Olimpia: Michał Pytkowski - Maciej Koczur, Krzysztof Brede, Rafał Rogalski, Grzegorz Skowroński (68 Hubert Kościukiewicz) - Tomasz Rogóż, Mariusz Pawlak, Mariusz Kryszak, Przemysław Jakóbiak (46 Zbigniew Kobus) - Paweł Piceluk, Krzysztof Kretkowski (85 Przemysław Sulej).

Jeziorak: Tomasz Staniszewski - Dawid Kowalski, Cezary Ruczyński, Maciej Pater (46 Jakub Drzystek), Krzysztof Kressin - Kamil Tomczyk, Jarosław Rzeźnikiewicz, Bartosz Dobroński (46 Piotr Rybkiewicz), Tomasz Sedlewski - Arkadiusz Klimek (46 Wojciech Figurski), Remigiusz Sobociński.

żółte kartki: Koczur, Kretkowski, Kobus - Pater, Rzeźnikiewicz.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 2200.

W 16. minucie Krzysztof Brede (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Staniszewski obronił).

Mecze I rundy odbędą się 25 i 26 sierpnia.

Olimpijczy - 11 sierpnia 2009, 19:00:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS OLIMPIA GRUDZIADZ!!! teraz czekamy na lepsze wyniki w lidze, będzie dobrze!

lop - 11 sierpnia 2009, 19:38:34 - *.com
Jeziorak nie istniał tylko kilka chaotycznych akcji w drugiej połowie podobnie jak RUCH RADZIONKÓW zresztą nawet piłakarze Ruchu potwierdzili, że od 20 do 90min. na boisku rządziła Olimpia pzdr

dd - 11 sierpnia 2009, 19:49:59 - *.interpc.pl
Co z tego , że rządziła , skoro przegraliście 0:1 ?! I jesteście na dnie tabeli .

ik - 11 sierpnia 2009, 19:53:23 - *.com
"Soler" - puknij się w łeb Jezioraka razem z Elaną około 200

widzewgdz - 11 sierpnia 2009, 20:25:31 - *.238.47.241
teraz na olimpie czeka widzew ale mecz ma być w Grudziądzu

ikaesiak - 11 sierpnia 2009, 20:43:33 - *.olsztyn.mm.pl
Haha..widzów 2200?więcej jak 900 osób nie było.Jeziorak w ponad 160,lepszy niżOlimpia,prawie wszyscy z Iławy.

TaJger - 11 sierpnia 2009, 21:15:56 - *.olsztyn.mm.pl
ja bym prosił bana dla tego ćwieka z ksywą "oks"
i nie napinaj się tak bo ci gacie na dupie pękną :D

leszek - 11 sierpnia 2009, 21:42:45 - *.aster.pl
oks widac ze od malpy pochodzisz

bartek85 - 11 sierpnia 2009, 22:17:55 - *.olsztyn.vectranet.pl
i co z tego ze bylo ich 120 osób połowa z rodziną połowa z dziecmia nastepna połowa to siurki które nic niepotrafią zrobić bo bliski wyjazd zobaczymy jak pojadą do rzeszowa

cidrok - 11 sierpnia 2009, 22:56:06 - *.static.akk.net.pl
panowie z Grudządza pierwsza połowa z Radzionkowem była pod dyktando gosci i tego nie zmienicie a ze 2 połowa to obrona Cidrów i obrona wyniku to jzu was boli

wqwq - 11 sierpnia 2009, 23:14:46 - *.static.akk.net.pl
jutro inwazja cidroków bedzie nas 5 tys na meczu z kolejarzem

assa - 12 sierpnia 2009, 2:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wojciech Figurski jest wychowankiem Unii Janikowo a nie Jezioraka!! Pzdr.

lol - 12 sierpnia 2009, 9:28:05 - *.chello.pl
Hehe... Olimpia ma herb podobny do Levadii Tallin

kolo - 12 sierpnia 2009, 9:33:58 - *.devs.futuro.pl
Gdzie ty to kolego wyczytae e Wojciech Figurski jest wychowankiem Uni Janikw chopie zejdz na ziemie i przesta simiesza rodowity Iawiak z krwi i kosci amISTRZ MISTRZ IKS

Kibic - 12 sierpnia 2009, 10:09:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Grudziądzu było ok 170 osób z Iławy. Dużo więcej niż Olimpia postawiła w młynie (mimo, że grali u siebie i że są 3x większym miastem). To co pisze bartek85 to kompletna bzdura widziałem tylko jednego młodego chłopaka na wyjeździe, za to z młyna Olimpii jak śpiewali co chwila przebijały się głosy dzieciarni. Na boisku Jeziorak się nie popisał ale kibicowsko wygrała Iława.

mowie za jeziorak:
pucharu polski i takbysmy nie wygrali bo sa druzyny lepsze od nas i jak narazie nie doratsamy im do pięt..utzrymalismy sie ledwo co w 2 lidze ale teraz jest inaczej,jest mocniejsze skład nowi zawodnicy itd i itp!poswiuecamy sie lidze!NIEWIEM czym tak ta olimpia sie szczyci skoro wygrali aby 1:0 i to jeszcze "tylko" a co bedzie dalej w RPPolski skoro trafia na silniejszego;(((a co sie dzieje w lidze u olimpii???poczekajcie jeszcze a ze strefy spadkowej bedzie wam ciezko wybrnąć bo macie tyły a tak sie chwalicie niewiem nawet czym???siejecie taką napinke ze sie spuszczacie co o mało co to nie wy...!ale zobaczymy jak dalej zagracie...

lica2009 - 12 sierpnia 2009, 19:35:57 - *.smgr.pl
ty jaca po co sie trzesiesz...widziałes jak grał jeziorak w pierwszej połowie..dzieciaki z B klasy lepiej graja..a co do ligi to sie nie martw dadzą rade

Jeziorowie - 12 sierpnia 2009, 20:18:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahaha Lica2009 prawda w oczy koli co
Fakt Jeziorak nie popisał się meczem
ale jednak przegrał tylko 1:0
Skoro Olimpia taka dobra to czemu niewygrali 5:0
poprostu może potraficie zrobić akcji ale nie potraficie jej dobrze wykorzystać ciekawe jak Olimpia by grała na stadionie w Iławie
Olimpia miała fart że grała u siebie takto by zapewne dostali by w pier.... Tyle!

TaJger - 13 sierpnia 2009, 14:03:38 - *.olsztyn.mm.pl
Dokładnie tak, teraz skupimy się tylko i wyłącznie na lidze,a a Olimpia i tak teraz już odpadnie z I ligowcem. A w lidze Grudziądz gra tragedię dosłownie, tylko 1pkt na 9pkt możliwych. A wiadomo, żę liga ważniejsza niż jakiś puchar. I również potwierdzę, że Olimpia nic nie pokazała kompletnie a jak byście grali w Iławie to gwarantuję, że to Jeziorak by awansował dalej Aha i kibicowsko Grudziądz stoi bardzo nisko. Takie duże miasto, a taki mały młynik, heh i ta Drwęca NML... :D