8 lipca 2017, 12:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 3-3 ŁKS Łódź
Émile Thiakane 33, Piotr Giel 43, Michał Ciarkowski 44 - Patrk Bryła 35, Damian Guzik 55, Piotr Pyrdoł 87

GKS Bełchatów: (I połowa) 1. Paweł Lenarcik - 9. Patryk Janasik, 27. Marcin Grolik, 5. Filip Kendzia, 25. Kamil Szubertowski - 19. Łukasz Pietroń, 21. Marcin Ryszka, 26. Émile Thiakane, 2. Marcin Garuch, 11. Michał Ciarkowski - 17. Piotr Giel. (II połowa) 12. Arkadiusz Moczadło - 4. Mikołaj Bociek, 22. Patryk Rachwał, 14. Adrian Klepczyński, 18. Bartłomiej Zieliński - 8. Robert Chwastek, 21. Marcin Ryszka (63, 24. Przemysław Zdybowicz), 9. Patryk Janasik (84, 16. Daniel Chwałowski), 10. Dawid Flaszka, 7. Bartłomiej Bartosiak - 74. Tomasz Gomola.

ŁKS Łódź: Patryk Brzozowski (46 Przemysław Kazimierczak) - Paweł Pyciak (46 Damian Nowacki), Maksymilian Rozwandowicz (80 Oskar Koprowski), Kamil Juraszek (46 Jan Sobociński), Kamil Rozmus (46 Bartosz Widejko) - Jakub Kostyrka (46 Damian Guzik), Tomasz Margol (46 Piotr Pyrdoł), Patryk Bryła (46 Mikołaj Maschera), Mateusz Gamrot (59 Kamil Juraszek), Filip Burkhardt (66 Patryk Bryła) - Łukasz Zagdański (46 Patryk Szymański).

widzów: 300.

W Bełchatowie miejscowy GKS zremisował w meczu sparingowym z ŁKS-em Łódź 3-3 (3-1).

W ŁKS-ie testowany był Patryk Brzozowski - 20-letni bramkarz wypożyczony ostatnio z Pogoni Szczecin do Energetyka Gryfino.

źródło: własne / GKS Bełchatów / ŁKS / Express Ilustrowany

Dodano: 8 lipca 2017, 13:41:47

Mati - 8 lipca 2017, 13:46:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3-3 na wyjeździe z jednym z faworytów do awansu. Dobry wynik.

19ŁKS08 - 8 lipca 2017, 13:46:43 - *.174.32.178
Od 3-1 do 3-3 remis z brunatnymi to całkiem dobry wynik na początku przygotowan do sezonu.

bolotoro - 8 lipca 2017, 13:48:27 - *.play-internet.pl
Zagi sprzedawczyku za judaszowskie srebrniki

Mietek - 8 lipca 2017, 13:56:17 - *.dynamic.chello.pl
GKS kandydatem do awansu? No błagam;) środek tabeli to wszystko.

Objektywny - 8 lipca 2017, 14:00:39 - *.toya.net.pl
GKS się znacząco wzmocnił i zapowiadają walke o awans,ŁKS chcę w pierwszym sezonie przede wszystkim się utrzymać a kto wie może sprawią jakąś niespodziankę ?? Pozdro

Obserwator - 8 lipca 2017, 14:08:14 - *.retsat1.com.pl
Choć osobiście nie sugeruję się wynikami sparingów, bo tak naprawdę chodzi w nich o coś zupełnie innego niż wynik, uważam że 3-3 z drużyną Bełchatowa powinien cieszyć kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego ;-)

zenek - 8 lipca 2017, 14:09:15 - *.dip0.t-ipconnect.de
Tak, sprawia niespodzianke. Wroca lige nizej

Car - 8 lipca 2017, 14:09:49 - *.play-internet.pl
GKS totalnie zdominował łodzianin dopóki im się chciało. Pod koniec meczu, myślami już chyba byli na pomeczowym piwku stąd taki, a nie inny wynik. Obawiam się, że z takim składem, ŁKS może podzielić los Warszawskiej Polonii,której 2-ligowa przygoda trwała zaledwie jeden sezon.

animus - 8 lipca 2017, 14:34:58 - *.play-internet.pl
@Car - doprawdy ? Chyba inny mecz oglądaliśmy...

aero - 8 lipca 2017, 14:35:47 - *.play-internet.pl
2 połowy jak dwa inne mecze , obie drużyny w innych składach, dlatego wynik to 3:1 i 0:2. Myślę , że obie drużyny stać na walkę o awans.

Gunpower - 8 lipca 2017, 14:40:13 - *.197.135.197
Bramki na 1:0 i 3:1 dla GKS, to wynik baboli w obronie ŁKSu, w pierwszej połowie lepszy GKS, w drugiej ŁKS. Kolega Car dotarł chyba tylko na pierwsZą część meczu.

lacoste - 8 lipca 2017, 14:45:21 - *.dolsat.pl
CAR łks gral to co mial wycwiczone i to bylo widac U nas w gks jak zwykle haos A moze cos sie uda i sie udalo 3 razy Lks bardziej poukladany

Paweł - 8 lipca 2017, 14:52:05 - *.centertel.pl
1 połowa zdecydowanie GKS, głównie akcje lewa strona ( Szubertowski, ciarkowski) myślę że to będzie dobry duet
Z dobrej strony pokazał się też Janasik i chwastek w 2 połowie
Niestety po zmianie składy druga połowa należała do ŁKS-u

Kolanko - 8 lipca 2017, 15:13:18 - *.57.146.125.internetia.net.pl
Maksiu: Niby kto ma lepszy skład? Bełchatów ma Klepczyńskiego, , Rachwała czy Bartosiaka, którzy dobrze prezentowali się nawet w Ekstraklasie- nikt nie ma oprócz Wisly Puławy takiej mocnej kadry. Myślę, że GKS zasługuje na awans. Szczególnie po nie zasłużonym, w wyniku słabej wiosny spadku do 2 ligi.

Kolegen08 - 8 lipca 2017, 15:56:13 - *.8-1.cable.virginm.net
A skąd wy wszyscy możecie wiedzieć kto spadnie,a kto awansuje?? Zaczęły się testowania zawodników i sprawdzanie różnych wariantów taktycznych. Oba zespoły jeszcze nie grają w pełnym zestawieniu.
Runda jest długa,bo aż 19 pojedynków ligowych plus Puchar Polski.
Jeszcze brakuje tu jednego mądralińskiego- widzew10,co nie odpuści żadnego artykułu o ŁKSie i będzie się spuszczał i wymądrzał.
Powodzenia GieKSiarze.
Ave ŁKS!

Xxx - 8 lipca 2017, 16:10:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kplegen08 ten psychopata jest ochroniarzem na emeryturze dziś ma wolne wiec pajaca nie będzie!!

Fajaha - 8 lipca 2017, 16:11:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Boże jak słyszę ze łks ma awansowa😅😅😅😑

Xxx - 8 lipca 2017, 16:16:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ryszard Walkiewicz = widzew10

Xxx - 8 lipca 2017, 16:18:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moim zdaniem ŁKS ma się utrzymać w tym sezonie i to wcale nie będzie łatwo najważniejsze jest teraz wybudowanie stadionu!!!!

kw735 - 8 lipca 2017, 16:22:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Xxx weż się i zbuduj zabierzesz rodzinę nie będzie wam wiało.

abc - 8 lipca 2017, 18:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyniku reanimacji-TS nawet się nie podaje !!!!!

LEON - 8 lipca 2017, 21:03:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow!

Łodzianin - 9 lipca 2017, 1:53:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Z jednej strony dobrze że remisują na cudzym terenie. Z drugiej zaś już od 2 lub 3 lat grają z GKS sparingi i za każdym razem wygrali. Po przygotowaniach trudno ocenić siłę zespołu ale Rodowici raczej będą walczyć o utrzymanie.

RTS - 9 lipca 2017, 12:54:52 - *.internetia.net.pl
Jestem kibicem Widzewa, ale życzę ŁKS dobrze. Niech im się wiedzie. Marzę , by na stadionach atmosfera była bez obelg. Wyzwisk. Niech zwycięży duch sportu. Powodzenia dla ŁKS i żeby mój Widzew awansował. Potencjał kibicowski jest obie drużyny zagrają prędzej czy później w ekstraklasie. Pozdrawiam

apewsiok - 10 lipca 2017, 8:36:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie bylo karnego, to i nie ma ''wygranej"" najbardziej rodowitych z rodowitych z moszczenicy,pabianic i bychlewa.

kolec - 10 lipca 2017, 9:22:15 - *.toya.net.pl