Mazur: 33. Dominik Pusek - 14. Damian Jakubik, 2. Rafał Gołowicz, 3. Jakub Gnoiński, 4. Grzegorz Bielecki - 22. Rafał Głąbicki (72, 9. Piotr Zegarek), 5. Mateusz Zieliński, 18. Waldemar Woźniak, 8. Jacek Dąbrowski - 16. Paweł Iwanowski (90, 10. Michał Zieliński), 11. Sebastian Wrzesiński.

ŁKS: 1. Krzysztof Myśliński - 8. Tomasz Chludziński, 16. Jacek Lis, 24. Łukasz Tarnowski, 3. Mateusz Dembski - 11. Cezary Antolak, 17. Mateusz Sowa, 10. Artur Trzaska, 9. Robert Cychol - 4. Kamil Alicki (61, 2. Adrian Walendziewski), 22. Mateusz Laskowski.

żółte kartki: Woźniak - Trzaska, Lis.

sędziował: Mariusz Śledź (Biała Podlaska).
widzów: 350.

W 25. minucie Jacek Dąbrowski (Mazur) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

W rundzie wstępnej Pucharu Polski Mazur Karczew 12 sierpnia zmierzy się u siebie ze Startem Otwock.

Puchar Polski 2009/2010

sdandoas - 29 lipca 2009, 18:53:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to beda derby rumunkow z wiesniaczkami...

ehh... - 29 lipca 2009, 18:53:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze pod górkę...

Poss - 29 lipca 2009, 18:53:39 - *.as43234.net
Niezła końcówka. Szkoda, liczyłem na ŁKS.

prokop - 29 lipca 2009, 18:54:36 - *.olsztyn.vectranet.pl
uuu jaka kara w koncowce;D

do gruzlik - 29 lipca 2009, 19:19:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu msdacostamoks-gruzliku nie ma cie w poniatowej ?

zły - 29 lipca 2009, 19:22:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pięknie, pięknie. Piłkarze myśleli, że w 85 minucie koniec meczu i początek dogrywki? Ehh...

eeee - 29 lipca 2009, 19:35:14 - *.153.22.194
Zły...możesz mi wytłumaczyć jakim cudem piłkarze myśleli że jest dogrywka? Nie byłem na meczu dlatego pytam

WGH - 29 lipca 2009, 21:06:29 - *.elpos.net
Śledź, Warmia Grajewo pamięta twoje przekręty! We Wrocławiu Kasiura ci już szykuje lokal!

Tomcio - 29 lipca 2009, 21:19:42 - *.chello.pl
szkoda ze lomza przegrala bo kolejne lipne derby sie szykuja

proza - 29 lipca 2009, 21:29:03 - *.181.134.105 (*.168.0.209)
Łomża samymi juniorami ,a te patalachy sie z nimi meczyly !!

lol - 29 lipca 2009, 23:35:30 - *.elomza.pl
A ja si pytam co ty zrobisz z połową dalej będziesz wieszał ??

maluk - 29 lipca 2009, 23:37:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zobaczysz jak znów zawiśnie

OKS - 30 lipca 2009, 2:06:49 - *.adsl.inetia.pl
Bije Brawo kibicom Łomży !!! Rumuny gdzie fana wasza??????
cała POLSKA się Z WAS śMIEJE hehehe!!!

eee - 30 lipca 2009, 9:03:54 - *.153.22.194
OKS...cała Polska to śmieje się z was.Tacy z was napinacze a ledwo wasz klubik wiąże koniec z końcem.Gratuluje wam tej II ligi ale troche pokory chłoptasiu.

LKS - 30 lipca 2009, 10:50:10 - *.adsl.inetia.pl
noo wielka mi radosc ze zabraliscie kawalek flagi kibicom ktorych srednia wieku nie przekracza 16 lat ale w sumie i tak juz jest lepiej jak oks ktory zabral szalik dziecku ktory nie mial nawet 10 ..... Ludzie ogarnijcie sie i kibicujcie... "Ultras no holigans"

eee - 30 lipca 2009, 11:06:59 - *.153.22.194
Popieram przedmowce...Tak się wszyscy plujecie że tyle chamstwa na stadionach...Prosty przykład siatkówka.Jedzcie na taki mecz i zobaczcie jak sie ludzie potrafią dobrze bawić.Jak jeden z drugim przychodzi na mecz po to żeby tylko się napier... to gratuluje inteligencji.

Łomża - 30 lipca 2009, 11:24:29 - *.elomza.pl
Karczew, pojemność stadionu - 1 057 miejsc xD
Łomża odpuściła, bo ledwo stać Nas na IV lige

brodo - 30 lipca 2009, 13:02:14 - *.credit-suisse.com
Hehe, ubaw po pachy. Kibice z Łomży wrócili na swój regularny poziom, jazdę po wioskach i zabieranie flag dzieciakom. Piłkarsko, równia pochyła.

musi - 30 lipca 2009, 14:25:13 - *.static.telewest.net
LKS trzeba cos wymyslec bo beda problemy w czwartej lidze.Szkoda by bylo stracic kolejny rok!Pozdrowienia z U.K.Tutaj kluby tez maja problemy(teraz Livingston walczy o przezycie)

Lol - 30 lipca 2009, 14:56:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zycze rychłego bankructwa i Klasy B co jest pewne jak w banku w tej podbiałostockiej prowincji podlaskiej bez odbioru
PS: Łomża odpuściła hahahah Łomża oddała pół strzału na bramkę, gdyby Jacek strzelił karnego byłaby dwucyfrówka conajmniej poziom klas różnicy troche pokory

Tomcio - 30 lipca 2009, 15:17:53 - *.chello.pl
To kawalek flagi stracili,szkoda ze tylko kawalek

Tomcio - 30 lipca 2009, 15:24:40 - *.chello.pl
mazur w nastepnej rundzie odpadacie i bedzie koniec przygody z pucharem

Lol - 30 lipca 2009, 15:38:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tomcio uważaj na mamę bo ci wyłączy neta wiesz że nazwy klubów piszemy z dużej litery prawda? jeśli tak to ruszaj do leżakowania tam na Szkolnej np

Karczew - 30 lipca 2009, 20:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak i tak Mazur rozp... oks. Ledwo co wygrali. 4:3 w 118 minucie bramka xD haha xD Pod względem kibiców może jest was więcej ale na boisku mazur lepszy. otwock dobry tylko w grupie a nie w pojedynkę. LKS najlepszy xD

Nico - 2 sierpnia 2009, 12:29:44 - *.centertel.pl
Mazur do boju!! Lejemy OKS 5:0!!

football19 - 3 sierpnia 2009, 16:58:59 - *.chello.pl
Może się nie lejmy tylko grajmy w piłkę,po co się kłócić z OKS-EM .Może nie lepiej zakończyć spór iznaleźć innego rywala, to jużs taje sie nudne.

football19 - 3 sierpnia 2009, 17:00:14 - *.chello.pl