21 września 2023, 20:41:04 - LukaszL
LKE: Dwie bramki Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił dwa gole dla bułgarskiego Łudogorca Razgrad w wygranym 4-0 (0-0) meczu 1. kolejki grupy H Ligi Konferencji Europy przeciwko słowackiemu Spartakowi Trnava. Dla 25-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, były to pierwsze bramki w tych rozgrywkach.

21 września 2023, 18:45 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 4-0 FC Spartak Trnava
Iwan Jordanow 46, Jakub Piotrowski 50, 63, Rwan Cruz 90

żółte kartki: Claude Gonçalves, Son - Adrian Zeljković, Martin Mikovič, Roman Procházka.

sędziował: Genc Nuza (Kosowo).
widzów: 6358.

W kadrach obu drużyn znaleźli się piłkarze występujący w przeszłości w polskich klubach. W drużynie gospodarzy Spas Delew (Pogoń Szczecin) grał od 73. minuty, gdy wszedł w miejsce Caio Vidala. W zespole gości natomiast całe spotkanie rozegrali Filip Bainović (Górnik Zabrze), Martin Mikovič (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Martin Šulek (Wisła Płock). Erik Daniel (Zagłębie Lubin) wszedł na boisko w 57. minucie w miejsce Jána Bernáta, a Roman Procházka (Górnik Zabrze) grał od 72. minuty, gdy zmienił Adriana Zeljkovicia. Na ławce rezerwowych cały mecz spędził z kolei Samuel Štefánik (Podbeskidzie Bielsko-Biała, Bruk-Bet Termalica Nieciecza), zaś poza kadrą meczową pozostali Martin Bukata (Piast Gliwice) i Dobrivoj Rusov (Piast Gliwice).

Trenerem Łudogorca jest były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Iwajło Petew, a trenerem Spartaka były zawodnik Górnika Zabrze Michal Gašparík.

W drugim dzisiejszym meczu grupy H turecki Fenerbahçe SK wygrał 3-1 (2-0) z duńskim FC Nordsjælland.

Normalny - 21 września 2023, 21:28:54 - *.217.0.220
Przecież Lech w zeszłym sezonie zaszedł dlalej niż Ludosgorec w LK, bądżcie poważni. Zriński wygrał z AZ z półfinalistą te pierwsze mecze to olewka ze strony mocniejszych i tyle, dlatego Legia wygrała.

Yhm - 21 września 2023, 21:35:39 - *.27.3.145.ipv4.supernova.orange.pl
Dziwne, gość został powoływany do kadry na zgrupowania a jeszcze nie dano mu szansy zadebiutować w jakimś jednym z meczów..🤔

fwawffwa - 21 września 2023, 21:35:47 - *.centertel.pl
Do kadry za Krychę.

jarock - 21 września 2023, 22:12:54 - *.icpnet.pl
Brawo Jakub ! Zaproś trenera Lecha na korki.

mietek - 21 września 2023, 22:52:04 - *.27.101.19.ipv4.supernova.orange.pl
@Normalny: Tak, tak. I pewnie dlatego Atalanta się bawi w gnębienie Rakowa.

Do Normaln - 21 września 2023, 23:27:46 - *.146.106.214.mobile.internet.t-mobile.pl
Oczywiście że tak właśnie dlatego rezerwy Rakowa odpuściły sobie mecz z Atalanta.

Do normaln - 22 września 2023, 6:53:19 - *.53.146.119.wave.com.pl