Delegat - 17 września 2023, 14:39:30 - *.net.autocom.pl

parowuz - 17 września 2023, 14:39:55 - *.180.184.113

Borubar - 17 września 2023, 14:40:19 - *.centertel.pl
Motor spadek. Pewne info.

Bolo - 17 września 2023, 14:41:06 - *.centertel.pl
Nie ma ropy i nie ma grania

Gotfryd - 17 września 2023, 14:41:45 - *.dynamic.chello.pl
W sumie to dla Tychów nawet gładko poszło. Spodziewałem się, że Motor stawi większy opór. Banasik lepiej się przygotował do tego meczu, a Feio wyjątkowo bez pomysłu. Swoją drogą wielu wskazywało te dwa zespoły do spadku. Widać, jak piłka bywa nieprzewidywalna. Do tego w czubie jest jeszcze Łęczna.

Kibc - 17 września 2023, 14:42:22 - *.dynamic.inetia.pl
Przegrana motoru na boisku i na ulicy , brawo Tychy

Kamil - 17 września 2023, 14:42:59 - *.dynamic.chello.pl
Radecki i Mikita nie nadają się do gry. Czas skończyć z ciąganiem za trenerem po klubach jego pupilków. Młodzi zdają egzamin i na młodych należy stawiać. Tychy w drugiej połowie grały jakby zapomnieli po co wychodzą na murawę. Cieszą jedynie punkty

Luka - 17 września 2023, 14:45:54 - *.centertel.pl
Piękne niedzielne po południe. Za tydzień mam nadzieje że Wisła powtórzy wynik z Tychów. Fart się wyczerpał i trzeba zacząć grać. Oby tylko sędzia nie kombinował przy niekorzystnym wyniku dla cebulazy.

W - 17 września 2023, 14:49:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie trenerze Reno ,i Stolarski jak długo będzie od Faworyzować Lisa ostatnio robi częstzio bl dy ,a pan swoje mo ił pan że Kasprzykowi da pan szansę chociaż 40 minut lub pół godziny dzis zasługa bramkarza i Lisa gdzie jest Zbiciak gdzie Zlomanczuk pyta wytrawny sympatyk piłki a sympatyk Motoru pewne ustawienia nie rozumie wielu sympatykow

@Kamil - 17 września 2023, 14:50:41 - *.centertel.pl
Tak właśnie. Kolejny mecz i coś się niedobrego dzieje w drugiej połowie. Oby sztab nad tym popracował, bo nie na każdą drugą połowę będzie się wychodzić z dwubramkową zaliczką.

janeks8889 - 17 września 2023, 14:51:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mówiłem, Feio może zwijać żagle, fartownie strzelali w 90+ minucie w 3 meczach, silniejsza Łęczna i Tychy ich obnaża, zaraz zacznie się mecz z Wisłą Płock, z Wisłą Kraków i kolejne baty.

Dziekan - 17 września 2023, 14:52:36 - *.centertel.pl
Na ulicy też przegrali? Nic dziwnego. Pamiętam jak kilka lat wstecz do Lublina przyjechał Widzew 200 kibiców. Na trybunach około 2000 kibiców z Lublina. Chłopcy z Łodzi tylko wstali a ponad 1000 chłopa poszło w miasto. Podobno niebiescy ściągali ich z drzew bo tam się pochowali. No cóż to były piękne czasy.

Kibiclbn - 17 września 2023, 14:52:56 - *.26.201.224
Gratuluje wieśniakom 3pkt jedziemy dalej.

Tatary76 - 17 września 2023, 14:53:16 - *.dynamic.chello.pl
Jechać 400 km i zaczynać doping od 30 min. Żenada
Mam nadzieję że dzisiejszy mecz to tylko zadyszka która pokazuje że są rzeczy do poprawy, dzisiaj Motor nie oddał strzału z dystansu i myślę że tu jest problem , fajny powrót żebro, widać że pilka go szuka ,mam nadzieję że będą z tego bramki.

Piter76 - 17 września 2023, 15:03:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
pierwsza wyjazdowa porażka na 4 to całkiem niezły wynik jak na beniaminka. kiedyś musiała przyjść. trudno i jedziemy dalej Motorze! 💛🤍💙
gratulacje dla GKS Tychy.

ŁKS - 17 września 2023, 15:12:08 - *.29.110.76.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Tyscy lecicie po awans trzymam kciuki

Luka - 17 września 2023, 15:19:28 - *.centertel.pl
Mam nadzieję że dluzsza zadyszka. Wisła Kraków, Arka Gdynia, Miedź Legnica.

Kuba TSW - 17 września 2023, 15:19:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za tydzień w tej waszej wiosce się po was przejedziemy.

luzik - 17 września 2023, 15:24:51 - *.net.autocom.pl
hmmm. Motor przegrał choć był zdecydowanie lepszy. Tychy bezpłciowe - nic godnego uwagi. Piłka to dziwny sport

janeks8889 - 17 września 2023, 15:30:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tychy zdecydowanie lepsze Motor nic nie gra za Feio.

lol - 17 września 2023, 15:30:50 - *.hosted-by-worldstream.net
dziwny mecz, Motor grał a wieś strzeliła bramki. Spoko niech osada się bawi przecież każdy ma prawo żyć, do rewanżu

matcin - 17 września 2023, 15:32:26 - *.home.aster.pl

O mogą się powyżywać w końcu zazdrośnicy.
Jeszcze sezon się nie skończył zobaczymy kto dostanie zadyszki.
Zobaczymy za 10 kolejnych meczy kto będzie na jakim miejscu.

kupa - 17 września 2023, 15:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za tydzień chyba pierwszy raz w życiu będę kibicował Wiśle.

Tom - 17 września 2023, 15:50:34 - *.play-internet.pl
@kuba tsw wioskę to masz u siebie w Myślenicach albo w głowie. A Wisła jest słabiutka i przejechać to se może ..😂

aaa - 17 września 2023, 15:50:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kuba Tzw ale wiesz że wczoraj zremisowaliscie z Chrobry?

RynnaTychy - 17 września 2023, 16:08:35 - *.play-internet.pl
Pisałem że wróci Nedić i wszystko wróci do normy. Tylko Tyski GKS !

Kuba TSW - 17 września 2023, 16:11:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niby nas nie wpuścicie za tydzień i tak do was na wieś przyjedziemy i was przeorany pod każdym względem.

Bulbus - 17 września 2023, 16:19:51 - *.dynamic.chello.pl
Wszyscy pochodzimy ze wsi. Nawet Piast Kołodziej był prostym wieśniaczkiem. Jak ktoś uważa, że taki tekst to jakaś ujma, to ma po prostu bardzo małą wiedzę i jeszcze mniej klasy. Poza tym tylko ludzie niepewni siebie, słabi psychicznie, czują się lepiej stając za jakąś grupą, w tym przypadku całkowicie urojoną, rzekomo lepszą grupą wielkomiejską.

Szumi - 17 września 2023, 16:33:58 - *.147.76.142.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo GKS Tychy!!!

bibu - 17 września 2023, 16:50:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bulbus idąc twoim tokiem rozumowania, to bardziej wszyscy pochodzimy z jaskini. Brawo nasi. Z Arką przegraliśmy przez chłopca do podawania piłek a z Chrobrym to klątwa. zawsze z nimi w Głogowie przegrywamy i Banasik siedział na trybunach nie mógł motywować młodych przy linii. frycowe zapłacone teraz już same zwycięstwa do końca rundy. w zimę pojawia się pierwsze oferty za Kikolskiego, Błachewicza i pewnie kogoś innego i zobaczymy na czym tak naprawdę stoimy

Tres - 17 września 2023, 17:33:24 - *.play-internet.pl
@kuba tsw Lublin ma 350 tys mieszkańców, przyjedź pokaż się i ujawnij na stadionie 😁. Już twa marna drużyna była tu rok temu w pucharach Polski i przegrała, teraz też tak . W dodatku pokazaliście marny doping i rzucenie race na murawę plus prymitywna wasza przyśpiewka flagowa której nie da się cytować. W Krakowie klubem miejskim jest Cracovia i Hutnik w Nowe Hucie a wy podmiejskim i tyle. Pisząc tu na Motor widać jaki masz kompleks i ma tak być 😂

maruda - 17 września 2023, 17:47:18 - *.play-internet.pl
Z taką grą i takim składem Motor ma się utrzymać a ci co już widzieli nieba bramy czyli awans niech posypią głowy popiołem. Wystarczy popatrzeć na obecnych beniaminków e-klapy. Do @Kuba TSW ty lepiej oglądaj się za siebie bo cię przejada maczetą po plecach a co do do ciebie dziekan zapomniałeś jak z przystanku koło stadionu uciekałeś i z Fabrycznej dawno temu.

maruda - 17 września 2023, 17:49:22 - *.play-internet.pl
I zapomniałem dodać Widzewiaku że nas wtedy było 60-70 osób.

max - 17 września 2023, 18:28:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wieś... Zobaczcie sobie kto w najnowszym rankingu "najbogatszych miast w Polsce" jest na drugim miejscu za Warszawą A gdzie jest Lublin?

Starotyski - 17 września 2023, 18:51:25 - *.dynamic.chello.pl
Ważne trzy punkty. Ale co się dzieje z naszą drużyną w drugich połowach meczów ? Pierwsze połówki gramy naprawdę przyzwoite, a w drugich 45 minutach na boisko wychodzi jakby całkiem inna drużyna. A największy błazen tego forum niejaki Bibu potrafi rozbawić człowieka. Po poprzedniej kolejce pisał że będziemy bronić się przed spadkiem, a po zaledwie jednej wygranej zmienia zdanie o 180 stopni i pisze że teraz będą same zwycięstwa. Widać że chłop ma problemy natury rozdwojenia jaźni.

@max - 17 września 2023, 18:52:18 - *.70.161.244

Tom - 17 września 2023, 19:11:05 - *.play-internet.pl
@max kolejny kosmita tu pisze? 😂. Lublin 10 miasto pod względem liczby ludności w Polsce a ten że wieś bo jakiś śmieszny ranking przytacza o którym nie masz pojęcia. Przyznaj się skąd ty jesteś, gdzie uczą takiej mentalności, do nauki !!!

GG - 17 września 2023, 19:31:49 - *.dynamic.chello.pl
płaczki z 90minut w formie.

max - 17 września 2023, 19:44:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Tom gdzie ja napisałem że Lublin to wieś? To ktoś od Was tak napisał o Tychach

max - 17 września 2023, 19:47:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
"Dziwnów, Mielno i Krynica Morska to najbogatsze miasta w Polsce. Jesteś z dziwnowskiej metropolii?" Ja o miastach a ten o wsiach

bibu - 17 września 2023, 20:19:52 - *.40.177.17.threembb.co.uk
starotyski prymitywny pisiorski prowokatorze, dobry miesiąc już nie pisałem. zenujacy klamczuch

Kolo - 17 września 2023, 20:34:59 - *.31.54.166.ipv4.supernova.orange.pl
Kiedy Notor kupi jakiegoś prawdziwego napastnika ?

posejdon - 17 września 2023, 20:54:15 - *.centertel.pl
Darek King wprowadzi Tychy bo wie jak to się robi.
Jak można było zwolnić tak dobrego trenera jakim jest Banasik z Radomiaka.

LL - 17 września 2023, 21:18:20 - *.147.72.198.mobile.internet.t-mobile.pl
Lublinianka gratuluje Tychom

Delegat - 17 września 2023, 21:18:57 - *.134.178.253
Ej, to prawda że Motor dostał łomot na ulicy??

*****po - 17 września 2023, 23:33:50 - *.dynamic.mm.pl
No i szarowolaki zaczynają dostawać w pi...ol. Taka to szarowolska dola, dostawać od wszystkich wpi...dola. Do 3 ligi tam gdzie wasze miejsce

Starotyski - 18 września 2023, 6:58:47 - *.dynamic.chello.pl
Mi tam akurat zwisa pis i po, ale widzę że bibu przyznał się do lewactwa i nie dość że ma rozdwojenie jaźni to jeszcze kłopoty z pamięcią.

Tyskifan71 - 18 września 2023, 10:26:51 - *.dynamic.chello.pl
@Kamil
Nie wiem jak Ty te mecze oglądasz, ale: Mikita zdecydowanie do odpalenia, chłopu chyba nie bardzo się chce a Radecki, po dobrych trzech meczach z początku sezonu, przyszły słabsze mecze, ale wczoraj znów robił robotę(poprawnie
). Jak Ty tego nie widziałeś, to nie mam nic więcej do powiedzenia.

W - 18 września 2023, 12:40:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Tych wygrały to pochwały sędziego trenerze Bladik szkoda że dawno był pan dobry w krytyce i ocenie sedziow

maruda - 18 września 2023, 16:15:49 - *.play-internet.pl
@Delegat łomot to dostali tyskie na ulicy, zapytaj ich od kogo ha ha ha .

W - 19 września 2023, 20:08:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A ja szanuje Motor i Górnika iWisle Puławy Sobie o wszystkie z regionu Lubelskiego

Aston - 20 września 2023, 21:13:46 - *.centertel.pl
GKS i górnik Wałbrzych w 60-70 osób atakują na trasie/na ulicy w mieście śląska Wrocław (Ok 100 osób) jadącego wspierać Motor.
Dostają łomot od Śląska i się wycofują. Honorowa walka na pięści. I co można bez nozy i maczet sprawdzić się kto lepszy?