8 lipca 2017, 11:20 - Suskowola (stadion Legionu)
Radomiak Radom 2-0 Motor Lublin
Szymon Stanisławski 20, Chinonso Agu 67

Radomiak Radom: (I połowa) 1. Hubert Gostomski - 14. Damian Jakubik, 2. Michał Grudniewski, 6. Bartosz Zakrzewski, 10. Karol Hodowany - 8. Kamil Koszela, 75. Matthieu Bemba, 17. Maciej Filipowicz, 7. Patryk Winsztal, 21. Dariusz Brągiel - 24. Szymon Stanisławski. (II połowa) Kacper Kowalczyk - Rafał Stróżka, Martin Klabník, Maciej Świdzikowski, Żmuda - Dawid Jabłoński, Chinonso Agu, Simón Colina, Leândro, Kamil Cupriak - Filip Żagiel.

Motor Lublin: (I połowa) 13. Paweł Socha - 19. Marcin Michota, 17. Julien Tadrowski, 30. Artur Gieraga, 8. Patryk Słotwiński - 9. Paweł Kaczmarek, 23. Szymon Kamiński, 6. Tomasz Tymosiak, 10. Kamil Oziemczuk, 7. Kamil Majkowski - 94. Michał Paluch. (II połowa) Piotr Piotrowski - Przemysław Szkatuła, Radosław Kursa, Mateusz Chyła, Bartłomiej Tkaczuk, Kamil Cholerzyński, Konrad Nowak, Dmytro Kozban, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Radomiak Radom wygrał w sparingu 2-0 (1-0) z trzecioligowym Motorem Lublin.

W Radomiaku zagrali m.in. Dawid Jabłoński ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Kamil Koszela z rezerw Korony Kielce.

źródło: własne / Radomiak Radom / Motor Lublin

Dodano: 8 lipca 2017, 13:09:12

Mietek - 8 lipca 2017, 13:15:00 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsze koty za płoty, ale wynik niestety słaby. Czy ktoś wie jacy trzej zawodnicy byli testowani?
I jeśli ktoś widział mecz to prośba o informacje jak wypadli nowi: Kozban, Nowak i Szkatuła.

Yyt - 8 lipca 2017, 13:15:51 - *.216.19.38
Motor jak widac nie nadajesie do 2 ligi czyli 3 poziomu pilkarskiego w polsce.

zielenń191 - 8 lipca 2017, 13:29:18 - *.146.67.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kto brameczki strzelił?

Aleksy - 8 lipca 2017, 13:31:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pierwsza połowa duzo lepsza. Na wyróżnienie zasługują Stanisławski i Filipowicz. Druga na plus Żagiel. Pozdrawiam. Domyślam się ze Tarnowskiego gwiazdora juz nie ma?

RR - 8 lipca 2017, 13:32:11 - *.play-internet.pl
Na górze jest napisane.

Hgf - 8 lipca 2017, 13:36:18 - *.216.19.38
A mialo byc tak pieknie z opowiesci sasala i zarzadu motoru.mieliwalczyc o awans awyjdzie jak zawsze obudza sie zreka wnocniku.

WESOLYZFER - 8 lipca 2017, 14:18:49 - *.184.38.223.ipv4.supernova.orange.pl
pierwszy mecz NA DODATEK sparing a fachowcy od awansow juz w internetach, zal mi was na prawde.

Zielony - 8 lipca 2017, 14:23:39 - *.as43234.net
Ciekawe co z taranem

under46 - 8 lipca 2017, 14:26:55 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Może Taran miał wolne ;). Mimo wszystko moim zdaniem, Taran powinien zostać w Radomiaku.

W - 8 lipca 2017, 14:29:02 - *.146.4.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zna..fcy od 7 boleści. Motor zagrał z ekipą która jest 1 klasę wyżej. Zimą dostali 1-6 z Siarka teraz jest lepiej. Kilka ludzi z Clj zespół po 3 treningach. Ale gwiazdy piszą że nie wejdą. Śmiech na sali. Ci sami znafcy pisali o spadku Motoru.

jujo - 8 lipca 2017, 14:33:39 - *.dynamic.mm.pl
motor słaby tym bardziej że wykupił licencję bo tak grałby w 4 lidze.

under46 - 8 lipca 2017, 14:33:56 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Jeszcze dodając. W 2 połowie Agu zagrał z Leo(sądząc z opisu), czyżby Agu miał już niedługo dostać polski paszport i wariant ich wspólnej gry tworzyłby inną rzeczywistość na 2 ligowych boiskach?

Maks - 8 lipca 2017, 14:34:49 - *.play-internet.pl
Tarnowski opuszcza Radomiaka.. informacja pewna. Więcej w poniedziałek. Ci którzy nie wierzą zobaczą ze miałem rację. Pozdrawiam

1910 - 8 lipca 2017, 14:45:28 - *.umradom.pl
tarnowski jest słaby mam nadzieje ze klub nie podpisze z tarnowskim umowy lepiej zatrudnić młodego żagla

info - 8 lipca 2017, 15:36:24 - *.mbb.telenor.dk
Karol Hodowany najlepszy zawodnik na boisku widać ogranie technikę i spokój na lewej stronie robił świetną robotę .Na duży plus Gostomski też widać ,że żyje jest w całym polu bramkowym obronił strzał po którym Szady wisiałby z ręcznikiem w bramce i wyciągał piłkę z siatki

under46 - 8 lipca 2017, 15:46:46 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Ciekawe kiedy będzie ogólnie dostępny chociaż skrót z tego sparingu.

19HETMAN72 - 8 lipca 2017, 16:00:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i fajnie ... tak trzymać. Hodowany, Gostomski warty uwagi Żagiel. Zobaczymy jak to będzie wyglądało z Mazanem w składzie. Na razie nie wygląda to źle. Pozdro dla all i ... TYLKO RADOMIAK RKS!☺

Do Mietek - 8 lipca 2017, 16:15:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie znam waszych piłkarzy ,ale zespół z 2 połówki zdecydowanie lepszy.

Kosa Eir G - 8 lipca 2017, 18:58:53 - *.37.144.8
Jak kufel zagral (Cholerzynski)

Tomasz mak - 8 lipca 2017, 18:59:46 - *.kielce.vectranet.pl
A jak prezentował sie koszela z korony kielce? Grał w 1 połowie

MOTOR - 8 lipca 2017, 19:23:50 - *.net.media.pl
zespół z 1 połowy to główny skład Motoru, 2 połowa to nowi plus juniorzy plus testowani

raf - 8 lipca 2017, 20:59:03 - *.icpnet.pl
Motorek do pracy bo wasz rywal Stal RZ wygrywa z Siarką aż 5-0

kibicodlat - 8 lipca 2017, 21:23:17 - *.dynamic.chello.pl
Bez podniety Siarka grała rezerwami + juniorzy. A jak Sasal traktuje treningi pokazała poprzednia runda. Wtedy MOTOR wszystko przegrywał w sparingach a w lidze wszyscy widzieli...

Amstel - 8 lipca 2017, 21:38:32 - *.direct-adsl.nl
Zmierza ku pełnoletności

Taki tam - 8 lipca 2017, 22:28:28 - *.algo.radman.pl
Tymczasem trener Podoliński ... komentuje mecze TVP Sport Jaga- Dynamo Batumi. Można kasę robic , mozna

1910 - 8 lipca 2017, 23:17:32 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
ten Koszela gral cos w Kielcach moze ma ktos info o tym piłkarzu?

1910 - 8 lipca 2017, 23:19:37 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Zagiel blisko przejscia do Radomiaka. Koszela moze ktos z Kielc o nim powie?

raf - 8 lipca 2017, 23:45:01 - *.icpnet.pl
Mietek z Rzeszowa pisze że Stal Rz to 70 procent awansuje a Motorowi daje 30 procent szans czy to Lublinowi coś mówi?????????????

joł - 9 lipca 2017, 6:46:49 - *.174.71.63
SPARTAKUS w plecy.
Kto wie......

jasiulek - 9 lipca 2017, 9:13:28 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
z Tarnowskim nie zostanie przedłuzona umowa,jest zbyt słaby na II ligę i zarząd postanowił nie przedłużać z nim umowy zresztą slusznie,może zagra w III lidze?,w radomiaku nareszcie pomyślano o jakości zawodników,a nie o ilości,skrót maczu Radomiak=Motor na.....dami24.......

OLek - 9 lipca 2017, 11:13:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wczoraj, byłem osobiście na meczu, i coś na trybunach ludzie związani z Radomiakiem mówili o odejściu Tarana, i sporym zainteresowaniem Leo, Świdzika, Filipowicza. Prawda to? Potwierdzi ktoś? Podobno już wpłynęły oficjalne zapytania potencjalnych klubów.

RR - 9 lipca 2017, 16:08:34 - *.play-internet.pl
Podobno

under46 - 9 lipca 2017, 16:44:59 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Obejrzałem skrót, ciekawy meczyk. Motor mógł strzelić ze 2 bramki, a Radomiak 3 bramki więcej ;)

1910 - 9 lipca 2017, 22:50:19 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl