23 stycznia 2021, 11:00 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego Tychy)
GKS Tychy 5-1 Fotbal Třinec
Szymon Lewicki 18, Łukasz Grzeszczyk 45 (k), Damian Nowak 59, Kacper Piątek 83, Jakub Piątek 88 - Erik Puchel 67

GKS Tychy: (I połowa) Konrad Jałocha - Bartosz Szeliga, Nemanja Nedić, Łukasz Sołowiej, Marcel Stefaniak - Kamil Kargulewicz, Oskar Paprzycki, Łukasz Norkowski, Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Biel - Szymon Lewicki. (II połowa) Adrian Odyjewski - Dominik Połap, Bartosz Zarębski, Kamil Szymura, Anatolij Kozłenko - Kacper Piątek, Jakub Piątek, Wiktor Żytek, Dawid Kasprzyk, Sebastian Steblecki - Damian Nowak.

Fotbal Třinec: (I połowa) Martin Pastornický - Josef Celba, Chríbik, Jiří Janoščín, Matěj Hýbl - Filip Hlúpik, Richard Vaněk, Jakub Habusta, Martin Samiec, Jan Javůrek - Denis Nieslanik. (II połowa) Jiří Adamuška - Tomáš Omasta, David Gáč, Chríbik, Jakub Bolf - Erik Puchel, Martin Foltyn, Matyáš Buneš, Tomáš Weber, Lukáš Cienciala - Christian Attah Junior (61 Martin Samiec).

W meczu sparingowym GKS Tychy wygrał 5-1 (2-0) z 11. drużyną drugiej ligi czeskiej - Fotbalem Třinec.

W czeskiej drużynie prowadzonej przez byłego trenera Arki Gdynia Františka Strakę zagrał z kolei Jakub Habusta (w przeszłości Odra Opole i GKS Katowice).

Tyski - 23 stycznia 2021, 13:43:36 - *.dynamic.chello.pl
Bylo widac ciezkie nogi. Bedziemy mocni.

heinz - 23 stycznia 2021, 13:56:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
czemu nie grał Mańka? dalej rehabilitacja?

gbr22 - 23 stycznia 2021, 14:13:07 - *.150.149.206.internetia.net.pl
Ciekawostka, w drugiej połowie do 80 minuty w zasadzie mieliśmy jedną akcję na połowie przeciwnika(gol), za to w ostatnich 10 minutach była kumulacja i Trinec miał sporo problemów.

@bibu - 24 stycznia 2021, 17:44:44 - *.dynamic.chello.pl