16 stycznia 2021, 12:00 - Wrocław (Centrum Treningowe Ślęzy)
Ślęza Wrocław 4-4 Miedź Legnica
Piotr Kotyla 38, Piotr Stępień 40, Mateusz Stempin 44, Robert Pisarczuk 90 (k) - Michał Bednarski 35, Kamil Zapolnik 59, 83, Patryk Makuch 61

Ślęza Wrocław: Piotr Zabielski - Adam Samiec (87 Piotr Kotyla), Hubert Muszyński, Mateusz Kluzek (65 Daniel Stańczak), Maciej Tomaszewski, Filip Olejniczak (87 Robert Pisarczuk), Tomasz Dyr (87 Mateusz Kluzek), Robert Pisarczuk (65 Jakub Gil), Mateusz Stempin (65 Mikołaj Wawrzyniak), Piotr Stępień (65 Kornel Traczyk), Piotr Kotyla (65 Krzysztof Bialik).

Miedź Legnica: (I połowa) 31. Jędrzej Grobelny - 23. Paweł Zieliński, 6. Szymon Matuszek, 87. Ruben Hoogenhout, 33. Piotr Azikiewicz - 19. Paweł Tupaj, 20. Damian Tront, 59. Mehdi Lehaire, 9. Krzysztof Drzazga, 22. Joan Román - 44. Michał Bednarski. (II połowa) 1. Paweł Lenarcik - 3. Wiktor Pleśnierowicz, 5. Marcin Biernat, 7. Marcin Garuch, 13. Adrian Purzycki, 17. Mateusz Kaczmarek, 18. Kamil Zapolnik, 27. Bruno Garcia, 28. Michał Pojasek, 40. Hubert Kwolek, 71. Patryk Makuch.

sędziował: Radosław Kasprzyk (Wrocław).

W meczu sparingowym Miedź Legnica zremisowała 4-4 (1-3) z trzecioligową Ślęzą Wrocław.

Rafał - 16 stycznia 2021, 14:35:19 - *.ip4.greenlan.pl
Co ja widzę? W II połowie, zdecydowanie lepszej dla Miedzi 3 wychowanków...

Varadi - 16 stycznia 2021, 15:06:03 - *.play-internet.pl
Miedź w eksperymentalnym składzie z młodymi wychowankami. Chłopaki postrzelali na początek przygotowań.

BKS - 16 stycznia 2021, 15:42:29 - *.play-internet.pl
Brawo Ślęza! Druga liga!

KONRAD - 16 stycznia 2021, 22:30:20 - *.centertel.pl
Mecz odbył się nowym Stadionie Ślęzy na boisku pod największym w Polsce balonem.Oba zespoły rozegrały dobry mecz. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsza była Ślęza, a po zmianie stron sytuacja się odwróciła i to Miedź przeważała.
Ślęza w I połowie w grała bardzo dobrze, praktycznie na nic nie pozwalając Miedzi,konstruując raz po raz ataki na bramkę legniczan.
W przerwie trener Miedzi wymienił całą jedenastkę, i legniczanie zaczęli przeważać.