[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2021
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
07.01

01.02-09.02 Gdynia
  16.01 Gryf Wejherowo 4-0
  22.01 Pogoń Szczecin 2-2
  30.01 Olimpia Elbląg 4-0
  03.02 Chojniczanka Chojnice 4-0
  09.02 Bytovia Bytów 2-3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
11.01
  16.01 Cracovia 0-2
  23.01 Wisła Kraków 1-2
  03.02 Puszcza Niepołomice 2-0
  10.02 GKS Tychy 0-2
  19.02 Wieczysta Kraków 1-0

Chrobry Głogów  
11.01
  23.01 Górnik Polkowice 2-1
  27.01 Miedź II Legnica 3-0
  05.02 Miedź Legnica 0-1
  10.02 KKS 1925 Kalisz 1-1
  13.02 Śląsk II Wrocław 1-2
  20.02 Unia Janikowo 1-0
  20.02 Świt Skolwin (Szczecin) 3-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
08.01

01.02-07.02 Siedlce
  20.01 Pniówek Pawłowice 4-1
  23.01 Hutnik Kraków 1-3
  30.01 MŠK Žilina 0-5
  03.02 Polonia Warszawa 1-1
  03.02 Legionovia Legionowo 1-1
  06.02 Legia II Warszawa 4-3
  06.02 Wigry Suwałki 2-3
  13.02 Skra Częstochowa 1-1
  19.02 Śląsk II Wrocław 4-0

GKS Bełchatów  
11.01
  23.01 Skra Częstochowa 2-2
  27.01 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1
  30.01 Warta Sieradz 4-0
  30.01 RKS Radomsko 1-4
  06.02 GKS II Bełchatów 4-1
  06.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0
  12.02 Radomiak Radom 1-0
  19.02 Sokół Ostróda 1-1

GKS Tychy  
07.01

25.01-30.01 Ustroń
  23.01 Fotbal Třinec 5-1
  27.01 GKS Katowice 0-1
  30.01 Ruch Chorzów 2-1
  06.02 MŠK Žilina 2-3
  10.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0
  13.02 Puszcza Niepołomice 1-3
  13.02 Pniówek Pawłowice 3-3

Górnik Łęczna  
05.01
  16.01 Stal Rzeszów 1-2
  23.01 Pogoń Siedlce 3-0
  30.01 Chełmianka Chełm 2-0
  03.02 Avia Świdnik 1-0
  07.02 Stal Stalowa Wola 3-0
  20.02 Wisła Sandomierz 3-1

Korona Kielce  
09.01

25.01-05.02 Belek
  23.01 Zagłębie Sosnowiec 1-0
  28.01 Spartak-2 Moskwa 1-1
  31.01 FC Prishtina 0-3
  04.02 FK Atyrau 1-2
  13.02 GKS Katowice 1-0

ŁKS Łódź  
11.01

22.01-06.02 Side
  28.01 FK Radnički (Nisz) 0-1
  30.01 FK Inđija 1-0
  03.02 FK Ołeksandrija 0-0
  05.02 Bałtika Kaliningrad 0-5

Miedź Legnica  
11.01

25.01-30.01 Szamotuły
08.02-13.02 Kraków
  16.01 Ślęza Wrocław 4-4
  23.01 MKS Kluczbork 7-0
  30.01 Górnik Polkowice 2-0
  05.02 Chrobry Głogów 1-0
  10.02 Puszcza Niepołomice 1-0
  13.02 KKS 1925 Kalisz 1-0
  19.02 Odra Opole 2-2

Odra Opole  
11.01

01.02-06.02 Kleszczów
  16.01 Polonia Bytom 3-2
  22.01 Puszcza Niepołomice 1-2
  30.01 KKS 1925 Kalisz 3-3
  06.02 GKS Katowice 3-2
  12.02 Ślęza Wrocław 1-2
  19.02 Miedź Legnica 2-2

Puszcza Niepołomice  
09.01

01.02-05.02 Wola Chorzelowska
  13.01 Cracovia 1-3
  22.01 Odra Opole 2-1
  29.01 Sandecja Nowy Sącz 3-1
  03.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-2
  10.02 Miedź Legnica 0-1
  13.02 GKS Tychy 3-1
  20.02 Zagłębie Sosnowiec 0-0

Radomiak Radom  
13.01

18.01-24.01 Radom
  23.01 Stal Rzeszów 3-1
  27.01 Motor Lublin 3-3
  27.01 Orlęta Radzyń Podlaski 5-3
  02.02 Stal Mielec 1-1
  03.02 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1
  12.02 GKS Bełchatów 0-1
  17.02 Legia II Warszawa 3-5
  20.02 Pilica Białobrzegi 1-1

Resovia  
11.01

24.01-30.01 Rzeszów
  16.01 Hutnik Kraków 3-0
  23.01 Siarka Tarnobrzeg 2-0
  27.01 Korona Rzeszów 3-2
  30.01 Wieczysta Kraków 2-0
  06.02 Motor Lublin 1-3
  12.02 Sokół Sieniawa 5-1
  13.02 KS Wiązownica 2-3
  19.02 Skra Częstochowa 1-0
  19.02 Głogovia Głogów Małopolski 3-0

Sandecja Nowy Sącz  
11.01

10.02-19.02 Rzeszów
  22.01 Podhale Nowy Targ 4-0
  26.01 Sokół Sieniawa 2-0
  29.01 Puszcza Niepołomice 1-3
  03.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1
  05.02 Stal Rzeszów 2-1
  13.02 Stal Stalowa Wola 3-2
  19.02 KS Wiązownica 3-1

Stomil Olsztyn  
06.01

22.01-30.01 Siedlce
  16.01 Huragan Morąg 6-2
  23.01 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-1
  27.01 Legia Warszawa 1-3
  30.01 Wisła Puławy 2-4
  12.02 Sokół Ostróda 1-1
  19.02 Chojniczanka Chojnice 2-1

Widzew Łódź  
07.01

06.02-13.02 Alanya
  16.01 Elana Toruń 1-2
  20.01 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1
  22.01 Warta Poznań 1-3
  23.01 Polonia Warszawa 2-1
  27.01 Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0
  30.01 Zagłębie Sosnowiec 0-1
  08.02 Akron Togliatti 1-1
  10.02 Inhułeć Petrowe 1-3
  12.02 Turan Türkystan 3-2

Zagłębie Sosnowiec  
11.01
  20.01 Wisła Kraków 2-2
  23.01 Korona Kielce 0-1
  30.01 Widzew Łódź 1-0
  03.02 Ruch Chorzów 2-0
  06.02 Hutnik Kraków 2-0
  13.02 Garbarnia Kraków 0-0
  20.02 Puszcza Niepołomice 0-0

 

Napisz do nas