10 czerwca 2009, 16:56:22 - Alkashpah
Legia ME ukarana walkowerem przez Komisję Ligi

Komisja Ligi zweryfikowała wynik meczu 30. kolejki Młodej Ekstraklasy Ruch Chorzów - Legia Warszawa.

Wynik meczu 30. kolejki Młodej Ekstraklasy Ruch Chorzów - Legia Warszawa (na boisku 2-2) został zweryfikowany jako walkower 3-0 na niekorzyść drużyny gości. Powodem tej decyzji był występ nieuprawnionego zawodnika - Adriana Rajczaka - w zespole Legii Warszawa.

W związku z tą decyzją zostaje zweryfikowana tabela Młodej Ekstraklasy w sezonie 2008/2009.

źródło: Ekstraklasa SA

leon - 10 czerwca 2009, 17:13:29 - *.homenett.pl
A kogo to interesuje???? Młoda Ekstraklasa jest po to by młodzi się ogrywali, niech padaja wyniki i po 10:0, to o niczym nie świadczy. Spadek czy awans - tak, niektóre kluby boją sie awansu ( Znicz, Korona) za to nie grozi. Młoda ekstraklasa to raczej w miarę zorganizowana zabawa. Działacze Legii popisali się rozumem - gRatulacje z Białegostoku

RUCHORZÓW - 10 czerwca 2009, 18:23:41 - *.stk.vectranet.pl
Dobrze ze niebiescy mlodzi pokazali na murawei ze sam najlepsi a nie przy zielonym stoliku bo znajac kibiców nie ze slaska pisali by znow ze Ruch wygral przy stoliku zielonym a tak uczciwie go wygrali BRAWO RUCH CHORZÓW

3 - 10 czerwca 2009, 18:24:04 - *.nycmny.east.verizon.net
co za idotyzm to juz trzeba zglaszac zawodnikow z druzyn juniorkich przed sezonem? a jakby wszyscy zgloszeni bramkarze odniesli kontuzje to w bramce musialby grac zawodnik z pola?

123 - 10 czerwca 2009, 18:43:58 - *.gorzow.mm.pl
Nie wtedy zgłasza się zaistniałą sytuację związkowi i on pozwala na to aby nie zgłoszony zawodnik grał.

macius - 10 czerwca 2009, 18:57:54 - *.59.76.47
Wroci Lato i naprawi ten "błąd", a i głowy z PZPN polecą - bo kto smie podnosic rękę na eLkę temu ta ręka uschnie!

as - 10 czerwca 2009, 19:05:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pewnie byl za mlody

peter - 10 czerwca 2009, 19:23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wbrew pozorom to ważna informacja. Gdyby Ruch przegrał tamten mecz, mistrzem ME zostałaby Wisła. I dziś okazałoby się, że Wisła straciłaby tytuł, bo Ruch dostałby 3 pkt. z tytułu walkoweru.

Boniek - 10 czerwca 2009, 19:58:32 - *.alltex.3s.pl
i baRdzo dobRze gorolom !!! HEJ NIEBIESCY OLE !!! ;)

Lenin - 10 czerwca 2009, 20:27:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy Piechniczek jest w zarządzie PZPN ?

eReR - 10 czerwca 2009, 20:32:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jak Rajczak grał w Młodej Legii na jesieni (w PP) to był uprawniony, a teraz nie był???

ukiu - 10 czerwca 2009, 21:47:58 - *.wifi-networks.pl (*.1.34.28)
jak oni doszli po takim czasie tego?

bolek - 11 czerwca 2009, 0:10:44 - *.adsl.inetia.pl
moze musiał pauzować za kartki ..

Ryś - 11 czerwca 2009, 10:22:41 - *.168.172.170
To właściwie na czyją korzyść ten walkower...bo się pogubiłem. W Legii grał nieuprawniony zawodnik a walkowera ustalili na niekorzyść gości..... Nie jarzę