21 lipca 2017, 17:00 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Karpaty Lwów (j)
Bramka dla GKS-u 1962: zawodnik testowany 79

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): Bartosz Szelong - Damian Zajączkowski, Mateusz Wrana, Piotr Pacholski, Bartosz Semeniuk (63 Kacper Kawula), Konrad Hasior (30 Wojciech Łaski, 55 Szymon Kuś, 67 Marcin Ruda), Tomasz Musioł (46 Wojciech Caniboł), Piotr Trąd, Tomasz Dzida, zawodnik testowany, Maciej Gaszka.

GKS 1962 Jastrzębie przegrał w sparingu 1-3 (0-2) z juniorskim zespołem ukraińskich Karpat Lwów.

W drugoligowcu wystąpili m.in. 15-letni Szymon Kuś (juniorzy MOSiR-u Jastrzębie Zdrój) oraz 18-letni Konrad Hasior (juniorzy Górnika Zabrze).

źródło: własne / GKS 1962 Jastrzębie / gks1962.pl

Dodano: 21 lipca 2017, 18:41:58

Wilu - 21 lipca 2017, 18:47:34 - *.dynamic.chello.pl
Może wam trzeba kobiety dać żebyście wygrali?

Tomek - 21 lipca 2017, 19:24:59 - *.146.2.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spokojna twoja głowa. Sprawdź najpierw skład Jastrzębia potem się wypowiadaj.

Max - 21 lipca 2017, 19:50:36 - *.internetia.net.pl
Tomek...może ty przeczytaj dobrze z kim grali...wstyd!!!

TRUBADÓR Z - 21 lipca 2017, 20:27:01 - *.internetia.net.pl
tak naprawdę to zawodników 1 składu zagrali Pacholski, Musioł i w drugiej połowie Cani i Kawul ,reszta to rezerwowi lub juniorzy...

Zeb - 21 lipca 2017, 20:36:35 - *.23.ktmtelekom.pl
Dobry wynik dla Kluczborka.

Kto wie ? - 21 lipca 2017, 20:37:49 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
A z trampkarzami Karpat by wygrali ?

Pl - 21 lipca 2017, 20:40:40 - *.skranetcan.pl
Do kto wie? Kto wie? Skoro grał 15to latek to może nie 😉 Gra w drugiej powie nie wyglądała źle, dobrze poukładana drużyna juniorów Karpat.

ja - 21 lipca 2017, 21:11:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może z kobietami by zremisowali.

Gg - 21 lipca 2017, 22:17:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to jest ze praktycznie każdy mecz z drużyną zagraniczną kończy się porażka albo remisem Polskiego klub? Potrafimy wygrywać tylko z kompletnym ogórkami z małych państw. To tylko pokazuje poziom Polskich lig.

ooooo - 22 lipca 2017, 10:14:33 - *.146.100.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Troche lepszy rywal i to juniorzy i już nie ma punktów,zero transferów i wzmocnień,tak duma kroczy przed upadkiem.

Morcinek - 22 lipca 2017, 18:00:57 - *.3-1.cable.virginm.net
Zamiast w pilke JSW inwestuje w siatkowke i jakie sa tego wyniki?Jak ktos nie wie ze to pilka nozna to najlepszy sport na Swiecie

Eddy - 23 lipca 2017, 0:39:23 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
jezu... z juniaromi! ale wstyd! mogli zostac w tej 3 lidze... !

czarny - 23 lipca 2017, 13:20:41 - *.play-internet.pl
następnym razem ustawcie mecz z juniorami młodszymi i wystawcie najmocniejszy skład.może wtedy się uda, bo przecież wiara czyni cuda!!a tak poważnie to wstyd, dumne gorole z dzieciakami baty dostały