30 listopada 2023, 22:52:41 - LukaszR
Stracona szansa Legii

Legia Warszawa przegrała 1-2 (1-1) z Aston Villą w meczu 5. kolejki grupy E Ligi Konferencji Europy. Gola dla wicemistrzów Polski strzelił Ernest Muçi, a dla gospodarzy trafili Moussa Diaby i Álex Moreno. Następny mecz "Wojskowi" zagrają 14 grudnia o godz. 18:45 z holenderskim AZ.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla "Legionistów" - już w 4. minucie Moussa Diaby dostał podanie na prawym skrzydle, po rajdzie zbiegł do środka i lewą nogą nie dał szans Kacprowi Tobiaszowi. Kilka minut potem Jhon Durán wyprzedził obrońców Legii i już w polu karnym uderzył prosto w Tobiasza. Na szczęście dla stołecznego klubu pod własną "szesnastką" Boubacar Kamara podał prosto pod nogi Ernesta Muçiego, a reprezentant Albanii posłał doskonałą podkręconą piłkę w "okienko" bramki Anglików.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli "Wojskowi". Po szybkiej wymianie piłki na prawym skrzydle Paweł Wszołek zdołał dośrodkować w pole karne, gdzie niepilnowany znalazł się Gil Dias. Piłka po jego strzale głową trafiła tylko w poprzeczkę i opuściła boisko. Gospodarze odpowiedzieli już minutę później. Do prostopadłego podania ruszył Diaby, wbiegł w pole karne, gdzie poradził sobie z obrońcą, jednak przegrał pojedynek z świetnie interweniującym Tobiaszem. W 58. minucie angielski zespół zdobył bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Álex Moreno uprzedził obrońców Legii i wpakował piłkę pod poprzeczkę dając prowadzenie swojej drużynie.

W kolejnych minutach spotkania tempo gry się nieco uspokoiło i żadnemu z zespołów nie udało się stworzyć groźnej sytuacji. Dopiero w 78. minucie Jacob Ramsey przedarł się z lewej strony w pole karne "Legionistów", ale jego strzał w bezpiecznej odległości minął lewy słupek przyjezdnych. W końcówce spotkania gospodarze mieli świetną szansę na podwyższenie prowadzenia. Do długiego podania na wolne pole ruszył Leon Bailey. Jamajski pomocnik wyprzedził obrońcę i znalazł się "sam na sam" z Tobiaszem. Piłka po jego strzale lobem trafiła w poprzeczkę i nie przekroczyła linii bramkowej. Groźnie pod bramką gości było jeszcze w doliczonym czasie. Lucas Digne zagrał futbolówkę wzdłuż bramki, jednak ostatecznie nikt nie zdołał umieścić jej w siatce.

30 listopada 2023, 21:00 - Birmingham (Villa Park)
Aston Villa FC 2-1 Legia Warszawa
Moussa Diaby 4, Álex Moreno 58 - Ernest Muçi 20

Aston Villa: 25. Robin Olsen - 2. Matty Cash, 4. Ezri Konsa, 17. Clément Lenglet, 15. Álex Moreno (79, 12. Lucas Digne) - 8. Youri Tielemans (71, 41. Jacob Ramsey), 44. Boubacar Kamara, 6. Douglas Luiz (90, 32. Leander Dendoncker), 7. John McGinn (71, 31. Leon Bailey) - 19. Moussa Diaby (79, 22. Nicolò Zaniolo), 24. Jhon Durán.

Legia: 1. Kacper Tobiasz - 12. Radovan Pankov, 55. Artur Jędrzejczyk, 3. Steve Kapuadi - 13. Paweł Wszołek (82, 39. Maciej Rosołek), 99. Bartosz Slisz (76, 21. Jurgen Çelhaka), 22. Juergen Elitim, 17. Gil Dias (55, 33. Patryk Kun) - 27. Josué (76, 67. Bartosz Kapustka), 28. Marc Gual (55, 9. Blaž Kramer), 20. Ernest Muçi.

żółte kartki: Diaby, Douglas Luiz, Tielemans, Durán - Gual, Wszołek, Kramer, Jędrzejczyk.

sędziował: Marco Di Bello (Włochy).
widzów: 37 866.

W drużynie gospodarzy zagrał Matty Cash.

ff - 30 listopada 2023, 22:53:14 - *.199.59.169
ale jędrzejczyk daje sie łatwo nawijac jak dzieciak na orliku. pierwsza sytuacja zakonczona golem, i zaraz na poczatku drugiej połowy, że az dziwne że i tam nie było gola

KibiczPozn - 30 listopada 2023, 22:53:17 - *.68.77.16
Wielkie brawa dla AV za pokonanie legii. Teraz czekamy na zwycięstwo AZ na Łazienkowskiej za ten skandal w Holandii i legia nie wychodzi z grupy pucharu biedronki. To będzie piękne. Tobiasz i Jędrzejczyk najsłabsze ogniwa w legii, pierwszą bramka na ich konto. A pamiętacie jak Lech pokonał Villareal i awansował? legii na to niestac z rezerwami AV i AZ.

Conquista - 30 listopada 2023, 22:53:31 - *.dynamic.chello.pl
Widać że Villa grała na pół gwizdka

Egzpert - 30 listopada 2023, 22:54:12 - *.netianet.net.pl
To frajerstwo nie zdobyć bramki na 2-2... Widać było, że Aston się bawiło i w sumie wcale by się nie obrazili, jakby Legioności zamiast łapać spalone, wkopałoby tę piłkę do bramki. :P

wojtek - 30 listopada 2023, 22:54:29 - *.euro-net.pl
W drugiej połowie mogło dojść do blamażu. To, że skończyło się na 2-1 to duże szczęście.

Ramzej - 30 listopada 2023, 22:54:36 - *.centertel.pl
1 połowa tempo max momenty ekstra 1 i 2 po meczu Tobiasz w notesach i Slisz

Wowowow - 30 listopada 2023, 22:54:41 - *.play-internet.pl
To i tak cud z J w obronie i T w bramce taki wynik na styku wykręcić

Drive - 30 listopada 2023, 22:54:56 - *.146.120.183.mobile.internet.t-mobile.pl
Powinno być co najmniej ze cztery jeden dla Aston Villi !!!

bemo(L) - 30 listopada 2023, 22:55:07 - *.58.74.229
Ładna gra Legii, ale jedną bramkę AV wygrała. Okazji na wyrównanie było mnóstwo. Awans raczej pewny z 2 miejsca. Raków to pośmiewisko leją ich każdy.

Egzpert - 30 listopada 2023, 22:55:16 - *.netianet.net.pl
wkopaliby*

Bolo - 30 listopada 2023, 22:55:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepszy doping jest na stadionie w Niecieczy niż w tej śmiesznej lidze angielskiej.

fb - 30 listopada 2023, 22:55:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibiców nie wpuścili na stadion, ciekawe co tam się stało.

Abc - 30 listopada 2023, 22:55:58 - *.184.240.32.ipv4.supernova.orange.pl
Niech mi ktoś wyjaśni. Po ch.. faulować w takim miejscu jak Legia przy faulu co padła 2 bramka. Przecież to są kłopoty własnej roboty

KONRAD - 30 listopada 2023, 22:56:03 - *.43.14.212.ipv4.supernova.orange.pl
Słaba ta Aston Villa i taka nie za mocna,żeby z Legią,która przegrała ze Śląskiem 4-0 wygrać tylko 2-1 :-)

Lipton - 30 listopada 2023, 22:56:14 - *.centertel.pl
Co ten komentator mówi nikt nie ciesz się z wygranej rakowa pełno wtopa jest bukmacherskich grają obie strzela 90procent osób

amino - 30 listopada 2023, 22:56:58 - *.22.150.27.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Aston Villa. To jeszcze jedna porażka i hipokryci lecą z pucharów. Karma zawsze wraca za kłamstwa, jakie szerzycie.

Sonny - 30 listopada 2023, 22:57:03 - *.dynamic.chello.pl
Alkmaar wykarczuje dżunglę i spokojnie wygra 2 bramkami

vip - 30 listopada 2023, 22:57:25 - *.media-sys.pl
Tobiasz musi jeszcze długo trenować, drugi gol jego , piłka leci 30m a on nie wychodzi i facet pakuje bramkę z 5 metrów, ehhhh.

Aaa K - 30 listopada 2023, 22:57:29 - *.204.13.222.mobile.internet.t-mobile.pl
Byłby już spokój. Awans się prosił. Teraz głupie warszawskie kmioty drżyjcie przed holendrami.

Sipel - 30 listopada 2023, 22:57:50 - *.as13285.net
Z ręcznikiem w bramce to Legia nigdy nic nie ugra. Błąd za błędem.
Gość nie ma pojęcia o bronieniu !!!!! Zwykła pacynka

Arktos - 30 listopada 2023, 22:58:29 - *.77.4.pool.telefonica.de
Ciekawe,czy Lech awansuje w Pucharze biedronki do kolejnej fazy.Spartak Trnawa też może sporo namieszać

BKMCHR - 30 listopada 2023, 22:58:36 - *.dynamic.chello.pl
Legja - AZ 0-3

Haiu - 30 listopada 2023, 22:58:43 - *.play-internet.pl
Ludzie AV bez Mistrza Świata gralo i rezerwami nie ma sie czym podniecać.Ale kolosalna różnica, aż czasami szkoda bylo Legionistów.
Jednego nie mozna przyjąć,zrozumieć wpuszczenie Kapustka, to szok.Dwac go odrazu do Reprezentacji Polski.Najlepzzy na boisku Kapustka , lider., gral jak Ronaldo , Messi szok.Barcelona juz pyta o niego

(L)16MP - 30 listopada 2023, 22:59:20 - *.142.200.132
Cienka ta Villa. Legia w PL bylaby w połowie stawki. Spokojne utrzymanie w najlepszej lidze świata na luzie. Wchodzimy do następnej fazy pucharowej. Alkmaar bedzie miało piełko i O to zadbamy. Nie bedzie ich kibiców z wiadomych przyczyn. Strach przed nami.
MP jest Legia.

Marynarz - 30 listopada 2023, 22:59:22 - *.205.132.61.mobile.internet.t-mobile.pl
Ten Kun ma za krótkie nogi

Piotr - 30 listopada 2023, 23:00:28 - *.dynamic.chello.pl
Skandal? Jaki skandal tam był w Holandii? Teraz Az dostanie wpie......l w Warszawie jak się patrzy!

A - 30 listopada 2023, 23:00:48 - *.205.172.19
Jedrzejczyk ,Tobiasz ,Gual , hamulcowi tej druzyny.

PanzWielko - 30 listopada 2023, 23:03:53 - *.116.208.47
Brawo dla pięknej Legii. Mecz wyrównany i to cieszy. AZ sie zesra jak przyjedzie do W-wy. Pozdro z Wronek.

Nikodym - 30 listopada 2023, 23:04:22 - *.146.120.183.mobile.internet.t-mobile.pl
Jo tysz ino beda za wita za kjm za AZ i chopy musza wygroc

Tylkgwiazd - 30 listopada 2023, 23:04:26 - *.centertel.pl
Ty ramzej gdzie ty te notesy widziałes angielskie oni nie kupują Polaków już dawno był wdowczyk i Kubicki z legii tylko dawno i kiedy prawda nie js już notesów Anglia

slazak - 30 listopada 2023, 23:04:57 - *.centertel.pl
Legia osiąga poziom mistrzowski w pucharach. Level master 🤕 😁 Praktycznie każdy mecz to jakaś zadyma. Będą znów kolejne kary, z innego wyjazdu przygotowywane są procesy za naruszenie nietykalności cielesnej.Jakaś klasyfikacja dodatkowa chyba powinna zostać stworzona w UEFA. Wysokość grzywien, najlepsze ekipy kibicowskie. Legia będzie mistrzem 🏆

ja - 30 listopada 2023, 23:08:08 - *.31.229.35.ipv4.supernova.orange.pl
GDYBY LEGIA MIAŁA BRAMKARZA
gdyby Legia miała bramkarza
to mogła by walczyć
a tak to ręcznik na bramce

Bukaciaku - 30 listopada 2023, 23:08:19 - *.centertel.pl
Marynarz weź tego kuna z Legii na statek jak za krótkie ma nogibi takiego co kiedyś w Legii grał skrzypek też miał krotkie i Adam majewski

KibiczPozn - 30 listopada 2023, 23:08:34 - *.68.77.16
@panzwielk nic ci nie da pisanie pod cudzymi nickami bo legia ppowina to przegrać minimum 4-1 AV rezerwami na pół gwizdka.
@piot jak legia mówi o faszystach to tak jakby Hitler mówił o prawach człowieka

Tyka - 30 listopada 2023, 23:08:38 - *.centertel.pl
Okazuje się że ta grupa nie była zbyt mocna.

A - 30 listopada 2023, 23:08:43 - *.205.172.19

Dobrze jes - 30 listopada 2023, 23:09:54 - *.30.115.1.mobile.internet.t-mobile.pl
Patrzę na tabelę Legia jak nawet przegra 2 bramkami z Alkmaar to będzie miała lepszy bilans bramkowy bo będzie miała remis 8-8, a Alkmaar w bramkach 9-10. To Legia awansuje a Legia w rewanżu może przegrać i tak awansuje bo Legia nie przegra różnica 3 bramek u siebie żeby u siebie dała wyrwać awans przegrać różnica 3 bramek

Awrtt - 30 listopada 2023, 23:10:20 - *.play-internet.pl
Widac jakich Kadrowiczow mamy ze nic nie znaczą Slisz Wszolek Kun , masakra.Dobrze ze Jędrzejczyk sie zmobilizował.
Zmiana Kapustki kuriozalna jak to redaktorzy mówili.Zresztą bylo widac.
Nastepny mecz bedzie widać.

KibiczPozn - 30 listopada 2023, 23:12:45 - *.90.74.157
@Tyka dokladnie. Za to Raków ostatnie miejsce. Jakby Legia tam grała byłaby 2. Nasza Amiczka gdzie gra....nawet w lidze dostajemy łomot. Mistrzem bedzie zapewne Legia my gdzies 4-6.

mlx - 30 listopada 2023, 23:14:07 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
Angole się nawet nie zdążyli spocić

lukkl - 30 listopada 2023, 23:15:00 - *.itcomp.pl
Powalczyli. Jednak w drugiej połowie widać było różnice klas. Obecnie czwarta drużyna ligi angielskiej, a troche inny swiat.

KibiczPozn - 30 listopada 2023, 23:15:23 - *.68.77.16
@FDobrze jes w pierwszej kolejności liczą się bezpośrednie spotkania nie bilans bramek więc nawet jeśli legia przegra z AZ 0- to awansują Holendrzy.

Kubson - 30 listopada 2023, 23:16:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze jest: mylisz się, liczą się bezpośrednie spotkania a nie bilans bramek w przypadku tej samej liczby pkt, a Legia pierwszy mecz przegrała z AZ 0:1.

Kibic - 30 listopada 2023, 23:17:31 - *.centertel.pl
Tobiasz na bramce to minimum 2 gole stracone nic nowego

ania - 30 listopada 2023, 23:26:02 - *.dynamic.inetia.pl
Mecz Legii jak zwykle komentował "ekspert" Żewłakow.
Czyżby TVP Sport nie stać na prawdziwego fachowca od piłki nożnej

Bromcik - 30 listopada 2023, 23:30:32 - *.elpos.net
1 polowa jako tako 2 pelna kontrola Aston. Ogolnie Legia nie zagrala zle. Maja autostrade do wyjscia z grupy i mecz u siebie...

ędwardącki - 30 listopada 2023, 23:34:37 - *.dynamic.mm.pl
do kibiczPozn mam pytanko w jakich rozgrywkach Lech pokonał Villareal w pucharze biedronki czy w Lidze konferencji?Pucharem biedronki to bym nazwał dawny puchar Intertoto, tam to dopiero były wyniki,składy i biedronki fruwały a w ostatniej kolejce wszystko się roztrzygnie, nie umniejszajmy i szanujmy sukcesy innych bo kiedyś to nas ktoś może tak samo potraktować.

Wyyyy - 30 listopada 2023, 23:34:56 - *.play-internet.pl
Sędziowanie u ich dobieranie.

Marco - 30 listopada 2023, 23:45:55 - *.146.120.133.mobile.internet.t-mobile.pl
Niech AZ wygra na Legii !

TSV_1860 - 1 grudnia 2023, 0:10:30 - *.dynamic.mm.pl
fajna ta legia, taka nie za mocna tobiasz bardzo fajnie wybija te piłki w aut, a jędrzejczyk profesor od faulowania

Wygh - 1 grudnia 2023, 0:20:13 - *.centertel.pl
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego bramkarz Legii nie wychodzi do dośrodkowań na 4 metr i ich nie łapie lub piastkuje tylko czeka na linii bramkowej?

Ormo - 1 grudnia 2023, 0:21:15 - *.play-internet.pl
Typowo polskie wieśniactwo trzyma kciuki za AZ i Panią Burmistrz z Alkmaar. Dlatego w 39 pół Europy się na nas wypięło. Nie szanujemy sami siebie. Lubimy się pos rać z radości że komuś coś nie wyszło.

Rzeszowiak - 1 grudnia 2023, 1:10:05 - *.tychy.vectranet.pl
Zabrakło VARciniaka. Zaraz byłyby dwa karne dla Legii.

polonofobi - 1 grudnia 2023, 1:24:29 - *.dynamic.chello.pl
UEFA = polonofobia
Widać to na meczu Aston Villą gdzie nie wpuszczono kibiców Legii jak i AZ gdzie pobito działaczy i piłkarzy
UEFA - Polonofobia

19RKS10 - 1 grudnia 2023, 6:11:25 - *.play-internet.pl
KibiczPozn@, zaopiekuj się pyraty swoją licencją z Wronek. Gdzie wy ?

Denver WIS - 1 grudnia 2023, 6:19:03 - *.hlrn.qwest.net
co za paradoks my WISLA w Madrycie,barcelonie 2 razy w Londynie ,Rzymie tysiące Wiślaków potrafiliśmy godnie reprezentować Polskę w pucharach a wy legioniści robicie wszędzie bydło i WSTYD ,to was powinni bojkotować wszędzie ze złodziejami z sosnowca .postoicie sobie pod stadionem w Lubinie KARMA wraca

Leopoldis - 1 grudnia 2023, 6:56:13 - *.29.217.90
Pomimo standardowego narzekania i nieprzyjemnych komentarzy w mojej skromnej ocenie Legia zagrala dobry mecz.
Trzeba pokonac "Europejczykow" z Holandii.
Pozdrowienia od kibica rodem z Poznania.

barmaz63 - 1 grudnia 2023, 6:58:18 - *.centertel.pl
Ten Tobiasz to nie ma pojęcia o grze bramkarza. Nie potrafi dokładnie wyprowadzić piłki do przodu a nawet na boki boiska. Brak gry na przedpolu i przy dośrodkowaniach. Legia musi zmienić bramkarza

Proch - 1 grudnia 2023, 7:38:56 - *.centertel.pl

Kibice Legii wszędzie gdzie się pojawili doprowadzali do awantur, czemu się dziwić że nie chcą ich wpuszczać na stadiony

Uzjel - 1 grudnia 2023, 7:41:13 - *.play-internet.pl
Szkoda Legioniści że nie zremisowaliście. Anglicy nie grali na pełni swych możliwości, tymbardziej awans był blisko. Teraz ograć Alkmaar ewentualnie remis i na wiosnę play-offy. Nie przejmujcie się hejterami i trollami, tych zawsze pełno w kraju. W Europie gramy do jednej bramki. Kibic Sączersów pozdrawia.

dino (L) - 1 grudnia 2023, 7:41:50 - *.vtelecom.pl
Obie polskie drużyny liczą się w grze o awans do końca trzymamy kciuki. A kibic drużyny grającej na licencji z Wronek pisząc o sukcesach Lecha przed rokiem teraz przyznał że to Puchar Biedronki jak rany to się nazywa klasyczne samozaoranie 😁

Proch - 1 grudnia 2023, 7:53:05 - *.centertel.pl
Kibice Legii teraz będą mieli wszędzie bana i słusznie

Ficio - 1 grudnia 2023, 9:05:55 - *.146.120.194.mobile.internet.t-mobile.pl
Legia powinna znacznie wyżej przegrać szczególnie druga połowa miażdżąca przewaga Aston Villa wynik rewelka

Tomek - 1 grudnia 2023, 9:09:47 - *.204.108.78.mobile.internet.t-mobile.pl
W bramce Tobiasz i zaraz porażka.

KibiczPozn - 1 grudnia 2023, 9:17:26 - *.datapacket.com
Swoją drogą kibole legii znowu się popisali. Gdy AV słusznie w obawie o bezpieczeństwo nie wpuściła ich na stadion ci w zemście doprowadzili do starć z miejscową policja i kibicem, ciekawe czy legia teraz też będzie zgrywać pokrzywdzoną jak w Alkmar.

tm - 1 grudnia 2023, 9:27:49 - *.10.147.215.ipv4.supernova.orange.pl
Uefa zamknie stadion Legii na mecz z Alkmar chociaż niesłusznie chyba bo teraz grali na wyjeździe więc powinny być kary finansowe?

KibiczPozn - 1 grudnia 2023, 10:09:20 - *.214.67.77
Możecie sobie popisac w natach etc. Nie macie wiedzy o kibilach. AV uciakała przed wielką (L). Legia budzi postrach w Europie.

fansport - 1 grudnia 2023, 10:14:29 - *.10.208.181
Nikt na zachodzie nie chce wpuszczać sloików na trybuny. Przypadek ? Nie. Azja.

notes - 1 grudnia 2023, 10:25:05 - *.bb.vodafone.cz
jedyny kto został zapisany w notesie to Muczi. 3 gole zaaplikował więc powinni go kupić za dobre funty. Kto może chce uciec z tonącej łajby.

KibiczPozn - 1 grudnia 2023, 10:56:55 - *.datapacket.com
Teraz czekamy na minimum 0-4 dla AZ za sprawiedliwość za skandal w Holandii.

Micro-Ice - 1 grudnia 2023, 10:59:46 - *.play-internet.pl
Jak ludzie działający na szkodę "swojego" klubu mają czelność nazywać się jego kibicami? Znów wstyd na całą Europę i jeszcze dodatkowo kojarzenie Polaków z bandycyzmem. Teraz możecie Warszawsioki zapomnieć o wyjazdach. Po takiej akcji zakaz od UEFA lub brak zgody klubów na przyjęcie przyjezdnych. Jako kibic Zagłębia nie pozdrawiam, zresztą całą tą rzekomą naszą zgodę nigdy nie uznawałem.

MarianL - 1 grudnia 2023, 11:27:06 - *.158.25.244
Do KibiczPozn: Akurat skandal w Alkmaar wynikał tylko i wyłącznie z agresji ochrony i ksenofobicznej pani burmistrz (śmiech na sali, jeżeli Holandia jeszcze kiedyś będzie chciała nas pouczać w kwestii praworządności - niech najpierw zobaczą na siebie. W Birmingham niby kibole Legii zaczęli burdy, ale nie bez znaczenia były decyzje podejmowane przez klub i miasto (jak ktoś nie ma pojęcia jak niektóre decyzje mogą prowokować ludzi, to znaczy, że nie nadaje się do rządzenia). Zresztą patrząc na mecze w Birmingham i Alkmaar oraz na mecz w Mostarze, to nie wiem, czy weszliśmy do właściwej Europy.

mick - 1 grudnia 2023, 11:43:25 - *.piaseczno.vectranet.pl
Odwalcie się od Jędzy. Lepiej popatrzcie gdzie przy pierwszej bramce był odpowiedzialny za lewą stronę obrony Kapuadi, ano nie wiadomo po co na połowie przeciwnika, gdzie stracił piłkę i to on jest głównym winowajcą jej utraty. Natomiast drugą bramkę zawalił Wszołek, któremu uciekł Moreno. Inna rzecz to uznanie przez sędziego, że McGinn nie przeszkadzał w grze i nie był wtedy na spalonym to jakieś kuriozum. Niedługo będzie tak, że np. pięciu piłkarzy tak stanie i w momencie zagrania piłki z wolnego będzie biec w kierunku swojej bramki.

KibiczPozn - 1 grudnia 2023, 11:45:19 - *.datapacket.com
@mariaml oczywiście wszyscy winni tylko nie legia, klasyka gatunku. Cywilizowany człowiek nie zaczyna burdy bo mu cukierka zabrali, przecież legie chcieli wpuścić na mecz to wy zbojkotowaliscie własny klub zamiast się do tego przyznać, piszecie bajki. A tak naprawdę planowaliscie te burdy od początku.

EL - 1 grudnia 2023, 11:51:50 - *.centertel.pl
@L16MP, skończ już ten swój kabarecik

rafalski - 1 grudnia 2023, 11:53:50 - *.6.132.244.ipv4.supernova.orange.pl
znajac scenariusz w lidze i aston villa i legia przegraja a rywal L w niedziele kghm zaglebie to też jest cienizna Radomiak ich gładko juz w 1 polow rozstrzygnął bez kibiców gosci jednak Lubinek pełna mobilizacja typ 0-0

Fajko - 1 grudnia 2023, 12:29:48 - *.146.123.78.mobile.internet.t-mobile.pl
AZ musi wygrać i powinien na Ł 3 😄😄😄

paprykarz - 1 grudnia 2023, 14:21:05 - *.datapacket.com
Już wiem za co te bany mam... Za wspominanie o warszawskiej patologii kibolskiej, która udzieliła się też gwiazdeczkom piłkarskim. Tym razem jest szansa że udało im się wywalczyć usunięcie z rozgrywek. brawo panowie

Centuś - 1 grudnia 2023, 15:14:59 - *.dynamic.chello.pl
Legia robiła wszystko żeby Wisły kibiców nie wpuszczać to i się doigrała.yeraz legionowych libiców nie wpuszcza w całej Europie a Legię usunął z pucharów GENIALNA STRATEHIA TYPOWO WARSZAWSKA

ANALfabeta - 1 grudnia 2023, 15:16:11 - *.play-internet.pl
Villa +

Andrzej_z_ - 1 grudnia 2023, 15:21:19 - *.6.41.204.ipv4.supernova.orange.pl
No cóż Legia nie pokazała się, ale znów kibice dali czadu

Warszawiak - 1 grudnia 2023, 15:22:56 - *.dynamic-2-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
Bardzo słaba gra Legii Warszawa w drugiej połowie. Tobiasz nie powinien bronić, tylko Hładun który jest od niego o wiele lepszy i bardziej doświadczony.

Pionki - 1 grudnia 2023, 16:04:57 - *.centertel.pl
Gdzie ci kibice Legii co oni tam wstrzynaja

@Ormo - 1 grudnia 2023, 16:11:27 - *.dynamic.chello.pl
kogo jak kogo ale kibiców Legii traktuję tak samo jak oni mnie czyli wcale

Zdegustowa - 1 grudnia 2023, 17:19:13 - *.90.62.84.sttb.pl
Hehe Patolegia i ich patokibice . Wstyd.

Jasnowidz - 1 grudnia 2023, 17:33:35 - *.play-internet.pl
@ff a dziwisz się temu, że właśnie fmdaje się nawijać bo ja już dawno się temu nie dziwię xP

futbolista - 1 grudnia 2023, 17:39:12 - *.bois.qwest.net
teraz czekajmy na sluszna decyzje UEFA za kibolstwo,
a tym samym wladze miasta Alkmar sa PANY !

Kibic - 1 grudnia 2023, 18:59:50 - *.153.6.51.dyn.plus.net
Gdyby Mioduski miał jaja to by zabronił druzynie wyjść na drugą połowe. Na znak protestu. I tak byłoby w łeb czy inaczej po walkowerze. Nikt nie szanuje Polaka w EU i GB. Dymani nawet na biletach jestesmy. Najlepsze jest to że Birmingham to enklawa Pakistańska w UK, policja nie ma nic do gadania,a jak przyjechać mają polaczki dla nich, to trzeba pokazac kto rządzi. Anglicy to najwieksi rasisci na swiecie.Trzeba tu miwszkac zeby to wiedziec. Ale na pokaz są tacy tolerancyjni itp głupoty...

skinnk - 2 grudnia 2023, 0:45:25 - *.centertel.pl
Co za barany jak można sprzedać bilety A potem nie wpuszczać kibiców to że będą zadymy to było wiadome trzeba działać szybciej.Sami do tego doprowadzili A teraz szum robią że rozmawiali.

futbolista - 2 grudnia 2023, 3:53:37 - *.bois.qwest.net
z Legii to nie pierwszyzna, Uefa, zyczymy dobrych decyzji przeciw kibolstwu, decyzji wspolmiernej co do tego, co o europejskich krajach kiedys powiedzial bardzo wazny zachodni polityk, pan H.Spaak i basta !

kiero - 2 grudnia 2023, 10:28:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
÷czy w tym meczu grał niby gwiazdor Jossue ?!

Obiektywny - 2 grudnia 2023, 14:28:58 - *.play-internet.pl
Legia ma bardzo duże poczucie krzywdy nie widząc w ogóle problemu bandytów których nawet prezes zaczyna ostatnio głaskać.
Pseudokibice to główny powód braku zainteresowania poważnych sponsorów naszą ligą a ponieważ w większości klubów zasiadają oni w lożach VIP to marazm będzie trwał i nic się nie zmieni.

futbolista - 2 grudnia 2023, 17:45:31 - *.bois.qwest.net
przedmowco masz 100% racji i dlatego tez, niech UEFA dopnie swego i ich wywali z Europy, na Ukraine, niech tam se graja. + dosadna kara, na zlosc zywym !