29 lipca 2009, 17:00 - Grudziądz
Olimpia Grudziądz 2-1 Elana Toruń
Grzegorz Domżalski 47, Przemysław Sulej 86 - Piotr Charzewski 66

Olimpia: 1. Daniel Osiecki - 21. Bartłomiej Kowalski, 6. Krzysztof Brede, 33. Rafał Rogalski, 5. Grzegorz Skowroński (46, 20. Radosław Simson) - 8. Mariusz Pawlak, 19. Mariusz Kryszak, 30. Tomasz Rogóż, 25. Grzegorz Domżalski (67, 7. Maciej Koczur) - 23. Hubert Kościukiewicz (84, 9. Krzysztof Kretkowski), 15. Przemysław Sulej.

Elana: 1. Przemysław Kryszak - 2. Maciej Kowalczyk, 4. Karol Łaszewski, 9. Marcin Rackiewicz, 10. Mariusz Kowalski (80, 6. Rafał Becker), 11 Marcin Wróbel. 13. Wojciech Świderek, 14. Kamil Pilarski, 17. Piotr Charzewski (70, 8. Adam Młodzieniak), 19. Łukasz Grube, 20. Tobiasz Janik (60, 21. Jakub Gościński).

żółte kartki: Sulej - Pilarski, Wróbel.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 2000.

W rundzie wstępnej Pucharu Polski Olimpia zmierzy się w Grudziądzu 12 sierpnia z Jeziorakiem Iława.

Puchar Polski 2009/2010

źródło: własne / Sportowy Toruń / Nowości

dastek - 29 lipca 2009, 19:00:16 - *.backiel.com.pl
Niemożliwe, ale w lidze będzie odwrotnie

tracha - 29 lipca 2009, 19:08:57 - *.254.128.38
Olimpia będzie w lidze walczyć o utrzymanie.

E - 29 lipca 2009, 19:11:57 - *.dip.t-dialin.net
Elana, znowu strata bramki w ostatnich minutach -koszmar zeszłego sezonu powraca?

Olimpijczy - 29 lipca 2009, 19:17:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia się rozkreci! Brawo GKS!

eno - 29 lipca 2009, 19:17:40 - *.108.204.204
OLIMPIA GOL!
do tracha - o utrzymanie to walczyć będzie Elana

tracha - 29 lipca 2009, 19:22:11 - *.254.128.38
Ok "eno", Elana z Olimpią powalczą w tym sezonie o utrzymanie!

DaDrum tGK - 29 lipca 2009, 19:22:42 - *.smgr.pl
2:1 Brawo Olimpia ! ! !

GKS - 29 lipca 2009, 19:55:32 - *.com
Olimpia o utrzymanie ? haha coś wam powiem. Olimpia w tym meczu ponad 15 sytuacji podbramkowych gdyby nie słaba skuteczność był by pogrom. ELANA dwa celne strzały na bramkę żałosne !!!! :] Przez cały mecz wyraźna wręcz masakryczna przewaga Olimpii. Nie doceniacie nas i się kiedyś przeliczycie ;]

GKS - 29 lipca 2009, 19:56:35 - *.com
Na meczu ponad 2.500 kibiców :] frekwencja ogromna mimo iż to środek tygodnia

tomao - 29 lipca 2009, 19:57:18 - *.adsl.inetia.pl
2500 nie było, ok 1800

do tomao - 29 lipca 2009, 20:10:31 - *.com
no waszym młynskim okiem zawsze jest 500-800 ludzi mniej ja slepy nie jestem na mecuz z Janikowem bylo duzo mniej ludzi. Na dole rzedy byly puste miedzy ludzmy na trybunach pelno wolnych miejsc a teraz wszystko zajęte z góry do dołu. ALe okuary dobre kupcie albo liczcie ludzi po wymyslacie liczby z kosmosu ;p

grudziądzk - 29 lipca 2009, 20:11:00 - *.chelmno.mm.pl
ładnie Olimpia, choć już trochę niepokoiłem sie o wynik, powinno to zwycfięstwo podbudować chłopaków przed meczem z Miedzią, tym bardziej , że Miedź przegrała w PP

kogut - 29 lipca 2009, 20:14:04 - *.olsztyn.mm.pl
Ilu kibiców Elany I Drwęcy z NML

saczers - 29 lipca 2009, 20:41:26 - *.insat.net.pl
Jak grał H.Kosciukiewicz? Co o nim sadzicie jako zawodniku?

lolo - 29 lipca 2009, 21:05:04 - *.acn.waw.pl
kibicow elany wydaje mi sie ze gdzies kolo 250-300

GKS - 29 lipca 2009, 21:33:56 - *.238.36.38
Żal mi ciebie Tracha chciales powiedziec " będą walczyc o awans". !

Chorzowian - 29 lipca 2009, 21:37:20 - *.adsl.alicedsl.de
Szkoda Elany

RaV - 29 lipca 2009, 22:03:54 - *.telpol.net.pl
Kuleee szkoda Elany, jeszcze Domżalski strzelił...

J&E - 29 lipca 2009, 22:06:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A miał być mecz Jeziorak vs Elana ..., Szkoda :/

Olimpia - 29 lipca 2009, 22:08:12 - *.smgr.pl
Elana wypadła lepiej niż rok temu gdz w PP uległa Olimpii 02.Mecz nie najlepszy słaba skuteczność Olimpii.

Grudziądza - 29 lipca 2009, 22:22:28 - *.smgr.pl
lolo zal mi cie elanyt było ze 120 jedna klatka ma 215 miejsc ich ze 120 my mamy większy sektor nas w młynie w srodku tygodnia w srode mało około 80-110.Myslicie ze jak nie słyszeliscie o olimpi Grudziądz wchdozicie sobie widzicie jakas Olimpia i nie słyszac nic o niej uwazacie ze spadnie ? żal i tyle Olimpia pokazała ze jest duzo lepsza wygrywajac chociaz 2:1 gdytbyscie byli to widzielibyscie gre mogły pasc jeszcze z 4 gole dla Olimpi a w tym w pierwszych 5 minutach 100 procentowe gzie raz z wrzutki z powiterza 12 metry obok a mna poczatek wslizg bramkarza słaba skutecznosc a nie słaba druzyna chyba jest roznica ;)

maw-e - 29 lipca 2009, 23:54:26 - *.centertel.pl
ludzie czym się podniecacie. Elana 6 juniorów w tym dwóch 17 latków. Olimpia w 1 garniturze. Liga wszystko zweryfikuje. Mecz że wskazaniem na olimpię ale bez szału.

wryfikator - 30 lipca 2009, 8:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratuluje olimpii, ale przed nadmiernym optymizmem przestrzegam. Puchary rzadza sie swoimi prawami. Liga jest dluga i meczaca, wszystko moze sie zdarzyc. zycze jak najlepiej, ale latwo nie bedzie.

Ziutek - 30 lipca 2009, 8:41:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
W Olimpii były jeszcze dwie zmiany za Skowrońskiego od początku II połowy Simson z nr 20, a za Kościukiewicza od 84 minuty Kretkowski z nr 9.
Porównajcie z gksolimpia.com, sportowy.torun.pl.