5 października 2023, 22:54:16 - gabrielba
LKE: Aston Villa 1-0 Zrinjski

W meczu 2. kolejki grupy E Ligi Konferencji Europy, w której występuje również Legia Warszawa, angielski Aston Villa FC wygrał 1-0 (0-0) z bośniackim HŠK Zrinjski.

5 października 2023, 21:00 - Birmingham (Villa Park)
Aston Villa FC 1-0 HŠK Zrinjski (Mostar)
John McGinn 90

Aston Villa: 1. Emiliano Martínez - 4. Ezri Konsa, 3. Diego Carlos (82, 9. Bertrand Traoré), 17. Clément Lenglet, 12. Lucas Digne (46, 2. Matty Cash) - 31. Leon Bailey, 32. Leander Dendoncker (46, 6. Douglas Luiz), 8. Youri Tielemans, 22. Nicolò Zaniolo, 7. John McGinn - 24. Jhon Durán (46, 11. Ollie Watkins).

Zrinjski: 35. Marko Marić - 6. Josip Ćorluka, 27. Slobodan Jakovljević, 95. Matej Senić, 15. Stipe Radić, 91. Mario Tičinović (73, 50. Kerim Memija) - 22. Aldin Hrvanović (46, 17. Matija Malekinušić), 20. Antonio Ivančić (62, 93. Zvonimir Kožulj), 5. Dario Čanađija (73, 8. Damir Zlomislić), 25. Mario Ćuže - 99. Nemanja Bilbija (77, 10. Tomislav Kiš).

żółte kartki: McGinn, Cash - Hrvanović, Bilbija.

sędziował: Urs Schnyder (Szwajcaria).
widzów: 37 327.

W zespole gospodarzy asystę zanotował Matty Cash. W drużynie gości zagrali Marko Marić (kiedyś Lechia Gdańsk) i Zvonimir Kožulj (wcześniej Pogoń Szczecin, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Sandecja Nowy Sącz). Poza kadrą meczową znalazł się Ivan Jukić (w przeszłości Korona Kielce).

dfg - 5 października 2023, 22:55:12 - *.play-internet.pl
No to zaczynamy od początku, wszyscy mają po 3 punkty.

ErwinJJ - 5 października 2023, 23:00:16 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Legia ma pozamiatane.

hans - 5 października 2023, 23:03:24 - *.v4.arkomnet.eu
Aston Villa wcisneła bramkę w 94 minucie a nie w 90 -tej jak błędnie podaje 90 minut.

NowySezon - 5 października 2023, 23:07:17 - *.siedlce.domtel.com.pl
@hans 90minut nie podaje minut goli w doliczonym czasie gry.

mateuszLec - 5 października 2023, 23:09:37 - *.42.66.6
legio ucz się jak się walczy do końca. Coś czuję ostatnie miejsca w grupach dla Rakowa ilegii na koniec.

(L)16MP - 5 października 2023, 23:41:37 - *.70.99.149
Uratowany kupon na 3 tysie. Dobrze że puknęli ich w końcówce. Mistrzem Polski jest Legia.

NowySezon - 6 października 2023, 0:12:54 - *.siedlce.domtel.com.pl
@(L)16MP Gratuluję wygranego kuponu!

pytanie - 6 października 2023, 8:43:40 - *.toya.net.pl
@NowySezon To ze nie podaje to wiemy od zawsze ale jakie jest tego logiczne wytlumaczenie ? nie wiemy

NowySezon - 6 października 2023, 9:00:22 - *.siedlce.domtel.com.pl
@pytanie Bo zwyczajnie redakcji 90minut się nie chce

zzz - 6 października 2023, 10:17:26 - *.136.137.172
Potężna Premier League ostatkiem sił wbija u siebie gola chorwackim Bośniakom xD Kosmicznie przepłacona liga :P

FK - 6 października 2023, 11:55:36 - *.10.208.92