Joan Román 3, Patryk Gogół 90, Ángel Baena 90 - Sebastian Bergier 57, Mateusz Mak 63

Wisła: 93. Álvaro Ratón - 25. Bartosz Jaroch, 6. Alan Uryga, 5. Joseph Colley, 43. Dawid Szot - 10. Miki Villar (87, 80. Dawid Olejarka), 8. Marc Carbó, 7. Igor Sapała (66, 17. Jesús Alfaro), 41. Kacper Duda (87, 21. Patryk Gogół), 22. Joan Román (66, 77. Ángel Baena) - 23. Szymon Sobczak.

Katowice: 1. Dawid Kudła - 23. Marcin Wasielewski (89, 24. Dawid Brzozowski), 3. Grzegorz Janiszewski, 4. Arkadiusz Jędrych, 14. Aleksander Komor, 16. Grzegorz Rogala - 11. Adrian Błąd (72, 17. Mateusz Marzec), 5. Oskar Repka, 6. Antoni Kozubal (89, 8. Rafał Figiel), 10. Mateusz Mak (89, 31. Shun Shibata) - 7. Sebastian Bergier (83, 18. Jakub Arak).

żółte kartki: Colley, Román, Olejarka - Repka, Bergier, Rogala.

Yoko - 25 listopada 2023, 19:34:53 - *.centertel.pl
GKS Katowice klub - mem!

Ghk - 25 listopada 2023, 19:34:58 - *.dynamic.chello.pl
wisła klub z kibicami bez honoru

NowySezon - 25 listopada 2023, 19:35:37 - *.siedlce.domtel.com.pl
Zadymienie boiska przez kibiców Wisły Kraków w okolicach 85 minuty meczu pomogło gospodarzom

wariat - 25 listopada 2023, 19:36:19 - *.225.206.99 (*.178.12.207)
Dzięki Gieksa za walkę. Zabrakło szczęścia.

Marek - 25 listopada 2023, 19:36:26 - *.dynamic.inetia.pl
Brawo Wisła dwie bramki w jednej minucie i to ostatniej

komato - 25 listopada 2023, 19:36:52 - *.146.238.158.mobile.internet.t-mobile.pl
CO
ZA
POWRÓT
końcówka rodem z thrilleru! niesamowity finisz!

Kibic - 25 listopada 2023, 19:36:55 - *.153.6.51.dyn.plus.net
Myć jest od zadań specjalnych.Robi robote. Jak mawia klasyk: Miało być 5:0, będzie 5:0!

kibiczWiel - 25 listopada 2023, 19:37:20 - *.88.41.158
Ten mecz to skandal, 15 minut doliczonego czasu gry tyle ile własnie Wisła potrzebowała by wygrać. Normalnie by tego nie zrobiła. Mówi się o sęziach ale takie zadymianie boiska też powinno być karane jako wypaczenie wyniku.

Tyszanin - 25 listopada 2023, 19:37:38 - *.95.207.195
Pamiętajcie gieksiarze że karma zawsze wraca
Tylko Tyski GKS💚🖤❤

Sollski - 25 listopada 2023, 19:37:52 - *.dynamic.chello.pl
Górak, weź se swoje "top" Marca i wypad

Puszcza - 25 listopada 2023, 19:38:32 - *.dynamic.chello.pl
I tak nie wejdziecie do ekstraklasy cieniasy z Wisły. MY w niej gramy a wy sie kopiecie po czołach na jej zaplecczu

Jaga - 25 listopada 2023, 19:39:04 - *.play-internet.pl
No i patologia fartem wygrała. Niemożliwe...

Fenio_HKS - 25 listopada 2023, 19:40:48 - *.dynamic.chello.pl
Jestem z tej drugiej strony Katowic ale żal mi gieksy,że po takiej dobrej drugiej połowie bez punktów wyjeżdżają. Gieksa dużo lepsza fizycznie, a po meczu Wisła w kółku stoi jak do bitki zamiast się cieszyć. Multi kulti

Jaga - 25 listopada 2023, 19:40:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Wisła za gre do końca.Pozdro za stare czasy Jaga & Wisła.Czekamy na was w ekstraklasie.

Kuba TSW - 25 listopada 2023, 19:42:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielka Wisła gra zawsze do końca.Ladacznica na kolanach i tak miało być.

KSG - 25 listopada 2023, 19:42:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS zdecydowanie lepszy, pechowa przegrana, taki sport.

Bulbus - 25 listopada 2023, 19:42:39 - *.dynamic.chello.pl
Trener Gieksy to jakiś amator. W zasadzie cały mecz drużyna grała dobrze i pewnie wywiozłaby 3 punkty z Krakowa. Ale nie. On musiał praktycznie na raz zmienić najlepszych zawodników.

Daro - 25 listopada 2023, 19:48:06 - *.dynamic.chello.pl
Gieksa to stan umysłu. W 90 minucie wygrywać i przegrać mecz.

Rafix - 25 listopada 2023, 19:49:32 - *.30.28.40.mobile.internet.t-mobile.pl
Ci co piszą o jakimś wywożeniu punktów. Od kiedy punkty w tabeli są czymś fizycznym, co można przemieszczać?

arhimedes - 25 listopada 2023, 19:49:42 - *.internetia.net.pl
Panie Prezesie wymień sztab szkoleniowy przegraliście prawie wygrany mecz swoimy decyzjami drużyna miała przeciwnika na łopatkach a panowie rozwalają cały atak.WSTYD!!!!!!!

kibiczWiel - 25 listopada 2023, 19:50:03 - *.88.41.158
@Daro 90+15 zacznijmy od tego.

Yrdong - 25 listopada 2023, 19:50:59 - *.106.248.251
Kolejny dziwny mecz. Kudła przy tej ostatniej bramce, wogóle ręki do piłki nie wyciągnął zauważcie. Śmierdzi na kilometr.

hmm - 25 listopada 2023, 19:54:09 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Gieksa zostaliscie frajerami kolejki, cala Polska sie z was smieje...

Janko - 25 listopada 2023, 19:55:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo WISŁA !!!

Raf - 25 listopada 2023, 20:00:30 - *.centertel.pl
Drugiego takiego mem-klubu jak gieksa, to nie ma, nie było i nie będzie we wszechświecie. Ich wyniki i okoliczności są tak niewiarygodne, że powinna się tym zająć prokuratura.

maroc2 - 25 listopada 2023, 20:01:28 - *.dynamic.inetia.pl
GKS niby pechowo ale tez strzelił 2 bramki w 6 min co nieco obraz zaciemnia. Ogolnie mecz typowo na remis, z gry minimalnie wg mnie wiecej miala Wisła bo duzo akcji co nie kończyło się strzałami a powinno, tylko jakby nerwowowsc decydowała. GKS niezle zorganizowany, Arka za tydzien moze miec problem. Podobała mi sie wypowiedz SObczaka na końcu, powiedział cała prawde.

Fritz - 25 listopada 2023, 20:02:08 - *.146.122.122.mobile.internet.t-mobile.pl
Niezły wałek..

Jaga - 25 listopada 2023, 20:24:05 - *.play-internet.pl
Nie podszywają się i nie pisz bzdur bo dobrze wszyscy wiedzą jak 'kibice' wisły są odbierani w Białymstoku. Nikt im nigdzie nie będzie wchodzil

Norbert - 25 listopada 2023, 20:33:49 - *.146.126.250.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Wisełka tak trzymać!!!

GS - 25 listopada 2023, 20:39:49 - *.ptr.as35518.net
Brawo Wisla. Zerowi znow nie dowiezli. Klub bez historii, z grastka kibicow, ktorzy maja ego wywalone w kosmos. Katowice miasto Ruchu.

Conquista - 25 listopada 2023, 20:39:59 - *.dynamic.chello.pl
i tak GTS nie awansuje

#Conq. - 25 listopada 2023, 20:47:03 - *.146.126.250.mobile.internet.t-mobile.pl
Żebyś nie był zdziwiony Jak Wisełka zaawansuje

Qwe - 25 listopada 2023, 20:58:19 - *.play-internet.pl
@Rafix proponuję się bardziej skupić na lekcjach polskiego w czwartej klasie, bo będziesz miał ciężko w życiu

BI - 25 listopada 2023, 20:59:15 - *.centertel.pl
#Jaga to prawda GTS w Białymstoku ma zero szacunku. Oby nie awansowali

mlody - 25 listopada 2023, 21:02:13 - *.246.215.246
Za te fajerwerki powinni zamknąć stadion na wszystkie wiosenne kolejki dla tego bydła. Kto dopuszcza i pozwala na używanie takich środków w trakcie meczu?

KaTe - 25 listopada 2023, 21:04:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gieksa nic nie zwojuje, nawet w tak daremnej lidze, mając tak głupiego trenera. Górak sądzi, że w każdym meczu trzeba wprowadzać pięć zmian. Wpuszcza w końcówkach słabszych zawodników nie potrafiących nawet utrzymać prowadzenia z tak kaleczną Wisłą.

Dąbrowa G - 25 listopada 2023, 21:17:08 - *.connectit.pl
Ale frajerzy prowadzą 2-1 i przegrać 3-2 w doliczonym czasie zero psychiki i motywacji

pgliwice - 25 listopada 2023, 21:29:29 - *.255.128.23
Graty Wisla. Pięknie upokorzeni śniadzi.

Niebieski1 - 25 listopada 2023, 21:56:04 - *.dynamic.chello.pl
SupeR Wisła,gRa się do końca.

ueo - 25 listopada 2023, 21:57:34 - *.102.19.42
jak można strzelić 2 bramki w 60 sekund?

Gieksa - 25 listopada 2023, 21:59:57 - *.kanagawa.ocn.ne.jp
Szkoda trzech punktów ale sprawiedliwość wróci.

Kaka - 25 listopada 2023, 22:09:24 - *.play-internet.pl
Ale milicja zawsze kupowała

znawcaT - 25 listopada 2023, 22:11:44 - *.dynamic.chello.pl
wygrali fartem (i z pomocą sędziego) z półamatorami z Katowic i już snują plany o Lidze Mistrzów hehe a w barażach i tak w łeb dostaną od jakiejś Puszczy

Jorg - 25 listopada 2023, 23:07:09 - *.dynamic.chello.pl
wszyscy widzieli ostatniego gola dla wisły 14 metr piłka po głowie leci pół godziny

AntyTrol - 26 listopada 2023, 1:06:25 - *.play-internet.pl
@Kaka ile masz lat? Bo nie wiem cY jest sens z Tobą gustykiować chłopcze.

Serbia - 26 listopada 2023, 1:30:45 - *.204.12.167.mobile.internet.t-mobile.pl
górak w.........j z Katowic, po prostu jako stary kibic Gieksy w.......j. masz k...a resztki honoru to oddaj sprzęt wypad z tego klubu. A wy piłkarzyki-pajacyki, nie ma wam wstyd przegrać z tymi p.....mi z krakowa ????

ernest ksp - 26 listopada 2023, 6:57:49 - *.205.192.106.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Polonia&Wisła!!!

Hanys1920 - 26 listopada 2023, 9:49:49 - *.204.13.73.mobile.internet.t-mobile.pl
Dzięki Wisełko ! SupeR ! WRWE

Rafix - 26 listopada 2023, 11:32:58 - *.30.28.40.mobile.internet.t-mobile.pl
Bez wycieczek personalnych, bo rozniosę

centuś - 26 listopada 2023, 12:12:34 - *.dynamic.chello.pl
i teraz kibole Wisły potwierdzili sami że nie wolno ich wpuszczać na inne stadiony.

Kuba TSW - 26 listopada 2023, 12:14:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła z Krakowa to całej Polski Królowa!

Kuba TSW - 26 listopada 2023, 12:16:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie musicie nas lubić,ważne że się nas wszyscy bardzo boicie.I tak ma być!
A kary dla was wszystkich za nasze nie wpuszczanie i tak będą!

centuś - 26 listopada 2023, 12:22:42 - *.dynamic.chello.pl
masz rację kazdy klub zamiast 50 000 zł dostanie tylko 40 000. nagrody kara po zbóju

centuś - 26 listopada 2023, 12:28:50 - *.dynamic.chello.pl
a za to że nie przyjezdzają to też im kare wlepisz? a zresztą co ty wiesz o Wiśle? wiesz kto to był dzielnicowy? a znasz Asfalta albo Swirka guzik wiesz a dużo gadasz

PanGoroli - 26 listopada 2023, 14:40:35 - *.98.241.139.bcube.co.uk
Panie Górak, znów pan spłatał Figla. Figlarnie stracone punkty..

Kame - 27 listopada 2023, 6:12:50 - *.dynamic.chello.pl
Ta drużyna Góraka nie ma psychy, wpuszczanie Figiela co zawsze narazi nas na stratę to jakiś sabotaż. Decyzje Góraka i mental dramat. Gra do fajerwerków całkiem dobra.

Adam - 27 listopada 2023, 8:24:23 - *.vtelecom.pl
Brawo Górak za super zmiany. Szczególnie ta potrójna była w dechę. Rozwaliła całą grę. Jak można tak przegrać wygrany mecz.
Dobrze, że mamy hokeistów i dziewczyny piłkarki - jest się z czego cieszyć. INO GIEKSA !!!

wnuk - 27 listopada 2023, 13:27:37 - *.dynamic.chello.pl
ostatnie akcje to dowód na kompletny brak strategii Wisły.
Na swoim stadionie, gdy Wisła goni wynik, powinno być 12 chłopców do podawania piłki /jak w Wieczystej/ z piłką w rękach i podawać ja piłkarzowi w 1,5 sekundy. 16 zespolów w lidze jest słabszych technicznie i szybkościowo od Wiślaków i w ten sposób ogrywa sie u siebie Stale, Zagłębia itd.... Oni, gdy gra sie agresywnie PADAJĄ po 75 minucie

Tabaluga - 27 listopada 2023, 13:32:47 - *.range86-156.btcentralplus.com
Dobrze ze sloma w butach sie im nie zapalila. Nie dosc ze graja na miejskim stadionie za ktory nie placa (no bo z czego) to jeszcze zagrozenie pozarowe stwarzaja