24 sierpnia 2023, 18:24:24 - FBakowski
Gol Przemysława Banaszaka. Paxtakor przegrał w Superpucharze Uzbekistanu

Przemysław Banaszak strzelił bramkę dla Paxtakora Toshkent w przegranym 1-2 (1-1) meczu o Superpuchar Uzbekistanu pzeciwko Nasafowi Qarshi. Banaszak rozpoczął mecz w podstawowym składzie.

24 sierpnia 2023, 16:30 - Dżyzak (Soʻgʻdiyona markaziy stadioni)
Paxtakor Toshkent 1-2 Nasaf Qarshi
Przemysław Banaszak 8 - Oybek Bozorov 42, Marko Stanojević 66

żółte kartki: Hojiakbar Alijonov - Alibek Davronov.

sędziował: Aziz Asimov (Taszkient).

W Paxtakorze Pawieł Pawluczenko (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Górnik Zabrze) rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, a Michał Kucharczyk nie znalazł się w kadrze meczowej.

Sitter - 24 sierpnia 2023, 18:39:37 - *.acn.waw.pl
Kucharczyk nawet tam się nie łapie

Wlodzio - 24 sierpnia 2023, 19:12:08 - *.centertel.pl
O ja cie. Z tąkimi klubami to Lech by dostał niezly wpier...

Yhm - 24 sierpnia 2023, 20:29:16 - *.27.205.95.ipv4.supernova.orange.pl
Ja się nieco dziwię czemu Góral nie chce dołączyć do tej polskiej paczki i zagrać razem z Kuchym oraz Banaszkiem xd... 🤔

janwar - 25 sierpnia 2023, 5:02:53 - *.dynamic.chello.pl
Co to jest za miasto Toshkent? Dlaczego nie stosujecie reguł języka polskiego? Zgodnie z nimi w Uzbekistanie znajduje się miasto Taszkient, które jest stolicą tego państwa. Wy wolicie jednak kaleczyć nasz język.

Abraxas - 25 sierpnia 2023, 8:12:20 - *.51.118.245
Zapewne chodzi o Pachtakor Taszkient ?

FK - 25 sierpnia 2023, 10:20:49 - *.10.208.233
Nie tylko kaleczyć ale trzymać się kurczowo goli w 90 minucie bez doliczonego czasu. Nie reformowalni jak kościół od 500 lat