10 lutego 2021, 11:00 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego Tychy)
GKS Tychy 2-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sebastian Steblecki 45, Damian Nowak 47 (k)

GKS Tychy: (I połowa) Konrad Jałocha - Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Kamil Szymura, Bartosz Szeliga - Bartosz Biel, Wiktor Żytek, Łukasz Norkowski, Sebastian Steblecki, Łukasz Moneta - Szymon Lewicki. (II połowa) Konrad Jałocha (57 Kacper Dana) - Dominik Połap, Bartosz Zarębski, Łukasz Sołowiej, Marcel Stefaniak - Kacper Piątek, Jakub Piątek, Oskar Paprzycki, Łukasz Grzeszczyk, Kamil Kargulewicz - Damian Nowak (76 Dawid Kasprzyk).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Tomasz Loska (46 Łukasz Budziłek) - Mateusz Grzybek (46 Marcin Wasielewski), Jan Klimek (68 Wiktor Biedrzycki), Artem Putiwcew (89 Tomasz Matuszewski), Marcin Grabowski (89 Jakub Banasik) - Samuel Štefánik (87 Krzysztof Wrzosek), Michal Hubínek (46 Michal Bezpalec), Paweł Żyra (72 Marcel Vasiľ), Sebastian Bonecki (68 Vlastimir Jovanović) - Roman Gergel (89 Jakub Janczy), Martin Zeman (68 Dawid Kalisz).

żółta kartka: Zeman.

W meczu sparingowym GKS Tychy wygrał 2-0 (1-0) z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

źródło: własne / GKS Tychy / Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Dodano: 10 lutego 2021, 12:44:04

Zaskocznie - 10 lutego 2021, 12:48:33 - *.play-internet.pl
Uhuhu Temalica przegrała z GKSom

RynnaTychy - 10 lutego 2021, 13:16:37 - *.play-internet.pl
Wynik mnie nie dziwi. Przegrana GKS w ostanim meczu z wicemistrzem Słowacji - Żyliną 3-2 , zupełnie nie odzwierciedlała tego jak przebiegał mecz. A przebiegał pod dyktando Tyskich.
A w samym meczu piłkarze GKS i Żyliny , zaprezentowali się przynajmniej o klasę lepiej , niż w oglądanym przez ze mnie wczoraj meczu ŁKS - Legia , w którym rządził chaos i przypadek.
Na 50 lecie klubu awans. Tylko Tyski GKS !

Rrr1910 - 10 lutego 2021, 13:19:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak jak myślałem! Termalica myślała że nie musi się wzmacniać ! A wiadomo że runda rundzie nie równa! A Radomiak czy ŁKS się wzmocnił. Więc może być tak też że ta przewaga szybko zmaleje! A jeszcze mogą dojść kontuzję nie spodziewane i po awansie termaliki.

dd - 10 lutego 2021, 14:19:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
Napinasz się jak plandeka na żuku, to tylko sparing! Termalica awans!

gość - 10 lutego 2021, 14:28:27 - *.centertel.pl
Tylko awans GKS

LuksTSP - 10 lutego 2021, 14:55:01 - *.5.249.230.static.kolnet.eu
fajnie jakby w Tychach była EXTRAKLASA

axlgks - 10 lutego 2021, 17:27:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To może być nasza runda. Sporo meczy, kadra szeroka i wyrównana. Jest kim grać i kim zastępować.

RynnaTychy - 10 lutego 2021, 18:25:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do dd . Gdzie ty masz napinkę ? Dzielę się z kibicowską bracią swoimi obserwacjami , i tyle. Masz tylko tyle do napisania , to po co wchodzisz na strony fanów ?
Na pudelku możesz pisać byle co.

rafał - 10 lutego 2021, 21:46:55 - *.46.213.74 (*.75.72.145)
Mam cichą nadzieję że na 50 lecie klubu GKS TYCHY piłkarze awansują do ekstraklasy, a hokeiści zdobędą mistrza

Tyski - 11 lutego 2021, 7:59:00 - *.207.111.147
śmiech mnie ogarnia jak widzę ten tyski optymizm. Który to już raz. LODU NA GŁOWY. Sparingi to żaden odnośnik. Mamy bardzo ciężki początek rundy, wyjazd na łks, potem wyjazd na Stomil. Nie zdziwi mnie 0 punktów po dwóch meczach. Wtedy będziecie standardowymi tyskimi płaczkami.

tyski opty - 11 lutego 2021, 12:48:04 - *.static.ip.netia.com.pl
@Tyski - a kto nam zabroni marzyć ?
Awans musi być i będzie. Zasługujemy na to jak pies na budę.

Tychy - 11 lutego 2021, 17:20:01 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba przyznać ze po wynikach w sparingach wyglada to niezle ale już za niedługo boisko zweryfikuje czy będzie tak jak...zawsze.

jozef - 11 lutego 2021, 18:45:26 - *.dynamic.chello.pl
Tychy życzę awansu.

jozef - 11 lutego 2021, 18:46:43 - *.dynamic.chello.pl

1922 - 12 lutego 2021, 8:15:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cieszcie się,cieszcie. GKS miał 3-4 akcje strzeleckie, a Bruk-Bet ponad 10. To, że wygrali w sparingu to znaczy że mają pewny awans?? Mi się wydaję że nie. Do tego GKS ma trudny terminarz a BBT w miarę łatwy z początku. Życzę powodzenia i wolałbym GKS w Ekstraklasie niż ŁKS ale o awans Niecieczy to wy się nie martwcie