11 maja 2009, 18:54:56 - gladysh
Młoda Ekstraklasa: 27. kolejka

Dzisiaj rozegrano trzy spotkania kończące 27. kolejkę Młodej Ekstraklasy. Na pozycję lidera powrócił Ruch Chorzów po remisie 1-1 (0-0) z Piastem Gliwice, wyprzedzając poprzedniego lidera Lechię Gdańsk, która przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 1-3 (1-1).

9 maja - sobota:
Jagiellonia Białystok 3-1 Lechia Gdańsk
Janusz Weber 26 (s), Ensar Arifović 56, Bartosz Stachelski 69 - Damian Szuprytowski 34

10 maja - niedziela:
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS
Adam Marciniak 71 - Michał Rosiak 77
Arka Gdynia 1-0 Polonia Bytom
Przemysław Trytko 32
Cracovia 1-2 Odra Wodzisław Śląski
Bartłomiej Dudzic 78 - Aleksander Kwiek 71 (k), 90 (k)

21 bramek ma juz w ME

FZG - 11 maja 2009, 19:32:43 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.10.5.134)
skm zal cie mi bo przegraliscie z odra 2 mecze?? patrz kibicowania a nie daremnych komentarzy, wkurza mnie to jak jakas slabsza druzyna wygra kilka meczy to odrazu korupcja bo to bo tamto. SRAMTO nie potraficie przegrywac kazdy gada kiedy ta Odra spadnie chcecie zeby spadla?????????/ to z nia wygrywajcie choc narazie to wam nie wychodzi.
FANATYCY ZNAD GRANICY !!

alt25 - 11 maja 2009, 19:36:20 - *.sggw.waw.pl
Nie spadnie. Wodzisław nigdy nie spadnie.
Pozdrowienia z Warszawy

Charisteas - 11 maja 2009, 19:46:25 - *.icpnet.pl
Dudzic grał? Za mecz Cracovia - Ruch powinien sobie tak ze 3 miesiące odpocząć, nawet od ME.

d - 11 maja 2009, 19:52:24 - *.chello.pl
jakubek na nic nie licz, jest przygotowywany do gry w podstawowym składzie w Śląsku w przyszłym sezonie.

Marek - 11 maja 2009, 21:12:42 - *.adsl.inetia.pl
Czy nie lepiej byłoby rogrywać mecze Młodej Ekstraklasy jako przedmecze głównych rozgrywek. Przecież oni teraz grają przy pustych trybunach o nietypowych porach (np. w poniedziałek o 11-tej). Kibice którzy i tak przychodzą o wiele wcześniej na mecz mikeliby frajdę a ci młodzi chłopcy przyzwyczajaliby się do gry przy dopingu.

berbeluch - 11 maja 2009, 21:19:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Biliński strzela jak na zawołanie...

miki - 12 maja 2009, 18:51:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie mogą grać wcześniej ze względu na regulamin. W ME mogą grać piłkarze I drużyny - pod warunkiem, że nie grali w meczu podstawowym (śa innewarunki jeszcze)

leon - 12 maja 2009, 19:02:09 - *.homenett.pl
W Białymstoku jeszcze niejeden lider polegnie BBBBBBBBBBBBKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!