8 września 2023, 17:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Lech II Poznań
Norbert Pacławski 87, 90

Jastrzębie: 12. Jakub Trojanowski - 11. Szymon Kiebzak, 7. Przemysław Lech, 5. Filip Kozłowski, 44. Jewhenij Zacharczenko, 47. Konrad Kargul-Grobla - 17. Karol Fietz (52, 6. Szymon Maszkowski), 4. Sebastian Rogala, 8. Kamil Jadach (46, 14. Ricardo Vaz) - 18. Michał Bednarski, 19. Kacper Zych (78, 20. Szymon Gołuch).

Lech II: 12. Mateusz Pruchniewski - 7. Maciej Orłowski, 5. Maciej Wichtowski, 2. Mikołaj Tudruj, 3. Ksawery Kukułka - 10. Szymon Pawłowski, 8. Bruno Żołądź, 23. Maksymilian Dziuba (63, 20. Dawid Ławniczak), 13. Jan Niedzielski (63, 21. Maksym Pietrzak), 11. Filip Wilak (86, 15. Bartłomiej Juszczyk) - 9. Norbert Pacławski (90, 19. Szymon Maza).

żółte kartki: Fietz, Rogala, Lech, Ricardo Vaz, Zacharczenko - Wichtowski.
czerwone kartki: Ricardo Vaz (73. minuta, Jastrzębie, za drugą żółtą), Przemysław Lech (88. minuta, Jastrzębie, za drugą żółtą), Jewhenij Zacharczenko (90. minuta, Jastrzębie, za drugą żółtą).

sędziował: Szymon Łężny (Kluczbork).
widzów: 724.

DrGranat - 8 września 2023, 18:58:51 - *.27.138.112.ipv4.supernova.orange.pl
Do młodzieży świat należy!

O mój GKS - 8 września 2023, 18:58:57 - *.darnet.pl
Dramat Cd. Lecimy do 3 ligi! A trener tak ładnie opowiada po meczach o panienkach piłkarzach, a oni chodzonego grają. Carlos kończ już, niestety 2 liga to za wysokie progi. Lech i Żenia królowie kartek.

padalec - 8 września 2023, 18:59:34 - *.leon.com.pl
ale jaja

Dziady - 8 września 2023, 19:00:01 - *.centertel.pl
Dobrze że jestem w pracy,bo inaczej poszedł bym na mecz,a teraz już wiem że szkoda czasu na tych grajków,żałuję jednego....kupiłem nowy szał na ostatnim meczu eh chyba go Spale

Pusio - 8 września 2023, 19:00:06 - *.dynamic.chello.pl
ojojoj co to jastrzebie szybciutko zmierza do 3 ligi super tam jest wasze miejsce

slazak - 8 września 2023, 19:00:20 - *.centertel.pl
3 czerwone kartki w 20 minut dla jednego zespołu 😀 Panie sędzio litości... Czas na urlop?

Golaa - 8 września 2023, 19:03:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za Wilaka wszedł Filip Warciarek tak podaje tt Lecha

PresA2119 - 8 września 2023, 19:05:22 - *.leon.com.pl
żenada szkoda słów 3liga pewna. Odra się zbliża
zrubcie coś z tą drużynom bo człowieka może krew zalać jak grają.

PresA2119 - 8 września 2023, 19:06:35 - *.leon.com.pl

Kolo - 8 września 2023, 19:11:35 - *.centertel.pl
3 czerwone kartki ,brak czerwonej kartki dla zawodnika Lecha,nieuznana bramka dla Jastrzębia ,za to uznana po kopnięciu bramkarza Jastrzębia w rękę ...
Jak można było wygrać ten mecz ...
Ktoś tu coś wspomniał o dobrej grze Lecha ???
Przecież przy temu panu z gwizdkiem drużyna z B klasy by wygrała co najmniej 6 do 0
Dla komisji sędziowskiej duuuzy materiał do analizy

Xsiądz - 8 września 2023, 19:11:57 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Zagadka : ile lat ma bramkarz Lecha II Poznań xD

Dramat - 8 września 2023, 19:13:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeżeli promocja młodzieży ma polegać na takim sędziowaniu , to daleko nie zajdą … swoją droga ktoś weryfikuje i kontroluje prace tych parchów sędziowskich w niższych ligach jak nasza , inaczej wykartkują i nie uznają każdej bramki .

Hahah - 8 września 2023, 19:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ostatniej kolejce GKS kończyło mecz z dwoma czewieniami dziś trzy widać progres pewnie taki mają styl gry

gingciak - 8 września 2023, 19:32:46 - *.static.as2116.net
A tak wychwalal komentator Jastrzebie

hmm - 8 września 2023, 19:33:53 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Jaszczebie otchlan w tabeli, kiedy zaczniecie grac??

waluś - 8 września 2023, 19:48:01 - *.dynamic.chello.pl
wszystkiemu teraz winien sedzia...za gre sie wziąść patałachy jedne a nie szukac usprawiedliwienia swej nieudolnosci !!!

Polonista - 8 września 2023, 20:00:15 - *.161.248.110 (*.238.119.62)
Ajajaj, nie układa się ta kariera trenerska Piotrkowi Dziewickiemu na Śląsku... Polonia Warszawa trzyma kciuki, będzie na 100% lepiej!

L-4 - 8 września 2023, 20:07:09 - *.dynamic.chello.pl
K**** Kocham ten klub i już nie mogę patrzeć jak mój GKS od trzech lat tonie żaden trener i żaden grajek nie zwiastuje nadzieji na poprawę.Co rok jest coraz gorzej i gorzej bywało biednie i słabo ale takiego dziadostwa to nie pamiętam tracę powoli nadzieję że jeszcze kiedykolwiek będzie tu jak za pana Skrobacza AVE GKS a ponoć wiara góry przenosi!!!szacunek dla tych kibiców którzy jeszcze wierzą i chodzą na stadion.Byle nie skończyć jak ROW.

józw - 8 września 2023, 20:19:38 - *.101.18.10
gdybym nie była w ciazy toby wygroli

Faju - 8 września 2023, 20:28:08 - *.147.76.216.mobile.internet.t-mobile.pl
Zabrakło dosłownie trzech minut ale obrona dała ciała !

matiiiLech - 8 września 2023, 20:35:45 - *.153.248.37
Brawo mlodzi z Lecha za walkę do końca i to bez wsparcia zawodników z pierwszej drużyny. Pacławski może być lepszym talentem niż Tomczyk.

62 - 8 września 2023, 20:39:22 - *.dynamic.chello.pl
Ten niedoŁężny sędzina lepiej niech już do Jastrzębia nie przyjeżdża. Czy praca takich nieudołów jest analizowana przez dział sędziowski w PZPN. Przecież to co dzisiaj odstawił niedoŁężny, dyskwalifikuje go dożywotnio.

Kkk - 8 września 2023, 20:45:01 - *.204.13.186.mobile.internet.t-mobile.pl
Sedzia, jaki był kurs na zwycięstwo gości i więcej niż 1.5 czerwone kartki dla jednej drużyny?

???????? - 8 września 2023, 21:47:28 - *.dynamic.inetia.pl
700 ludzi ? na meczu, gdzie to było?

Zdrój - 8 września 2023, 22:40:00 - *.internetia.net.pl
Dla tych co nie byli na meczu oraz internetowych napinaczy polecam opis tego spotkania w Dziennik Sport. Konkretnie, na i na temat.
Co do pracy sędziego to ..................................................
......DRAMAT !!!!!!

Jass - 8 września 2023, 22:46:29 - *.play-internet.pl
Byłem, widziałem. Zarząd GKS powinien odwołać się do PZPN co do pracy antysedziego. Jest zapis meczu na video. Punktów to nie zwróci ale tego frajera w czarnym kostiumie może odsuną od sędziowania na szczeblu centralnym !!!!

stan - 8 września 2023, 23:11:14 - *.internetia.net.pl
Dzisiaj sędzia pokazał jak można zniweczyć wysiłek drużyny i młodych chłopaków i odebrać im chęć do uprawiania sportu.Nie wiem czy ten sędzia ma lustro w domu a jak ma niech się dobrze przyjrzy czy ma głowę na karku czy cztery litery.

62 - 8 września 2023, 23:52:45 - *.dynamic.chello.pl
Co widział boczny sędzia podnosząc horagiewke?Co robił główny sędzia gwiżdżąc w jedną stronę?Czy ktoś w PZPN coś ogarnia patrząc na reprezentację chyba nie! Tylko Gks62

dfg - 9 września 2023, 7:13:07 - *.play-internet.pl
Co los zabrał Polonii Bytom, oddał rezerwom Lecha.

tomc - 9 września 2023, 11:01:52 - *.204.12.29.mobile.internet.t-mobile.pl
Jak się zatrudnia siepaczy nie potrafiących grać to tak jest - wyglądalo tak jakby trenował ich Jacek Wiśniewski. Gosław Jedlownika niestety słusznie przegrał. Dużo kibiców jak na jastrzębie .

wiluś - 9 września 2023, 11:03:40 - *.dynamic.chello.pl
Już przestańcie płakać i obwiniać sędziów...pierwszą czerwoną dostaliście w 73 min. a bramkę w 87 min....więc gdzie byliście do tego czasu. @dfg...masz racje bo jak Polonia dostała czerwoną i dopiero wtedy straciła bramkę to było wszystko ok.!!! bo na ich korzyść !

@cdf - 9 września 2023, 11:07:34 - *.dynamic.chello.pl
Cfd przegrywać jak jesteś słabszy tez trzeba umieć , tak samo jak czytać ze zrozumieniem tekst niezależnego redaktora sportowego , co do polonii nie było takiego tematu …

X - 9 września 2023, 11:07:44 - *.77.70.56
Pan z nadzwyczajnej kasty błysnął w Jastrzębiu.
Nieudolność czy premedytacja? Oto jest pytanie.

Zolty72 - 9 września 2023, 11:36:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda chłopaków, jak gra zaczęła wyglądać to Rozjemcą zadbał o wynik. Trochę wykrakałem przed sezonem - wolałem walczący młodymi GKS, niż tragicznie grający za Sciebury czy Trzeciaka, nie wspomnę o Kurdzielu.
Mimo wszystko - dzięki za walkę. Na miejscu Przemka Lecha nie skończył bym na kopnięciu butelki. Dopóki sędziowie nie będą ponosili mocnych konsekwencji złej pracy o wyniku sportowym będą decydować względy pozasportowe.
GKS, głowy do góry.

62 - 9 września 2023, 12:13:40 - *.dynamic.chello.pl
Do sps patrz na swoje hanysowskie kluby.Pamietaj obpnś

Werty - 9 września 2023, 13:11:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę ta sama śpiewka co zawsze jak przegywamy to winny jest sędzią a piłkarzyki zostały osUkane hahah pewnie większość z komentarzy piszą te gwiazdy futbolu które łapały 3 czerwone kartki

FcWodzisła - 9 września 2023, 13:44:02 - *.dynamic.chello.pl
Nigdy Polski nie zdradzimy.
Nigdy nie będziemy chodzić na klub odra,który zrobił Sześć Fuzji.

Fred - 9 września 2023, 15:16:46 - *.30.115.127.mobile.internet.t-mobile.pl
Mecz oglądałem i nie rozumiem płaczu miejscowych - "wszystko ten zły sędzia". To chyba wszyscy sędziowie musieli się zmówić na to biedne Jastrzębie. 8 kolejka, a dwóch piłkarzy już pauzuje za kartki. Na 8 kolejkę wraca ten Ukrainiec ( bo pauzował za kartki ) i dostaje w meczu 2 żółte... Piłkarze Jastrzębia są słabo wyszkoleni technicznie. Ciągle spóźnieni, nie potrafią wymienić kilku podań w kierunku bramki rywala. Drugie czerwo sami są sobie winni. Gość przez pół boiska idzie obok sędziego i mu ciśnie mając na koncie żółtko. To się w końcu doigrał. W pierwszej połowie grając ze słońcem w plecy nie wpadli nawet na pomysł żeby przy każdej okazji strzelać na bramkę rywala. Z czym do ludzi?

X - 9 września 2023, 18:50:59 - *.nycmny.fios.verizon.net
Fred - powinien być uznany gol dla Jastrzębia na 1-0 czy nie? Był przy pierwszej bramce dla Lecha faul na bramkarzu czy nie? Czy piłkarz Lecha Maciej Wichtowski zasłużył w tym meczu na co najmniej 2 żółte kartki?

wicek - 9 września 2023, 19:20:45 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba grać a nie płakać i obwiniać sędziego...są po prostu słabi!!!

Real - 10 września 2023, 5:43:42 - *.dynamic.chello.pl