30 stycznia 2021, 13:55 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Górnik Polkowice 0-2 Miedź Legnica
Bruno Garcia 31, Mateusz Kaczmarek 82

Górnik Polkowice: (I połowa) Jakub Szymański - Karol Fryzowicz, Mateusz Magdziak, Maciej Kowalski-Haberek, Marek Opałacz, Kamil Wacławczyk, Bruno Żołądź, Filip Baranowski, Adam Borkowski, Mateusz Piątkowski, Mariusz Szuszkiewicz. (II połowa) Jakub Kopaniecki - Jarosław Ratajczak, Paweł Kucharczyk, Maciej Bancewicz, Eryk Sobków, Ernest Terpiłowski, Mateusz Baszak, Adam Mazurowski, Maciej Sowiński, Kacper Poczwardowski, Rafał Karmelita.

Miedź Legnica: (I połowa) 1. Paweł Lenarcik - 23. Paweł Zieliński, 87. Ruben Hoogenhout, 3. Wiktor Pleśnierowicz, 15. Dani Pinillos - 70. Maciej Śliwa, 13. Adrian Purzycki, 59. Mehdi Lehaire, 77. Hubert Kwolek (31, 28. Korneliusz Karolczak), 27. Bruno Garcia - 44. Michał Bednarski. (II połowa) 31. Jędrzej Grobelny - 19. Paweł Tupaj, 5. Marcin Biernat, 25. Nemanja Mijušković, 33. Piotr Azikiewicz - 71. Patryk Makuch, 7. Marcin Garuch, 20. Damian Tront, 17. Mateusz Kaczmarek, 22. Joan Román - 18. Kamil Zapolnik.

W meczu sparingowym rozegranym w Lubinie Miedź Legnica wygrała 2-0 (1-0) z Górnikiem Polkowice.

źródło: własne / Miedź Legnica

Dodano: 30 stycznia 2021, 15:44:12

Miedż - 30 stycznia 2021, 15:49:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedż wygrała ale Gòrnik gra dobrą piłkę.

Mati - 30 stycznia 2021, 18:07:07 - *.adsl.inetia.pl
Bidoki z legnicy muszą grać na ziemi u swojego Pana

arth - 30 stycznia 2021, 19:15:29 - *.play-internet.pl
Miedź zaproszono do sąsiada zza lasu na pokaz gry w piłkę drużyny, która nie kupuje meczów

Miedziak - 30 stycznia 2021, 19:31:48 - *.cdn77.com
Brawo Miedź! A Polkowicom życzę awansu.

KibicMiedz - 30 stycznia 2021, 20:34:12 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
Brawo dla Miedzi!💙💚❤️

Obserwator - 30 stycznia 2021, 22:53:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Oglądałem ten mecz,Górnik zdecydowanie lepiej wypadł,gdyby nie umiejętności czysto piłkarskie kilku piłkarzy z Legnicy, wynik nie adekwatny do poziomu gry,jestem w szoku że na tym poziomie jak druga liga, można grać taką piłkę. Trener górnika przynajmniej lewel wyżej. Fajnie się ogląda jego pracę.

Cypis1408@ - 31 stycznia 2021, 4:15:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wynik nie adekwatny do wyniku i jak to rozumiec wytlumacz mi teraz kogo to wina ze Miedz strzelila dwie bramki a rywal nie i nawet jak by Gornik caly czas naciskal i przegral to i tak wynik musi byxc sprawiedliwy bo wygrywa ten co szczela a ze ktos ma wiecej sytuacji to kogo to obchodzi, niech robia mbiej

Rks - 31 stycznia 2021, 9:42:44 - *.play-internet.pl
Ile to dzieci można by było uratować gdyby KGHM nie przeznaczał kasy na kluby sportowe tylko na różne fundację czy bezpośrednio dla tych dzieci. Kluby sportowe powinny być prywatne a nie utrzymywane z państwowej kasy.

grzechuleg - 31 stycznia 2021, 9:51:54 - *.ssp.dialog.net.pl
15 lat wstecz grałem na tym boisku z Wielkim Kretowiskiem jak grałem w juniorach starszych Miedzi

olo - 31 stycznia 2021, 19:46:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He, he "obserwator" to chyba trener Polkowic że tak o sobie pisze. Przecież wynik powinien być jeszcze wyższy