[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Młoda Ekstraklasa 2008/2009
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów (ME) 30 53 15 8 7 54-28 9 4 2 35-16 6 4 5 19-12
2.  Wisła Kraków (ME) 30 50 14 8 8 47-38 10 2 3 25-13 4 6 5 22-25 4 10 3 1 0 8-1
3.  Polonia Warszawa (ME) 30 50 14 8 8 46-41 8 5 2 22-11 6 3 6 24-30 4 5 1 2 1 2-4
4.  Lechia Gdańsk (ME) 30 50 14 8 8 45-37 9 3 3 29-16 5 5 5 16-21 4 1 0 1 3 2-7
5.  Górnik Zabrze (ME) 30 43 11 10 9 44-40 6 6 3 25-21 5 4 6 19-19
6.  Śląsk Wrocław (ME) 30 42 13 3 14 49-45 6 1 8 25-20 7 2 6 24-25 2 6 2 0 0 4-1
7.  GKS Bełchatów (ME) 30 42 10 12 8 44-35 6 8 1 25-14 4 4 7 19-21 2 0 0 0 2 1-4
8.  Jagiellonia Białystok (ME) 30 41 11 8 11 44-46 8 3 4 29-20 3 5 7 15-26 4 7 2 1 1 9-6
9.  Legia Warszawa (ME) 30 41 12 5 13 40-40 8 2 5 23-16 4 3 8 17-24 4 5 1 2 1 6-6
10.  Lech Poznań (ME) 30 41 12 5 13 32-37 6 3 6 17-19 6 2 7 15-18 4 4 1 1 2 4-7
11.  Arka Gdynia (ME) 30 38 8 14 8 40-34 6 5 4 22-15 2 9 4 18-19
12.  Polonia Bytom (ME) 30 37 9 10 11 50-51 6 6 3 30-19 3 4 8 20-32
13.  Łódzki KS (ME) 30 34 9 7 14 46-58 7 3 5 29-27 2 4 9 17-31
14.  Odra Wodzisław Śląski (ME) 30 33 9 6 15 27-42 6 3 6 14-14 3 3 9 13-28
15.  Piast Gliwice (ME) 30 31 8 7 15 37-58 3 6 6 19-25 5 1 9 18-33
16.  Cracovia (ME) 30 30 7 9 14 32-47 4 4 7 19-23 3 5 7 13-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów (ME)    3-2 3-0 1-2 3-1 5-1 0-0 4-1 3-0* 1-2 2-2 3-2 1-1 1-0 4-1 1-1 
 2 Wisła Kraków (ME)1-0     3-0 4-1 0-2 1-2 2-1 3-4 1-0 1-0 1-1 1-1 1-0 3-1 1-0 2-0 
 3 Polonia Warszawa (ME)2-1 0-0     1-1 2-1 3-1 0-0 2-0 1-3 0-0 0-0 4-1 2-1 3-1 0-1 2-0 
 4 Lechia Gdańsk (ME)0-3 0-1 0-1     4-2 2-2 2-1 3-1 3-1 1-1 1-1 1-0 3-0 2-1 6-1 1-0 
 5 Górnik Zabrze (ME)2-1 2-3 4-2 2-2     2-0 2-1 1-1 1-3 0-3 1-0 0-0 1-1 1-1 3-0 3-3 
 6 Śląsk Wrocław (ME)3-2 0-1 2-4 1-2 0-1     2-0 1-2 1-0 0-1 1-1 5-1 1-3 1-2 3-0 4-0 
 7 GKS Bełchatów (ME)0-0 4-3 1-1 0-0 1-1 1-2     2-1 3-1 2-0 1-1 2-2 2-2 0-0 4-0 2-0 
 8 Jagiellonia Białystok (ME)2-1 4-1 1-0 3-1 0-1 1-4 2-4     3-1 3-1 1-1 3-0 3-0 0-0 2-4 1-1 
 9 Legia Warszawa (ME)0-2 1-1 0-2 0-1 1-0 2-0 1-0 2-2     2-0 2-1 5-0 3-1 0-3* 3-1 1-2 
 10 Lech Poznań (ME)0-0 3-5 0-1 1-0 2-3 0-2 0-2 2-1 1-1     3-2 0-1 3-1 1-0 0-0 1-0 
 11 Arka Gdynia (ME)0-1 0-0 1-1 0-1 0-3* 3-0 2-0 1-1 1-1 4-1     1-0 3-1 4-1 0-2 2-2 
 12 Polonia Bytom (ME)1-2 2-2 5-2 0-0 1-0 2-2 3-3 2-0 3-0 2-0 1-1     2-2 4-0 1-3 1-2 
 13 Łódzki KS (ME)0-3 4-2 2-2 4-2 1-1 0-4 2-4 0-0 0-2 1-0 1-3 3-2     4-0 4-1 3-1 
 14 Odra Wodzisław Śląski (ME)0-0 0-0 4-2 2-0 2-1 0-1 1-0 3-0 1-0 0-2 0-1 1-1 0-2     0-3 0-1 
 15 Piast Gliwice (ME)1-1 0-0 3-4 1-2 1-1 1-2 1-1 0-1 2-2 0-2 1-0 2-7 3-1 3-1     0-0 
 16 Cracovia (ME)0-2 2-1 1-2 1-1 1-1 2-1 1-2 0-0 0-2 1-2 3-3 1-2 3-1 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lechia Gdańsk (ME) 2-2 Śląsk Wrocław (ME) 10 sierpnia, 11:00 (1000)
Arkadiusz Miklosik 57, Jakub Kawa 89 - Kamil Biliński 4, Tadeusz Socha 53
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 9 sierpnia, 18:00 (200)
Krystian Pieczara 45, Krzysztof Janus 90
Ruch Chorzów (ME) 3-1 Górnik Zabrze (ME) 11 sierpnia, 18:00 (150)
Artur Sobiech 22, Grzegorz Goncerz 60, Michał Haftkowski 74 - Dawid Gajewski 43
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-2 Łódzki KS (ME) 11 sierpnia, 16:00
Jacek Bańczyk 26 (s), Adrian Świątek 31
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 11 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Fidziukiewicz 88 - Łukasz Krzemiński 39
Polonia Bytom (ME) 2-2 Wisła Kraków (ME) 10 sierpnia, 11:00
Wojciech Mróz 3, 85 (k) - Łukasz Burliga 65 (k), 83
Polonia Warszawa (ME) 1-3 Legia Warszawa (ME) 10 sierpnia, 11:00
Michał Ciarkowski 11 (k) - Tomasz Chałas 14, Rafał Zaborowski 18, Maciej Tomczyk 42
bez udziału publiczności
Cracovia (ME) 2-1 Piast Gliwice (ME) 10 sierpnia, 18:00 (100)
Jakub Snadny 75, Mikołaj Pieniądz 78 - Daniel Iwan 55

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Górnik Zabrze (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 18 sierpnia, 17:00 (100)
Bartłomiej Maciejewski 55
Łódzki KS (ME) 3-1 Cracovia (ME) 16 sierpnia, 16:00 (80)
Kamil Bartosiewicz 28, Adrian Świątek 50, 62 - Kacper Tatara 20
Śląsk Wrocław (ME) 5-1 Polonia Bytom (ME) 17 sierpnia, 12:00 (300)
Marcin Trojanowski 22, Przemysław Łudziński 65, 80, Kamil Biliński 73, 84 - Hubert Robaszek 38
Piast Gliwice (ME) 1-1 GKS Bełchatów (ME) 17 sierpnia, 16:00 (150)
Marcin Grolik 60 - Krystian Pieczara 1
Legia Warszawa (ME) 0-3 Odra Wodzisław Śląski (ME) 18 sierpnia, 17:00 (100)
(wo)
Mikel Arruabarrena Arambide 62
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt duża liczba obcokrajowców
Wisła Kraków (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 17 sierpnia, 15:00 (50)
Maciej Batko 20, Kamil Jeleń 36, Grzegorz Kmiecik 68
na stadionie Wawelu
Lechia Gdańsk (ME) 0-3 Ruch Chorzów (ME) 18 sierpnia, 17:00
Paweł Lesik 78, 90, Grzegorz Goncerz 86
Lech Poznań (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 21 sierpnia, 16:00
Paweł Mogielski 10 (s), Bartosz Tatarczuk 46 - Jakub Ambrożewicz 90
we Wronkach

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

GKS Bełchatów (ME) 4-3 Wisła Kraków (ME) 23 sierpnia, 11:00
Michał Jania 4 (s), Krystian Pieczara 12, Paweł Adamiec 37, 75 - Maciej Batko 7, 39, Łukasz Burliga 14 (k)
Polonia Bytom (ME) 1-2 Ruch Chorzów (ME) 23 sierpnia, 11:00
Jacek Trzeciak 32 - Łukasz Janoszka 40, Grzegorz Goncerz 70
Arka Gdynia (ME) 0-2 Piast Gliwice (ME) 24 sierpnia, 11:00 (300)
Tomasz Podgórski 19 (k), Kamil Glik 53
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Łódzki KS (ME) 25 sierpnia, 17:00 (300)
Daniel Gołębiewski 12, Szymon Kaźmierowski 36 - Tomasz Ostalczyk 32
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 24 sierpnia, 12:00 (200)
Michał Hryszko 10, 35, Michał Fidziukiewicz 70 - Mikel Arruabarrena Arambide 31
Cracovia (ME) 1-1 Lechia Gdańsk (ME) 9 września, 17:00 (100)
Bartosz Tomczuk 56 - Łukasz Pietroń 29
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 25 sierpnia, 16:00
Damian Szydziak 64
w Marklowicach
Górnik Zabrze (ME) 0-3 Lech Poznań (ME) 25 sierpnia, 17:00
Mateusz Machaj 26, Jakub Wilk 40, Maciej Kononowicz 90 (k)

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Piast Gliwice (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 31 sierpnia, 16:00 (200)
Michał Steć 64
Śląsk Wrocław (ME) 2-4 Polonia Warszawa (ME) 31 sierpnia, 11:00 (400)
Kamil Biliński 62, 78 - Amadeusz Kłodawski 32, Daniel Gołębiewski 46, 73, Damian Jaroń 56
Lechia Gdańsk (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 31 sierpnia, 16:00
Łukasz Pietroń 90 (k)
Lech Poznań (ME) 3-2 Arka Gdynia (ME) 1 września, 16:00
Jakub Wilk 46, Zlatko Tanevski 80, Marek Gołembowski 90 - Przemysław Kazimierczak 22, Wojciech Wilczyński 73
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 1 września, 17:00 (110)
Rafał Zaborowski 44
Łódzki KS (ME) 2-4 GKS Bełchatów (ME) 30 sierpnia, 14:00 (130)
Marcin Jarmuda 65, Kamil Bendkowski 90 - Jakub Tosik 5, Krystian Pieczara 21, Paweł Adamiec 55, Kamil Poźniak 85
Wisła Kraków (ME) 2-0 Cracovia (ME) 30 sierpnia, 11:00 (500)
Maciej Batko 48, Przemysław Szabat 90
na stadionie Wawelu
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 1 września, 16:00 (150)
Michał Haftkowski 31

Kolejka 5 - 13-14 września

GKS Bełchatów (ME) 1-2 Śląsk Wrocław (ME) 14 września, 12:00
Mateusz Stąporski 69 - Łukasz Tymiński 24, Kamil Biliński 78
Lech Poznań (ME) 3-5 Wisła Kraków (ME) 15 września, 16:00 (100)
Maciej Kononowicz 28 (k), Łukasz Kowalski 56, Kamil Drygas 68 - Łukasz Burliga 21, 34, 54, 71, Maciej Batko 70 (k)
we Wronkach
Piast Gliwice (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 15 września, 17:00 (40)
Krzysztof Kukulski 74 - Tomasz Wawrzyniak 90
Odra Wodzisław Śląski (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 15 września, 16:00
Marcin Malinowski 67 (k), Aleksander Kwiek 83
Arka Gdynia (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 14 września, 17:00
Piotr Bazler 71 - Radosław Mikołajczak 34
Jagiellonia Białystok (ME) 3-0 Łódzki KS (ME) 13 września, 15:00
Łukasz Grzybowski 34, Damir Kojašević 57, Michał Steć 70
Polonia Warszawa (ME) 4-1 Polonia Bytom (ME) 15 września, 14:00 (200)
Damian Jaroń 46, 83, Daniel Gołębiewski 53, 76 - Michał Sikorski 55 (k)
Cracovia (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 13 września, 17:00 (50)
Bartłomiej Babiarz 4, Maciej Sadlok 73

Kolejka 6 - 20-21 września

Śląsk Wrocław (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 20 września, 14:00
Dawid Gajewski 33
Polonia Bytom (ME) 4-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 21 września, 11:00
Hubert Robaszek 40, Piotr Tomasik 47, 73, Robert Wojsyk 76
Lechia Gdańsk (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 19 września, 16:00
Damian Szuprytowski 60, Mateusz Łuczak 80 - Jakub Tosik 85 (k)
Ruch Chorzów (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 22 września, 16:00 (100)
Michał Haftkowski 23, 75, Maciej Mizgajski 44
Piast Gliwice (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 22 września, 17:00 (30)
Piotr Wrzeszcz 57, Dawid Łoziński 89
Łódzki KS (ME) 1-3 Arka Gdynia (ME) 22 września, 15:00
Kamil Bartosiewicz 54 - Paweł Czoska 13, Krzysztof Bułka 33, Wojciech Barnik 38
Legia Warszawa (ME) 1-2 Cracovia (ME) 20 września, 17:00 (50)
Daniel Jezierski 40 - Paweł Sacha 80, Dawid Dynarek 90
Wisła Kraków (ME) 3-4 Jagiellonia Białystok (ME) 20 września, 11:00 (60)
Maciej Batko 18, Sebastian Janik 67, Łukasz Burliga 84 - Damir Kojašević 7, 76, Michał Hryszko 50, Michał Fidziukiewicz 71
na stadionie Wawelu

Kolejka 7 - 27-28 września

Arka Gdynia (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 26 września, 16:00 (100)
Cracovia (ME) 2-1 Śląsk Wrocław (ME) 13 października, 16:00 (50)
Jakub Kaszuba 70 (k), 78 - Jakub Małecki 60
Lech Poznań (ME) 3-1 Łódzki KS (ME) 29 września, 16:00 (100)
Mateusz Machaj 25, Krzysztof Wolkiewicz 28, Piotr Wrzeszcz 39 - Kamil Bartosiewicz 43
we Wronkach
Polonia Warszawa (ME) 1-1 Lechia Gdańsk (ME) 29 września, 14:00 (200)
Michał Ciarkowski 71 (k) - Jakub Kawa 90
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 28 września, 14:00
Górnik Zabrze (ME) 0-0 Polonia Bytom (ME) 27 września, 11:00
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 28 września, 14:00 (400)
Ensar Arifović 45, Jakub Ambrożewicz 66 - Alexis Patricio Norambuena Ruz 7 (s)
Piast Gliwice (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 28 września, 15:30 (100)
Tomasz Podgórski 14 (k), Daniel Iwan 53 - Bartłomiej Grzelak 39, 75

Kolejka 8 - 4-5 października

Ruch Chorzów (ME) 0-0 GKS Bełchatów (ME) 5 października, 15:00 (150)
Odra Wodzisław Śląski (ME) 4-2 Polonia Warszawa (ME) 6 października, 14:00
Witold Cichy 3, 44, 81, Daniel Tanżyna 90 - Daniel Gołębiewski 74, Karol Załustowicz 90
Legia Warszawa (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 6 października, 17:00 (150)
Radosław Mikołajczak 1, Marcin Smoliński 74
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Jagiellonia Białystok (ME) 5 października, 11:00 (200)
Kamil Biliński 77 (k) - Bartosz Stachelski 19, Michał Fidziukiewicz 44
Łódzki KS (ME) 4-1 Piast Gliwice (ME) 6 października, 14:00 (100)
Tomasz Ostalczyk 31, 56, 83, 90 - Rafał Andraszak 52
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 4 października, 11:00 (800)
Damian Szuprytowski 85 - Wojciech Barnik 29
Wisła Kraków (ME) 0-2 Górnik Zabrze (ME) 6 października, 14:00 (100)
Dawid Gajewski 37, 54
na stadionie Wawelu
Polonia Bytom (ME) 1-2 Cracovia (ME) 4 października, 12:00 (50)
Robert Wojsyk 21 - Jakub Kaszuba 15, 69

Kolejka 9 - 18-19 października

GKS Bełchatów (ME) 2-2 Polonia Bytom (ME) 19 października, 12:00 (60)
Jakub Tosik 58, 68 (k) - Piotr Konieczny 14, Marek Bažík 40 (k)
Jagiellonia Białystok (ME) 0-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 18 października, 12:00
Legia Warszawa (ME) 3-1 Łódzki KS (ME) 19 października, 13:00
Tito 26, Radosław Mikołajczak 45, Patryk Kamiński 87 - Michał Rosiak 22
Cracovia (ME) 1-2 Polonia Warszawa (ME) 18 października, 12:00
Kacper Tatara 80 - Daniel Gołębiewski 28, Michał Ciarkowski 44
Lech Poznań (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 20 października, 15:00 (100)
we Wronkach
Górnik Zabrze (ME) 2-2 Lechia Gdańsk (ME) 20 października, 12:00
Léo 16, Bartłomiej Maciejewski 25 - Mateusz Łuczak 9, Krzysztof Brede 39 (k)
Piast Gliwice (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 19 października, 15:00 (100)
Arka Gdynia (ME) 3-0 Śląsk Wrocław (ME) 19 października, 15:00
Marcin Chmiest 52, 55, Wojciech Barnik 90

Kolejka 10 - 25-26 października

Wisła Kraków (ME) 1-0 Legia Warszawa (ME) 25 października, 15:00 (150)
Łukasz Chrzanowski 73
Śląsk Wrocław (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 26 października, 14:00 (300)
Krzysztof Wolkiewicz 19
Ruch Chorzów (ME) 4-1 Piast Gliwice (ME) 25 października, 15:00 (70)
Daniel Feruga 7, Marcin Sobczak 35, Mariusz Korzeniowski 54, Remigiusz Jezierski 90 - Daniel Iwan 46
Lechia Gdańsk (ME) 3-1 Jagiellonia Białystok (ME) 27 października, 12:00
Jakub Kawa 52, Łukasz Pietroń 58, Mateusz Łuczak 60 - Łukasz Zaniewski 64
w Kolbudach
Polonia Bytom (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 27 października, 14:00
Michał Zieliński 83 - Marcin Chmiest 7
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Polonia Warszawa (ME) 25 października, 12:00 (50)
Krzysztof Janus 58 - Daniel Gołębiewski 6
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-1 Cracovia (ME) 27 października, 14:00 (50)
Kacper Tatara 58
w Marklowicach
Łódzki KS (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 27 października, 14:00
Tomasz Ostalczyk 21 - Dawid Gajewski 71

Kolejka 11 - 31 października-2 listopada

Lechia Gdańsk (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 3 listopada, 12:00
Jakub Kawa 60, 89, Robert Hirsz 75 - Piotr Wasikowski 13
w Kolbudach
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 3 listopada, 11:00
Michał Wawszczak 56, Piotr Wrzeszcz 80
w Marklowicach
Polonia Warszawa (ME) 0-0 Arka Gdynia (ME) 3 listopada, 14:00 (200)
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 31 października, 15:00 (100)
Janusz Dziedzic 61 - Dawid Gajewski 34
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Cracovia (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 4 listopada, 14:00 (100)
Śląsk Wrocław (ME) 1-3 Łódzki KS (ME) 3 listopada, 14:00 (100)
Vuk Sotirović 66 - Jacek Kuklis 32 (k), Dawid Jarka 53, Adrian Świątek 90
na stadionie przy ul. Baudouina de Courtenay
Polonia Bytom (ME) 1-3 Piast Gliwice (ME) 31 października, 12:00
Robert Wojsyk 4 - Łukasz Cetera 37, Patryk Pabiniak 82, 87
Ruch Chorzów (ME) 3-2 Wisła Kraków (ME) 3 listopada, 14:00 (100)
Piotr Ćwielong 7, Remigiusz Jezierski 27, Bartosz Flis 44 - Rafał Darda 79, Mateusz Kowalski 90

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Piast Gliwice (ME) 1-2 Śląsk Wrocław (ME) 9 listopada, 14:00 (150)
Daniel Iwan 55 - Kamil Biliński 45, 75
Arka Gdynia (ME) 0-1 Ruch Chorzów (ME) 9 listopada, 14:00
Maciej Mizgajski 19
Lech Poznań (ME) 1-0 Lechia Gdańsk (ME) 8 listopada, 14:00 (70)
Jakub Marynowicz 54
we Wronkach
Łódzki KS (ME) 4-2 Wisła Kraków (ME) 8 listopada, 13:00
Sebastian Przybyszewski 38, Kamil Bartosiewicz 49, Adrian Świątek 53, Tomasz Ostalczyk 90 - Tomasz Dawidowski 3, Łukasz Chrzanowski 70
Cracovia (ME) 1-2 GKS Bełchatów (ME) 8 listopada, 12:00 (50)
Jakub Kaszuba 79 - Mateusz Stąporski 9, Kamil Poźniak 40
Legia Warszawa (ME) 5-0 Polonia Bytom (ME) 8 listopada, 15:00 (60)
Patryk Kamiński 9, Marcin Smoliński 39, Daniel Jezierski 64, Mikel Arruabarrena Arambide 74, 82
Jagiellonia Białystok (ME) 1-0 Polonia Warszawa (ME) 9 listopada, 12:00
Michał Fidziukiewicz 66
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 10 listopada, 12:00
Wojciech Popiel 78 - Rafał Wójt 43

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Łódzki KS (ME) 4-2 Lechia Gdańsk (ME) 13 listopada, 13:00
Jacek Kuklis 14 (k), Adrian Świątek 35, 45, 90 - Michał Boszke 58, Krzysztof Brede 68 (k)
Arka Gdynia (ME) 2-2 Cracovia (ME) 12 listopada, 11:00
Wojciech Barnik 14, Grzegorz Niciński 61 (k) - Paweł Sacha 66, Marcin Krzywicki 70
Wisła Kraków (ME) 3-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 13 listopada, 13:30 (100)
Łukasz Burliga 9, 76, 86 - Marek Sobik 90
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 13 listopada, 12:00
Dawid Gajewski 1 - Michał Fidziukiewicz 30
Lech Poznań (ME) 0-1 Polonia Bytom (ME) 13 listopada, 15:00 (100)
Hubert Robaszek 61
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 1-0 GKS Bełchatów (ME) 12 listopada, 13:00
Tito 58
Śląsk Wrocław (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 12 listopada, 13:00 (100)
Kamil Biliński 23 (k), 90 (k), Krzysztof Kaczmarek 90 - Michał Haftkowski 7, Artur Sobiech 25
w Oławie
Piast Gliwice (ME) 3-4 Polonia Warszawa (ME) 12 listopada, 12:30
Sebastian Olszar 21 (k), Piotr Prędota 59, Bartłomiej Wazelin 60 - Michał Ciarkowski 6 (k), 72, 80, Daniel Gołębiewski 79

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Cracovia (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 17 listopada, 14:00
Bartosz Tomczuk 36 - Bartłomiej Maciejewski 68
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-3 Piast Gliwice (ME) 17 listopada, 13:00
Patryk Pabiniak 48, Marcin Folc 62, Łukasz Stach 90
w Marklowicach
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Łódzki KS (ME) 17 listopada, 13:00
Marcin Sobczak 26 - Adrian Świątek 48
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Legia Warszawa (ME) 17 listopada, 13:00 (150)
Kamil Biliński 62
w Oławie
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Wisła Kraków (ME) 17 listopada, 12:00
Rafał Darda 44
w Kolbudach
Polonia Bytom (ME) 2-0 Jagiellonia Białystok (ME) 17 listopada, 12:00
Mateusz Cieluch 25, Marcin Stanicki 36
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 15 listopada, 12:00
Jakub Tosik 7 (k) - Krzysztof Bułka 77
w Zelowie
Polonia Warszawa (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 17 listopada, 12:00 (80)

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Piast Gliwice (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 22 listopada, 12:00 (50)
Patryk Pabiniak 40 - Jakub Kawa 20, 60
Górnik Zabrze (ME) 4-2 Polonia Warszawa (ME) 23 listopada, 12:00
Adam Danch 7, Damian Furczyk 39 (k), Michał Skorupski 79, Dawid Gajewski 85 - Łukasz Kępa 3, 81
Legia Warszawa (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 22 listopada, 12:00
Marcin Sobczak 63, Paweł Lesik 84
Łódzki KS (ME) 3-2 Polonia Bytom (ME) 22 listopada, 13:00
Radoslav Kráľ 57 (s), Adrian Świątek 72, Piotr Wodziński 81 - Robert Wojsyk 34, Robert Nazar 61
Jagiellonia Białystok (ME) 2-4 GKS Bełchatów (ME) 23 listopada, 12:00 (80)
Michał Fidziukiewicz 78, Bartosz Stachelski 90 - Jakub Tosik 37, Mariusz Zawodziński 45, Janusz Dziedzic 68, Bartłomiej Chwalibogowski 72
Wisła Kraków (ME) 1-2 Śląsk Wrocław (ME) 24 listopada, 13:00
Sebastian Janik 44 - Kamil Biliński 23, 68
Lech Poznań (ME) 1-0 Cracovia (ME) 23 listopada, 15:00 (80)
Maciej Pater 78
we Wronkach
Arka Gdynia (ME) 4-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 23 listopada, 17:00
Łukasz Jaszczyk 14, Przemysław Trytko 27, 39, Krzysztof Bułka 62 - Paweł Polak 71

Kolejka 16 - 29-30 listopada

Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Cracovia (ME) 1 grudnia, 12:00 (100)
Dawid Żłobiński 11 - Kacper Tatara 38 (k)
w Wasilkowie
Łódzki KS (ME) 0-4 Śląsk Wrocław (ME) 1 grudnia, 13:15 (100)
Petr Pokorný 3, 58, Krzysztof Kaczmarek 39, Marek Gancarczyk 80
Piast Gliwice (ME) 2-7 Polonia Bytom (ME) 29 listopada, 12:00 (50)
Marek Gładkowski 56, Mirosław Widuch 85 (k) - Hubert Robaszek 30, 74, Mateusz Cieluch 38, 41, 45, Kamil Zalewski 86, Robert Wojsyk 89
Wisła Kraków (ME) 1-0 Ruch Chorzów (ME) 30 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Burliga 52
Legia Warszawa (ME) 0-1 Lechia Gdańsk (ME) 29 listopada, 12:00 (30)
Paweł Piotrowski 29
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 1-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 1 grudnia, 11:00 (50)
Maciej Kononowicz 22
we Wronkach
Arka Gdynia (ME) 1-1 Polonia Warszawa (ME) 1 grudnia, 13:00
Przemysław Trytko 64 - Łukasz Wilczak 80
Górnik Zabrze (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 29 listopada, 12:00
Wojciech Popiel 29, Łukasz Kmieć 79 - Jakub Tosik 37 (k)

Kolejka 17 - 6-7 grudnia

Polonia Bytom (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 6 grudnia, 12:00
Radoslav Kráľ 49, Robert Królikowski 80
GKS Bełchatów (ME) 3-1 Legia Warszawa (ME) 7 grudnia, 12:00 (100)
Paweł Adamiec 2, Mateusz Cetnarski 15, Mariusz Zawodziński 90 - Maciej Tomczyk 55 (k)
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Ruch Chorzów (ME) 5-1 Śląsk Wrocław (ME) 7 grudnia, 13:00
Michał Haftkowski 23, Marcin Sobczak 33, Piotr Kieruzel 59, Maciej Mizgajski 66, Paweł Lesik 87 - Kamil Biliński 85
Polonia Warszawa (ME) 0-1 Piast Gliwice (ME) 7 grudnia, 12:00 (200)
Marcin Grolik 62
Lechia Gdańsk (ME) 3-0 Łódzki KS (ME) 6 grudnia, 12:00
Mateusz Łuczak 41, Paweł Piotrowski 51, 56
na boisku ze sztuczną nawierzchnią AWFiS
Cracovia (ME) 3-3 Arka Gdynia (ME) 8 grudnia, 12:00
Kacper Tatara 5, 63 (k), Jakub Snadny 75 - Wojciech Wilczyński 71 (k), Łukasz Krzemiński 79, Paweł Dziubiński 88
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 9 grudnia, 14:00
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 7 grudnia, 12:00 (200)
Kamil Szymura 7
w Wasilkowie

Kolejka 18 - 28 lutego-1 marca

Górnik Zabrze (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 27 marca, 15:00
Michal Václavík 79 (k), Mateusz Rabiej 90 - Grzegorz Domżalski 42
Łódzki KS (ME) 4-0 Odra Wodzisław Śląski (ME) 30 marca, 14:00
Dejan Đenić 28, Robert Łakomy 61, Jacek Głowaczewski 75, Jacek Kuklis 90 (k)
Arka Gdynia (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 28 marca, 15:00
Grzegorz Niciński 75 (k) - Grzegorz Arłukowicz 9
Wisła Kraków (ME) 1-1 Polonia Bytom (ME) 28 marca, 13:00
Mateusz Rajfur 78 - Robert Wojsyk 1
Legia Warszawa (ME) 0-2 Polonia Warszawa (ME) 28 lutego, 12:00 (310)
Bartłomiej Makowski 57, Dominik Lemanek 65
na boisku Międzyszkolnego Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej
Piast Gliwice (ME) 0-0 Cracovia (ME) 28 marca, 12:00 (100)
na stadionie Carbo
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 27 marca, 12:00
Łukasz Tymiński 55 - Gracjan Gacek 13, Maciej Osłowski 87
w Oławie
Lech Poznań (ME) 0-2 GKS Bełchatów (ME) 2 marca, 15:00 (50)
Jakub Tosik 32, Krzysztof Michalak 57
we Wronkach

Kolejka 19 - 7-8 marca

Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-0 Legia Warszawa (ME) 9 marca, 12:00
Dawid Hanzel 3
na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świerklanach
Polonia Warszawa (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 9 marca, 12:00 (150)
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 9 marca, 11:00
Łukasz Janoszka 14 - Radosław Stępień 28, Bartłomiej Babiarz 68 (s)
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Lech Poznań (ME) 7 marca, 12:00 (150)
Michał Fidziukiewicz 5 (k), 88, Michał Twardowski 55 - Kamil Szczepański 76
Arka Gdynia (ME) 0-3 Górnik Zabrze (ME) 8 marca, 14:00 (200)
(wo)
Łukasz Rupa 42
na bocznym boisku stadionu GOSiR / na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Cracovia (ME) 3-1 Łódzki KS (ME) 7 marca, 13:00
Damian Misan 24, Bartłomiej Dudzic 62, Kacper Tatara 80 - Adrian Świątek 37
Polonia Bytom (ME) 2-2 Śląsk Wrocław (ME) 8 marca, 12:00
Robert Nazar 43, Łukasz Gikiewicz 84 - Kamil Biliński 44, Bartosz Kaśnikowski 75
GKS Bełchatów (ME) 4-0 Piast Gliwice (ME) 8 marca, 12:00 (50)
Krystian Pieczara 41, 63, 70, Łukasz Bocian 81

Kolejka 20 - 14-15 marca

Lechia Gdańsk (ME) 1-0 Cracovia (ME) 16 marca, 12:00
Maciej Osłowski 79 (k)
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 15 marca, 12:00
Kamil Biliński 50 - Dawid Hanzel 55, Łukasz Skrobacz 75
Lech Poznań (ME) 2-3 Górnik Zabrze (ME) 16 marca, 15:00 (100)
Jakub Wilk 54, Łukasz Białożyt 88 - Łukasz Kmieć 37, Bartłomiej Maciejewski 41, Dawid Jarka 56
we Wronkach
Wisła Kraków (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 15 marca, 13:00
Andrzej Niedzielan 32, Maciej Batko 66 - Grzegorz Kuświk 76
Ruch Chorzów (ME) 3-2 Polonia Bytom (ME) 15 marca, 12:30
Łukasz Janoszka 55, 72, Michał Haftkowski 61 - Łukasz Gikiewicz 3, Wojciech Mróz 8
Piast Gliwice (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 26 maja, 17:00
Marcin Folc 63
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / na boisku Carbo
Łódzki KS (ME) 2-2 Polonia Warszawa (ME) 16 marca, 13:00
Dejan Đenić 67, Michał Rosiak 88 - Daniel Ciach 77, Jacek Pawłowski 79
Legia Warszawa (ME) 2-2 Jagiellonia Białystok (ME) 14 marca, 15:00
Jakub Kosecki 27, Damian Zbozień 73 - Marcin Pacan 44 (k), Jacek Falkowski 73
na boisku Międzyszkolnego Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej

Kolejka 21 - 21-22 marca

Cracovia (ME) 2-1 Wisła Kraków (ME) 23 marca, 14:00
Bartłomiej Dudzic 32, Wojciech Cygal 54 (s) - Kamil Jeleń 86
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 23 marca, 14:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świerklanach
Jagiellonia Białystok (ME) 2-4 Piast Gliwice (ME) 21 marca, 12:00
Łukasz Zaniewski 21, Michał Steć 48 - Marek Gładkowski 26, Marcin Folc 65, 71, Mikołaj Łaszkiewicz 85
Polonia Warszawa (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 23 marca, 12:00
Damian Jaroń 53, Bartłomiej Makowski 67, Jacek Pawłowski 84 - Krzysztof Kaczmarek 90
na boisku Międzyszkolnego Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej
Polonia Bytom (ME) 0-0 Lechia Gdańsk (ME) 21 marca, 11:00
Arka Gdynia (ME) 4-1 Lech Poznań (ME) 22 marca, 14:00
Grzegorz Niciński 10 (k), Michał Kojder 20, 70, Krzysztof Przytuła 35 - Piotr Wrzeszcz 55
Górnik Zabrze (ME) 1-3 Legia Warszawa (ME) 21 marca, 14:00
Piotr Madejski 26 - Maciej Górski 3, Jakub Kosecki 25, Dawid Cempa 81
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Łódzki KS (ME) 22 marca, 12:00
Krystian Pieczara 19, 50 - Kamil Bartosiewicz 17, Michał Rosiak 52

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Górnik Zabrze (ME) 3-0 Piast Gliwice (ME) 4 kwietnia, 11:00
Dawid Jarka 16, 33, Robert Trznadel 89
Lechia Gdańsk (ME) 2-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 6 kwietnia, 14:00
Jakub Kawa 56, Łukasz Gładczuk 90 - Łukasz Skrobacz 36 (k)
Legia Warszawa (ME) 2-1 Arka Gdynia (ME) 5 kwietnia, 12:00
Adam Banasiak 42, Damian Zbozień 57 - Adrian Sulima 34
na bocznym boisku
Łódzki KS (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 6 kwietnia, 12:00
Polonia Bytom (ME) 5-2 Polonia Warszawa (ME) 5 kwietnia, 12:00
Łukasz Gikiewicz 11, 39, 64, Piotr Tomasik 69, Mateusz Mamos 75 - Michał Ciarkowski 40 (k), Damian Jaroń 57
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Cracovia (ME) 6 kwietnia, 14:00
Michał Haftkowski 51 - Bartosz Flis 6 (s)
Śląsk Wrocław (ME) 2-0 GKS Bełchatów (ME) 5 kwietnia, 12:00
Kamil Biliński 44 (k), 89
w Oławie
Wisła Kraków (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 4 kwietnia, 13:00
Sebastian Janik 60

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Polonia Warszawa (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 14 kwietnia, 16:00 (50)
Daniel Gołębiewski 22, Damian Jaroń 55 - Łukasz Janoszka 45
na boisku OSiR Targówek
Lech Poznań (ME) 0-0 Piast Gliwice (ME) 10 kwietnia, 12:00 (100)
we Wronkach
Arka Gdynia (ME) 3-1 Łódzki KS (ME) 10 kwietnia, 14:00
Paweł Czoska 20, Wojciech Barnik 40, Krzysztof Przytuła 45 (k) - Adrian Świątek 82
Cracovia (ME) 0-2 Legia Warszawa (ME) 11 kwietnia, 11:00 (200)
Jakub Kosecki 3, Maciej Górski 34
Jagiellonia Białystok (ME) 4-1 Wisła Kraków (ME) 10 kwietnia, 12:00
Michał Twardowski 47, 60, 85, Jan Pawłowski 90 - Maciej Batko 30 (k)
Górnik Zabrze (ME) 2-0 Śląsk Wrocław (ME) 10 kwietnia, 13:00
Piotr Madejski 5, Łukasz Rupa 78
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-1 Polonia Bytom (ME) 11 kwietnia, 11:00
Dawid Hanzel 29 - Łukasz Gikiewicz 76
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Lechia Gdańsk (ME) 14 kwietnia, 17:30 (120)

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Polonia Bytom (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 19 kwietnia, 12:00
Grzegorz Podstawek 64
Ruch Chorzów (ME) 4-1 Jagiellonia Białystok (ME) 20 kwietnia, 12:00
Bartosz Flis 10, Łukasz Janoszka 51 (k), Michał Haftkowski 77, 87 - Paweł Mogielski 14
Legia Warszawa (ME) 3-1 Piast Gliwice (ME) 18 kwietnia, 14:00 (70)
Kamil Majkowski 7, Maciej Górski 20, Maciej Świdzikowski 39 - Łukasz Krzycki 54
na bocznym boisku
Wisła Kraków (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 18 kwietnia, 12:00
Wojciech Cygal 58 - Michał Kojder 11
Śląsk Wrocław (ME) 4-0 Cracovia (ME) 18 kwietnia, 15:00 (150)
Kamil Biliński 14, Bartosz Kaśnikowski 29, Vuk Sotirović 49, 56
Łódzki KS (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 20 kwietnia, 14:00
Tomasz Ostalczyk 8
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Polonia Warszawa (ME) 20 kwietnia, 12:00
Łukasz Piątek 6
w Kolbudach
Odra Wodzisław Śląski (ME) 1-0 GKS Bełchatów (ME) 19 kwietnia, 15:00
Daniel Tanżyna 71

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Jagiellonia Białystok (ME) 1-4 Śląsk Wrocław (ME) 25 kwietnia, 12:00
Michael Fidel Guevara Legua 90 - Jakub Małecki 34 (k), 50, Krzysztof Kaczmarek 60, Bartosz Kaśnikowski 72
Piast Gliwice (ME) 3-1 Łódzki KS (ME) 27 kwietnia, 16:00 (70)
Marek Gładkowski 39, Daniel Iwan 65, 81 - Robert Łakomy 16
Arka Gdynia (ME) 0-1 Lechia Gdańsk (ME) 26 kwietnia, 12:00
Adam Duda 82
Górnik Zabrze (ME) 2-3 Wisła Kraków (ME) 25 kwietnia, 11:00
Marius Kižys 35, Piotr Madejski 43 - Beto 25, Sebastian Leszczak 74, Krzysztof Mączyński 90
Cracovia (ME) 1-2 Polonia Bytom (ME) 25 kwietnia, 12:00 (50)
Mateusz Klich 52 (k) - Wojciech Mróz 55 (k), Maciej Bębenek 90
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 26 kwietnia, 15:30
w Zelowie
Polonia Warszawa (ME) 3-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 27 kwietnia, 16:00
Damian Jaroń 8, Łukasz Kępa 38 (k), Łukasz Sołowiej 59 - Aleksander Kwiek 52
Lech Poznań (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 27 kwietnia, 16:00 (200)
Jacek Kadziński 83 - Łukasz Małkowski 65
we Wronkach

Kolejka 26 - 2-3 maja

Wisła Kraków (ME) 1-0 Piast Gliwice (ME) 2 maja, 12:00 (100)
Daniel Brud 54
Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 2 maja, 12:30 (100)
Mariusz Baranowski 22 - Łukasz Krzemiński 14
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 12:00 rozpoczęło się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Polonia Bytom (ME) 3-3 GKS Bełchatów (ME) 2 maja, 14:00
Marcel Surowiak 42, Robert Wojsyk 67, Wojciech Mróz 87 - Mateusz Stąporski 8, Grzegorz Kuświk 29, Dariusz Słomian 33
Odra Wodzisław Śląski (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 3 maja, 17:00
Sławomir Szary 17, Tomasz Młynek 69, Jan Woś 85
Łódzki KS (ME) 0-2 Legia Warszawa (ME) 30 kwietnia, 17:00
Damian Zbozień 16 (k), Łukasz Małkowski 39
Polonia Warszawa (ME) 2-0 Cracovia (ME) 2 maja, 16:00 (100)
Łukasz Kępa 18, 85
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Lech Poznań (ME) 3 maja, 12:00
Michał Szubert 35 - Marcin Kamiński 61, Maciej Kononowicz 82
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk (ME) 4-2 Górnik Zabrze (ME) 4 maja, 12:00
Robert Hirsz 57, 76, Mateusz Łuczak 63, Radosław Stępień 79 - Mateusz Rabiej 17, Robert Trznadel 42

Kolejka 27 - 9-10 maja

Polonia Warszawa (ME) 0-0 GKS Bełchatów (ME) 11 maja, 16:00 (200)
Cracovia (ME) 1-2 Odra Wodzisław Śląski (ME) 10 maja, 12:00 (100)
Bartłomiej Dudzic 78 - Aleksander Kwiek 71 (k), 90 (k)
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Łódzki KS (ME) 10 maja, 11:00
Adam Marciniak 71 - Michał Rosiak 77
Legia Warszawa (ME) 1-1 Wisła Kraków (ME) 11 maja, 12:00
Maciej Górski 55 - Daniel Brud 30
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 0-2 Śląsk Wrocław (ME) 10 maja, 14:00 (120)
Kamil Biliński 53, Jan Duraj 90
we Wronkach
Piast Gliwice (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 11 maja, 17:00
Daniel Chylaszek 60 (k) - Jovan Ninković 50
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Lechia Gdańsk (ME) 9 maja, 12:00
Janusz Weber 26 (s), Ensar Arifović 56, Bartosz Stachelski 69 - Damian Szuprytowski 34
Arka Gdynia (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 10 maja, 12:00
Przemysław Trytko 32

Kolejka 28 - 16-17 maja

Wisła Kraków (ME) 1-0 Łódzki KS (ME) 18 maja, 17:00
Maciej Batko 86
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Cracovia (ME) 17 maja, 17:00 (50)
Krystian Pieczara 55, Paweł Adamiec 84
czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany po meczu Damian Lipiński
Polonia Bytom (ME) 3-0 Legia Warszawa (ME) 17 maja, 12:00
Robert Królikowski 11, Robert Nazar 47, Robert Wojsyk 72
Polonia Warszawa (ME) 2-0 Jagiellonia Białystok (ME) 17 maja, 16:00 (200)
Jacek Pawłowski 41, Daniel Gołębiewski 81
Odra Wodzisław Śląski (ME) 2-1 Górnik Zabrze (ME) 17 maja, 17:00
Marcin Wodecki 23, Dawid Hanzel 30 - Marek Krotofil 25
Śląsk Wrocław (ME) 3-0 Piast Gliwice (ME) 17 maja, 11:00
Jan Duraj 14, 24, Dariusz Góral 20
Ruch Chorzów (ME) 2-2 Arka Gdynia (ME) 17 maja, 12:00
Artur Sobiech 21, Bartosz Flis 54 - Przemysław Trytko 27, 68
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 16 maja, 16:00
Paweł Buzała 45 - Jakub Czechanowski 8

Kolejka 29 - 24 maja

Jagiellonia Białystok (ME) 3-0 Polonia Bytom (ME) 24 maja, 17:00
Ensar Arifović 6, Marcin Stanicki 55 (s), Bartosz Stachelski 77
Arka Gdynia (ME) 2-0 GKS Bełchatów (ME) 24 maja, 17:00
Przemysław Trytko 8, 45
Lech Poznań (ME) 0-1 Polonia Warszawa (ME) 24 maja, 17:00
Bartłomiej Makowski 64
we Wronkach
Górnik Zabrze (ME) 3-3 Cracovia (ME) 24 maja, 17:00 (150)
Kamil Łysiak 10, Marek Krotofil 84, Bartłomiej Maciejewski 87 (k) - Bartłomiej Dudzic 5, Karol Kostrubała 8 (k), Jakub Snadny 84
Piast Gliwice (ME) 3-1 Odra Wodzisław Śląski (ME) 24 maja, 17:00 (70)
Marek Gładkowski 49, Piotr Prędota 57, Mikołaj Łaszkiewicz 90 - Marek Sobik 65
Łódzki KS (ME) 0-3 Ruch Chorzów (ME) 24 maja, 17:00
Łukasz Janoszka 28, Artur Sobiech 66, Maciej Mizgajski 87
Legia Warszawa (ME) 2-0 Śląsk Wrocław (ME) 24 maja, 17:00
Damian Zbozień 78 (k), Jakub Kosecki 90
Wisła Kraków (ME) 4-1 Lechia Gdańsk (ME) 24 maja, 17:00
Andrzej Niedzielan 37, Sebastian Janik 39, Beto 80, Kamil Jeleń 90 - Piotr Trafarski 44

Kolejka 30 - 31 maja

Cracovia (ME) 1-2 Lech Poznań (ME) 29 maja, 17:00 (50)
Paweł Sacha 65 - Paweł Wicher 48, Mateusz Możdżeń 72
Odra Wodzisław Śląski (ME) 0-1 Arka Gdynia (ME) 29 maja, 17:00
Krzysztof Bułka 18
Lechia Gdańsk (ME) 6-1 Piast Gliwice (ME) 29 maja, 17:00
Damian Szuprytowski 24, Tomasz Midzierski 29, Robert Hirsz 31, Jakub Kawa 34, 42, Michał Kowalkowski 69 - Gracjan Gacek 64 (s)
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Górnik Zabrze (ME) 29 maja, 17:00
Michał Prażuch 3, Bartłomiej Gołaszewski 69 - Kamil Wereszczyński 4
w Nowym Dworze Mazowieckim
Ruch Chorzów (ME) 3-0 Legia Warszawa (ME) 29 maja, 17:00 (300)
(wo)
Bartłomiej Babiarz 13, Maciej Mizgajski 18 - Daniel Jezierski 14, Maciej Górski 57
na bocznym boisku; na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adrian Rajczak
Polonia Bytom (ME) 2-2 Łódzki KS (ME) 29 maja, 17:00
Marcin Stanicki 30, Piotr Konieczny 43 - Jacek Kuklis 33, Michał Rosiak 74
GKS Bełchatów (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 29 maja, 17:00 (50)
Krystian Pieczara 68, Mateusz Stąporski 81 - Michał Świderski 74
Śląsk Wrocław (ME) 0-1 Wisła Kraków (ME) 29 maja, 17:00 (100)
Sebastian Janik 80

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas