Mecze I rundy odbędą się 25 i 26 sierpnia.

piszczel - 12 sierpnia 2009, 18:58:42 - *.33.26.6

Dimas - 12 sierpnia 2009, 18:59:24 - *.cust.tele2.pl
na pewno nie szczelił :D ewentualnie strzelił

adi - 12 sierpnia 2009, 18:59:32 - *.mobile.playmobile.pl
Fuks!

MKS! - 12 sierpnia 2009, 19:01:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W zespole Korony gościnnie wystąpił w ataku Michał Piróg. ;)

ostro - 12 sierpnia 2009, 19:04:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MKS hahaha dobre xD adi fuksem to można zremisować, albo wygrać 1:0, ale na pewno wygrana 2:0 to nie fuks chyba,że fuks miała korona,że nie przegrała wyżej

remes - 12 sierpnia 2009, 19:05:44 - *.196.21.107.threembb.co.uk
Brawo MKS.Teraz czas na kogoś mocniejszego i awans do następnej rundy.
To będzie kolejny udany sezon.Tak trzymać!

ja - 12 sierpnia 2009, 19:07:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fuks, to Ty masz na imie. Pewnie matka cie nie kochała!!

pirat789 - 12 sierpnia 2009, 19:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie zapominajcie - grały rezerwy Korony, a nie pierwszy zespół, jakby kto nie doczytał...

niekumaty - 12 sierpnia 2009, 19:13:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piszczel to jest gość - ostatnio największa gwiazda na 90minut

wzdr - 12 sierpnia 2009, 19:13:56 - *.xdsl.centertel.pl
po co ta bez sensowna napinka????? przecież to rezerwy Korony!!!

ja - 12 sierpnia 2009, 19:13:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego, jak spojrzysz na skład MKSu i porównasz z meczem ligowym, to wyjdzie Ci, ze tez grały rezerwy.

gooliver - 12 sierpnia 2009, 19:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Korony co najmniej dwa karne, ale mimo to niestety zasluzona wygrana Kluczborku. Nie wiem co wyrabial dzis pan sędzia liniowy, ten ktory w srugiej połowie biegał po stronie Korony. Ładnie pokazał się Paprocki, paru innych też nieźle.

wzdr - 12 sierpnia 2009, 19:29:06 - *.xdsl.centertel.pl
@ja
nie prawda że to były aż takie rezerwy bo z porównaniem meczu ligowego to w tym spotkaniu grało 6 tych samych co z Podbeskidziem a w Koronie II dwóch zawodników z szerokiej kadry Korony którzy nie łapią się do 18 meczowej ( Szajna i Michałek)
to tyle w temacie

Skarland - 12 sierpnia 2009, 19:33:28 - *.219.133.238
piszczel to chyba ten strażnik miejski z łodzi którego Kropiwnicki wyzwał od! musi to odreagować i wybrał KORONĘ KIELCE daje świadectwo kibicom widzewa "karny z kapelusza" łódź

kielce - 12 sierpnia 2009, 19:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędziowanie beznadziejne, gra kiepska, ale sympatycznie na trybunie głównej. pozdrowienia dla redaktorów :D. ps. kiedy ukaże się artykuł o Śliwie?

szumi - 12 sierpnia 2009, 19:48:34 - *.kielce.vectranet.pl
a piszczel znowu nadaje ...
Gdyby rezerwy Korony przeszły dalej to był nie wątpliwie jakaś tam sensacja ale ważniejsze jest jak sobie w tego rocznych rozgrywkach PP poradzi pierwszy zespół Korony.

MiCKe - 12 sierpnia 2009, 20:04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może mi ktoś wyjaśni czemu w PP gra Korona II a nie Korona? czy Korona będzie dopiero grała później?

KSZO - 12 sierpnia 2009, 20:21:50 - *.adsl.inetia.pl
hahaha czyli zadnych zmian w lidze i w pucharze lanie dupy:-)

Z-Krwisty - 12 sierpnia 2009, 20:24:17 - *.adsl.inetia.pl
W tej rundzie grała Korona II która uczestniczyła w zeszłym sezonie w 3 lidze, ponieważ to była runda eliminacyjna. Zaspoły które grały w zeszłym roku w 1-lidze( w tym KORONA I ) i Ekstraklasie zagrają dopiero w następnych rundach. Byłem na tym meczu i to prawda że Kluczbork miał fart, bo Korona II powinna prowadzic do przerwy 2 - 0 i kto wie jak by się skończyło gdyby nie słabo dysponowani sędziowie uznali bramkę dla Korony i odgwizdali spalonego przy bramce Kluczborka.

trr - 12 sierpnia 2009, 20:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Michał Piróg, dobry występ, pozdro ze Stąporkowa

anty - 12 sierpnia 2009, 22:04:19 - *.netcity.pl
jest i nasza gwiazda napinki Widzewa-piszczel!Witamy!!..I znowu piszetylko wtedy, jak Koronie II noga się podwinęła.Gwiazdo 90minut witaj!buahaha :D kszoczku a ty nie widzisz, że to II zespół Korony?

asaj - 12 sierpnia 2009, 22:27:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo młodzi, i tak daleko doszliście!! Najdalej ze wszystkich rezerw. Gdzie są rezerwy Widzewa?

@KSZO - 12 sierpnia 2009, 23:12:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rezerwy Korony doszły dalej w pucharze Polski niż KSZO :D Ale jaja!

Endefis - 13 sierpnia 2009, 8:46:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tak, ale zależy jakie klub ma założenia!

miruCK - 13 sierpnia 2009, 9:24:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
Haha gościu o ksywie:Piszczel chyba całą dobę spędza przy kompie....czekając w napięciu na newsy o ewentualnych porażkach Korony lub karze za kupione mecze. A rezerwy Widzewa chyba grają w IV lidze o ile pamiętam...

Pawelek - 13 sierpnia 2009, 19:23:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl