10 lutego 2021, 13:30 - Kraków (Stadion Miejski im. Władysława Kawuli)

Miedź Legnica: Paweł Lenarcik (60 Jędrzej Grobelny) - Paweł Zieliński (60 Paweł Tupaj), Ruben Hoogenhout (60 Marcin Biernat), Nemanja Mijušković (60 Wiktor Pleśnierowicz), Dani Pinillos (60 Piotr Azikiewicz), Adrian Purzycki (60 Szymon Matuszek), Damian Tront (60 Mateusz Kaczmarek), Kacper Andrzejewski (30 Mehdi Lehaire, 60 Marcin Garuch), Patryk Makuch (60 Maciej Śliwa), Bruno Garcia (35 Korneliusz Karolczak, 60 Krzysztof Drzazga), Kamil Zapolnik (60 Hubert Kwolek).

W meczu sparingowym Miedź Legnica wygrała 1-0 (0-0) z Puszczą Niepołomice.

Dodano: 10 lutego 2021, 15:07:12

Kpk - 10 lutego 2021, 15:10:54 - *.play-internet.pl
Skład Puszczy?

varadi - 10 lutego 2021, 15:17:13 - *.play-internet.pl
Kolejna wygrana Miedzi w sparringu. Nie pamietam takiej serii wygranych w okresach przygotowawczych Miedzi. Jest moc. Hej Miedz

cris - 10 lutego 2021, 15:22:22 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny mecz Miedzi na zero z tyłu. Widać że pracują nad obroną bo rywale już nie tworzą tylu sytuacji jak to było jesienią w niektórych meczach. Hej Miedź!

F - 10 lutego 2021, 15:43:04 - *.play-internet.pl
W Afryce przeciwnika czarują szamani, w Legnicy cyganki.

Miki - 10 lutego 2021, 15:47:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ F.A w Lubinie krety ziewaja bo brak następnych nor i spać się chce 😄 😄 he he!..

Varadi - 10 lutego 2021, 16:46:35 - *.play-internet.pl
Pozdrawiamy wiernych kibiców Miedzi z lubina legnickiego

Ryba - 10 lutego 2021, 17:47:45 - *.adsl.inetia.pl
Puszcza ma niezłą kadrę, wczoraj ograli Lechię, a dziś chłopaki z rezerw tylko 0-1.Miedz to jednak niezła ekipa.

Nani - 11 lutego 2021, 20:34:29 - *.centertel.pl