Pogoń: Michał Hajdasz - Robert Stachowiak, Adam Sankiewicz, Maciej Grochowski, Tomasz Cenin (64 Bartosz Maruszewski), Grzegorz Pawłowski, Wojciech Szczepanek, Marcin Adamczewski, Miłosz Rutkowski, Janusz Obuchanicz, Rafał Komar.

Kotwica: Mateusz Struś - Radosław Świątkowski, Łukasz Kalinowski (75 Daniel Miłoszewicz), Ołeksandr Żdanow, Łukasz Miklasiński, Adam Frączczak, Jarosław Teśman, Piotr Dubiela, Igor Duńczak (46 Marek Procner), Filip Kosakowski, Gracjan Szymański.

żółte kartki: Szymański, Duńczak, Świątkowski.
czerwona kartka: Maciej Grochowski (4. minuta, Pogoń, za faul).

W rundzie wstępnej Pucharu Polski Kotwica 12 sierpnia zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Szczecin.

Puchar Polski 2009/2010

źródło: własne / e-kg.pl / Głos Koszaliński / okolicenajblizsze.pl

;// - 29 lipca 2009, 19:21:32 - *.lss.net.pl (*.168.5.105)
Pogoń grała w 10 od 3min i cisneła cały czas tą Kotwice sstraciła bramkę w 95 min ;/ a juz prawie była dogrywka ;/ pozdrawiam sędziego i slabą kotwice!!

Elo - 29 lipca 2009, 19:26:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktoś kto strzelał dla Kotwy ?

Fan POGONI - 29 lipca 2009, 19:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczy sędzia boczny cały czas był za Kotwicą, Pogoń straciła gola po karnym i na dodatek Grochowski otrzymał czerwoną kartkę której w ogóle nie powinno być, Pogoń nie zrażała się stratą zawodnika i cały czas cisnęła i Janusz Obuchanicz strzelił wyrównującą bramkę potem ze zmęczenia Pogoń straciła gola . Wielka szkoda że Pogoń przegrała, ale Kotwica z taką grą daleko nie zajdzie

Griffin - 29 lipca 2009, 19:27:16 - *.150.165.2
Pogoń prowadzi 2-1 Lebedynski w 106!!!!!!!!!!!!!

jacaa - 29 lipca 2009, 19:40:36 - *.swiebodzin.vectranet.pl
poprstu szkoda meczu , sedzia chyba wziety z b-klasy ;/ kotwicy życze utrzymania sie w tej 3lidze;]z tą grą

Bartas - 29 lipca 2009, 19:44:15 - *.tktelekom.pl (*.168.120.23)
to teraz mecz z Pogonią Szczecińską... powtórka z ostatniego meczu w Kołobrzegu?:P

Fan POGONI - 29 lipca 2009, 19:45:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i Kotwica w dupe dostanie z kolejną Pogonią

znawca - 29 lipca 2009, 19:52:13 - *.static.espol.com.pl
Mecz z Pogonią Szczecin będzie w Szczecinie, bo w ubiegłym sezonie obydwie drużyny grały w II lidze i decyduje para z losowań.

znawca - 29 lipca 2009, 21:27:22 - *.static.espol.com.pl
Jednak w Kołobrzegu bo losowanie odbyło się 7 lipca i decydował stan na ten dzień a Pogoń była przypisana do I ligi a Kotwica do II.

pogoń - 29 lipca 2009, 22:38:34 - *.swiebodzin.vectranet.pl
karny ewidentny, jeżeli napastnik wychodzi 1 na 1 z bramkarzem i obrońca fauluje to w konsekwencji czerwona kartka, po bramce dwie setki dla kotwicy i jedna dla pogoni, po przerwie lepsza pogoń, bramka, później słupek i jeszcze ze dwie sytuacje 90%, kotwica jedna setka, bramka na 1:2 po walce w powietrzu i chyba faulu na obrońcy pogoni, gość z 18 z kotwicy popychał łokciem, trochę źle ustawiony bramkarz i gol na 1:2, szkoda, ale chyba w dogrywce pogoń by siadła, skurcze łapały już trzech a na ławce zostało dwóch nie do grania-kontuzjowanych i jeden do zmiany

Fan POGONI - 29 lipca 2009, 22:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Promieniem Żary w finale w Zbąszynku dali radę wygrać ze skurczami więc tu by też dali sobie radę

ZKL-PO - 30 lipca 2009, 18:19:57 - *.echostar.pl
Brawo Kotwica Kołobrzeg. Zwycięstwo na wyjeździe to jest to. Teraz należy rozjechać cwaniaczków ze Szczecina. Po laniu w Gdyni i Gdańsku paprykarze już nie będą cwaniakować w Kołobrzegu.

pogon sz - 30 lipca 2009, 18:25:50 - *.200.76.18