Fortuna I liga: Bruk-Bet Termalica 1-4 Resovia

16 marca 2024, 12:40 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-4 Resovia
Taras Zawijśkyj 42 - Edvin Muratović 56 (k), Bartłomiej Wasiluk 61, Adrian Łyszczarz 65, Rafał Mikulec 90

Bruk-Bet Termalica: 1. Tomasz Loska - 17. Taras Zawijśkyj, 97. Wiktor Biedrzycki, 23. Lukas Spendlhofer, 21. Damian Hilbrycht (73, 26. Wojciech Jakubik) - 99. Jakub Jędrasik (46, 3. Arkadiusz Kasperkiewicz), 28. Maciej Ambrosiewicz, 90. Jakub Nowakowski (63, 8. Andrij Dombrowśkyj), 10. Adam Radwański, 24. Kacper Karasek (79, 53. Andrzej Trubeha) - 12. Jakub Wróbel (62, 9. Jakub Branecki).

Resovia: 88. Michał Gliwa - 4. Rafał Mikulec, 23. Jerzy Tomal, 17. Radosław Adamski, 28. Kornel Osyra, 21. Dylan Lempereur (46, 24. Bartłomiej Eizenchart) - 10. Adrian Łyszczarz (86, 97. Filip Mikrut), 6. Bartłomiej Wasiluk, 99. Radosław Kanach (46, 14. Marcin Urynowicz), 92. Bartłomiej Ciepiela (46, 11. Kamil Mazek) - 29. Edvin Muratović (76, 7. Kelechukwu Ibe-Torti).

żółte kartki: Hilbrycht, Karasek - Mikulec, Muratović.
czerwone kartki: Wiktor Biedrzycki (6. minuta, Bruk-Bet Termalica, za faul taktyczny), Maciej Ambrosiewicz (14. minuta, Bruk-Bet Termalica, za obrazę sędziego).

Heneke00 - 16 marca 2024, 14:36:38 - *.centertel.pl
Działo sie 6 minuta obrońca Niec iecz co mógł by w Legii grać śmiało 👍no i co zwolnili trenera Ulatowskiego

macho - 16 marca 2024, 14:36:59 - *.160.217.8
Ojej co tam się działo w tej Niecieczy. 14 minuta i 2 czerwona kartki dla Termalici. Grubo.

Transfer - 16 marca 2024, 14:39:30 - *.centertel.pl
Gdzie ten trubeha czego nie gra bo później za dwa lata znów tu kurka wodna pół Jagiellonii przyjdzie

pp - 16 marca 2024, 14:39:51 - *.153.38.42.res.pl
1 x chyba Resa przy tym arbitrze wygrała hehe

macho - 16 marca 2024, 14:40:33 - *.160.217.8
Czy ktoś wie w jaki sposób Ambrosiewicz obraził słownie Małyszka? Co dokładnie mu powiedział? Bo ja jestem ciekaw tego.

Parantrop - 16 marca 2024, 14:42:36 - *.toya.net.pl
Dzieci kukurydzy zmierzają do II ligi.

Krab - 16 marca 2024, 14:44:04 - *.147.13.134.mobile.internet.t-mobile.pl
powiedział że motor dziś w Rzeszowie w czapę od Stali dostanie.

StMi - 16 marca 2024, 14:44:29 - *.147.8.122.mobile.internet.t-mobile.pl
Piękny sen Słoni i o Słoniach kończy się właśnie z przytupem. W 2 lidze nikt nie będzie złożył takich pieniędzy jak teraz. Zanim młodzieżowa Nieciecza wywalczy awans na szczebel krajowy czeka nas (niestety) kilka lat bez fudbolu w tej części Małopolski

Rzeszów - 16 marca 2024, 14:45:10 - *.ostnet.pl
bezkibicovia ale fart

Borg - 16 marca 2024, 14:45:55 - *.dynamic.chello.pl
Początek kuriozum -2 czerwone w kwadrans, chociaż chyba obie zasadne.
Potem całą pierwszą połowa to obraz zmotywowanej na maksa Niecieczy i bezradnej, ospałej Resovii. Na szczęście druga połowa pokazała, że Nieciecza się zabiegała w 45 minut. Obraz meczu słodko-gorzki dla kibica Resovii - 3 puunkty nikt tu nie obstawiał, ale gra pozostawia dużo do życzenia.

RKS Motor - 16 marca 2024, 14:48:19 - *.134.168.0
Brawo Resovia życze utrzymania. Mam nadzieję że wasza sąsiadka spadnie.

Gal - 16 marca 2024, 14:52:28 - *.205.192.102.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
To co słoniki witamy w 2 ludze

RRR 75 - 16 marca 2024, 14:58:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale Termalika się podłożyła !😉👍

resoviak - 16 marca 2024, 15:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 16.03.2024 rok
Resoviak do Krab stal Rzeszów - Motor Lublin 2 zwycięstwo gości wynik bramkowy 0-2(0-1).
Brawo Superowa Duma Miasta Rzeszowa Królowa Miasta Rzeszowa Kings Resovia Rzeszów King

hh6I - 16 marca 2024, 15:03:40 - *.centertel.pl
Antypolacy spod tamy już wietrzą spisek i plotą swoje debilizmy o kibicach. Żks stal Rzeszów rządzi w necie

Ghh - 16 marca 2024, 15:05:39 - *.centertel.pl
Brukbet wy i tak nie spadnie cie. Ok ale musi to jakoś wiarygodnie wyglądać. Ok to dwie czerwone dla was ale to 1 gola ze niby chcieliście ok . 5 00000.ok

moj - 16 marca 2024, 15:08:49 - *.40.213.101.threembb.co.uk
kibice stali glownie do lat 12, nie pisac glupot, nie istniejecie i nie bedziecie nigdy w mojrzeszowie, a teraz zajac sie swoja druzyna bo moze byc kiepsko po 6 porazce z rzedu

Ja - 16 marca 2024, 15:10:53 - *.centertel.pl
Gratuluję kibicom bruk betu którzy zamiast wspierać swoich zawodników w trudnej sytuacji to gęby nie otworzyli. PORAŻKA !!!!

Dzius - 16 marca 2024, 15:16:14 - *.226.50.184 (*.182.150.27)
Adrian Lyszczarz, syn starego Grzegorza Lyszczarza z Dzierzoniowa?

Buncol - 16 marca 2024, 15:16:21 - *.warszawa.vectranet.pl
Przy ofensywnej grze BBtu (w 9)wystarczyło zostawić
2 skrzydłowych (gdyby tacy byli) i w 1 połowie mecz mógłby być rozstrzygnięty. Brak konsekwencji Wasyla (trzeba ładować sprzed pola karnego. Niech trenuje precyzję i patrzy gdzie chce trafić. Nie oczekuję cudów np. zamarkowania bomby i odegrania...To wartościowy piłkarz, ale skansen techniczny

Mistrzek - 16 marca 2024, 15:22:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego Jakub Wrobel zajmuje miejsce Braneckiemu? Przeciez Wrobel zeby strzelic 5 goli w 1 lidze to by 5 pelnych sezonow potrzebowal

Rzeszowiak - 16 marca 2024, 15:29:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Apklin zapobiegliwie z tym przelewem.

Rzeszowiak - 16 marca 2024, 15:37:21 - *.147.8.131.mobile.internet.t-mobile.pl
stal-Motor 0-3

MOTOR - 16 marca 2024, 15:54:37 - *.sta.tvknaszapraca.pl
powiem obiektywnie Stal , Resowia i Bruk bet pownny opuscic 1 lige dla podwyzszenia poziomu ligi

Mietek - 16 marca 2024, 15:57:10 - *.134.160.3
Prawdziwy Rzeszowiak! AVE Motor, zlać stal niech spada a Resovia utrzymanie.

Rzeszowiak - 16 marca 2024, 16:05:35 - *.147.8.131.mobile.internet.t-mobile.pl
Mietek ,masz rację!

Rzeszowiak - 16 marca 2024, 16:28:17 - *.147.13.97.mobile.internet.t-mobile.pl
Resovia nikomu tylko parchy niech przegrają ,powiedz komu om tur nie podlizuje się teraz.

akplan - 16 marca 2024, 16:29:02 - *.6.152.109.ipv4.supernova.orange.pl
Arbiter Małyszek raczej bez zarzutu to w 6 minucie to jeszcze z czerwonym mógł zaczekać

MojRz.... - 16 marca 2024, 16:34:40 - *.play-internet.pl
I Resovia nad Stalą hehehe

DrGranat - 16 marca 2024, 18:13:37 - *.27.174.248.ipv4.supernova.orange.pl
Czy ja dobrze widzę, że Nieciecza grając w 9-ciu, strzeliła bramkę na 1:0?!? Resovio - za coś takiego powinniście wracać na Podkarpacie pieszo!

nie z Rzes - 16 marca 2024, 18:14:57 - *.dynamic.mm.pl
Jakim to trzeba być osłem żeby życzyć przegranej drużynie ze swojego miasta???? Jakby Stal grała z Niemcami albo Ruskimi też byście życzyli przegranej Stali???

Kumaty - 16 marca 2024, 18:21:25 - *.146.121.2.mobile.internet.t-mobile.pl
Sędzia znacząco pomógł Resovii niestety walecznie Słonie musieli grać w Dziewięciu Sędzia Małyszek pochopnie wyciągał dwukrotnie czerwień

do nie z R - 16 marca 2024, 18:39:01 - *.wist.com.pl
Niestety tak to tutaj jest w tym kraju, chcialoby sie zeby bylo jak w Poznaniu Lech z Wartą zgoda i wsparcie i lepsi sponsorzy są dzieki temu , papież też codziennie umieral nie bedzie, a w 2005 pogodzil Wisłę i Cracovie...pozdro dla kibiców bez zawiści

Mastah - 16 marca 2024, 18:43:39 - *.sub-174-216-227.myvzw.com
Resovia bravo za 3 punkty! Gra Resovii w 1 połowie była tragiczna. Grali 11 na 9 i to Bruk Bet pierwszy strzelił gola. Mało tego, mogli strzelić na 2:0. Resovia tak jakby była bardziej oszołomiona tym że grają w przewadze 2 zawodników. 1 czerwona to taka mocno “pomarańczowa”. Druga czerwona, nie wiem co takiego sędzia usłyszał ale musiało go to podku…nerwować bo bardzo szybko wyciągnął kartkę. Resovia zaczęła “grać” od karnego, który był słuszny(ręka).
Fajny mecz w Resovii zagrały Bartki. Po faulu na Ciepieli Neciecza dostala czerwoną. Eizenchart miał udział przy 3 bramkach. Wasyl strzelił gola.
W Niecieczy podobali mi się byli Resoviacy; Wróbel i Hilbrycht. Wróbel to typ takiego denerwujacego napastnika który nie strzela goli ale umie się zastawić i “wymusza” faule na obrońcach przez co ich mocno rozkojarza. Hilbrycht dobrze “hasał” na skrzydłach ale w 9 na 11 łatwo mu nie było.
Fajnie że Kelechukwu już zdrowy. Dobry mecz i asysta. Wydaje mi się że M. Bondarenko powinien dostać z 15 minut pod koniec meczu bo jak na razie gramy jednym nominalnym środkowym obrońcą.

Raffaello - 16 marca 2024, 19:33:59 - *.204.108.177.mobile.internet.t-mobile.pl
Nieciecza powoli zbliża się do likwidacji klubu. Kompletnie nie udane transfery, Lewandowski to nie był trener.

,@ Raffa. - 16 marca 2024, 20:02:44 - *.146.121.2.mobile.internet.t-mobile.pl