17 lutego 2024, 15:00 - Bytom (stadion Polonii)

Polonia: 1. Karol Szymkowiak - 2. Michał Szmigiel, 14. Jakub Pochcioł, 29. Adrian Piekarski, 22. Michał Bedronka, 5. Patryk Romanowski (90, 21. Dawid Brzozowski) - 10. Filip Żagiel (62, 11. Konrad Andrzejczak), 8. Szymon Jopek, 18. Tomasz Gajda, 7. Lucjan Zieliński (84, 6. Daniel Ściślak) - 19. Dawid Wolny (62, 9. Kamil Wojtyra).

Skra: 76. Jakub Rajczykowski - 11. Mateusz Winciersz, 98. Filip Nawrocki, 2. Paweł Kucharczyk (81, 5. Mateusz Bartosiak), 21. Olivier Wypart, 88. Tobiasz Kubik (73, 15. Mateusz Maćkowiak) - 25. Przemysław Sajdak, 16. Jakub Niedbała (73, 77. Paweł Kołodziejczyk), 6. Mikołaj Łabojko, 8. Jan Ciućka (76, 22. Mateusz Kaczmarek) - 10. Maciej Mas.

żółte kartki: Żagiel, Szmigiel, Jopek - Łabojko.

sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).
widzów: 603.

L 16 MP - 17 lutego 2024, 16:56:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Złomiarze nawet do końca prowadzenia nie umieją utrzymać.I nadal na miejscu spadkowym.Oby tak do końca sezonu.

anty(l) - 17 lutego 2024, 16:57:57 - *.181.62.11
Brawo Poloniaza cenny punkt walczcie o utrzymanie, leci Ruch

Zieloni - 17 lutego 2024, 17:03:34 - *.204.12.100.mobile.internet.t-mobile.pl
Buhaha! Hadziaje nawet z taką słabą Skrą nie poradzą, takie cieniasy. Ścisły na ławce, trener z odpustu, a gdzie Steblecki ?

Kibic - 17 lutego 2024, 17:11:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skrazdecydowanie lepsza , młodzież będzie walczyć o szóstkę , szkodastraconych pkt z tak słaba dziś Polonia

WiernyPB - 17 lutego 2024, 18:20:40 - *.centertel.pl
Sedziowskie dno. ała grajki ze skry to jedyne co im wychodziło...Tym bardziej szkoda punktów

Siarka - 17 lutego 2024, 18:41:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda że Polonia nie Wygrała,Mam Nadzieję że Się Utrzymacie

Papin - 17 lutego 2024, 18:52:45 - *.play-internet.pl
Sędziowanie ewidentnie pod szkodę Polonii żenada. Żółte kartki, przedłużenie meczu o 5 min a nie było dłuższych przerw i jeszcze dłużej było i tak ;) nie zaliczona prawidłową bramka na 3-1 może ktoś się tym zajmie

arti - 17 lutego 2024, 19:16:19 - *.elwico.pl
w Bytomiu tylko Szombry

Lolo - 17 lutego 2024, 19:38:36 - *.syrion.pl
Ja bym sędziów nie winił, koniec meczu liga do przodu i tyle a nie pykanie w obronie, szkoda.

slazak - 17 lutego 2024, 20:31:42 - *.dynamic.inetia.pl
Bramka dla Skry, która pozwoliła na zdobycie punktu padła... 8 minut po regulaminowym czasie gry. Skra chyba powinna mieć odjęte punkty? (bo pierwotną karę tylko zmniejszono). Ma problem ze stadionem i zaległościami finansowymi.

Wilus-1965 - 17 lutego 2024, 21:05:43 - *.dynamic.chello.pl
Złomiarze płacą a w Zabrzu okradają grajkow

Berghuis - 17 lutego 2024, 22:23:32 - *.play-internet.pl
Szkoda Polonio 😌

RUFIO6 - 17 lutego 2024, 22:42:25 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda nie szkoda. Niech każdy patrzy na swój klub.W tym śmiesznym kraju niema ligii.Pozdrawiam 🥰

AdiPB - 18 lutego 2024, 8:15:40 - *.dynamic.inetia.pl
Lepiej wyglądała Skra natomiast to co sędzia gwizdał to jest ewidentnie jednostronne sędziowanie co było widać w końcówce meczu, bramka zdobyta po czasie co jednak jest winą braku koncentracji piłkarzy Polonii.

Tyski - 18 lutego 2024, 22:35:46 - *.204.0.51.mobile.internet.t-mobile.pl
Na Szombrach były drewniane bramki na Suchej Górze my kulali bal ,a na geplu na sankach śmigali.

Bratek - 20 lutego 2024, 0:22:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędziowie w tym meczu to totalny dramat. Albo tak koszmarnie słabi albo wzięli łapówke

adasio - 23 lutego 2024, 15:39:37 - *.lukman.pl
Bramkarz Polonii Bytom Szymkowiak. Czy 60-70 lat temu już tak nie było?