11 lipca 2017, 18:15 - Gniewino (Stadion Gminny)
Gryf Wejherowo 1-1 Tennis Borussia Berlin
Jacek Wicon 75 - Nils Göwecke 20

Gryf Wejherowo: Wiesław Ferra (46 Dawid Leleń) - Paweł Brzuzy, Przemysław Kamiński (68 Jacek Wicon), Marcin Banaszak, Mateusz Goerke - Mikołaj Gabor (60 Maciej Koszałka), Łukasz Nadolski, Piotr Kołc, Jacek Wicon (46 Piotr Łysiak), Rafał Maciejewski (75 Kacper Małolepszy) - Krzysztof Wicki.

Tennis Borussia Berlin: (I połowa) Danny Kempter - Iyad Al-Khalaf, Nils Göwecke, Leonard Tseke, Tino Schmunck, Rifat Gelici, Tarik Khettal, May Mecha, Tom-Melvin Schmidt, Christopher Skade, Felix Robrecht. (II połowa) Stephan Flauder - Tino Schmunck, Iyad Al-Khalaf, Nils Göwecke, Taruj Khettal, Kevin Kruschke, Alexander Schmitt, Efe Önal, Dragan Erkic, Thiago Rockenbach, Panajiotis Haritos.

żółte kartki (Gryf): Kamiński.
czerwona kartka: Przemysław Kamiński (68. minuta, Gryf, za drugą żółtą).

W 40. minucie Krzysztof Wicki (Gryf) nie wykorzystał rzutu karnego (Danny Kempter obronił).
W 81. minucie Piotr Kołc (Gryf) nie wykorzystał rzutu karnego (Stephan Flauder obronił).

W meczu sparingowym drugoligowy Gryf Wejherowo zremisował 1-1 (0-1) z Tennis Borussią Berlin - szóstą drużyną niemieckiej Oberligi Nordost-Nord (piąty poziom ligowy).

W Gryfie testowany był 18-letni pomocnik Mikołaj Gabor z rezerw Arki Gdynia.

źródło: własne / gwe24.pl / Tennis Borussia Berlin

Dodano: 11 lipca 2017, 20:00:41

goldenboy - 11 lipca 2017, 20:04:20 - *.dynamic.mm.pl