22 marca 2009, 18:52:25 - elenril
Dwie połowy Krakowa

Wisła pokonała na własnym stadionie Cracovię 4-1 (0-1) w 179. derbach Krakowa. Do przerwy niespodziewanie prowadzili piłkarze Pasów po golu Pawła Sasina. Jednak w drugiej połowie stroną zdecydowanie dominującą byli już wiślacy, którzy strzelili rywalom aż cztery bramki po trafieniach Radosława Sobolewskiego, Marcelo, Patryka Małeckiego i Piotra Ćwielonga.

W 25. minucie goście objęli prowadzenie, po niespodziewanym i trochę przypadkowym uderzeniu Pawła Sasina z dystansu piłka przelobowała Mariusza Pawełka i odbijając się jeszcze od poprzeczki trafiła do siatki bramki Wisły. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy mistrzowie Polski doprowadzili do remisu. Arkadiusz Głowacki podał do stojącego przed polem karnym Radosława Sobolewskiego, który bardzo dobrze przyjął piłkę i od razu oddał strzał, nie dając szans na obronę Marcinowi Cabajowi. W 58. minucie Marcin Baszczyński dośrodkował z prawej strony wprost na głowę Piotra Ćwielonga, po którego strzale bramkarz gości pewnie złapał futbolówkę. Niecałe pięć minut później podobną okazję stworzyli sobie gracze Cracovii - Sasin dośrodkował do Pawła Nowaka, ale jego strzał głową był zbyt lekki by zaskoczyć Pawełka. W 64. minucie wiślacy strzelili drugiego gola. Po dośrodkowaniu Marka Zieńczuka w pole karne gości do piłki doszedł Rafał Boguski, którego uderzenie zablokował Arkadiusz Baran. Odbitą futbolówkę próbował skierować do bramki silnym uderzeniem Sobolewski, a przed samą linią bramkową jeszcze Marcelo piętą zmienił jej tor lotu i umieścił w siatce bramki Cabaja. Zaledwie dwie minuty później było już 3-1, kiedy po fatalnym błędzie Przemysława Kuliga piłkę przejął Patryk Małecki i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Cracovii. W 79. minucie po szybkim kontrataku gospodarze zdobyli czwartą bramkę. Boguski podał na skrzydło do Zieńczuka, który wyłożył piłkę Ćwielongowi, a ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce bramki Cracovii.

22 marca 2009, 17:00 - Kraków
Wisła Kraków 4-1 Cracovia
Radosław Sobolewski 47, Marcelo 64, Patryk Małecki 66, Piotr Ćwielong 79 - Paweł Sasin 25

Wisła: 81. Mariusz Pawełek - 4. Marcin Baszczyński, 6. Arkadiusz Głowacki, 3. Marcelo, 8. Piotr Brożek - 19. Patryk Małecki, 7. Radosław Sobolewski (83, 16. Tomáš Jirsák), 15. Júnior Enrique Díaz Campbell, 17. Marek Zieńczuk - 30. Beto (33, 9. Rafał Boguski), 86. Piotr Ćwielong (88, 18. Andrzej Niedzielan).

Cracovia: 33. Marcin Cabaj - 4. Przemysław Kulig (72, 27. Łukasz Derbich), 16. Piotr Polczak, 17. Łukasz Tupalski, 21. Sławomir Szeliga - 9. Dariusz Pawlusiński (72, 18. Tomasz Moskała), 10. Dariusz Kłus, 8. Arkadiusz Baran (84, 5. Marek Wasiluk), 19. Paweł Nowak, 15. Paweł Sasin - 20. Bartosz Ślusarski.

żółte kartki: Małecki, Zieńczuk, Brożek, Marcelo - Pawlusiński, Ślusarski, Wasiluk.

sędziował: Tomasz Mikulski (Lublin).
widzów: 13 000.

whynoh - 22 marca 2009, 23:17:48 - *.50.237.6
Trzeba przyznać, że ostatnio Cabaj znajduje się w życiowej formie...

joł - 22 marca 2009, 23:18:34 - *.105.236.207
Co się dzieje z Damianem Misanem z Cracovii Kraków?

Rudy Dubli - 22 marca 2009, 23:21:40 - *.100.48.130
"Zawsze Nad Wami !" Wisła 1906 Kraków

dario - 22 marca 2009, 23:22:25 - *.5.117.85
Brawo WISEŁKA...

do joł - 22 marca 2009, 23:29:43 - *.156.67.242
nic. nie zmieścił się w meczowej osiemnastce.

janusz - 22 marca 2009, 23:31:24 - *.156.67.242
Cracovia - na zawsze pierwsi!

TS_WKS_BKS - 22 marca 2009, 23:38:20 - *.79.238.184
Byłem, po prostu miazgaXD, szkoda tylko że przez kartki nie zobaczymy w Poznaniu ani Piotrka Brożka ani Marcelo...:/ do tego dochodzi kontuzja Pawła...ciężko będzie...
"Jesteśmy dumą tego miasta..." XD

bartek - 23 marca 2009, 0:55:25 - *.187.44.106
WISŁA mistrzem Polski

ali - 23 marca 2009, 5:33:09 - *.10.135.144
Dobry weekend dla polskiego sportu. Kowalczyk, Małysz, jeszcze Wisła wygrała i Górnik zdobył punkty w Azji, udany weekend dla Polski

opravcy - 23 marca 2009, 6:48:31 - *.10.213.184
A gdzie była oprawa?? haha

doopravcy - 23 marca 2009, 7:31:27 - *.141.93.196
Po co? wydawac pieniądze na oprawe w meczu z takim klubikiem?

Lechia - 23 marca 2009, 7:56:02 - *.254.74.233
gratulacje z nad morza
Mam nadzieje że nasi grajkowie wezmą przykład jak należy grać!
LECHIA&WISŁA

hyperion - 23 marca 2009, 8:02:55 - *.138.140.10
Żałuję, że oglądałem drugą połowę, a nie oglądałem pierwszej. 3 bramki Wisły to po prostu z żenady gry Cracovii. Oj chyba będzie walka o utrzymanie już niemal na 100%

mar - 23 marca 2009, 8:47:34 - *.14.45.98
hyperion - Cracovia się utrzyma bez żadnego problemu, z taką grą jak w pierwszej połowie to nie ma wątpliwości. Mecz przegrali w głowach, a nie dlatego że nie potrafią grać

abg - 23 marca 2009, 9:01:43 - *.174.79.62
Na cracovie nie warto robic oprawy,bo to sa amatorzy!!!

arka - 23 marca 2009, 9:23:09 - *.190.127.5
szkoda Cracovi, liczylem ze wygraja Wisla, po potknieciach Lecha wciaz sie liczy ale wierze ze to Lech bedzie mistrzem pozdrawiam

Akwilon - 23 marca 2009, 9:23:50 - *.11.90.168
I po jakiego było Sachę ściągać? To się nazywa marnowanie potencjału.

ADAM - 23 marca 2009, 9:32:49 - *.30.97.177
Jak czytam Cracovia Kraków to mnie aż skręca, szanowni kibice Pasów nie wiecie jak nazywa się wasz klub??
[Cracovia bądź też KS Cracovia często błędnie nazywana jest Cracovią Kraków zarówno przez dziennikarzy jak i własnych kibiców :D]

marek - 23 marca 2009, 9:43:48 - *.178.170.13 (unknown)
Wisla Pany
najlepszy klub na swiecie

Berbeluch - 23 marca 2009, 9:47:16 - *.191.0.146
Mimo osłabień Wisła nadal się liczy. Gratulacje dla trenera Skorży sklepał drużyne z tego co miał pod ręką i to jest naprawde niesamowite

XardasKSP - 23 marca 2009, 10:01:38 - *.240.217.107
Cieszcie sie cieszcie, za tydzien nie bede zalowal jesli Lech nadal bedzie 5 punktow przed Polonia jesli tylko wygra paroma bramkami i przysporzy mi wielkiej radosci.
Wcale nie licze na remis, Lech jeszcze z Legia straci punkty przez remis, a potem wielki final na K6.

Berbeluch - 23 marca 2009, 10:06:29 - *.191.0.146

lechita - 23 marca 2009, 10:12:38 - *.9.98.133
Derby i 3 tysiace wolnych krzeselek na 15-tys stadionie !! Zenada!

ozz - 23 marca 2009, 10:55:15 - *.190.134.59 (*.168.0.10)
Sosin strzelił gola , nie mogę , sorry Sasin

spoxy - 23 marca 2009, 11:02:35 - *.13.222.210
mikiulski zrobił swoje ... trzy faule brozia i marcelo i dwie kartki ... kto w końcu temu "panu" zabroni lekceważyć kibiców i sponsorów

spoxy - 23 marca 2009, 11:08:14 - *.13.222.210
do mar ... piłka nozna polega na zdobywaniu goli a nie na presingu oraz zaangażowaniu ... jeśli jedyna sytuacja w drugiej połowie spowodowana była kiksem głowy i marcelo (nowak strzelił źle) to z taka grą nie wiem czy pasy się utrzymają ... oj bedzie ciekawie

kibic - 23 marca 2009, 11:23:00 - *.239.36.241
Problem cracovi tkwi w psychice ,a najgorzej jak już strzelą bramke pierwsi to od razu siadają i zaczyna się obrona częstochowy zamiast dobić rywala to trzęsą gaciami jak panienki

gsw - 23 marca 2009, 11:48:43 - *.207.237.251
Najzabawniejsze jest to, że kibile s... nie widzą, że ona wcale nie zagrała źle i wcale nie siadła i zaczęła bronić walczyła ile mogła, ale po prostu chodzi o klase zespołu, jakośc piłkarzy oraz jeden drobny szczegół. Dopuki Wisła grała na stojaka i spokojnie a s... grała agresywnie prosto i szybko to było dobrze. Potem S... musiała zderzyć sie z rozszalałym i wyprowadzonym z nerwów smokiem. Który po prostu wreszcie zagrał agresywnie, krótko, szybko, kombinacyjnie i zgłowa a nie bez niej. Rywal po prostu nie był wstanie Wiśle sie w drugiej połowie przeciwstawić choć usiłował chwała mu za to, bo były to najlepsze derby od powrotu s... do ligi. I to niedlatego, że Wisła wysoko wygrała, ale dlatego, że rywal wreszcie zagrał myśląc o czym więcej niz remisie. Oni chcieli wygrać, ale nie byli wstanie bo są zespolem o klasę słabszym a jeżeli jeszcze dołozyć agresję zangażowanie i wolę walki, co u Wisły zdarza się od czasu do czasu to nawet o dwie klasy słabszym.

sołąż - 23 marca 2009, 12:09:54 - *.10.203.55
beto robi karierę. niech lepiej wróci brasilia. albo nawet dubicki.

arkowiec - 23 marca 2009, 12:43:21 - *.142.176.84
Juz za dwa tygodnie becki w Poznaniu potem powtorka w Gdyni i sen o Mistrzu Polski prysnie jak mydlana banka.

Lechista - 23 marca 2009, 12:47:49 - *.194.82.4 (*.102.1.111)
Hehehe jak slaba arka zremisowala w Poznaniu to dlaczego Wisla miala by nie zremisowal albo nawet przywiesc 3pkt z Poznania?
A w Gdyni to sie nie martwie o wynik!
KAZDY TO POWIE, WISELKA RZADZI W KRAKOWIE!!!

arkowiec - 23 marca 2009, 13:15:54 - *.142.176.84
Lechista ty powoli zegnaj sie z twoimi bracimi z Krakowa bo tak szybko sie nie zobaczycie i szykuj sie na derby z Trabkami Wielkimi.

jg! - 23 marca 2009, 13:26:50 - *.153.80.214
moze na boisku rzadzicie, na ulicy nie !
CRACOVIA PANY !

Lechista - 23 marca 2009, 14:04:57 - *.194.82.4 (*.16.4.53)
jg!, na boisku i na ulicy Wisla rzadzi!!!

Kuba - 23 marca 2009, 14:11:43 - *.190.207.125
Niespodziewałem się,że Wisła wygra tak wysoko

nyrolo - 23 marca 2009, 14:25:32 - *.184.78.110
tej jarociniak na JArotę Jarocin na 2 ligę chodzić!! A w Poznaniu tylko Warta Poznań nasz KS- a nie żaden Amica Kks!!1

Golbi - 23 marca 2009, 14:38:02 - *.156.96.21
Jarociniak jak Lech będzie strzelał w poprzeczki to nie sądzę:D Lech w trzech meczach 2 gole w tym 1 samobój, Wisła w trzech meczach 6 goli.

w - 23 marca 2009, 14:41:03 - *.156.94.134
Arkowiec wiesz co zostało z napinik psiastych dam przed meczem z Wisłą ano zostało 4-1 i tyle oni znaczą w Krakowie własnie w proporcji 4-1.

TAG - 23 marca 2009, 15:09:51 - *.210.10.190
Na ulicy rządzi Cracovia Lech da baty wiśle a lechia niech spada do 1 ligi bo obniża poziom ekstraklasy

Lechista - 23 marca 2009, 15:34:42 - *.194.82.4 (*.16.4.53)
do TAG: Co ty gadasz? pilkarsko,kibicowsko i w tych sprawach ''Chuliganskich'' Wisla rzadzi i kazdy o tym wie. Nie pisze tego bo lubie Wisle i mamy z nimi zgode, ale taki jest fakt. Np. prawda jest taka, ze Lech ma najlepszych grillerow to wiemy. Po co piszesz, ze Lechia niech spada bo obniza poziom. My mamy stadion, dobrych kibicow zawsze na meczu jest ok.10000-12000 ludzi a u was? nie dosc, ze stadion Baltyku to chodzi po 7000 wasza srednia to 6300 na mecz a Lechia jest 4 w tabeli frekwecji w ekstraklasie!

gsw - 23 marca 2009, 15:51:49 - *.156.94.134
I jeszcze jedno Cracovia to smieszny klub na mecz w "Młodej Ekstraklasie" wystawiła skład: Przemysław Wróbel – Tomasz Baliga, Mateusz Urbański, Michał Karwan (46. Łukasz Derbich), Łukasz Uszalewski – Mariusz Sacha (67. Paweł Sacha), Maciej Murawski (46. Łukasz Mierzejewski), Karol Kostrubała, Mateusz Klich – Tomasz Moskała (46. Damian Misan), Bartłomiej Dudzic (62. Kacper Tatara). 10 zawodników ze szerokiego składu i pięciu z podstawowego. Brawo jak nic wygrają te derby. ZENADA.

Carlo8 - 23 marca 2009, 15:54:34 - *.199.243.50
Cabaja powinni wywalić to jest D****powinni kupić fabiniaka cierzniaka peskovicia a nie

Derby - 23 marca 2009, 15:55:19 - *.89.184.108
W Łodzi rządzi Widzew, w Warszawie Legia, w Krakowie Wisła, w Gdańsku Lechia.
Chociaż wolałbym ŁKS, Polonię i Cracovię

jg! - 23 marca 2009, 16:13:12 - *.153.80.214
jak wisła rzadzi w sprawach ' chuligańskich ' to Ty chyba kpisz ;))
CRACOVIA jest tuz za Lechem jesli chodzi o te sprawy, kazdy wie jakie
ANTYWISŁA !

Marcin - 23 marca 2009, 16:37:47 - *.134.160.226
do jg! Z czego się cieszysz kretynie ? Nie zaśmiecaj 90minut.pl śmieciami (zadymiarzami)

Skafander - 23 marca 2009, 18:03:37 - *.134.160.232
do jg! "Oświecenia-chwila prawdy" i tyle w temacie szczurku !! WISŁA PANY

Hugo KKS - 23 marca 2009, 18:18:50 - *.253.193.45
KOLEJORZ & CRACOVIA potęga na wieki

gojas - 23 marca 2009, 18:43:54 - *.160.92.98 (*.0.1.190)
e arkowiec sezon sie jeszcze nie skonczyl

DARIO - 23 marca 2009, 19:05:20 - *.28.152.50
wszystko tylko nie amika poznań mistrzem mam dość ich pychy ,zarozumialstwa i kozaczenia nawet może być legia tylko nie oni.

dlugi - 23 marca 2009, 19:16:37 - *.94.151.17
i milicyjne szmaty znowu wygrały. KAŻDY TO POWIE CRACOVIA RZĄDZI W KRAKOWIE.

boobass - 23 marca 2009, 19:17:34 - *.173.6.1
do DARIO - a po co nam Legia w eliminacjach LM skoro znowu pokaże "klasę"(czyt. żenadę) z piłkarskimi tuzami zza Buga lub jeszcze dalej

Do redakcj - 23 marca 2009, 19:34:14 - *.4.4.57
Dlaczego nie ma juz tej zakladki TRANSFERY?

dlugi - 23 marca 2009, 19:35:31 - *.94.151.17
wisełka wisełka malowane dzieci nie jedna siekierka za wa mi poleci nie jedna nie 200 ale dwa tysiące będziecie spi(uciekać)jak dzikie zające

Polak - 23 marca 2009, 20:00:19 - *.190.70.118
A gdzie u Wiślaków fair play????
Śmieszna drużyna ze śmiesznymi kibicami!!!

T 19 S 06 - 23 marca 2009, 20:11:06 - *.244.23.9
dlugi...jakiś dlugi takiś głupi ;-))
zawsze dostawaliście po dupie i będziecie dostawać, wszyscy w Polsce wiedzą że "wasi" kibice to...przerzuty czy to z Wisły czy z Hutnika.
-Jeśli chodzi o sprawy kibicowskie w waszym wykonaniu to można podsumować krótko...dno i pięć metrów mułu !!!
-chuliganka...nie jesteście tacy straszni jak sami siebie malujecie to wszystko naciągane historyjki... morderstwa ?...to raczej hańba niż chluba, więc specjalnie nie ma się czym chwalić.
-piłkarsko...tu to nawet szkoda się wypowiadać, zresztą miejsce w tabeli mówi samo za siebie.
jednym słowem : Od 1906 r. w Krakowie Wisła Pany !

uzurpator - 23 marca 2009, 20:26:04 - *.229.84.245
bujcie sie hamy do 1 ligi wrcamy !!! POGON SZCZECIN!!! POGON&LEGIA!!! NAJLEPSZA ZGODA !!! BIEZCIE PRZYKLAD!!!

dlugi - 23 marca 2009, 20:45:02 - *.94.151.17
aha i jeszcze pobicie piłkarzy Arki po meczu. co za to zwiśle zrobili?? zwisła była jest i będzie milicyjną szmatą. znasz takie słowa: NIGDY NIE ZEJDĘ NA PSY?? to jest w hymnie Cracovii a nie zwisły

trgtf - 23 marca 2009, 22:31:47 - *.134.160.232
do długi...powinno w waszym hymnie być raczej "nigdy nie wyjdziemy na ludzi" hahaha

nowosądecz - 23 marca 2009, 23:26:51 - *.6.150.179
Nowy Sacz mimo trudnosci pozdrawia Wisełke

haszek - 23 marca 2009, 23:33:53 - *.185.81.4
Wisła to wielkie nic, następny mecz w Poznaniu. Będzie lanie na zawołanie.

XardasKSP - 24 marca 2009, 0:52:30 - *.157.241.235
Do "Derby" gosciu jaka Legia "rzadzi" w Warszawie. Byly dwa remisy w tym sezonie i to Polonia rzadzi jesli liczyc gole wyjazdowe.
A wiec te teorie twoje nie pasuja, a co do wisly to tak jak pisalem mimo 5 punktow straty do Lecha i tak bede sie cieszyl jesli wpakuja wisle kilka goli =D

Hehehe - 24 marca 2009, 11:55:10 - *.142.206.60
T 19 S 06:
Przerzuty są w każdym klubie, więc oszczędz sobie.

haszek - 24 marca 2009, 15:35:12 - *.185.113.76
Wisła już nigdy nie wygra w derbach. Akcje Cracovii idą w górę, a Wisły spadają.

dlugi - 24 marca 2009, 19:49:51 - *.94.121.217
do trgtf: tylko że to wisła sie sprzedała milicji a nie Cracovia i jak byś znał historie to gdyby nie Cracovia to po wojnie wisły już dawno by nie było

starachowi - 24 marca 2009, 20:05:22 - *.185.157.254
Wisła rzadzi w Krakowie i bedzie mistrzem 2008/2009

haszek - 24 marca 2009, 20:23:12 - *.185.113.76
Wisłę zdegradują za korupcję!

JohnSmith - 25 marca 2009, 1:01:41 - *.238.62.73
Widze tutaj duzo dziwnych wpisow obrazajacych Wisle, w takim wypadku moge napisac jedno do kibicow cracovii i ich zgod: Boli was wynik? To dobrze, bo ma bolec - "Zawsze nad wami" i to sobie zapamietajcie

haszek - 25 marca 2009, 19:21:06 - *.185.85.185
Kto tak was najbardziej obraża? Sami się obrażacie. I zapamiętaj sobie; nie zawsze!
Was boli ten lęk,że się powoli kończycie

molo - 25 marca 2009, 19:56:35 - *.185.85.185
Wisla zawsze była na pierwszym miejscu dla komuchow spośród klubow małopolskich w najpopularniejszym sporcie czyli pilce noznej. W 1956 roku policja polityczna odbudowala zniszczony stadion Wisly dobudowując wielofunkcyjną halę wraz z pomieszczeniami klubowymi. Z czasem przybyły również inne obiekty, takie jak basen czy hala treningowa. W 1972 na stadionie Wisly zainstalowano sztuczne oświetlenie. I środowisko wiślackie bardzo dobrze rozumialo i w pelni akceptowalo ten swój judaszowy gwardyjski pragmatym - mieli w czapkach dobre liczydla, chrzanili wartości sprzed wojny, wybrali srebrniki - Marszalek do którego się tak chetnie i często dzisiaj przyznaja się chyba w grobie przewracal. Największy ich patriota wg wiślaków, którym szczyca się klakierzy Wiselki czyli Henryk Reymann:
` po zakończeniu wojny powrócił do Krakowa i wstąpił do Ludowego Wojska Polskiego. Mianowany dyrektorem WUWF i PW ( Wojewódzki Urzęd Wychowania Fizycznego i Przysposobienia Wojskowego ) w Krakowie (1 kwietnia 1946) pozostał na tym stanowisku (30 czerwca 1948) aż do przeniesienia do rezerwy. Po reaktywowaniu PZPN (29 czerwca 1945) jego kapitan związkowy aż do 28 sierpnia 1947; potem członek i przewodniczący kapitanatu PZPN (1956-1959). Członek honorowy PZPN (1959) i honorowy prezes gwardyjskiej krakowskiej Wisły."

rys - 25 marca 2009, 22:08:46 - *.185.85.185
Członkowie Wisly Krakow na walnym zgromadzeniu w dniu 6 lutego 1949 roku przy wlasnym aplauzie bez zadnego sprzeciwu ( bez jednego gestu sprzeciwu! Zadnego z tych wielkich patriotow nie było stac żeby sprzeciwic sie haniebnej uchwale - tak sobie cenili wartości
, tradycje i patriotyzm sprzed wojny ) oddali się w imie swoistego wiślackiego pragmatyzmu pod patronat policji politycznej - UB zniewolonej Polski (Hanba niebywala jak na klub o rzekomo tak silnych tradycjach wolnej ojczyzny! OBRZYDLIWE!). Zacytuje wam tutaj slowo w slowo jak oficjalnie ten moment przedstawia się w książce- oficjalnej historii Wisly Krakow ( czy trzeba lepszego źródła? ):
` 6 lutego 1949 na walnym zebraniu Towarzystwa - jego prezes, pelniacy te funkcje nieprzerwanie od 1933 roku dyrektor dr Tadeusz Orzelski omowil konieczność oparcia się o jeden z pionow sportowych zgodnie z nowa struktura sportu. Pertraktacje prowadzone w tej sprawie z pionem Kolejarz nie były zadowalające. W tym pionie Wisla musiala by być klubem drugim po warszawskiej Polonii. Wobec czego podjęto rozmowy z Gwardia, która zapewnila, ze Wisla może zostac centralnym klubem pionu. Te informacje zebrani przyjeli aplauzem, akcentując tym samym przystapienie o Gwardii.'.

czarek - 26 marca 2009, 9:42:15 - *.185.76.156
I jeszcze troszke o honorze wiślackim. Warto przypomniec. 1993 roki ostatni mecz sezonu: Wisla - Legia 0-6. Cala Polska się z tego smiala. Nawet kibice Wisly palili się ze wstydu. A 1978 rok gdy to swiezo upieczony mistrz Polski ( Wisla Krakow ) oddal punkty Ruchowi , ktory w dziwaczny sposob po kilku niedzielach cudow uratowal sie przed spadkiem, Wisla grala w tym meczu wszedzie tylko nie do przodu,nawet karnego nie trafili - tak relacjonowaly ten mecz gazety? Baraz z Knurowem o wejście do ekstraklasy z 1988 roku. Te dwie prześmieszne brameczki dla Wisly w ostatnich 5 minutach - kibice Wisly bedacy na tym meczu byli az sami zażenowani i zniesmaczeni. Prawdziwy wiślacki charakter. To wszystko jest opisane w waszej historii.

fans - 27 marca 2009, 16:17:51 - *.16.247.202