żółte kartki: Jarosław Białek, Krzysztof Chrapek - Paweł Maziarz, Karol Drej, Przemysław Żmuda.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała

adam - 22 marca 2009, 15:38:43 - *.5.42.200

Yuri - 22 marca 2009, 15:45:09 - *.167.52.134
0 celnych strzałów na bramke.

kolec - 22 marca 2009, 16:02:57 - *.156.124.13
czemu nie gra niedziela?

akvbf - 22 marca 2009, 23:22:25 - *.16.19.35
Motor przeważał cały mecz.Podbeskidzie nie istniało, z taka grą to spadną a nie awansują.Sędzia nie podyktował 4 ewidentnych karnych dla Bielska bo był z Kielc.
ktos kto odpowiada w bielsku za transfery powinien beknąc

hehe - 23 marca 2009, 1:35:21 - *.32.113.82
bo jest poniedzialek

mcq - 23 marca 2009, 7:10:59 - *.96.45.124
akvbf - o czym Ty piszesz?
Motor nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę!!

adam - 23 marca 2009, 7:22:15 - *.5.22.110
niełudżmy się, połowa druzyny to alkoholicy, ciekawe czy dobry trener Brosz o tym wie...?

erni - 23 marca 2009, 7:44:30 - *.185.121.248
Nieprawda podbeskidzie grało dobrze ale Motor ma fenomalnego bramkarza kto widział mecz to wie że Mierzwa zdobył ten 1 punkt a tak wogule to Motor nie oddał nawet 1 sztrzału celnego do bramki

Jacker - 23 marca 2009, 8:24:27 - *.220.92.223
Nic się nie stało TSP! nic się nie stało! Najbliższe 2 mecze (Korona i Zagłębie) zdecydują czy liczymy się jeszcze w walce o awans !

picek - 23 marca 2009, 8:39:49 - *.10.34.4
liczy sie wynik.a tak na marginesie to MOTOR szybciej sie utrzyma niż wy wejdziecie hi hi hi!

ita - 23 marca 2009, 8:54:08 - *.112.119.240
Byłem widziałem i muszę powiedzieć, że z taką polityką transferową jaką prowadzi pan Szypula z trenerem to będzie ciężko. Lipa.

hary z poz - 23 marca 2009, 9:57:54 - *.21.7.5
Gratulacje dla Motoru za 1 punkt na b. trudnym terenie zycze kochanemu Motorkowi utrzymania w 1 lidze .

erni - 23 marca 2009, 10:24:02 - *.185.121.248
Gratulacje dla Przemka Mierzwy górą bramkarz Motoru aby tak dalej chłopaki to Motor się utrzyma jeszcze odczasu do czasu coś szczelić było by super

numb18 - 23 marca 2009, 11:11:36 - *.13.26.66 (*.16.0.152)
a co powiecie o oprawie? gra Podbeskidzia moim zdaniem ładna tylko skuteczność i wynik nie taki jaki miał być.. nie jeden buk sie przejechał w tą sobote :/

chmurekbb - 23 marca 2009, 11:14:41 - *.15.238.92
Zobaczymy co pokaza nam zawodnicy w 2 kolejnych meczach,w koncu gramy lepiej z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami
Ponad nami tylko gory!!!

TSP - 23 marca 2009, 11:22:46 - *.30.140.76
Mała propaganda przeciwko grajkom: walili wczoraj w kocioł w jednym z Bielskich lokali. Świerblewski i Matusiak ledwo na nogach sie trzymali. Panie Brosz, niech Pan cos z tym zrobi do k..wy nedzy !!!

zimek - 23 marca 2009, 12:23:22 - *.200.163.171
wczoraj Matusiak to gral z Zagłebiem:D

KamiloRKS - 23 marca 2009, 12:27:53 - *.28.125.115
Obiektywnie patrząc mieliśmy dużo szczęścia. Chociaż gdyby Oziemczuk wykorzystał "setkę" w 1 połowie, mogło być jeszcze różnie. Jeden punkt zawdzięczamy w dużej mierze Przemkowi Mierzwie, który jak zwykle trzymał poziom a także nieporadności napastników gospodarzy (kilka stuprocentówek, w tym jedna poprzeczka).
Na szczęście już niedługo o stylu w jakim Motor zdobył ten punkt nikt nie będzie pamiętał a punkt zasili konto i może się okazać bardzo ważny w końcowym rozrachunku.
Uważam, że to spory sukces, bo to zdobycz na trudnym terenie.
Pozdrawia(M)

fan - 23 marca 2009, 13:04:47 - *.189.139.18
po przegranych z Kielcami i Lubinem mozemy zapomniec o Oe nie dla nas awans napewno wszystko sie rozleci sponsorzy nie beda dawali kasy na amatorke

Berol - 23 marca 2009, 13:06:02 - *.239.172.118
Co to te Podbeskidzie robi?2 mecz zawaliliście mi typowania typowałem wasze zwycięstwa kibic GKS Katowice

Guziec - 23 marca 2009, 13:28:12 - *.14.69.94
Szkoda że,Podbeskidzie na wiosnę gubi punkty i czołówka I ligi ucieka.Myślałem że,poważniej włączą się w walkę o awans.

lol - 23 marca 2009, 15:14:14 - *.105.173.20
mecz dobry ale tylko 20 minut 1 polowy jak się nie umie strzelić w bramkę z 5 metrów to nie wiem po co graja a sędzia on w ogóle nie wiedział co gwiazda

pawian5 - 23 marca 2009, 15:26:43 - *.254.5.5
Momentami sędziemu przydałby się mikrofon żeby wytłumaczył dlaczego zagwizdał.

siwkin - 23 marca 2009, 15:44:19 - *.78.8.107
byl bedzie jest motor RKS !!!!

adam - 23 marca 2009, 15:50:12 - *.5.13.109
wiara w pijaków nie popłaca, szkoda tylko,że Brosz na to pozwala,
PANIE TRENERZE MOŻE NIE JEST JESZCZE ZA PÓŻNO NA POZBYCIE SIĘ PIJAKÓW

Jeremy - 23 marca 2009, 16:05:46 - *.200.36.90
Gratuluję wszystkim "wiernym" kibicom TSP którzy wypowiadają się na temat ostatnich transferów Podbeskidzia po jednym oglądniętym meczu.
Sam Brosz potrzebował kilku meczy żeby zdecydować się na któregoś z zawodników, a wy oceniacie transfery z perspektywy jednego meczu (pewnie jeszcze w większości wypadków oglądanego w telewizji). Druga strona jest taka, że nasz klub nie dysponuje budżetem takim jak Widzew (wydał w ostatnim okienku 1 mln zł) czy Zagłębie i niestety musi bazować na piłkarzach którzy mają kartę zawodnika na ręku. Z perspektywy czasu to żaden z zatrudnionych piłkarzy przez Brosza nie zawiódł i myślę że obecnym też musimy dać trochę czasu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich normalnych.

eldo - 23 marca 2009, 16:15:35 - *.30.254.30
brawo ceramed oe chyba sie oddala, moje przypuszczenia chyba sie sprawdzają hnahnahna sasasasasasa

fan - 23 marca 2009, 16:25:55 - *.189.139.18
Broszowi wlaza na glowe brak dyscypliny w zespole az nadto widoczny popieram niesportowy tryb zycia musi byc ukarany tylko zal kibicow co uwierzyli w obiecanki o awansie

Wrocek - 23 marca 2009, 16:52:58 - *.139.42.52
Brawo Motorek na wyjazdach remis u siebie wygrana i pewne utrzymanie sie w 1 lidze.A za rok szturm na ekstraklase.Tego bym sobie życzył.Pozdrowienia dla Lublinian.Śląsk i Motor ee

vVv - 23 marca 2009, 17:01:22 - *.51.185.8
Mierzwa bohaterem? Ten mecz nie miał bohatera. Miał jednego, zdecydowanego, wielkiego, silnego i drewnianego jak klocek ANTYBOHATERA - Matusa,
który mógł zdobyć 3-4 gole z akcji w obrębie "piątki" pod samym nosem Mierzwy. Kiksował jednak potwornie albo oddawał strzały o sile pierdnięcia trzmiela. Biegało też po nowoczesnym, grzanym dywanie jakieś takie małe Murzyniątko z wypiętym tyłkiem. I to było jedyne, czym mogło zwrócić na siebie uwagę. Zespół Podbeskidzia wygląda na mocno osłabiony w ofensywie. Punktowo awans nie wygląda jeszcze na zaprzepaszczony ale obecny styl i poziom gry nie zostawiają złudzeń.

vVv - 23 marca 2009, 17:03:21 - *.51.185.8
No i nie plujcie na sędziego, nie ma powodów.
Winnych starty punktów szukajcie w grze zespołu a nie w sędziowaniu.

pawian5 - 23 marca 2009, 18:11:43 - *.254.30.154
tu nie chodzi nawet o obwinianie sedziego za strate punktów tylko o poziom sedziowania. Sedzia gwizdze ale nikt nie wie dlaczego.

vVv - 23 marca 2009, 18:47:58 - *.51.185.8
Zwróć uwagę pawian5, ilu jeszcze ludzi wydziera gębę, że sędzia liniowy ZA PÓŹNO podniósł chorągiewkę, bo przecież spalony był już dawno.
A przepisy się zmieniły po prostu.
Ja nie zuważyłem żadnych uchybień w gwizdaniu Trofimca. Przerwał atak TSP w momencie upłynięcia doliczonego czasu pierwszej połowy no i słusznie. To jego zegarek jest świętością.

olo - 23 marca 2009, 20:23:47 - *.30.48.71
Do picek! Ja Ci to jeszcze na zakończenie sezonu przypomnę...

fanTS - 23 marca 2009, 21:58:28 - *.88.59.161
grac i nie biadolic - końcem maja będzie można powiedziec kto awansuje,a znając PZPN to dopiero w sierpniu na 100% będzie wiadomo... - więc NAPRZÓD BIELSKI TS

maarcin - 23 marca 2009, 23:27:17 - *.183.134.130 (*.97.61.244)
Mam pytanie do wtajemniczonych; czy newsy o pijatyce naszych piłkarzy to prawda czy tez zwykłe ploty? Dzieki za info pozdro dla wszystkich wierzących TSP!!!

motor - 24 marca 2009, 7:51:33 - *.185.158.91
Ja życze Podbeskidziu wygranej z Koroną macie dobry zespół poukładany i bardzo dory w stłych fragmentach gry i nie suchajcie że Matus czy chrapek zagrał żle Mierzwa super bronił kibic Motoru życzy awansu do ekstraklasy

ivfeff - 24 marca 2009, 11:35:57 - *.3.103.138
pozdro dla drozdy 17 i jego taty ;p;p;p

pawian5 - 24 marca 2009, 20:08:39 - *.205.208.208
vVv tu się z toba zgadzam nie chodzi mi o spalone bo o tym wiem. Mnie tez denerwuje jak wokolo wszyscy krzycza kiedy gwiazdasz itp. tylko o niektore decyzje

zina - 24 marca 2009, 21:58:37 - *.184.97.104
fan.... co ty za brednie wypisujesz jaki brak dyscypliny,niesportowy tryb zycia... Wlnij sie w łeb ,,człowieku'' bo byle co jesz i byle co piszesz Obrażasz Trenera i zawodniów którzy harują a WIARA CZYNI CUDA