27 stycznia 2021, 11:15 - Ustroń (boczne boisko Kuźni)
GKS Tychy 0-1 GKS Katowice
Patryk Szwedzik 80

GKS Tychy: (I połowa) Konrad Jałocha - Bartosz Szeliga, Nemanja Nedić, Kamil Szymura, Marcel Stefaniak, Kacper Piątek, Jakub Piątek, Oskar Paprzycki, Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Biel, Szymon Lewicki. (II połowa) Adrian Odyjewski - Dominik Połap, Bartosz Zarębski, Łukasz Sołowiej, Anatolij Kozłenko (79 Maciej Mańka), Kamil Kargulewicz (79 Dawid Kasprzyk), Łukasz Norkowski, Wiktor Żytek, Sebastian Steblecki, Łukasz Moneta, Damian Nowak.

GKS Katowice: Bartosz Mrozek (75 Kamil Korczak) - Zbigniew Wojciechowski (75 Mateusz Flak), Arkadiusz Jędrych, Mateusz Broda, Grzegorz Rogala - Krystian Sanocki (75 Danian Pawłas), Adrian Błąd (84 Bartosz Wodnicki), Michał Gałecki, Rafał Figiel, Arkadiusz Woźniak (87 Kacper Pietrzyk) - Filip Kozłowski (75 Patryk Szwedzik).

W sparingu rozegranym w Ustroniu GKS Tychy przegrał z GKS-em Katowice 0-1 (0-0). Był to pierwszy dzisiejszy mecz dla drużyny z Katowic.

Kornas - 27 stycznia 2021, 13:06:01 - *.dynamic.chello.pl
Wyniki sparingów napawają optymizmem choć nie wiadomo czy warto te wyniki brać pod uwagę.

KIrYŁ - 27 stycznia 2021, 13:53:48 - *.22.104.199.ipv4.supernova.orange.pl
Wygrana w sparingu z tyskimi, cieszy, ale co to za przeciwnik... Dał pograć juniorom i wystarczyło.

Zadolak - 27 stycznia 2021, 13:54:09 - *.centertel.pl
Wynik cieszy,ale to drugorzédna sprawa,najważniejsze są mecze ligowe.

Tomm83 - 27 stycznia 2021, 17:10:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Fajnie, że Szwedzik znowu trafił. Wynik mało ważny, oby dobrze zimę przepracowali.

Pusio - 27 stycznia 2021, 17:17:23 - *.systel.pl
To My Hanysy Z Gieksy Nie Ma Od Nas Lepszych Za Górny Śląsk Za GKS Pójdziemy Aż Po Życia Kres Gieksa Katowice

PG - 27 stycznia 2021, 17:49:16 - *.108.94.9
Pusio skocz sie ośmieszać. Koto jest Niebieskie.

Pusio - 27 stycznia 2021, 17:53:17 - *.systel.pl
PG co ty mówisz śpiewaj razem zemna Katowice Katowice GKS dobry jesteś ha ha tylko Gieksa Katowice

Kame - 27 stycznia 2021, 18:07:48 - *.free.aero2.net.pl
Jak widać kto ma Figla w składzie ten wygrywa. Jak mogli odpuścić ten transfer w Tychach.

3kolory - 27 stycznia 2021, 18:19:15 - *.centertel.pl
PG to ty skończ się wreszcie ośmieszać...idź lepiej lizać niebieskie dupy do chorzowa bo widzę że im się bardzo sadzisz

Maciejkowi - 27 stycznia 2021, 18:58:22 - *.master.pl
Niebieskie Kato hahahahahahaha. Chyba przed wojna.

tyskifan - 27 stycznia 2021, 19:25:10 - *.e-sbl.net
W Tychach bez zmiany trener do wymiany
#Łysyout

Tyski - 27 stycznia 2021, 21:59:14 - *.dynamic.chello.pl
Życzę Cyganom powodzenia , wygrali w sparingu w drugiej połowie z juniorami Tyskimi , gratulacje już jesteście w 1 lidze. Pamietam ze kiedyś kibole jakiejś Śląskiej drużyny pisali na forum ektraklasa albo smierć , ciekawe czy ten zespół gra w ektraklasie ?

Jasiu73 - 28 stycznia 2021, 14:17:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do @Tyski
Nie martw się gdzie gramy, zawsze ponad wami.
Tydzień, to ten zesp

Jasiu73 - 28 stycznia 2021, 14:44:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Tyski
Dobrze, że w Tychach ekstraklasa od 43 lat, nie ważne czy Sokół Miliarder Pniewy koło Tychów Górnośląski Klub Sportowy ...
Już nie mogę się doczekać na "najlepszą" murawę w 1 lidze...
W Gieksie 4rech juniorków, chyba też są lepsi od waszych szczególnie, że strzelił Szwedzik.

Kame - 30 stycznia 2021, 10:17:55 - *.centertel.pl
Steblecki i Moneta juniorzy haha dobry jesteś Tyski. Tychy stan umysłu.