:59 - *.centertel.pl
Gratuluję awansu! Dobry mecz ROLLERCOASTER. Fajnie że Rosołek sobie strzelił

matti - 17 sierpnia 2023, 21:03:03 - *.198.168.67
Szacunek Legia!! To co zrobiłaś to czapki z głów. 3:5 ładny wynik. Forma wróciła i pędziecie po mistrza ----kolejnego----- Polski. Leszek Kolejorzek za to w łeb o co chodzi ????? Będzie sencacja czuje smórd z Trnavy.

Zed - 17 sierpnia 2023, 21:03:10 - *.play-internet.pl
Wicemistrzem Polski jest Legia

kura - 17 sierpnia 2023, 21:03:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tobiasz słaby bramkarz puszczał gole jak dziecko.

Dav202 - 17 sierpnia 2023, 21:03:29 - *.mlynnet.pl
Trener Legii powinien wyciągnąć wnioski z tego dwumeczu. Legia jest bez wątpienia o półkę lepszą drużyną niż Austria, zarówno jeśli chodzi o umiejętności indywidualne piłkarzy jak i o kulturę gry zespołową - jak to się w uproszczeniu mówi: jest po prostu lepszą piłkarsko drużyną. A jednak dopuściła do kompletnie niepotrzebnych nerwów w obu meczach - Runjaic ma nad czym pracować bo ten dwumecz Legia powinna wygrać zdecydowanie pewniej.

Dżordż - 17 sierpnia 2023, 21:04:25 - *.dynamic.chello.pl
Runjaić to taktyczny nieudacznik. Przy 3:0 robi zmiany i broni wyniku, jakby Austria miała się położyć. Czwarta runda to będzie kompromitacja Legii.
Żenujący popis niekompetencji zawodników i ich pseudotrenera. Z nim na pewno mistrzostwa Legia nie zdobędzie.

Bobek - 17 sierpnia 2023, 21:05:10 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje Legia pozdrowienia z Rakowa.

Buncol - 17 sierpnia 2023, 21:05:14 - *.leborska.supermedia.pl
Oj ból dupy w połowie Polski.
Już mieli nayszkowane pociski i podsmiechujki a tu trzeba schować się do nory na kilka dni do następnego meczu Legii.
Tym czasem Lech w pipe od Słowaków

(L)16MP - 17 sierpnia 2023, 21:05:17 - *.108.94.21
Mistrzem Polski jest Legia. (L)ecimy po 17 tytuł. LK to tylko dodatek.

Aero - 17 sierpnia 2023, 21:05:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurczaki ...., ale mi dzisiaj zaimponowaliscie....

Medalik - 17 sierpnia 2023, 21:06:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Legii za walkę do końca. Trzeba się cieszyć że kolejna Polska drużyna awansowała do rundy play-off europejskich pucharów oraz za kolejne punkty do naszego europejskiego koszyczka.

jeah - 17 sierpnia 2023, 21:06:41 - *.106.129.155
Gratulacje dla Legii, dobrze że sędziowie pomogli nie gwiżdząc spalonego przy pierwszej bramce i dali czerwona bo z ta frywoną gra by nie dali rady.

piorun - 17 sierpnia 2023, 21:06:49 - *.centertel.pl
Cofam to co padło o trenowaniu Legii .
Może jest jako mało które, ale w sensie pozytywnym okazuje się.

Giovanni - 17 sierpnia 2023, 21:07:10 - *.centertel.pl
Wolę brzydkie zwycięstwa niż piękne porażki.
Jak punktowane są zwycięstwa w eliminacjach do LKE?

Buziol - 17 sierpnia 2023, 21:07:13 - *.151.32.246
Brawo dla zawodników Legii za walkę i awans. Trener niestety nie pomógł...

Wlodzio - 17 sierpnia 2023, 21:07:14 - *.centertel.pl
Ja pi w życiu czegoś takiego nie widziałem. Legia w ataku naprawdę dobra ale obrona slaba. Gratuluje awansu dla dobra polskiej piłki

Fankopanej - 17 sierpnia 2023, 21:07:22 - *.centertel.pl
Polska piłka klubowa wstaje z kolan

EL - 17 sierpnia 2023, 21:08:09 - *.96.160.150.ipv4.supernova.orange.pl
Chłopaki, miejcie litość dla ludzkiego tętna! Najważniejszy awans i kolejne punkty do rankingu! Gratki z Łodzi!
P. S. Zobaczymy, co Amica wymodzi na Słowacji. Oby z happy endem!

Marcin - 17 sierpnia 2023, 21:08:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legio zawsze slynelas z fantastycznych ,fenomenalnych bramkarzy . Teraz w bramce lepszy bylby Recznik , Tobiasz to Tptalne Dno , sodowa za bardzo uderzyla . Ktory to juz mecz.........

(L)15MP - 17 sierpnia 2023, 21:09:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@(L)16MP - Najpierw musicie zdobyć 16 MP ... ALE NIE ZDOBYDZIECIE .... Mistrzem Polski jest RAKÓW !!!

19KSC06 - 17 sierpnia 2023, 21:09:08 - *.cable.dynamic.surfer.at
W Wiedniu tylko Cracovia

Rakowek - 17 sierpnia 2023, 21:09:08 - *.centertel.pl
A ja życzę Legii awansu do grupy, jak chcą to potrafią efektownie grać, ale trener te zmiany moim zdaniem zbyt bardzo ryzykowne przeprowadził pod koniec

aks10kh - 17 sierpnia 2023, 21:09:28 - *.dynamic.chello.pl
Legia bravo za awans!!!!!, Tobiasz beznadziejny,pseudo bramkarz, co leciało w światło bramki to gol

Toja - 17 sierpnia 2023, 21:09:44 - *.play-internet.pl
Szkoda tylko Pogoni że nie ma awansu

futbolista - 17 sierpnia 2023, 21:09:56 - *.boid.qwest.net
nie tak szybko, gratki dla Legii, lecz co dalej ? to juz insza inszosc. za to fajne info. z Cinci, gdzie miast podobac sie ludziom bez czapki wygladem seksowskim, to upajaja sie diennikarzr zwyciestwami z tylu rankingu, a jak co do czego, to kaput.

Ziom - 17 sierpnia 2023, 21:10:14 - *.play-internet.pl
Brać Fabiańskiego na bramkę i reszta git!!!

Dghjj - 17 sierpnia 2023, 21:10:47 - *.dynamic.inetia.pl
Brawo Legia. Pozdrowienia z Legnicy.

nju - 17 sierpnia 2023, 21:11:11 - *.centertel.pl
Legia pilnie potrzebuje bramkarza!

mundi - 17 sierpnia 2023, 21:11:59 - *.240.139.6
brawo i gratulacje, Pogoń ładnie, Legia bardzo ciekawie...szkoda , że Lech nie daje rady.

Łukasz1987 - 17 sierpnia 2023, 21:13:01 - *.dynamic.chello.pl
Mimo wszystko gratulacje

Cfe7ka - 17 sierpnia 2023, 21:13:44 - *.play-internet.pl
I jakoś dziwna cisza o 2 bramkach ze spalonych przez czerwony reżim z wahszafy

obserwator - 17 sierpnia 2023, 21:14:43 - *.centertel.pl
Legia nie ma dobrej obrony,i ma przeciętnego bramkarza.Niemniej gratulacje za awans.

KibicPiłki - 17 sierpnia 2023, 21:15:47 - *.146.248.208.mobile.internet.t-mobile.pl
Sędzia to chyba z Warszawy, względnie Radomia albo Elbląga. Wszołek conajmniej kilka razy na spalonym, w tym przy akcji bramkowej na bez mała kilku metrowym. Co najmniej 3 czerwone kartki powinny być, a Tobiasz przynajmniej w czterech sytuacjach powinien zarobić przynajmniej jedną czerwoną.
Wymieniać dalej wałki uefy, która ciągnie Legię za uszy do samego finału?

Parantrop - 17 sierpnia 2023, 21:19:10 - *.toya.net.pl
Malarz by wybronił to oprócz pierwszej bramki.

ziutek - 17 sierpnia 2023, 21:19:34 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
@KibicPiłk
Nie ,nie wymieniaj dopij kuflowe mocne i idź spać.

jerry - 17 sierpnia 2023, 21:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@KibicPiłki dawaj wymieniaj

Legia ma bramkarza Hładuna, ale Tobiasza chcą sprzedać dlatego gra więcej , na karne Tobiasz jest Ok.

LACROIX - 17 sierpnia 2023, 21:21:21 - *.151.47.35
Jak Austrio mogłaś przegrać z tymi komuchami?

heh - 17 sierpnia 2023, 21:21:27 - *.106.129.155
już nie mogę sie doczekać achów i wowciów oraz innych zachwytów w wykonaniu dziennikarzy warszawskich nad gra Legii w tym meczu koronowaniu Wszołka ,Josue i zachwytu nad Tobiaszem .

Zenek - 17 sierpnia 2023, 21:21:44 - *.dynamic.chello.pl
Z taką grą i postawą Legii, to Midtjylland rozjedzie ich. Josue komediant, Slisz parodysta, Rose i Tobiasz sabotażyści.

Tomek - 17 sierpnia 2023, 21:23:17 - *.play-internet.pl
Tobiasz to bardzo przeciętny bramkarz.

Tomek - 17 sierpnia 2023, 21:25:24 - *.play-internet.pl
Dlaczego za darmo robicie bezpłatną reklamę firmie Amica w komentarzach...

Tom - 17 sierpnia 2023, 21:28:56 - *.home.aster.pl
@LACROIX to raczej twe ciche zainteresowania i klubik ma takie co..... Brawo Legio ale sporo nerwów było.

1910 - 17 sierpnia 2023, 21:30:23 - *.centertel.pl
Brawo LLLLLEGIA co się tam działo a już myślałem idąc pod Torwar tydzień temu do auta=POZAMIATANE.Super

Siwy Magik - 17 sierpnia 2023, 21:32:37 - *.dynamic-1-kat-k-5-1-0.vectranet.pl
Ale ten Runijaic to jest cienias on nigdy nic nie wygrał i nigdy nie wygra. Tobiasz następny brodaty ręcznik w bramce

Gupipies - 17 sierpnia 2023, 21:42:26 - *.play-internet.pl
Nie sądziłem że to napiszę ale brawo Legia (od widzewiaka)

BKS BOLESŁ - 17 sierpnia 2023, 21:47:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Uf.. udało się

Mak - 17 sierpnia 2023, 21:47:37 - *.internetia.net.pl
Aż głupio mi się to pisze ale brawo legia

LACROIX - 17 sierpnia 2023, 21:48:23 - *.151.47.35
Szekla - powiadasz? Spadkowicz z Ekstraklasy powinien pokonać Rapid rok temu sędzia pomógł niesłuszny karny dla Rapidu i brak karnego dla Lechii

12345 - 17 sierpnia 2023, 21:50:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko LEGIA
gdzie są ci wszyscy co cieszyli się że LEGIA przegra?
PYTANIE do matiego kot strzelił ostatnio PIĘĆ goli na wyjeździcie i awansował dalej ?

Mydlice FC - 17 sierpnia 2023, 21:53:19 - *.as13285.net
Słabe te Austriaki, z Cyprem już im tak łatwo nie pójdzie.

jam - 17 sierpnia 2023, 21:55:26 - *.225.206.189 (*.134.160.165)
co ten Lech... a tak marzyłem o trzech drużynach w pucharach...

qwe - 17 sierpnia 2023, 21:55:54 - *.dynamic.chello.pl
Gruber strzelił dwa razy z lufy

Tom - 17 sierpnia 2023, 21:55:57 - *.home.aster.pl

stefan - 17 sierpnia 2023, 21:57:35 - *.artnet.gda.pl
Choć Legii nie lubię, to brawa za walkę i awans! Za wygraną punkty do rankingu też się przydadzą! Brawo! Życzę awansu do fazy grupowej LKE!

jerry - 17 sierpnia 2023, 22:04:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tak wogóle, to gdzie jest matti?

qwerty - 17 sierpnia 2023, 22:06:01 - *.21.163.228.ipv4.supernova.orange.pl
Nie przepadam szalenie za Legią, ake cieszy mnie ten awans i gratuluję. Pięć bramek na wyjeździe to nie w kij dmuchał.
Bez napinki. Kibic Lechii Gdańsk.

Return97 - 17 sierpnia 2023, 22:09:49 - *.205.209.106.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Piękny mecz - dramaturgia - grad bramek.
Akcja za akcje. Takie mecze chce się oglądać.
Nie spodziewałem się że Legia da radę.Spotkała mnie bardzo miła niespodzianka.
Brawo.

ICE - 17 sierpnia 2023, 22:11:23 - *.icpnet.pl
Przyznam jestem z Poznania, ale szacun!

Kibic - 17 sierpnia 2023, 22:20:49 - *.70.194.246
Fajny mecz i najważniejsze, że polska drużyna wygrała. Gratulacje.
Lech niestety dał d.... więc w Legii i Rakowie nadzieja na kolejne pkt w rankingu UEFA.
(Te nasze drużyny chyba specjalnie chcą mieć trudniej w Pucharach - patrz co odwalił dzisiaj Lech!)

Bo - 17 sierpnia 2023, 22:31:38 - *.30.6.21.mobile.internet.t-mobile.pl
Gratulacje. Wynik hokejowy. Dziurwa obrona i kardynalne błędy po obu stronach. Z piekła do nieba. Tym razem szczęśliwa końcówka dla Legii. Gdyby przegrali w 10 byłby hejt nie z tej ziemi.

KKK - 17 sierpnia 2023, 22:38:56 - *.tktelekom.pl
Ciężko ten mecz ocenic. Dobra i ambitna gra szczególnie w pierwszej połowie, piękne bramki. Z drugiej strony frajerestwo przy 3:0, ktore okazalo się jakże groźnym wynikiem.
Trener na końcówkę wpuszcza parodystę Rose’a który natychmiast generuje bramkę dla Austrii. Ale jednocześnie wpuścił Muciego, który mu uratował tyłek. Czyli sumarycznie bilans na zero. Ale bez bramkarza i stabilnej obrony z lepszymi drużynami nie ma szans.

123 - 17 sierpnia 2023, 22:39:31 - *.46.114.pool.telefonica.de
Gratulacje , no ale sama gra to koszmar. Nie sadze, ze Legia przejdzie 4 runde. Jak wejdzie do grupy , to super. Legia .

Burmistrz - 17 sierpnia 2023, 22:40:40 - *.204.108.126.mobile.internet.t-mobile.pl
Gratulacje z Nowej Huty.No i oczywiście awans do fazy grupowej.Co jednak najważniejsze to żeby ten puchar nie przysłonił Legii głównego celu jakim jest liga i odzyskanie mistrzostwa

123 - 17 sierpnia 2023, 22:41:32 - *.46.114.pool.telefonica.de

JS - 17 sierpnia 2023, 22:47:05 - *.centertel.pl
Szukam mati Lech na wszystkich tematach i gdzieś go wcieło.Mati Lech wyłaź z nory.

LACROIX - 17 sierpnia 2023, 22:54:27 - *.151.47.35
I tak Legia odpadnie Midtjylland

kibic - 17 sierpnia 2023, 22:59:49 - *.47.119.217.ipv4.supernova.orange.pl
Dużo emocji. Siła ofensywna Legii bardzo duża. Co Runjaić takiego widzi na treningach, że ciągle wpuszcza tego Celhakę to on jeden chyba tylko wie. Jak tylko facet wszedł, od razu się pogorszyło. Fajnie, że Legia odwróciła losy rywalizacji. Ale bez obrony Duńczykom nie dadzą rady. Muci rozgrywa niesamowite mecze w pucharach - szarża przy linii bocznej w Moskwie i asysta, tydzień temu - super wejście, no i dzisiaj - duży kunszt, technika i zimna krew. Gratulacje.

Old fan - 17 sierpnia 2023, 23:00:40 - *.147.108.25.mobile.internet.t-mobile.pl
Gratulacje. Kibic Widzewa.

Sew - 17 sierpnia 2023, 23:02:21 - *.centertel.pl
Nie przez przypadek mam kartę płatniczą z (L). Szacun Legia! Brawo!

Syberka L - 17 sierpnia 2023, 23:02:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo, Legio! Niesamowite emocje! Gratuluję awansu!

aston75 - 17 sierpnia 2023, 23:07:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
awans cieszy ale defensywa totalna porażka, a bramkarz bez komentarza, nic nie wybronił a w pucharach co mecz to jajo...z Dunczykami cięzko to widze

Lo - 17 sierpnia 2023, 23:07:28 - *.centertel.pl
Extra

ZL - 17 sierpnia 2023, 23:10:24 - *.centertel.pl
Daleko mi do Legi ale brawa się należą i na murawie i na trybunach!

Lechia - 17 sierpnia 2023, 23:29:21 - *.8.34.6.ipv4.supernova.orange.pl
Pisałem tydzień temu że jestem spokojny o awans Legii, no ale mecz.....petarda .

slazak - 18 sierpnia 2023, 0:06:46 - *.dynamic.inetia.pl
Szacun Legia. Galaktyczny futbol bez kalkulacji i kombinowania. Najlepszy jak dotąd występ polskich drużyn w pucharach. Pokazują, że potrafią grać na wyjeździe (wcześniej tak zagrała tylko Pogon, za szybko jednak uwierzyła w swoją wielkość i pycha, oraz głupota bramkarza ją zgubiły).

Mesko - 18 sierpnia 2023, 0:27:41 - *.65.8.110
Szacunek za walkę od początku do końca meczu! Teraz na cito wzmocnić defensywę, bo z tym szrotem w bramce i na obronie nie będzie sukcesów! Celhaka wymienić na kartki na drewno z lasu. To samo z tym tlenionym blondasem. Brawo Legia! Powodzenia w kolejnej rundzie!

Czarny - 18 sierpnia 2023, 0:55:07 - *.play-internet.pl
Jaki piękny był to mecz.skazana na porażkę Legia pokazała pazur i przeszła dalej. widać że IM się chciało. Obok Rakowa, to polska drużyna za którą nie musimy się wstydzić, a przysporzyła Nam wiele emocji z happy endem. Tylko Leszki dały ciała. Nawet Pogoń pokazała pazur
Tylko Lech nie zdobył żadnych punktów, a tacy byli pewni siebie.wiecej pokory kartoflani przyjaciele

Jareczek - 18 sierpnia 2023, 2:19:01 - *.play-internet.pl
No to mnie eLka rozbawiła niefrasobliwością a kolegę z pracy mało nie doprowadziła do zawału. Oczywiście dobrze, że awansowali, ale z taką grą obronną ja nie widzę sukcesu z klubem z Danii. Wyglądało podobnie jak Linfield - Pogoń, gra w dwa ognie. Dużo emocji, ale...Jak chcą osiągnąć grupę muszą być wyrachowani, Duny nie popuszczą.

Legiaaa - 18 sierpnia 2023, 2:55:58 - *.centertel.pl
Lech parodia. Kartofle wykopane wykopów daleko

jn.KSG.32 - 18 sierpnia 2023, 5:13:30 - *.static.reseler.com
Działo się!!!

Medaliki - 18 sierpnia 2023, 5:36:00 - *.play-internet.pl
Brawo Legia za awans na trudnym terenie, sportowo pokazaliście walkę i charakter do końca, kibicowsko jeszcze lepiej. Szacunek
BBJ 1921 RAKÓW

Winio - 18 sierpnia 2023, 6:55:47 - *.218.35.69
Legio dziękuje za walkę do końca. Nie poddawaj się ukochana ma. \L/

obserwator - 18 sierpnia 2023, 7:49:15 - *.itvmedia.pl
Mam nadzieję że Midjylland ich wyjaśni.

Mąż - 18 sierpnia 2023, 8:01:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta Austria to słabsza od puszczy bo z nimi patałachy tylko zremisowały.

endRas - 18 sierpnia 2023, 8:02:43 - *.play-internet.pl
Gratulacje za awans ale przy tej obronie FC Midtjylland będzie miał proste zadanie. Jak można stracić bramkę grając w przewadze zawodnika. Jakoś cienko to widzę w Danii. Dalej forujcie tego ręcznika w bramce.

paprykarz - 18 sierpnia 2023, 8:05:07 - *.net.e-cho.pl
Widowisko było emocjonujące... Gratulacje.

Stomilowie - 18 sierpnia 2023, 9:30:51 - *.25.97.226
Zgadzam się z powyższymi komentarzami, że Kacper Tobiasz rozegrał bardzo słabe spotkanie. Prawie wszystko, co leciało w światło bramki, lądowało w sieci. Szkoda, bo jak bronił na wypożyczeniu w Stomilu to był pewnym punktem drużyny.

Aro - 18 sierpnia 2023, 10:11:01 - *.dynamic.chello.pl
Po meczu w Warszawie zdawało się że pozamiatane. Legia na wyjeździe pokazała że ma charakter i wolę walki. Tym większe brawa dla legionostów że nie zawiedli

Pemo - 18 sierpnia 2023, 10:28:54 - *.netfala.pl
Gratulacje dla Legii. To był dobry mecz choć niepotrzebna ta nerwówka w końcówce.

rand - 18 sierpnia 2023, 10:41:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Żadna bramka z winy Tobiasza ! 2 strzelone z ok 4 m. Bramkarz bez szans.

ułefa - 18 sierpnia 2023, 11:23:58 - *.173.195.154
Popodniecajcie się kibole L Przez swoją głupotę pozostanie TV a nie wyjazdy.

jjo - 18 sierpnia 2023, 13:12:12 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Patrząc na wynik to nasuwa się pytanie "czy to był hokej?" Obrońcom jednej i drugiej druzyny chwały to nie przynosi. Gratulację za awans i niech trener się zastanowi nad łataniem dziur w obronie. Toż to sito. Jak Legia znów trafi w grupie na coś pokroju BVB to znów zobaczymy trening strzelecki. (Wówczas było w dwumeczu 14-4 jak dobrze pamietam). Zakładam oczywiście że Legia ogra Duńczyków.

MarioKempe - 18 sierpnia 2023, 16:02:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Raków, brawo Legia !
Szacun dla Pogoni za drugi mecz /punkty UEFA/.
Liczyłem na 3 nasze drużyny w decydującej fazie elimnacji o grupowe, ale dwie też OKEJ i życzę Legii awansu !!
Pozdrowienia znad morza

starykibic - 18 sierpnia 2023, 16:57:57 - *.dynamic.chello.pl
Szacunek dla Legii za walkę do końca! Taka powinna być piłka. Gratulacje dla Rakowa za walkę i awans. Pogoń no cóż szkoda ale zakończyła rywalizację z honorem. Lech - no każdy widział -kompromitacja i dziadostwo

acarax - 18 sierpnia 2023, 17:26:13 - *.184.49.249.ipv4.supernova.orange.pl
Jestem bardzo happy. Jednakże zmiany naszego trenera, pod tytułem Celhaka i Rose to makabryczna pomyłka. Obaj to pomyłka, drastycznie obniżyli jakość gry Legii. Do rezerw albo sprzedać. Psują tylko nerwy kibicom.

Romi - 18 sierpnia 2023, 18:26:19 - *.146.121.49.mobile.internet.t-mobile.pl
Najbardziej z wyniku tego meczu był niezadowolony trenerek Legii bo przecież Niemiecka krew w nim płynie Austria to niczym Germania

rand - 18 sierpnia 2023, 18:58:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Romi - lodu, lodu ci trzeba

Pogoń Sz-n - 19 sierpnia 2023, 8:58:47 - *.146.121.68.mobile.internet.t-mobile.pl
Najważniejsze że pyry odpadli to cieszy

zorro - 19 sierpnia 2023, 9:06:17 - *.bielsko.dialog.net.pl
Z takim "ręcznikiem" w bramce niewiele daleko się nie zajedzie. Trzeba koniecznie szukać bramkarza.

Leo - 19 sierpnia 2023, 19:22:28 - *.158.109.163
To był najlepszy mecz Legii w tym roku. Legia w pucharach nie zawodzi .