15 lipca 2017, 16:00 - Puńców (stadion Tempa)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Pniówek Pawłowice
Daniel Szczepan 29, Krzysztof Gancarczyk 71, Maciej Gaszka 80, Damian Tront 88 - Arkadiusz Lalko 32

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Grzegorz Drazik - Kacper Kawula, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dawid Weis - Radziemski, Tomasz Musioł, Marcin Ruda, Bartosz Semeniuk - Kamil Jadach, Daniel Szczepan. (II połowa) Bartosz Szelong - Damian Zajączkowski, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak - Krzysztof Gancarczyk, Tomasz Musioł, Damian Tront, Dominik Szczęch - Kamil Jadach, Daniel Szczepan. W II połowie grali także: Piotr Trąd, Tomasz Dzida, Maciej Gaszka, Wojciech Łaski.

Pniówek Pawłowice: (I połowa) Jakub Świerczek - Arkadiusz Lalko, Karol Goik, Patryk Antończak, zawodnik testowany, Szymon Ciuberek, zawodnik testowany, Rafał Adamek, Michał Szczyrba, Mateusz Kiljan, Mateusz Szatkowski. (II połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Sławomir Szary, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Kamil Kostecki, Kamil Glenc, Dawid Morcinek, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

W 90. minucie Kamil Kostecki (Pniówek) nie wykorzystał rzutu karnego.

W meczu sparingowym rozegranym w Puńcowie GKS 1962 Jastrzębie wygrał z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 4-1 (1-1).

GKS testował Krzysztofa Gancarczyka ze Stali Brzeg oraz Wojciecha Łaskiego z juniorów MOSiR-u Jastrzębie Zdrój.

źródło: własne / GKS 1962 Jastrzębie

Dodano: 15 lipca 2017, 17:41:10

sjzsps - 15 lipca 2017, 17:53:02 - *.cm-6-6b.dynamic.ziggo.nl
Nasi dali radę

Pl - 15 lipca 2017, 20:04:26 - *.skranetcan.pl
W drugiej weszła prawie cała 11tka z podstawowego składu i Pniówek był trzy razy pod potem karnym Jastrzębia.

kibic - 16 lipca 2017, 8:42:21 - *.silesnet.pl
prawdziwe święto w świętującym awans do okręgówki Puńcowie. Świetna organizacja, kibice Jastrzębia i Pniówka zachwyceni jakością boiska, udany festyn po meczach... Warto nadmienić, że w drugim meczu tego dnia beniaminek z Puńcowa pokonał Błyskawicę Kończyce Wielkie 9:4

do kibic - 16 lipca 2017, 8:48:55 - *.skranetcan.pl
A niby ilu tych kibiców Pniówka było obecnych? Ja nie widziałem żadnych.

PCE - 16 lipca 2017, 9:07:34 - *.centertel.pl
Do przerwy 1:1 gdy grały podstawowe sklady a potem w Pniówku jak widac było wiecej testowanych niz w druzynie z Jastrzebia wiec ograliscie juniorów haha i cieszycie pyski ilu bylo kibiców Jastrzebia tych boroków co powiedz mi 1000 moze 2tys bo tez was nie widziałem.

ss38 - 16 lipca 2017, 9:09:54 - *.146.100.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pozdro dla calego Gks Jastrzebie wierny kibic Stalowki Hej

1962SJZ - 16 lipca 2017, 9:25:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Byli kibice z Pnìowka trzeba było wyleźć na górkę na mecz !!
Kapitalna promocja piłki noźnej z Jastrzębia!
Ochroniarki pełna spina ;) ciasne spodnie itp.
Pierwsza połowa testowani zawodnicy piach...jedynie nr 6 dfacet widział grę.Druga połowa "poezja"Pniówek zmasakrowany prawdziwy test to Zagłębie S.

1G9K62S - 17 lipca 2017, 10:40:15 - *.static.ip.netia.com.pl