Jontek - 7 grudnia 2023, 13:53:27 - *.centertel.pl
Super mecz ze te drużyny nie grają w LM!?

sss - 7 grudnia 2023, 13:54:11 - *.231.164.205

Fritz - 7 grudnia 2023, 13:55:16 - *.play-internet.pl
Gratulacje dla trzecioligowca. Postraszyli Gliwiczan

hmm - 7 grudnia 2023, 13:55:34 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Piastunki spadajcie z ligi, nikt za wami nie bedzie tesknil. To co gralisc ie to antyfutbol dzisiaj

zbychu - 7 grudnia 2023, 13:56:12 - *.147.76.210.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Carina za ambitną grę na początku drugiej połowy i doprowadzenie do remisu do stanu 2:2

Raffaello - 7 grudnia 2023, 13:57:08 - *.204.109.7.mobile.internet.t-mobile.pl
Wielkie brawa dla Cariny Gubin. Fajny mecz. Piast cieniutki. Ten mecz pokazał że Dziczek i Mosór to nieporozumienie w kadrze. Przeciętni zawodnicy. Piast w tym meczu nic nie pokazał. Jeszcze raz wielkie brawa dla Cariny Gubin.

BI - 7 grudnia 2023, 13:59:21 - *.centertel.pl
A już remis się szykował.

Rodrigo - 7 grudnia 2023, 14:03:29 - *.146.122.255.mobile.internet.t-mobile.pl
Był już remis ale wtopa zapowiadało się na dogrywką i sensację zabrakło dosłownie siedem minut

... - 7 grudnia 2023, 14:03:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Słaby piast z 3 ligowcami się męczył 🤦😂😂

Łysy - 7 grudnia 2023, 14:04:53 - *.centertel.pl
Szczekajcie więcej a karawana jedzie dalej po puchar i żebrze już za burtą

Fan - 7 grudnia 2023, 14:08:10 - *.centertel.pl
Szkoda Cariny bo byli bliscy niespodzianki Piast dopiero w końcówce zagrał. W ćwierćfinale już odpadną. Lech@Gornik.

wolfik - 7 grudnia 2023, 14:09:28 - *.dynamic.mm.pl
Oglądałem niedawno zakończony mecz Cariny Gubin z Gliwicami. Młode chłopaki w większości wstający o 5-ej rano i pracujący w zakładach meblowych jako robotnicy na produkcji REMISOWALI z wielkimi gwiazdami ekstraklasy dopóki starczało sił.
Zastanawia mnie jedno. Czy prezes takiego Piasta to widzi.....Przecież po takim meczu aż prosi się, by kilku tych chłopaków sciągnąć do klubu wzamian za ten szrot który biega po podgrzewanych boiskach za dużą kasę. Za 2-3 sezony taki Piast spokojnie biłby sie o mistrza a na dodatek miałby spory potencjał sprzedazowy....
Ale widać wolą grać Feliksami czy innymi Ameyawami. Płacić grubą kasę za miejsce w lidze nie gwarantujace niczego. Klub chyba potrzebny jest miastu do prania kasy...bo sensu sportowego w tm za grosz.

varadi - 7 grudnia 2023, 14:13:03 - *.play-internet.pl
Zabrakło sił w końcówce amatorom pracującym w fabryce. Że statystyk wynika nawet że Carina miała 51% posiadania piłki i zbliżoną liczbę strzałów w tym celnych co ekstraklasowicz. Brawo Carina

kakaes - 7 grudnia 2023, 14:15:30 - *.play-internet.pl
Remis był blisko...

Łuki - 7 grudnia 2023, 14:15:52 - *.centertel.pl
fajnie oglądało się ten mecz. dużo goli, nie to co w piątek jakiś Ekstraklasy mecz na 0:0 i męczy oko. szacun dla Cariny

ssds - 7 grudnia 2023, 14:19:24 - *.static.ip.netia.com.pl
Piast nic nie pokazał, a strzelił 5 bramek...

Gabrys - 7 grudnia 2023, 14:58:07 - *.47.119.171.ipv4.supernova.orange.pl
szkoda że Var-u niema na każda akcje
przy 2-0 nie powinno byc rzutu rożnego tylko spalony (po tym gol)
i 90 brak karnego dla Cariny. następstwem akcja w drugą stronę

wichura - 7 grudnia 2023, 15:08:47 - *.146.91.34.mobile.internet.t-mobile.pl
Carina strzeliła Piastowi tyle goli w tym meczu, co w lidze Legia, Raków, Jagiellonia i Pogoń razem wzięte ;)

ja - 7 grudnia 2023, 15:13:53 - *.play-internet.pl
Grała 1 liga z 4 i piłkarsko praktycznie żadnej różnicy zdecydowało lepsze przygotowanie fizyczne. To co tu się dziwić że polskie drużyny nie istnieją w Europie jak 1 ligowiec męczy się z 4 ligowcem.

Krab - 7 grudnia 2023, 15:48:34 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
szkoda że ta Carina nie odpadła wcześniej , mecz ze Stalą Stalowa Wola byłby bardziej interesujący.

d2bo - 7 grudnia 2023, 16:02:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super mecz? Tragedia. Poziom obu drużyn tragiczny, stąd dość żwawe widowisko. Przecież takie mecze to na poziomie okręgówki, czy IV ligi chleb powszedni. Może zacznijcie oglądać niższe ligi, skoro takie mecze wam się podobają?

Lisia Góra - 7 grudnia 2023, 16:47:26 - *.warszawa.vectranet.pl
Czy Wielka Legia dostała już dziką kartę na Narodowy? Pytam dla Żozue, bo chlipie i oczka trze bidok.

kierowca - 7 grudnia 2023, 17:15:38 - *.eimperium.com.pl
Miały być emocje - były, miało być zwycięstwo Piasta - jest więc wszystko zgodnie z planem. Zadowoleni kibice w Gubinie i w Gliwicach. Hej Piast.

JS - 7 grudnia 2023, 18:08:34 - *.centertel.pl
Wolfik.W samo sedno.Cała prawda.

Parasol - 7 grudnia 2023, 18:13:46 - *.datapacket.com
Piast miał wygrać z Carycą Gubin i wygrał. 5-2. Ale hejterom zawsze cuś nie tak.

fackt - 7 grudnia 2023, 18:26:47 - *.159.157.33
Na pocieszenie dodamy że Karina grała 1 składem buahahahahaha Piast spadek w tym roku za antyfutbol i remisy, samimi remisami nie utrzymacie ekstraklasy tak jak to w historii zrobili min wasi wrogowie z zabrza was czeka to samo

Górnik - 7 grudnia 2023, 18:28:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ledwo wygrali z 3 ligowcem 😂😂😂 bankrut z okrzei to klub mem 🤣

Tryper - 7 grudnia 2023, 19:01:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Szablu - Bayern przegrał w Pucharze Niemiec z trzecioligowcem i jeśli by przyjąć twój sposób rozumowania to bundesliga jest słabsza od 3 ligi.

Skuty - 7 grudnia 2023, 19:55:46 - *.play-internet.pl
Dominik Więcek i Denis Matuszewski warto im się przyjrzeć chłopaki dają serducha w tej Naszej kopaninej a mają potencjał

nmb - 7 grudnia 2023, 21:54:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To prawda. Lepsi Polacy grają w niższych ligach niż niejeden obcokrajowiec w naszpikowanych nimi ekstra klasowcach.

gh - 8 grudnia 2023, 0:50:35 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
nie napinajcie się, Piast dużo lepszy

Zenobiusz1 - 4 stycznia 2024, 14:03:08 - *.109.165.62
Piast grał słabo strzelając 5 bramek. Aż się boję pomyśleć, gdyby grał dobrze ile bramek by strzelił dla Cariny ?
No ale Carina tracąc 5 bramek grała dobrze.
Carina och i ach i trzecie miejsce od tyłu (spadkowe) w ligowej tabeli. Super drużyna 😉