1 lipca 2017, 10:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Adrian Gębalski (dwie), Konrad Korczyński

Grano 3x35 minut.

Stal Stalowa Wola wygrała 3-0 w meczu sparingowym z Siarką Tarnobrzeg.

W Stali testowani byli m.in. 20-letni napastnik Łukasz Dynel (Ner Poddębice), 19-letni bramkarz Mikołaj Brylewski (Pogoń II Szczecin) i 23-letni obrońca Mateusz Szymorek (GKS Bełchatów).

kibic - 1 lipca 2017, 13:16:44 - 91-231-168-196.tsm.tarnobrzeg.pl
Ładny początek. Podobnie może być w lidze gdyż cudotwórca Gąsior i wizjoner Dziedzic doszli do wniosku,że niepotrzebni są już zawodnicy doświadczeni i ograni jak Koczon czy Stefanik. Siarka samą młodzieżą zwojuje II ligę i zapewni kolejne 750 tysięcy w klubowej kasie. Ciekawe czy wzieli pod uwage fakt ze spadkowicze nie dostaja nic.

kibic - 1 lipca 2017, 13:24:22 - 31.42.26.81
W Stalówce grał jeszcze Sebastian Łętocha

Rodrigo Tb - 1 lipca 2017, 13:38:41 - 185-157-164-219.tsm.tarnobrzeg.pl
Niby tylko sparing ale z rywalką z za miedzy porażka zawsze boli;( Ktoś może napisać skład Siarki? Kto był testowany? Sama młodzież czy szukamy następców Tomalskiego, Koczona i Stefanika?

Makro jest - 1 lipca 2017, 14:56:35 - ip-37-248-158-45.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Hahaha szymorek w stalowe ten gościu się nawet do 4 ligi nie nadaje

1938 - 1 lipca 2017, 14:58:54 - 31.42.19.113
Do kolegi zza miedzy:
Generalnie w porównaniu do meczu sprzed kilku tygodni, wasz skład wielce inny jak podczas ostatnich derbów. Dużo nowych gości - głównie młodych. Mecz kulturalny, bez żadnego cisnienia.
Do zobaczenia na ligowych spotkaniach

JacekM - 1 lipca 2017, 15:25:31 - 178.43.255.13.ipv4.supernova.orange.pl
Ale ile było do przerwy? Bo ja lubię znać pełny wynik, czyli 1. i 2. połowy, np.do przerwy 0:1, po przerwie 2:0, co daje mecz do jednej bramki. Albo do przerwy 1:1, po przerwie 1:0, co daje mecz do dwóch bramek.

JacekM - 1 lipca 2017, 15:27:11 - 178.43.255.13.ipv4.supernova.orange.pl
Poprawka: nie do przerwy, lecz do przerw, bo ten mecz posiadał 3 odsłony.

Seba - 1 lipca 2017, 16:47:35 - ip-109-90-216-156.hsi11.unitymediagroup.de