7 lutego 2021, 13:00 - Lubartów (boczne boisko stadionu MOSiR)
Górnik Łęczna 3-0 Stal Stalowa Wola
Bartosz Śpiączka 36, 64, Serhij Krykun 57

Górnik Łęczna: (I połowa) Maciej Gostomski - Maciej Orłowski, Tomasz Midzierski, Kamil Pajnowski, Leândro, Michał Goliński, Adrian Cierpka, Bartłomiej Kalinkowski, Aron Stasiak, Bartosz Śpiączka, Paweł Wojciechowski. (II połowa) Adrian Kostrzewski - Gabriel Matei, Paweł Baranowski, Kamil Pajnowski (81 Kamil Duda), Kamil Rozmus, Bartłomiej Kukułowicz (74 Dawid Tkacz), Tomasz Tymosiak, Marcin Stromecki, Serhij Krykun, Bartosz Śpiączka (74 Aleksander Jagiełło), Przemysław Banaszak.

Stal Stalowa Wola: Maciej Siudak - Michał Zięba, Kacper Pietrzyk, Wołodymyr Chorolśkyj, Aleksander Drobot - Filip Szifer, Aboubacar Condé, Szymon Jopek, Michał Mistrzyk, Piotr Mroziński - Tomasz Płonka. Grali także: Kacper Moskal - Wiktor Stępniowski, Mateusz Hudzik, Maciej Wojtak, Adam Waszkiewicz, Bartosz Tłuczek, David Haščák, zawodnik testowany.

sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).

W meczu sparingowym rozegranym w Lubartowie Górnik Łęczna wygrał 3-0 (1-0) z trzecioligową Stalą Stalowa Wola.

źródło: własne / Górnik Łęczna / Stal Stalowa Wola

Dodano: 7 lutego 2021, 14:39:20

Dunlopp - 7 lutego 2021, 14:45:46 - *.dynamic.chello.pl
Ok. Chyba jak na sparing było dobrze. Cieszy że znowu Bartek strzela bramki. Oby to był dobry prognostyk przed ligą, co prawda dwa mecze ligowe jeszcze wypada że składu ale na Arkę powinien wystarczyć w PP💚🖤💪💪

W - 7 lutego 2021, 15:23:14 - *.ennet.pl
Jak Matei się zaprezentował ?

Aks - 7 lutego 2021, 15:43:50 - *.play-internet.pl
A gdzie największy talent wszechświata Karol Turek?

Ss S - 7 lutego 2021, 16:39:24 - *.play-internet.pl
Wie ktos kto w Stali testowany

RST1938 - 7 lutego 2021, 16:52:22 - *.devs.futuro.pl
Sędzia z Lublina i wszystko jasne. Hehehe
A tak poważnie to jest kabaret ze najlepszy bramkarz młodego pokolenia (jakiego obecnie ma Stalówka)trenuje w jakieś Wólce Pełkinskiej czy jakoś tak a klub nie chce go u siebie bo ma komflikt z trenerem bramkarzy w wyniku czego broni Siudak, który przez rywali pewnie nazywany jest "świętym Mikołajem " bo co mecz to prezenty rozdaje. A jeszcze większym jest to ze wychowankowie wolą grać gdzieś indziej niż w Stalówce za 1000 zł, gdzie obcy dostają więcej.

Paweł - 7 lutego 2021, 16:54:13 - *.147.103.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolego dunlop, nie sadź się tak. Z Arką to przeżyjesz ciężkie chwile...

Dunlopp - 7 lutego 2021, 18:42:12 - *.dynamic.chello.pl
@Paweł a kto tu coś przeżywa... Piszę po prostu kto wam dupska Skopie 😂😂

rst - 7 lutego 2021, 23:31:39 - *.know.cable.virginm.net
skad te info i o kogo chodzi? ten Siudak sie na bramke nie nadaje... eh co strzal to sytuacja niepewna

in - 8 lutego 2021, 8:50:52 - *.dynamic.mm.pl
Wietecha ma być 1 szukają jeszcze napastnika za Fidziukiewicza

Olo - 8 lutego 2021, 14:18:46 - *.31.54.29.ipv4.supernova.orange.pl
Paweł, Pawełku, przed ostatnim meczem też tak pisałeś, i z podkulonymi ogonkami wracaliście z Łęcznej 😉