17 sierpnia 2023, 22:41:09 - euzi
eLKE: Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił bramkę dla tureckiego Fenerbahçe w wygranym na wyjeździe 3-0 (2-0) rewanżowym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy ze słoweńskim Mariborem. Dla reprezentanta Polski to drugie trafienie w tych rozgrywkach. Pierwsze spotkanie Turcy wygrali 3-1 i awansowali do kolejnej fazy.

17 sierpnia 2023, 20:15 - Maribor (Stadion Ljudski vrt)
NK Maribor 0-3 Fenerbahçe SK
İrfan Kahveci 17, Sebastian Szymański 78, Dušan Tadić 80

żółte kartki: Xhuliano Skuka, Martin Milec, Luka Uskoković - Samet Akaydin.

sędziował: Fábio José Costa Veríssimo (Portugalia).
widzów: 10 100.

W 32. minucie Arnel Jakupović (Maribor) nie wykorzystał rzutu karnego (İrfan Can Eğribayat obronił).

Mecz przerwany w 66. minucie na 33 minuty z powodu zamieszek na trybunach.

Szymański rozegrał całe spotkanie. W drużynie gospodarzy Nemanja Mitrović (wcześniej Jagiellonia Białystok) spędził mecz na ławce rezerwowych, a Marko Kolar (w przeszłości Wisła Kraków i Wisła Płock) i Blaž Vrhovec (wcześniej Górnik Zabrze) pozostali poza kadrą.

Fenerbahçe w IV rundzie zagra z holenderskim Twente. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 24 sierpnia w Turcji, a rewanż zaplanowano na 31 sierpnia.

Liga Konferencji Europy 2023/2024

graty - 17 sierpnia 2023, 22:45:53 - *.centertel.pl
brawo brawo

No to - 17 sierpnia 2023, 23:08:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W B-Podlaskiej bedo szykowac babke ziemniczanu zy tej okazyji.

stan tutaj - 18 sierpnia 2023, 1:18:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fener w zeszłym sezonie załatwiło fazę grupową LM dla swojego mistrza, toteż mogliby teraz wygrać ligę...

Florek - 18 sierpnia 2023, 8:49:19 - *.94.66.24
Zrobili to co powinni i to, czego Lech nie potrafi.

Fger - 18 sierpnia 2023, 9:32:34 - *.play-internet.pl