Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 13. Jakub Iskra, 7. Przemysław Lech, 25. Paweł Baranowski, 22. Szymon Matuszek, 47. Konrad Kargul-Grobla - 10. Farid Ali (46, 11. Szymon Kiebzak), 17. Karol Fietz, 23. João Guilherme, 5. Mateusz Chmarek (46, 20. Szymon Gołuch) - 18. Michał Bednarski (67, 19. Kacper Zych).

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 42. Wiktor Smoliński, 23. Maciej Białczyk, 35. Bartosz Kieliba, 5. Jakub Staszak - 16. Bartłomiej Putno (46, 19. Filip Szewczyk), 24. Mateusz Wysokiński (69, 77. Mateusz Żebrowski), 6. Adrian Cierpka (66, 11. Michał Bednarski), 10. Néstor Gordillo (85, 8. Oskar Kalenik), 71. Kamil Koczy (85, 22. Wojciech Maroszek) - 9. Hubert Sobol.

żółte kartki: Lech, Matuszek, Iskra, Drazik - Putno, Żebrowski, Bednarski, Kieliba.
czerwona kartka: Szymon Matuszek (48. minuta, Jastrzębie, za drugą żółtą).

PATRYK - 13 marca 2024, 22:17:02 - *.fixed.kpn.net
Super mecz Drazik top w 10 lepsi byliśmy spokojne utrzymanie

niom - 13 marca 2024, 22:17:34 - *.jmdi.pl
Ale farciarze z tego Kalisza.

Real - 13 marca 2024, 22:17:35 - *.46.220.80
Nie da się wygrac To i remis dobry , dobry dzień Jastrzębskiego sportu , Hokeiści awans do półfinału ligi , siatkarze wygraną w LM w półfinale i na koniec dobry remis z wiceliderem .

obserwator - 13 marca 2024, 22:18:31 - *.dynamic.mm.pl
Trzeba w KKS wymienić trenera, coraz słabsza gra !

Kolo - 13 marca 2024, 22:19:30 - *.centertel.pl
Zieloni bohaterowie grali w 10 na 12 strzelili gola grając całą 2 połowę w osłabieniu

adam - 13 marca 2024, 22:21:15 - *.dynamic.mm.pl
Jakim trzeba być łosiem , żeby w przewadze jednego zawodnika grać przez połowę meczu i dać sobie strzelić gola na 1-1 ?? Może klub zajmie się mniej PR i mniej przestanie dmuchać ten balonik klubowy. Banowanie kibiców za to że mają obiektywne spostrzeżenia , wychodzi wam bokiem . Trzy ostatnie mecze i aż 3 pkt . Rozumie , ważniejsze zamiatanie pod dywan problemów , niż stawienie czoła faktom .

On - 13 marca 2024, 22:22:20 - *.red-83-57-38.dynamicip.rima-tde.net
Brawo GKS, ale za dużo tych remisów. Niby to vicelider, ale .. My musimy wygrywać , bo remisami …... Jeszcze ciężki mecz u siebie z Kotwicą a reszta trzeba wygrać za 3 punkty!

asd - 13 marca 2024, 22:22:39 - *.raciborz.vectranet.pl
Kalisz to oby to sobie nie zepsuł jak rok temu, też w końcówce pierw wypadli z miejsca premiowanego awansem a potem już w dół i po barażach

Jacek - 13 marca 2024, 22:25:53 - *.pppoe.covernet.pl
No i na tych 3 punktach zostanie w ostatnich meczach bo teraz Kalisz,baty w niedzielę z rozpędzona Stalówką

Barça - 13 marca 2024, 22:33:24 - *.dynamic.mm.pl
KKS cieszcie się że nie przegraliście tego meczu grając w przewadze, wasza gra przypomina końcówkę pozostałych sezonów kiedy to zaczęliście gubić punkty z drużynami z którymi powinniście wygrywać.
Wiem że będę się powtarzać ale awansu w Kaliszu nie będzie jest to zbyt czytelne. Pozdrawiam naiwnych

Skandl - 13 marca 2024, 22:44:06 - *.204.12.233.mobile.internet.t-mobile.pl
Pan sędzia to wór

Ktosss - 13 marca 2024, 23:05:42 - *.centertel.pl
Pani Ilono. Czemu Pani blokuję kibiców na stronie klubu? Prawda boli? A może ma Pani jakiś interes też w tym?

Moder - 13 marca 2024, 23:29:55 - *.216.35.227
Kalisz gra bez taktyki, nie ma zespołu. Nawet w przewadze to wygladalo słabo. Nic nie zostało z super gry w poprzednim sezonie. Teraz czasem wygrają z przypadku, tylko dzięki indywidualnym umiejętnościom kilku piłkarzy. Co tam robi ten trener?

obiektywny - 14 marca 2024, 1:38:40 - *.dynamic.chello.pl
Sędziowie totalne dno, dawno takiego szrotu z chorągiewkami i gwizdkiem nie było w Jastrzębiu

Farid Ali - 14 marca 2024, 4:46:15 - *.multi-telekom.pl
Bramka dla Kalisza z ewidetnego spalonego,

Zolty72 - 14 marca 2024, 6:00:18 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Nie rozumiem, jak zespół KKS jest tak wysoko w tabeli. Jakość zdecydowanie mniejsza od większości klubów grających przy Harcerskiej. Gra GKS-u odpaliła po zmianie Ali-ego ( niestety poza krótkimi przebłyskami nadaj pod formą ). W temacie sędziowania można by wiele brzydkich słów wypowiedzieć. Bardzo interesują mnie obie sytuację że spalonymi ( pierwsza - puszczona akcja dla KKS z której padła bramka i druga bramka GKS z wolnego ). Puentą pracy sędziego było żółtko dla Drazika - KKS przez cały mecz do straty bramki opóźniał każde wznowienie bez porównania wyraźniej a Drazika poniósł tego konsekwencje. Parodia.

ientrus - 14 marca 2024, 10:47:15 - *.centertel.pl
Tak sobie czytam i nie wiedziałem że hanysy to takie beksy. Szczęście i sędziowie sprzyjają lepszym ...

Sps - 14 marca 2024, 11:20:07 - *.play-internet.pl
Oni zawsze beczą, tak już mają

inter - 14 marca 2024, 11:53:08 - *.dynamic.chello.pl
Joszczymbie zagrało dobry mecz, ogólnie dobrze wyglądają w tej rundzie i wygląda na to, że jednak się utrzymają i w Pawłowicach jeszcze na derby będą musieli troszkę poczekać.

@ientrus - 14 marca 2024, 12:01:41 - *.mycingular.net