[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2017
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard Szczeciński  
20.06

01.07-08.07 Stargard
  24.06 Pogoń Szczecin 0-0
  01.07 Kotwica Kołobrzeg 4-2
  06.07 Bałtyk Koszalin 2-1
  18.07 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0

Garbarnia Kraków  
05.07
  24.06 Bibiczanka Bibice 6-1
  12.07 Stal Rzeszów 1-1
  15.07 Hutnik Kraków 6-0
  19.07 Cracovia (j) 4-0
  19.07 Wiślanie Jaśkowice 3-1
  22.07 Limanovia Limanowa 5-2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
05.07
  15.07 Pniówek Pawłowice Śląskie 4-1
  19.07 Zagłębie Sosnowiec 0-2
  21.07 Karpaty Lwów (j) 1-3
  22.07 Rekord Bielsko-Biała 6-1

GKS Bełchatów  
26.06
  01.07 Znicz Pruszków 0-0
  05.07 KKS 1925 Kalisz 1-1
  08.07 ŁKS Łódź 3-3
  12.07 Skra Częstochowa 3-2

Gryf Wejherowo  
27.06
  08.07 Bałtyk Gdynia 1-0
  11.07 Tennis Borussia Berlin 1-1

Gwardia Koszalin  
03.07

11.07-18.07 Police
  12.07 Energetyk Gryfino 1-1
  15.07 Świt Skolwin (Szczecin) 2-4
  18.07 Bytovia Bytów 0-1
  18.07 Torgelower FC Greif 2-1

Legionovia Legionowo  
27.06
  08.07 Raków Częstochowa 1-2
  12.07 Pogoń Siedlce 1-2
  19.07 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1

ŁKS Łódź  
29.06
  05.07 Polonia Warszawa 1-0
  08.07 GKS Bełchatów 3-3
  12.07 KKS 1925 Kalisz 2-0
  15.07 Zagłębie Sosnowiec 3-2
  19.07 Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0
  22.07 Raków Częstochowa 0-2

MKS Kluczbork  
26.06

17.07-20.07 Bogdańczowice
  07.07 ROW 1964 Rybnik 5-1
  12.07 Ruch Zdzieszowice 1-0

Olimpia Elbląg  
29.06
  05.07 Olimpia Grudziądz 1-1
  08.07 Bytovia Bytów 1-2
  12.07 Wierzyca Pelplin 3-1
  22.07 Bałtyk Gdynia 2-1

Radomiak Radom  
28.06
  30.06 Legia Warszawa 0-2
  08.07 Motor Lublin 2-0
  12.07 Wisła Puławy 1-1
  19.07 Górnik Łęczna 2-2

ROW 1964 Rybnik  
26.06

03.07-08.07 Rybnik
15.07-19.07 Rybnik-Kamień
  01.07 Reprezentacja PZP 0-3
  07.07 MKS Kluczbork 1-5
  08.07 Ruch Chorzów 3-1
  12.07 BKS Stal Bielsko-Biała 1-1
  19.07 Elana Toruń 1-1

Rozwój Katowice  
28.06

10.07-14.07 Zakopane
  01.07 LZS Piotrówka 1-0
  05.07 Ruch Chorzów 0-3
  08.07 Górnik Zabrze 0-4
  19.07 BKS Stal Bielsko-Biała 1-1
  19.07 Soła Oświęcim 0-1
  22.07 Stal Brzeg 0-0

Siarka Tarnobrzeg  
26.06
  01.07 Stal Stalowa Wola 0-3
  08.07 Znicz Pruszków 0-1
  08.07 Stal Rzeszów 0-5
  12.07 Czarni Połaniec 2-0
  16.07 Wisła Sandomierz 2-0
  19.07 Sokół Nisko 5-0
  23.07 Unia Tarnów 2-2

Stal Stalowa Wola  
26.06
  01.07 Siarka Tarnobrzeg 3-0
  08.07 Wisła Puławy 0-3
  15.07 Stal Mielec 1-2
  19.07 Sokół Sieniawa 4-0

Warta Poznań  
21.06
  05.07 Miedź Legnica 1-2
  09.07 VfL Wolfsburg II 1-1
  11.07 GKS Tychy 1-2
  22.07 Jarota Jarocin 1-0
  22.07 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0
  22.07 KS Polkowice 0-0
  22.07 Świt Skolwin (Szczecin) 2-1

Wisła Puławy  
28.06
  08.07 Stal Stalowa Wola 3-0
  12.07 Radomiak Radom 1-1
  19.07 Avia Świdnik 3-0

Znicz Pruszków  
26.06

02.07-08.07 Pustynia
  01.07 GKS Bełchatów 0-0
  05.07 Stal Mielec 0-1
  08.07 Siarka Tarnobrzeg 1-0
  12.07 Widzew Łódź 3-2
  22.07 Polonia Warszawa 3-2
  22.07 Dolcan Ząbki 3-0

 

Napisz do nas