6 lutego 2021, 13:10 - Kraków (boczne boisko Stadionu Miejskiego Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 0-2 Zagłębie Sosnowiec
Szymon Sobczak 68, Patryk Małecki 76

Hutnik Kraków: Dawid Smug - Tomasz Jaklik, Tomasz Wojcinowicz, Łukasz Kędziora - Mateusz Ozimek, Dawid Linca, Miłosz Drąg, Krzysztof Świątek, Piotr Zmorzyński - Kamil Bełczowski, Michał Kitliński. (II połowa) Adam Dul - Michał Wróbel, Piotr Stawarczyk, Javier Bernal - Sebastian Olszewski, Kacper Jodłowski, Mateusz Gajda, Filip Handzlik, Bartosz Tetych - Abdallah Hafez, Kamil Sobala.

Zagłębie Sosnowiec: 13. Krystian Stępniowski (46, 12. Szymon Frankowski) - 98. Łukasz Turzyniecki (59, 16. Dawid Ryndak), 18. Lukáš Ďuriška (80, 4. Mateusz Machała), 25. Piotr Polczak (59, 21. Nikolas Korzeniecki), 29. Dawid Gojny (80, 2. Patryk Wiszniowski) - 9. Mateusz Szwed, 70. Patrik Mišák (69, 20. Patryk Małecki), 88. Maciej Ambrosiewicz (69, 14. Filip Karbowy), 6. João Oliveira (80, 10. Martim Maia), 77. Szymon Sobczak (69, 19. Michał Góral) - 66. Gonçalo Gregório (59, 17. Kacper Radkowski).

Hutnik Kraków przegrał 0-2 (0-0) w sparingu z Zagłębiem Sosnowiec.

W Hutniku zagrał m.in. Michał Wróbel z rezerw.

źródło: własne

Dodano: 6 lutego 2021, 14:52:46

ZS1906 - 6 lutego 2021, 15:25:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do gieksa twoj wpis pokazuzje stan twojego umyslu/pisane z malych liter aby okazac brak sacunku dla takiego zera umyslowego/Pozdro dla normalnych .

J**** Gks - 6 lutego 2021, 15:27:49 - *.147.43.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gieksa dobrze napisałeś miasto i ludzie a wasze Katowitz to cyganie ciapaci i peryferie nie wspomne o tym klepisku którym nazywacie swój stadion , targowisko lepiej wygląda niż wasz kurnik

smart - 6 lutego 2021, 16:28:33 - *.189.112.103
Sobczak daje nadzieję, że gang Jaroszewskiego odpali. ZS1906!

MichałZS - 6 lutego 2021, 16:36:57 - *.dynamic.chello.pl
Mecz w pierwszej połowie wyrównany. Hutnik dobrze wyglądał. W Zagłębiu bez szału. Po przerwie Zagłębie lepiej. W Hutniku chyba rezerwy. Bramki po błędach Hiszpana. Kilku meneli przez cały mecz obrażało Małeckiego. Kompletna patologia.

Astalavist - 6 lutego 2021, 16:56:00 - *.centertel.pl
Nie przesadzaj. Małecki jako od dawna zdeklarowany wiślak dostał pociski i nie robiłbym z tego sensacji.

Emilio - 6 lutego 2021, 17:44:16 - *.centertel.pl
Cała Huta to menel klub. Taki wrzód na doczepionej drugiej dupie Krakowa.

o kurcze - 6 lutego 2021, 19:38:12 - *.8.19.51
masakra jaki ten hutnik jest słaby. po co się pchaliście na siłę do 2 ligi skoro się nadajecie co najwyżej do 3?

Astalavist - 6 lutego 2021, 20:30:43 - *.compower.pl
Ty menelu jeden z drugim gdzie się nadajesz?

Astalavist - 6 lutego 2021, 20:31:46 - *.centertel.pl

Kol - 6 lutego 2021, 21:13:00 - *.dynamic.chello.pl
Prawda to że krakowiacy nie uznają Nową Hutę za Kraków?

NH - 7 lutego 2021, 8:27:41 - *.opera-mini.net (*.248.221.131)
@Kol tylko Krakowiacy i górale 😂

Arki156 - 7 lutego 2021, 10:09:27 - *.play-internet.pl
A gdzie jeden z najlepszych Patryk Kieliś?

BBB - 7 lutego 2021, 13:28:36 - *.telpol.net.pl
Co jest z Pawłowskim? Kolejny sparing nieobecny

Michał - 7 lutego 2021, 15:55:56 - *.dynamic.chello.pl
Pawłowski biegał indywidualnie wokół boiska

BBB - 7 lutego 2021, 17:37:22 - *.telpol.net.pl
Dzięki, Michał! Od Korony nie gral w żadnym sparingu, byłem ciekawy. Trochę na chlopa jednak liczę, co by nie było

Yogi - 7 lutego 2021, 20:36:48 - *.centertel.pl
Hutniczek grał na 2 składy. Sosnowiec grał na wynik. Co do meneli są wszędzie na każdej wsi i miescie

Wert - 7 lutego 2021, 20:52:34 - *.play-internet.pl
Nasz Hutnik niestety zupełnie bez pomysłu. Mam nadzieję że to rzeczywiście ciężkie nogi w innym wypadku po 3 meczach będziemy mogli planować transfery na 3 ligę już...

Astalavist - 8 lutego 2021, 12:35:59 - *.centertel.pl
Tak,tak prowokatorze pewnie ze wschodu.
Pierwszy skład z Resovią i 0-0 do przerwy z dobrą grą. Potem wiadomo rezerwy. Wygrana z Jastrzębiem gdzie w pierwszej połowie gdy grał pierwszy skład goście bez sztycha. Wygrana z zawsze mocnym Podhalem.
W pierwszej połowie z Zagłębiem pierwszy skład i raczej że wskazaniem na Hutnik. Potem wiadomo 2 skład.
Każdy sparing bezpośrednio po treningu siłowym. Jest progres a będzie jeszcze lepiej. Na pohybel szmaciarzom.